Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Prawdziwe brzmienie I-szego Przykazania Bożego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawdziwe, bo dane nam w Orędziu przez samego Pana Boga.

       "Nauczanie Kościoła o grzechu i o przykazaniach Bożych zostało wycofane w następstwie szerzącego się w Kościele liberalizmu...", jak możemy sie dowiedzieć z danego nam  w tym roku Orędzia Pana Boga o 10-ciu Jego Przykazaniach.

"A Ja powiedziałem, że ani jota w Moim Prawie nie może być zmieniona i usunięta. Nie jestem podobny innym bogom. Jestem tylko Ja jeden, dlatego nigdy się nie lękaj, bo nikt potężniejszy nie stanie przeciwko tobie. Wypełniaj Moje przykazania z odwagą i siłą, nie pozwalając sobie na wyjątki i odstępstwa od Prawa"

      NIe trzeba być specjalnie bystrym, by zobaczyć gołymi oczyma, jak Prawo Boże zostało zmienione, dostosowane pod podłość człowieka. Także i tutaj na Neonie24, możemy poznać twróczość w tym zakresie "fachowców", od tej tragicznej dla nas (w sensie naszego dążenia do Prawdy a więc i naszego Zbawienia) konfabulacji w zakresie Prawa Bożego. Mimo jednak wysiłków tych różnych fałszerzy Prawa, "Moje pierwsze przykazanie dane człowiekowi brzmi jednak wciąż" (jak mówi do nas Pan Bóg w Orędziu) :

"Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną, twoim Jedynym Bogiem"

Tutaj, w dalszym ciągu, Pan Bóg daje nam jednoznaczną wykładnie tego przykazania :

"Nikt nie będzie dla ciebie ważniejszy niż sam Bóg. Nikogo i niczego nie będziesz czcił, tylko samego Boga. Nie będziesz sporządzał obrazów natury czy zwierząt i oddawał im pokłonu. Nie możesz stawiać natury i zwierząt ponad człowiekiem, stworzonym na Mój obraz i podobieństwo. Nie wolno ci uczestniczyć w grach i rozrywce, która Mi uwłacza, gdzie wzywane jest bez uszanowania imię Boga. Nie wolno ci brać udziału w grzechu, również biernie. Nie wolno ci hołdować ludziom bezbożnym, którzy sieją wokół siebie zgorszenie. Nie wolno ci czcić ich wizerunków, słuchać ich muzyki i naśladować ich zachowania, bo oni są narzędziami złego ducha, który bluźni Mi poprzez ich twórczość. Nie wolno ci podziwiać ludzi, którzy służą złym duchom. Odwróć się od zła, aby cię nie przemieniło w zło. Nie patrz na zło, aby cię nie uśpiło i abyś nie zginął jak żona Lota. Wyrzeknij się wszelkiego zła, aby cię grzech nie opanował. Kochaj Mnie zazdrośnie i zazdrośnie oddawaj Mi chwałę. Nie dziel twojego serca na dwoje, bo nigdy nie będę go dzielił ze złymi duchami. Jestem Bogiem zazdrosnym. Chcę być miłowany gorąco, nie połowicznie. Nie dołączaj do tłumu, który Mnie lży i ignoruje. Niech się zapali twoje serce przeciwko Moim wrogom, abyś z miłości do Mnie, potrafił im odmówić. Miłuj Mnie, bo jestem jedynym Dobrem. Chcę cię uszczęśliwić na wieki i dałem ci tego dowód w męczeństwie i śmierci Mojego Syna. Świat jest zabawką w ręku Szatana. Ty należąc do świata, jesteś zabawką w ręku Szatana. Moje pierwsze przykazanie chroni cię przed staniem się jego niewolnikiem. Ja zawsze daję ci wolność"

Źródło : "Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły", których zgodność z nauką Kościoła potwierdza Cenzor : samodzielny pracownik naukowy Ks. Dr hab. Piotr Maria Natanek

KOMENTARZE

 • Pozwolę sobie tutaj na poadnie paru jaskrawych przykładów "niewinnego" służenia Szatanowi :
  Ile milionów młodych i nie tylko młodych ludzi "dobrze bawi się" na takich satanistycznych mszach ku jego czci :
  https://www.youtube.com/watch?v=zakKvbIQ28o
  Chyba zbytnio nie pomylę się, gdy strzelę liczbą dziesiątków (jak nie setek) milionów ludzi na całym świecie.
  Chciałem wstawić linka do akurat aktualnych w tym okresie "niewinnych", chyba już teraz masowych i w Polsce zabaw z halloween, ale gdy obejrzałem filmiki na YT, to... najprawdziwiej przestraszyłem się.
  Chciałem także wstawić linka do "fenomenu
  " Harego Pottera, ale najzwyczajniej boję sie odpowiedzialności za ewentualną reklamę tego niebezpiecznego zjawiska. Wstawiam natomiast krótkie wystąpienie księdza nt zniewolenia dziecka przez taką "niewinną zabawę"
  https://www.youtube.com/watch?v=qMFCq3ynyOg

  A my, jak mogłem dzisiaj rano oglądać w jednej z tych teraz wielkich sal zabaw dla dzieci (też chyba sieciowych, korporacyjnych) właśnie z programem Halloween, masowo zaprowadzamy tam nasze dzieci a widziałem nawet rodziców taszczących tam dzieci chyba dwuletnie...
  ZGROZA!!!

  I czemu się tu dziwić, że Pan Bóg zabiera te czyste jeszcze dzieci, tym teraz tak wysoce nieodpowiedzialnym rodzicom :
  http://gibson.neon24.pl/post/149401,to-pan-bog-zabiera-do-siebie-te-wszystkie-teraz-male-dzieci
  Czy te dzieci, które skazane są teraz na wychowanie przez tych chyba nieskończenie nieodpowiedzialnych rodziców, mają jakąkolwiek szansę na Zbawienie?
  Co je czeka gdy w tym ich dorastaniu?
  Tutaj mamy kolejny tragiczny brak odpowiedzialności dorosłych :
  https://www.youtube.com/watch?v=Eu-8bJsFhQw
  Sodomo i Gomora, tak określają tą programową satanistyczną demoralizację młodzieży i dzieci, ludzie z zewnątrz, którym dane było w jakiś sposób - nazwijmy to - zwiedzić to "podziękowanie za uczestnictwo..." w tym skandalu zwanym WOŚP, jakim jest ten cały Przystanek Woodstock.
 • @Jan Paweł 20:40:07
  Szczęść Boże . Amigo 5* .Salute .
 • @Repsol 21:04:57
  Dziękuję, pozdrawiam.
  Szczęść Boże.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829