Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

„Nieplanowane” - światowy bestseler już w Polsce.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdybyś miał zobaczyć w tym roku tylko jeden film, zobacz koniecznie film pt "Nieplanowane".

 

        „Wojna szybko się nie skończy, bo przed wojną w Polsce zabito 6mln dzieci nienarodzonych i dokładnie tyle samo zginie Polaków w czasie II wojny”

Te przerażające, prorocze słowa usłyszeli od O. Maksymiliana Kolbe w obozowym baraku w Auschwitz, jego współtowarzysze niedoli.

6mln ofiar Polaków za 6mln aborcji w Polsce... Czy wszystkie ofiary II wojny światowej, stanowiły pokutę za wszystkie ówczesne zabójstwa dzieci nienarodzonych na całym świecie?

Z jakże wielkim przerażeniem, należałoby więc zadać pytanie :

  • Ile do dzisiaj, od czasu zakończenia II wojny światowej, po tych wszystkich rewolucjach z seksualną na czele, zamordowano na całym świecie dzieci nienarodzonych?

Odpowiedź jest szokująca :

  • Specjaliści szacują że są to już... miliardy!

Jedyna refleksja, jaka w tym momencie w zdrowym umyśle może się pojawić to :

  • Jaka więc pokuta czeka świat, za to bestialstwo na tak gigantyczną skalę?!

      Jak głos sumienia tego świata, nie wiadomo czy już nie ostatnim niejako „rzutem na taśmę”, wychodzą więc producenci przejmującego filmu „Nieplanowane”. Filmu pokazującego całą tuszowaną przez te różne teraz organizacje równościowe, wolnościowe, głoszące tolerancję, wolność seksualną itd.,calą  przejmującą prawdę o tragedii aborcji.

Szczęśliwie, film ten trafia na ekrany polskich kin, akurat w czasie zmasowanego ataku tych organizacji na polskie dzieci w szkołach i o zgrozo w przedszkolach.

Jak pokazują doświadczenia krajów, gdzie te akcje wczesnej seksualizacji już dawno zostały przeprowadzone, problem przedwczesnych masowych inicjacji seksualnych i związanych z tym niechcianych ciąż i aborcji, stanowi tam już poważny problem, nie tylko natury medycznej.

Koniecznie więc należy odwiedzić specjanie utworzoną stronę internetową, na której są umieszczone wszystkie informacje o tym filmie i lista kin w których ten film mozna obejrzeć :

www.nieplanowanewpolsce.pl/

Tutaj zaś, jest krótkie wystąpienie panów Leszka Dkokowicza i Macieja Bodasińskiego na temat konieczności obejrzenia tego filmu :

www.youtube.com/watch

A tutaj jest link do oficjalnego polskiego zwiastuna :

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829