Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Medal za obronę dzieci przed demoralizacją, dla...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

odważnej Małopolskiej Kurator Oświaty. Podpisz petycję...

Kopiuję z strony : www.ratujdzieci.pl

Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty, stanęła w obronie dzieci, zwracając uwagę na zagrożenia związane z deprawującą edukacją seksualną forsowaną przez WHO. Wykazała się troską o dzieci i odwagą wobec promujących rozwiązłość i dewiacje mediów. Zwracamy się do Minister Edukacji Narodowej z wnioskiem o uhonorowanie Pani Kurator Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Tutaj można (i koniecznie trzeba) podpisać petycję :

ratujdzieci.pl/medal-za-obrone-dzieci-przed-deprawacja/

 

Aktualizacja 11.07.2019 - Wklejam tekst petycji :

P.T. Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

Szanowna Pani Minister!

Standardy Edukacji Seksualnej w Europie, firmowane przez WHO i niemieckie Biuro Edukacji Zdrowotnej, są intensywnie promowane w Warszawie, Gdańsku i innych miastach. Ich treść jest szokująca.

Nauczyciele i wychowawcy są namawiani przez autorów „Standardów” aby:

dzieci w wieku 0-4 zachęcali do odkrywania radości i przyjemności z dotykania swojego ciała i masturbacji. Zachęty do masturbacji znajdują się również w sekcjach dotyczących grup wiekowych 4-6 i 6-9.

Dzieci w wieku 6-9 maja być informowane o swoich „prawach seksualnych”.

Dzieci w wieku 9-12 mają być informowane o przyjemności masturbacji i orgazmu, a także uczone skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych. Ta grupa wiekowa ma być informowana o prawach seksualnych zdefiniowanych przez aborcyjną organizację International Planned Parenthood Federation.

Grupa wiekowa 12-15 ma być uczona podejmowania świadomych decyzji dotyczących nabywania doświadczeń seksualnych.

15-latkowie mają być uczeni dokonywania „coming outów” homoseksualnych i biseksualnych.

Przytoczone przykłady pozwalają dostrzec, że „Standardy” narażają dzieci na molestowanie i uzależnienie od seksu, mogą prowadzić do zachwiania poczucia tożsamości płciowej i zwiększają zagrożenie dzieci atakami ze strony pedofilów.

Pani Barbara Nowak, Małopolski Kurator Oświaty stanęła w obronie dzieci, zwracając uwagę na te zagrożenia. Wykazała się troską o dzieci i odwagą wobec promujących rozwiązłość i dewiacje mediów. Niestety jest to zjawisko rzadkie wśród osób odpowiedzialnych za oświatę, tym bardzie więc zasługuje na uznanie.

Zwracam się do Pani Minister z wnioskiem o uhonorowanie Pani Kurator Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

KOMENTARZE

 • Autor
  Dzieki za link
  5*
 • @Husky 22:45:03
  Jeżeli podpisałeś, to dzięki w imieniu tych biednych teraz dzieci odzieranych z ich dzieciństwa.
  Pozdrawiam
 • Bardzo cieńko jednak wychodzi morlaność odiwedzających Neon24, bo...
  od wczoraj gdy wstawiłem tego posta, na 245 czytających go, na petycji przybyło... kilka podpisów...

  Jak więc ta nasza Ojczyzna (i świat) ma przetrwać?
 • autor
  Drogi Panie proszę o jakieś numery ustaw, rozporządzenia itp. Ja w Polsce nie zauważam jakiś symptomów ustawowej seksualizacji polskich dzieci. Te wytyczne które Pan opisał pewnie znajdują się w jakiś zarządzeniach ministerstwa edukacji, albo w rozdzielnikach kuratoriów. To by znaczyło że to rząd wprowadza te zmiany. Jeżeli tego nie ma to tylko bicie piany. Żyję na tym świecie sporo lat i wiem że o seksie najwięcej się dowiadujemy od kolegów, i za moich młodych lat ze szwedzkich gazet, a dziś pewnie z pornusów. Największą rolę w tej dziedzinie odgrywają rodzice. Jeżeli nie sprostają wyzwaniu to dziecko przyjmie standardy od kolegów lub co gorsze z filmików. Zresztą to rozdzieranie szat jest śmieszne bo wszystko zależy od ''mody''. Były czasy że standardom obyczajowym Watykanu pozazdrościli by nawet dzisiejsi bywalcy burdeli. Niestety ale człowiek nie jest stały i jego moralność jest jak wahadło, od skrajnej rozwiązłości po maksymalne potępienia ludzkiej seksualności. Nie przejmuj się po dzisiejszej rozwiązłości przyjdą czasy kiedy nawet pocałunek na ulicy będzie nieakceptowalnym wyrażaniem uczuć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829