Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Panie Smarzowski, czekamy na film o takim Kościele...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bruce Lee zapytał kiedyś innego karatekę, ćwiczącego kopniaki na drzewie : - „łatwo i bezpiecznie, bo drzewo nie odda?”

 

      Jakże ta myśl pasuje, do tej teraz mody na dokopywanie Jezusowi Chrystusowi, Który przecież „zstąpił do piekieł”, by... wyciągnąć stamtąd sprawiedliwych.

 

Panie Smarzowski, czy Pan jest sprawiedliwym?

Sprawiedliwym w ocenie Kościoła Chrystusowego?

Obawiam się, że nie jest Pan sprawiedliwym, bo gdyby był Pan sprawiedliwy, to z całą pewnością pokazałby Pan Kościół taki :

Zamieszczam dwa linki do wielu a nawet bardzo wielu przykładów prawdziwego oblicza Kościoła Chrystusowego

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch

 

Prawdziwego a jakoś dziwnie w powszechnym obiegu przekłamywanego, tymi przypadkami patologii, których „bohaterowie” stanowią podobno ok 1% całego środowiska kapłańskiego Kościoła RK (w odróżnieiu od innych, przesiąknietych takimi patologiami środowisk, przede wszystkim tfurczych, także filmowców. O czym ostatnio opowiadał Mel Gibson).

Szanowny Panie Smarzowski, zachęcam Pana i pozotałych twórców filmu „Kler”, do głąbokich refleksji na temat swojej sprawiedliwości, bo w tej naszej NIEŚMIERTELNOŚCI, będziemy o tą sprawiedliwość zapytani.

Niestety (dla niektórych), nie unikniemy tych pytań o naszą sprawiedliwość.

 

P.S. bardzo gorąco zachęcam wszystkich, do finansowania działań misynych Kościoła RK, bo wygląda to tak, jak  pokazane jest na tych filmach.

Nasze wpłaty ratują życie dzieci (i nie tylko) i dają im nadzieję. Bardzo zachęcam do obejrzenia tych bardzo ciekawych filmów

KOMENTARZE

 • http://bi.gazeta.pl/im/01/da/16/z23963649V,Andrzej-Rysuje---GAJOS.jpg
 • Matrioszka odpowiedzialności ....
  http://bi.gazeta.pl/im/fa/ca/16/z23899130V,Andrzej-Rysuje-CHOWANIE.jpg
 • Na całość tego wywodu można odpowiedzieć jednym obrazkiem
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/materializm-ksiezy-ich-nie-obraza-mieszanie-sie-kosciola-w-polityke-pijanstwo-rozpusta-pedofilia-ich-nie-obraza-film-ich-kurna-obraza-kler.jpg

  Gdy ludzie mówili, ten ksiądz to pedofil, gdy walczyliście z homoseksualizmem, seksem małżeńskim i poza małżeńskim dla przyjemności, zaś wybryki buhaja w sutannie chroniliście, bo mówienie o jego grzechach, to walka z Kościołem. Teraz przyjmijcie ten kielich goryczy, bo na niego solennie zarobiliście.
 • @ Autor
  No cóż...
  Wypada poczekać na następne fimy Smarzowskiego pt "Politycy", "Aktorzy" itp...

  5*
 • @Jasiek 08:32:32
  No cóż, trzeba się modlić za tych wszystkich tfurców tego świętokradztwa*, by Pan Bóg sie nad nimi zlitował.

  * scena wyśmiewająca Ostatnią Wieczerzę jest chyba już szczytem obrażania Pana Boga i konkurować może chyba tylko ze skandalem typu "Klątwa".
 • Autor
  Dla wielu, walka z Bogiem,Kościołem ,klerem to ich sposób na życie.
  "Walczą o prawde" do końca swych dni.
  Widać to zwłaszcza na oddziałach onkologicznych.
  To tam właśnie szukają ...............
  Czy nie za późno.
 • @reflexión 00:39:59 i Jaromir
  też chcecie solidarnie z tfurcami tego paszkwila stanąć kiedyś za 5, 10, może 20-parę lat w ciemności, przed dwoma snopami światła na których zobaczycie swoje dobre uczynki i te potworne grzechy... też chcecie umierać z przerażenia?
  Bo tak to sie dzieje a tylko skończony idiota nie bierze poważnie świadectw ludzi którzy coś takiego przeżyli i tak jak stali, zostawili wszystko i poszli do klasztoru pokutować za swoje grzechy
  Czy warto w tak głupi sposób ryzykować swoją WIECZNOŚĆ?
  Czy Wy także nie wiecie, że jesteśmy wszyscy tutaj na tej Ziemi NIEŚMIERTELNI?
 • @Husky 08:57:23
  NIe wiedzą o tym, że walcząc z klerem niszczą Kościół Jezusa Chrystusa, bo inni przez ich głupotę mogą stracić Wiare, za co będą TAM odpowiadać. Oni mogą się np przed śmiercią nawrócić, ale jak zadośćuczynią za grzechy odebrania Wiary innym ludziom?
  No cóż Miłosierdzie Pana Boga jest niezbadane, oby także i ich Pan Bóg nim ogarnął.

  Ale skończoną głupotą tej bezczelne grzeszenie, bo Pan Bóg mi wybaczy
 • @a kolega JP widzial "Kler" czy zna z opowieści?
  Popieram Rydzyka.
  Popieram misje.
  Popieram katecheze w szkołach.
  Popieram tekst jak ten.

  Ogólnie popieram wszystkie działania które prowadzą do kompromitowania się krk przy jednoczesnym zwalaniu winy na innych (ateistow, lewakow,masonow itd.) pod wydumanym powodem "ataku na kościół".
 • @
  Wszystkim, którzy mają problem ze zlokalizowaniem prawdziwego źródła pedofilii, polecam dobry artykuł z Rzeczpospolitej, który jakiś czas temu ukazał się w tej gazecie i jest rzetelną informacją wspartą wynikami światowych badań :


  https://www.rp.pl/artykul/1059922-Naukowo-o-pedofilii.html
 • @kowalskijan584 09:11:59
  „Nie oglądałem "Kleru", ale mam zdanie na jego temat.
  W końcu Smarzowski też nie zna Kościoła, ale nakręcił o nim film” - ciekawe stwierdzenie i jakie prawdziwe
  Jeżeli ktos tworzy film o Kościele nie będąc częścią Kościoła i nie wiedząc czym Kościół jest, to mam prawo na podstawie zwiastuna,( który szydzi z sakramentów) wypowiedziec swoje zdanie. Mam prawo zabierać glos gdy profanuje się krzyż umieszczając go na świni...
 • @kowalskijan584 09:11:59
  Panie Kowalski Janie. Otóż sprawa nie wygląda już na tak oczywistą, gdy zadamy sobie trochę trudu i zagłębimy sie w nią. Więc przedstawię Panu w wielkim skrócie :
  Otóż, jak juz dzisiaj wiemy, walka tzw Wolnomularzy z Kościołem trwa od wielu juz wieków (a są przecież jeszcze odwieczni wrogowie Jezusa Chrystusa).
  Po latach doświadczeń w tej walce, Wolnomularze przekonali się, że nie wygrają z Kościołem jeżeli nie zniszczą go od środka.
  Także w Polsce ta podstępna walka ma miejsce.
  Po II wojnie światowej w naszym okupowanym przez NKWD Kraju w seminariach, podstępem, przemocą lokowani byli młodzi ludzie z tego właśnie środowiska.
  Sama tylko tzw Luna Brystygierowa (Krwawa Luna, która nawróciła się na łożu śmierci. Zdążyła) ulokowała w ten sposób ok 200 studentów na seminariach.

  Ci ludzie, aleiści, wrogowie Jezusa Chrystusa, nie poszliby na takie studia bez zapewnienia że są zwolnieni z róznych przysięg, celibatów i w ogóle jakichkolwiek hamulców.
  Oni dzisiaj są już nierzadko biskupami, wykładowcami na seminariach, profesorami, ale także zwykłymi kapłanami.

  Gołym okiem więc widać, że ci ludzie, bez Wiary, bez jakiejkolwiek moralności, natomiast z własnymi nierzadko zwichnięciami psychicznymi, zboczeniami stanowią ten trzon tego zła w Kościele Chrystusowym.

  Panie Kowalski, niech więc Pan nie przykłada swojej ręki do tego dzieła zniszczenia, bo oni bez takich ludzi jak Pan, którzy dajecie im tą siłę rażenia, nie byliby w stanie zadać Kościołowi takich ran jakie zadają.
  Pana te oczekuje SĄD, na którym będzie Pan SAM goły, bez majątku, tytułów, przyjaciół którzy teraz Pana pewnie utwierdzają, itd., za to będzie Pan na tym Sądzie SAM z tym co Pan zrobił dla naszego Zbawiciela.
 • @Jan Paweł 08:55:10
  Źródło grzechu nie leży w Kościele, choć zarówno Kościół jak i wszystkie inne instytucje to miejsca, gdzie grzech występuje. To, co Kościół wyróżnia to fakt, że jest przestrzenią, gdzie miliony katolików codziennie się prawdziwie tego grzechu wyrzeka i błaga o łaskę nawrócenia.
 • @Jan Paweł 10:01:53
  "Kler": historia kapelana Solidarności/pedofila i scenka z odprawianej przez niego Mszy za Ojczyznę wzorowana na obrazach z żoliborskiego kościoła i Mszy celebrowanych przez bł. ks. Popiełuszkę - prostacka zagrywka na zohydzenie czegoś, co nie nadaje się na krytykę jakąkolwiek
 • @Husky 09:59:40
  Bardzo słuszne spostrzeżenie :
  Smarzowski robi filmy, powierzchownie pod publikę i... kasę.

  Dlaczego bochater nie zrobi filmu o Islamie albo o Żydach?
  Łatwo kopie się drzewo, bo ono nie odda.
 • @Husky 10:06:04
  Smarzowski wraz z tą cała rzeszą pozostałych tfurców, udowodnili sceną- pośmiewiskiem z Ostatniej Wieczerzy, że to ich dzieło, jest jawnym splunięciem na święte Oblicze Pana Jezusa.
  Oni nie uderzają w ten margines księży, oni się nim posługują by dopełnić to co NKWD rozpoczęło w polskim Kościele po II wojnie światowej.
  Oni kontynuują to dzieło NKWDowskie dzieło zniszczenia Kościoła.

  I jestem przekonany, że im wcale nie chodzi dobro dzieci- ofiar tych pedofili, bo po pierwsze : siedzą cicho w sprawie tych dziesiątek tysięcy biednych dzieci- ofiar bezdusznego aparatu państwowego, porywanych, odbieranych rodzinom i sprzedawanych na cały świat do róznorakiego wykorzystywania, po drugie : Smarzowski i spółka siedzą cicho (chyba że się mylę) w sprawie mordowania tysięcy dzieci nienarodzonych. Nie pokazują dramatów dziewczyn które dokonały aborcji.
  Myślę, że oni stoją w jednym szeregu z obrończyniami wolności do swobodnego "dysponowania macicą".

  Straszne dno moralne osiągamy My Polacy - poddani Matki Boskiej Królowej Polski, Która nas sobie obrała na Swoje Królestwo...
 • @Husky 09:59:40
  „Nie oglądałem "Kleru", ale mam zdanie na jego temat. Wolno mi, bo jam katolik.
  „Nie znam kościoła", ale mam zdanie na jego temat. Nie wolno!

  Katolik może się wypowiadać nie znając tematu, inni już nie :)

  Piękne podwójne standardy :)
 • @Husky 10:06:04
  Natomiast tymi kpinami z Ks Popiełuszki, pokazują to instrumentalne wykorzystanie Kościoła Katolickiego w czasach tej Solidarnościowej Zdrady Polski.

  Rozmawiałem niedawno ze starym oficerem Ludowego (kiedyś) Wojska Polskiego.
  Słusznie powiedział : "Polacy teraz mają to, na co sobie zasłużyli"

  Na kolana! przed Matką Boska Królową Polski
 • @Jan Paweł 10:01:53
  Bóg doświadcza katolików. Bóg tak chce. Widocznie czymś mu zawiniliście. I że uparcie odmawiacie poprawy, zapewne bedzie was doświadczał coraz mocniej.

  A ja? Cóż ja? Ja jestem malutkim narzędziem w rękach Boga, którym was karci. Ktoś to musi robić.
 • @Jan Paweł 10:08:47
  https://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/f4/f0/5ba9e7671939e_o,size,933x0,q,70,h,9b909b.jpg
 • @Jan Paweł
  Ja czekam na film o mafii prokuratorsko-sędziowsko-adwokackiej. Czy celebrytach, aktorach, filmowych "tfórcach" vide żydi "Wajda", "Polański", etc.., środowisku Smarzowskiego. Tam to dopiero roi się od pedofili, pedałów, przestępców różnej maści. Lecz tu zabraknie Smarzowskiemu odwagi. Tak więc pamiętajcie: Jeśli słyszycie ze wszystkich stron o problemie pedofilów w koloratkach to wiedzcie: Nie chodzi o pedofilów a o koloratki.

  https://pbs.twimg.com/media/DoR1w7dXsAAhrt-.jpg
 • @kula Lis 67 13:15:14
  Masz rację, chodzi o odwieczną walkę z Panem Jezusem i Jego Kościołem.
  Wierni powinni się cieszyć, bo ucisk Kościoła "jakiego jeszcze nie było" zwiastuje Czasy Ostateczne, których gorliwi w modlitwie i przestrzeganiu Prawa Bożego, nie powinni się obawiać.
  Zresztą od 8 lat Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej, Matka Boska i liczni Święci przychodzą do nas Polaków (ale i całego świata) z "Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły".
  Więc wszystko jakby się zgadza.
  Dlatego trzymajmy się blisko Pana Boga.
  Pozdrawiam
 • @kowalskijan584 10:54:15
  Masz rację. W pełni się z Tobą zgadzam. MY pyszni Polacy, ze swoją głupotą, właśnie za swoją pychę (pychę Solidarności, ale wcześniej braku dziękczynienia Panu Bogu za Jego dane nam Dary) doświadczamy wielkiego poniżenia i odebrania nam tego co po Ślubach Jasnogórskich Pan Bóg nam dał.
  Ale gdybyś patrzył na świat oczyma Wiary, to wiedziałbyś, że wszystko na tym świecie dzieje się z woli Pana Boga, albo za Jego przyzwoleniem (na działanie szatana wobec nas, jeżeli jego podszepty, zamiast Prawa Bożego wybierzemy).

  Przemyśl to co powyżej napisałem i teraz spójrz na to po której stonie jesteś.
 • @kula Lis 67 13:15:14
  Co uwaliło komunizm w Polsce ?. Kościół Katolicki . Czyli teraz mamy działania prewencyjne przeciw Kościołowi takie , aby projektowi Polin nie mógł się przeciwstawiać . Salut Amigo.
 • @rabszak 12:38:20
  Żadna prawda. Walka z dawną tzw komuną, czyli tymi wielkimi Owocami Ślubów Jasnogórskich, skłócanie Polaków z policją (żeby czasami nie stanęli razem przeciw okupantowi), napuszczanie nas na Rosję, półprawdy o Wołyniu i ostatnio atak na Pana Jezusa i Jego Kościół, wpisują się w tą okupacyjną retorykę, której Smarzowski, jak widać, jest jedną z wielu ohydnych tub propagandowych.
  Tfurczość tego tfurcy porównałbym do Kulturkampfu Bismarcka.
  Ciekawe czy on jest Polakiem, czy tylko ma polskie nazwisko i mówi m.in po polsku?
 • @Jan Paweł 13:40:59
  "MY pyszni Polacy"

  Nie my Polacy, tylko "wy pyszni katolicy".

  "wszystko na tym świecie dzieje się z woli Pana Boga,"

  Właśnie, ten film też z woli Boga powstał. Katolicy musza bardzo gniewać Boga, że ich tak coraz więcej karze i to na całym świecie. Oj grzeszni wy katolicy, grzeszni. Musicie się poprawić i to szybko.
 • @kowalskijan584 17:42:28
  Kiedyś, gdy Polska była "mlekiem i miodem płynąca", słowo Polak było niemal równoznaczne ze słowem katolik.
  Niestety sprzeniewierzenie się tej zasadzie skutkowało i skutkuje nadal ciężko dla Polski i Polaków.

  Film z całą pewnością nie powstał z woli Pana Boga a za Jego przyzwoleniem.
  Po prostu Pan Bóg pozwala na działanie szatana wobec narodu, który Jego Prawo ma gdzieś.
  Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.

  My Polacy, jeżeli chcemy przetrwać jako naród, to nie mamy innego wyjścia jak tylko i wyłącznie :
  NA KOLANA PRZED NASZĄ KRÓLOWĄ Matką Boską Królową Polski!
 • @Repsol 13:43:08
  Różnica miedzy środowiskiem Smarzowskiego a Kościołem jest zasadnicza. W przypadku branży filmowej gwałt jest często warunkiem sine qua non, by dostać pracę (patrz afery z producentem 80 filmów nagrodzonych Oscarami). A w przypadku Kościoła wyjątkiem od reguły. Reguły brzmiącej: nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Choć dewianci tej zasady moralnej zapewne nie pojmą. Oni by przecież nie oszczędzili nawet swych dzieci... Jak pewien chazarski "etyk" z Uniwersytetu Jagiellońskiego publicznie i bezkarnie promujący kazirodztwo.
 • @Repsol 13:43:08
  WARA OD KOŚCIOŁA ! Może by reżyser Smarzowski tak się zajął swoim środowiskiem, żyd z Francji Raymond Liebling vel Roman Polański ścigany przez Interpol, choć odznaczany w III erpe. Czy "Wajda, rżnący nieletnie..Gdzie film na ten temat? Proponuje zacząć od cichodajek z Filmówki. Jest ich pełno każdego jasnego dnia. Gdzie obrazek, jak gwałcicielowi dziewczynki uniwersytety nadają honorowe doktoraty, a ministrowie obdarowują medalami? Albo Wojciech K. molestujący chłopców z poznańskiego chóru? O autorytecie lewackich mediów, naczelnym psychoterapeucie III erpe Andrzeju Samsonie, gwałcącym swych nieletnich pacjentów, mówiąc już na marginesie. Bo rzecz tak bulwersująca, ze lepiej zamilczeć niż wywoływać wilka z lasu lub truchło psychopaty. Dziwnym trafem tych "panów" łączy nie tylko popularność w lewackich mediach i przynależność do tzw. elit, ale też bądź żydowskie pochodzenie, bądź niepolskie nazwiska. Tylko, że ludziom prawicy nie przeszłoby przez myśl, by żydów posądzać o pedofilię. I to nie tylko z uwagi na ryzyko posądzenia o antysemityzm. Po prostu ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości... oraz miłości bliźniego pojmowanej inaczej niż "artystyczne" gwałcenie bezbronnych dzieci.
 • @kowalskijan584 17:42:28
  Nie sądzę , byś miał podstawy by uważać , że Jan Paweł jest grzesznikiem. Boli cię jego wiara. Wiara w dobro człowieka może jest naiwna, może nawet głupia, ale nie jest zła. Masz prawo do własnej oceny, ale nie do kpiny z człowieka, o którym wiesz tylko tyle, że wierzy w Kościół. Zastanawiałeś się kiedyś, czy przypadkiem nie jesteś głupim chujem. Gdybyś zdecydował się to rozważyć i gdybyś doszedł do jakichś wniosków - napisz, łatwiej będzie wówczas zrozumieć do czego zmierzasz, prowadząc tego typu polemiki.
 • @Jan Paweł 18:53:25
  "NA KOLANA PRZED NASZĄ KRÓLOWĄ Matką Boską Królową Polski!"

  No właśnie! Ja dzisiaj nie widziałem żadnego katolika który by czołgał się po ulicach i prosił o przebłaganie (nie katolików nie liczę bo to z definicje grzesznicy). Słabo się staracie katolicy a to w was leży przeżycie narodu. Oj słabiutko się staracie. Tylko telewizor, internet, a gdzie prawdziwa wiara?
 • @Mariusz G. 19:23:47
  "Zastanawiałeś się kiedyś, czy przypadkiem nie jesteś głupim chujem. "

  A ty się zastanawiałeś, czy nie jesteś opętany? W twoim poście widzę wyraźną rękę diabła. Gniew to ciężki grzech.
 • @Repsol 13:43:08
  Ten film to wielkie kłamstwo, żyję prawie 70 lat, ale z takimi księżmi jak w tym filmie spotkałem się tylko kilka razy, pewnie jakiś promil, czy nawet procent złych księży istnieje, ale ja przede wszystkim znam tych dobrych, modlących się, służących ludziom z powołania...Widać czekamy na Godota? Doszliśmy do punktu zwrotnego. Wokół wszelka swołocz, lumpenhołota zstępnych dawnych nadzorców niewolników. Dzieciaczki i wnusie tatusiów i dziaduniów z PZPR i jej SB MSW, WSI wytresowani jako elita a dziś spadkobiercy układów i kasy wciąż trwają przy swoich korytach, czy stołkach. Wszelkiej maści złodzieje i malwersanci, sprzedawcy własnego kraju, mieszańce i burki wyznania handlowego krzyczący o zagrożeniach demokracji i nazizmie, wciąż mają przylepione dupska do swoich skórzanych foteli, pociągając za sznurki swoich marionetek. Dla ochrony zagarniętej kasy, władzy, układów i możliwości opluwają własny kraj, produkując nowe polityczne kukły. A 80% narodu może o tym co prawda mówić głośno, stwierdzać fakty ale jedynie pokiwać palcem w bucie. Bo zapotrzebowanie na niemiecko-francuską "demokracje" w cenie tanich dotacyjek na chodniczki w Pcimiu Dolnym jest spore.. Temat współpracowników TW jest już niemodny. Ludzi interesuje polskojęzyczna mafia sowiecka, która ich zmusiła do współpracy... A bicie piany nadal zmusza Polaków do myślenia po sicie patriotyzmu...A ten film paszkwil jest przekazem mającym na celu zohydzenie kościoła i religii pod pozorem dbałości o moralność i etykę księży. Celem jest dalsza ateizacja, a nie pozory dbałości o stan etyczny kapłanów, skoro nie ma tam przedstawionego ani jednego pozytywnego przykładu księdza. Świadczy o tym warsztat i zastosowane chwyty, uogólnienie, gra na emocjach przez adresowanie jest do najniższych instynktów odbiorcy. Stanowi o tym kampania promocyjna i przedstawianie go jako odkrycie prawdy i obrazu rzeczywistego stanu kościoła. Jeśli to jest film o społeczeństwie, a nie tylko o księżach jak twierdzi Janusz Gajos to jego wymowa zakłamuje rzeczywistość stanowiąc projekcje do której dąży obecna postkultura modernizmu. Czy ci, którzy go kręcili uważają się w takim razie za lepszych etycznie. Ciekawe tylko ilu z nich gdy nadejdą klęski, czas wojny, nadejdzie godzina śmierci będzie się modlić i wzywać imienia Boga. Ktoś napisał, że ludzie go chcą go oglądać. Ludzie lubią oglądać zło, przemoc, pornografię a nie dobro i piękno. Tak jest zbudowany człowiek. Tylko 3 do 4% kieruje się idealizmem, u reszty przeważają instynkty zwierzęce, stadne, bezrefleksyjne, podatni na wpływ propagandy i reklamy. Świadczą o tym badania naukowe i dlatego rozwinęła się gałąź nauki zwana psychomanimapulacją, w której wykorzystuje się dezintegracje do jednego poziomu relatywizując wartości, narzucając je pod wpływem otoczenia, społecznego, reklamy, propagandy. Otoczenie kulturowe, grupa rówieśnicza, edukacja ma wpływ na kilkadziesiąt procent populacji i dlatego rozwinęły się techniki kształtowania społeczeństw w kierunku zbudowania nowego człowieka, który może zmienić nawet tradycje i religię. Wpisane to jest w politykę oligarchii finansowej, która na skróty próbuje przyspieszyć procesy ewolucyjne. Piszę to z autopsji, bo już kilku kolegów nagabywało mnie czy idę na film. Czy to jest dla nich forma wyładowania i poszukiwania, odkrywania wroga gdy sami cudzołożą, nadużywają alkoholu i moralnie wątpliwie postępują. Czy jest to wyraz samozadowolenia, że kapłani (w jakiejś części ) robią tak samo. Oczywiście istnieje problem pedofilii na poziomie kilku procent, homoseksualizmu też w tych granicach i w dużo szerszym stopniu materializmu i celibatu wśród duchownych, ale nie jest prawdą, że przeważający odsetek posiada kochanki i jest moralnie zdegenerowana. Ci którzy oceniają i przedstawiają taki obraz są sami demiurgami takiego stanu, płynąc z prądem, uważając wolności kulturowe i seksualne pokolenia 68 r. za postęp ewolucyjny, z zewnątrz i od środka próbując przekształcić Kościół nie na podobieństwo Boga tylko własne. Sami staja się innymi szatanami kuszącymi kapłanów, wykorzystującymi ich słabości i słabą wolę. Kapłani nie biorą się znikąd, pomimo selekcji są w jakiejś części emanacją tego postępującego w zepsuciu społeczeństwa. Widziałem z autopsji kobiety, które usiłowały uwodzić księży, wchodziły nawet same w przykusych ubiorach przez okno na plebanii, widziałem dewocje apoteozujacych kapłanów. Ale widziałem też gro kapłanów statecznych, odpowiedzialnych. W filmie jest to obraz diametralnie przerysowany (5 złych o różnych dewiacjach), epatujący fałszywym symbolizmem podrzucający gotowe przesłanie. Mam daleko krytyczny stosunek do stanu Kościoła katolickiego w ogóle, nie jestem przesadnie konfesyjny, raczej mało praktykujący, ale mam dystans do podrzucania doktryn, krytycyzm wobec siebie i innych. Każdy trzeźwo myślący musi samo cenić, czy przedstawiony obraz jest prawdą, czy tylko wyrazem sztuki w cudzysłowie na usługach ideologii złotego cielca i tego co się dobrze sprzedaje w obecnym społeczeństwie. Nie jestem za blokowaniem projekcji, bo to jeszcze bardziej podsyca niezdrowe, chore zainteresowanie. Niech się cieszą z takiego świata który sami budują i chcą go takiego widzieć by stał się regułą. Nie wiem dlaczego robicie mu reklamę? Upadku obecnego społeczeństwa europejskiego nic i tak nie zatrzyma. Nie ma trwałego modelu ekonomicznego, który odwróciłby obecne trendy demograficzne i kulturowe w społeczeństwie, którego w obrębie jednego pokolenia czeka wtopienie lub likwidacja o czym mówił kardynał Turkson kilkanaście lat temu. To nie oczyszczenie tylko element walki informacyjnej , laicyzacji , która trwa i postępuje. Nie będę tu linkował do szczegółowych recenzji, każdy może sobie znaleźć na YouTube, bo będą mnie posądzać, że narzucam im ogląd.
 • @kowalskijan584 19:34:19
  Moja propozycja jest taka : wyleczmy twój problem, a potem wspólnie zajmiemy się moim.
 • @Repsol 13:43:08
  Dlaczego nie zrobiono filmu o problemie pedofilii wśród polityków, dziennikarzy czy filmowców? Przypomnę głośną aferę w Belgii… wówczas premierem był tam znany dziś polityk polakożerca, polonofob Guy Verhofstadt .
 • @Mariusz G. 20:18:32
  Z katolicką skromnością nie moge się na to zgodzić, gdyż to Twoja dusza jest w niebezpieczeństwie. Cieszę się, że jutro rozdasz swój majątek. To prawdziwy przykład dla zgniłego świata.
 • @Jaromir 07:41:11 Homoseksualiści są pedofilami
  Niemal wszystkie akty pedofilii popełnianych przez księży to akty homoseksualne wobec dojrzewających chłopców, nazywa się to efebofilia. Są to akty homoseksualne. W KK istnieje homoseksualna mafia, która chroni homosiów, ukrywa ich przestępstwa i w razie potrzeby przenosi ich w inne miejsca. Tego Smarzowski nie pokazał, bał się mafii homoseksualnej działającej w jego własnym środowisku.
 • @ All
  Wynoszenie na piedestał sztuki (która ma zachwycać i uwznioślać człowieka. Panie Smarzowski, chyba się nie mylę?), różnorakich patologii jest gwałtem na świadomości człowieka.

  Swego czasu słuchałem w radiowej Trójce bełkotu jednego z tych "fachowców" od kina, który przypisywał jakiemuś filmowi, poważnie chorego chyba na umyśle Quentina Tarantino, jakieś wyższe wartości klasyki kina (powinien ten Tarantino już dawno siedzieć, chociażby tylko za psychiczne znęcanie się na planie filmowym nad dziećmi).
  Wszyscy którzy obejrzeli choć jeden film tego chyba zboczonego człowieka (ja wytrzymałem tylko parę minut filmu Kill Bil), wiedzą, że jest ta jego produkcja podłym wyniesieniem najpodlejszego satanistycznego zniewolenia ludzi na piedestał sztuki.
  Celowo nawiązuję do "tfurczości" tego "klasyka", by odnieść to nasze(?) teraz współczesne kino, do tak jaskrawego tła.
  Bo jak daleko od tych "dobrych" amerykańskich wzorców odbiega ta teraz produkcja (bardzo dobre słowo dla określenia tej "sztuki") tfurców tych różnych "Psów" i teraz "Klerów"?

  Oni (ci tfurcy) tłumaczą się tym, że oni pokazują rzeczywistość taką jaka ona jest.
  Szanowni Tfurcy, czy wszelkiej maści zdziczenie tego zniewolonego juz chyba do granic człowieka, są regułą powszechnego życia codziennego, zasługującą na wywyższenie?
  To Wy, wynosząc na piedestał sztuki, ten margines życia człowieka, podnoście go do rangi powszechnego życia codziennego. Wy poprzez ten Wasz niecny proceder KREUJECIE ZŁO w życiu codziennym.

  Wasza podłość, polega dodatkowo jeszcze na tym, że przypisujecie to całe zło, jednemu tylko środowisku księży katolickich, podczas kiedy wiadomo, że tam akurat, ten problem jest sprawą marginalną w porównaniu z innymi środowiskami, chociażby takimi jak wasze.

  A juz największą podłość pokazaliście (wszyscy biorący w tej profanacji udział) w scenach uderzającyh, bezpośrednio w Jezusa Chrystusa.
  Czym wy w tym momencie różnicie się, od zdziczałego już chyba do końca, satanisty Nergala, rozdzierającego Biblię na scenie lub profanującego Krzyż?

  Czy w tym momencie służycie Panu Bogu czy szatanowi?

  P.S. jakże wielką szkodą dla kultury, jest fakt przykładania ręki do tego niecnego procederu, znanych, cenionych aktorów, którzy w ten sposób firmują to draństwo.
 • @Jan Paweł 08:49:41
  A gdyby Smarzowski nakręcił film o szkole… Internauci bezlitośnie parodiują reżysera „Kleru”....

  https://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15383986041d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg Pijany wiceminister edukacji w dniu święta narodowego przemówienie kończy słowami „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Po czym wymiotuje na uczniów, ale oni są tak naćpani, że tego nie zauważają. Pijaczka-polonistka zachodzi w ciążę z uczniem-gangsterem i wiesza się na lampie w sali lekcyjnej. Woźny pije denaturat przez szmatę do podłogi – tak według parodii scenariusz „Kleru” krążącej po sieci wyglądałby film Wojciecha Smarzowskiego, gdyby w tym samym stylu co Kościołem, zajął się polską szkołą.
  Internauci szybko spuścili powietrze z atmosfery grozy, jaką media mainstreamowe rozkręciły wokół „Kleru”. Parodii filmu „Kler” i stylu Smarzowskiego krąży wiele, jednak naszą uwagę przykuła jedna, szczególnie udana. Role nauczycieli i innych pracowników szkoły zostały rozpisane na ulubionych aktorów reżysera. Opis pełen jest słownictwa rodem z filmów Smarzowskiego, co bardziej wulgarne wykropkowaliśmy, ale i tak wiadomo co chodzi:)

  No to zapraszamy do równie wstrząsającej co film „Kler” lektury!


  Arkadiusz Jakubik - wuefista-pijaczyna macający uczennice. Trzydzieści lat wstecz wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem. Dyplom utrwalający ten sukces trzyma na honorowym miejscu w swojej norze i pije pod ten widok (…)


  Izabela Kuna - pijaczka-polonistka, która (…) klasowemu gangusowi. W tej roli lekko przypudrowany Bartłomiej Topa - jest tak stary, bo kiblował przez trzydzieści lat w drugiej klasie technikum. Kuna zachodzi z nim w ciążę (…) wiesza się na lampie w swojej sali lekcyjnej. Kiedy znajdują ją uczniowie, widok ich w ogóle nie wzrusza - cieszą się tylko, że nie będzie lekcji i idą się naćpać gdzieś za winklem.


  Lech Dyblik – (…) woźny, walący denaturat przez szmatę do podłogi.


  Jacek Braciak – (…) matematyk znęcający się psychicznie nad klasą (w kubku termicznym zamiast kawy ma czysty spirytus). Trzyma się na stanowisku przez znajomości w kurii - jest nieślubnym synem biskupa trzęsącego całym miastem.


  Kinga Preis - wiecznie naj…a szatniarka w usmarkanym fartuchu. Podsłuchuje jakąś newralgiczną rozmowę szkolnych dilerów (w roli szesnastolatków aktorzy 10 lat starsi, porozumiewający się koślawymi dialogami, nieudolnie stylizowanymi na młodzieżowy slang).


  Eryk Lubos - najlepszy przyjaciel Jakubika z kanciapy wuefistów. Były kulturysta (…) Alkoholik nieszczęśliwie zakochany w jednej z uczennic. (…) morduje kolegę z rady pedagogicznej na oczach klasy, miażdżąc mu głowę piłką lekarską.


  No i oczywiście Marian Dziędziel. Wiceminister, który wizytuje szkołę w dniu święta narodowego. Jest pijany jak zwierzę, trzeba go wnosić na podest, gdzie wygłasza bełkotliwe przemówienie, puentując je słowami Jana Zamoyskiego: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”. Po czym wyrzyguje się na trzy pierwsze rzędy uczniów, ale oni są tak naćpani, że nawet tego nie zauważają.


  Na koniec cała sala śpiewa pieśń legionów. Scena jest bardzo wymowna i zmusza do refleksji. Wiwat Wojciech Smarzowski - wreszcie rozliczył patologię państwowego systemu szkolnictwa!
  SONDA
  SONDA
  Czy chciałbyś obejrzeć taką "Szkołę" w reżyserii Smarzowskiego?

  Pewnie! Mogłoby być ciekawie. (23% głosów)

  Nie. Czekam na film pt. "Kasta"... (44% głosów) - w tym Twój

  Po "Klerze" nie oglądam już filmów Smarzowskiego (31% głosów)

  Nie mam zdania. (3% głosów)

  Wszystkich głosów: 318
 • @Jan Paweł 08:49:41
  Co tu komentować lewackiego durnia Smarzowskiego, wystarczy tej kompromitacji i prowokacji lewactwa, powinien zwrócić pieniądze za tego gniota z pomarszczonym już w ostatnim stadium alkoholikiem Gajosem. O złodziejach i oszustach z PO może ktoś coś nakręci? Piękne sceny U Sowy? Na cmentarzu? Strzelanie do górników? Protasiewicz narąbany jak drwal z Alaski w samolocie? Palenie budki pod ruską ambasadą z jednej strony, a żółwiki ryżego z Putinem z drugiej? Film: kasta. Film: aferzyści. Film: 1989 itd. Może jeszcze o skandalach w UE. Itp., itd. Scenariusz na kilka części by wyszedł.
 • @Jan Paweł 08:49:41
  W roku 1990 nie wyrzucono ze stanu duchownego podstawionych agentów, oni opanowali aktualnie większość stołków. To jest ostatni moment aby usunąć ze stanu duchownego agentów, bo inaczej ludzie odejdą z Kościoła.
 • @Jan Paweł 08:49:41
  Ja chcę obejrzeć film RESORTOWI I MATRIOSZKI. Jeżeli polski reżyser chce być dostrzeżony w Hollywood to musi kręcić film o polskich mordercach żydów lub jak ten. Gdyby to był film o dewiacjach rabinów to Smarzowski byłby już skończony jako rasista. Czyli można kopać Polskę nie tylko bezkarnie ale i opłacalnie. A....wpatrując się w twarz Smarzowskiego na zdjęciach (ciesze się, że nie znam go osobiście) niestety, ale widzę w niej tylko i wyłącznie wszystkie patologie o których mówi w swoich filmach...(to samo dotyczy francuskiego żyda pedofila Raymonda Lieblinga vel Polańskiego)..On się po prostu przed widzami odsłania w filmach, które tworzy...robi to po przez aktorów w których znajduje samego siebie...razem tworzą plugawą społeczność do której próbują nas wciągnąć...
 • @Jan Paweł 08:49:41
  Ten gniot obraża nie tylko polskie duchowieństwo, ale całe polskie społeczeństwo. Przecież jakie mamy rodziny, takie mamy dzieci i takich mamy kapłanów z którego się wywodzą. Skoro mamy rodziny takich Smarzowskich, Barów, Tusków, Schetynów, Komorowskich, aktorów przyjmujących takie role, to i później z takich rodzin mamy takich artystów, polityków, biznesmenów: pijaków, złodziei, aferzystów, rozpustników, szpicli, czy pedofilów. Smarzowski chciał jak zwykle nakręcić paszkwil na polskie społeczeństwo, a nakręcił obraz ludzi ze swojego środowiska. Oni tak rozumieją życie i swoje wady przypisują innym, by usprawiedliwić swoje łajdackie życie.
 • @Jan Paweł 08:55:10
  Homo Niewiadomo znajdują się wszędzie bo wygląda, że większość uparła się by wszędzie ich wciskać. Lewaki, liberałowie, artyści i inna "śmietanka" a raczej szumowina tego świata. Ogólnie rzecz biorąc wyżej wymienione grupy mogą sobie brać śluby nawet w kiosku Ruchu lub w kasynach Las Vegas "błogosławieni" przez kioskarkę lub krupiera. Przeciągną kartą magnetyczną i już "ślub" zarejestrowany. Przy okazji Wyborczą mogą sobie kupić na "Nową Drogę Życia" albo "Nowe Drogi" na nowe drogi.
 • @kula Lis 67 17:05:30
  Widać, że Ciebie także dobrze wpienił ten tfurca. Oczywiście, że jest to największe tchórzostwo w wykonaniu całego zespoły tfurców tego "dzieła",
  bo tylko skończone tchórze kopią leżącego.
  Tylko czy Kościół Chrystusowy leży?
  To tylko im się tak wydaje.

  P.S. ale fajny scenariusz dla tego tfurcy:-), ale i sonda ciekawa.
 • @rabszak 12:38:20
  "Wołyń" to antypolski film, czego nie chcą dostrzec polscy patrioci. Irracjonalna jest satysfakcja polskich patriotów z filmu "Wołyń", którzy dostrzegają tylko ukazane w nim zbrodnie Ukraińców, a zdają się nie dostrzegać antypolskiego przesłania tego filmu. Jedną z cech naszych środowisk patriotycznych jest irracjonalny entuzjazm. Cieszymy się niepomiernie gdy jakiś element zjawiska jest zgodny z naszymi oczekiwaniami, nie zważając na to, że całe zjawisko ma antypolski charakter. Całość pod linkiem.. https://marucha.wordpress.com/2018/09/23/wolyn-to-antypolski-film-czego-nie-chca-dostrzec-polscy-patrioci/
 • @Husky 08:57:23
  Makaron podpisał pedofilską ustawę, gdzie zgwałcone dziecko ma udowodnić, że nie wyraziło zgody na gwałt! Nie wiedzieć dlaczego tacy zwyrodniali ludzie są na wolności! Powiem, że na wymioty mnie zrywa, na to co dzieje się na świecie i mam nadzieję, że losy tego bagna są policzone.
 • @kula Lis 67 20:58:11
  Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej, Matka Boska i liczni Święci od 8 lat przychodzą do Polski z "Orędziami na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły"...
  Obserwując to co dzieje sie na świecie, to jest to juz chyba... Chwała Panu Bogu, koniec.

  Gorliwi w przestrzeganiu Prawa Bożego, modlący się codziennie na Różańcu, ochrzczeni katolicy, nie powinni sie niczego obawiać...
 • @kula Lis 67 16:00:51
  Pan Bóg Sam wyrzuci agentów, Pan Bóg wiele jeszcze innego porządku zrobi w Polsce i na świecie, ale ludzie modlitwą, nawróceniem i pokuta muszą udowodnić, że chcą tego i zasługują na to.
  Obym się mylił, ale niestety, jakos nie zanosi się na masowy narodowy zryw modlitewny typu Krucjata za Ojczyznę i świat.
 • @Jan Paweł 21:44:15
  Pedofil pedofilowi nierówny. Gdy chodzi o brukselskie elity zapada dziwna zmowa milczenia. Daniel Cohn-Bendit to znany niemiecki polityk i były europarlamentarzysta. Wraz z innym posłem do europarlamentu – Guy’em Verhofstadtem napisał on jakiś czas temu publikację pt. „Manifest rewolucji postnarodowej w Europie”, którą w Polsce ochoczo promował Janusz Palikot. Problem w tym, że ten sam Cohn-Bendit to również autor pro-pedofilskich opinii wygłaszanych publicznie, według których seks z pięcioletnim dzieckiem jest „obłędny i maniakalny”.
  Prawicowy polityk za wygłoszenie podobnej opinii zostałby zniszczony. Dlaczego lewicowy ma się całkiem dobrze? Dokładnie dwa lata temu doszło we Francji do wydarzenia, które w normalnych okolicznościach byłoby nie lada skandalem. Robert Rochefort francuski eurodeputowany, wiceprzewodniczący prounijnego Ruchu Demokratycznego – został przyłapany na masturbowaniu się w pobliżu dzieci. Pomimo przyznania się do winy Rochefort pozostał członkiem europarlamentu. Jedyna realna kara, jaka go do tej pory spotkała, to zawieszenie na okres 5 lat prawa do posługiwania się orderami i odznaczeniami francuskimi z powodu „zachowania sprzecznego z honorem”. Zachowanie sprzeczne z honorem nie było powodem załamania kariery innego posła do Parlamentu Europejskiego Daniela Cohn-Bendita. Ten znany niemiecki polityk publicznie twierdził, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym”, a „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”. Pomimo tego, iż kontrowersyjne poglądy (które jakbyśmy ich nie interpretowali miały charakter pro-pedofilski) były Cohn-Benditowi wielokrotnie wypominane, to udało mu się zrobić dużą polityczną karierę. Przez 20 lat (1994 – 2014) był on członkiem Parlamentu Europejskiego (działał w Grupie Zielonych). W 2012 roku, wraz z innym posłem do europarlamentu Guy’em Verhofstadtem [też niezła kanalia] napisał on publikację pt. „Manifest rewolucji postnarodowej w Europie”, którą w Polsce ochoczo promował Janusz Palikot. Wielokrotnie był on również cytowany i publikowany na łamach michnikowej „Gazety Wyborczej”. A teraz spróbujmy sobie wyobrazić jak gigantyczny wybuchłby skandal, gdyby ujawniono, że któryś ze znanych polityków PiS [biedny PiS…], który dziś pełni ważną rolę w partii i jest zaufanym prezesa, kiedyś publicznie zachwycał się nad seksualnością 5-letnich dziewczynek? Czy taki polityk miałby szansę na kontynuowanie swojej kariery? Czy dostałby miejsce na liście w wyborach do europarlamentu? Czy mógłby liczyć na zrozumienie ze strony środowiska „Gazety Wyborczej”? Otóż nie! Z dnia na dzień publicznie przestałby istnieć i nikt nie liczyłby się z jego zdaniem.

  http://niewygodne.info.pl/

  Ps..Tzw. demkokaratura uaktywnia wszelkiej maści kanalie a zawiadujący ową demokraturą dzieci Szatana windują potem owe kanalie w tzw. demokraturowych strukturach. Wrzucam film o siatce pedofilskiej na najwyższych szczeblach w Belgii. Stolicy przecież EU:
  Prosimy o ciszę Zabijamy dzieci:
  https://youtu.be/3YrvcpYRQ3k
  Mogę powiedzieć, że pedofilia pod rządami żydolewactwa ma przyszłość!…rozwija się dobrze i nikt ze światowych "przywódcuf" nie gorszy się, że bzyka się dzieciaki no chyba, że jakiś niedoinformowany "oburza" się…kwestia legalizacji?…już jest zalegalizowana a cały raban to nic innego jak jej reklama i okno Owertona czyli ostatni etap…Pedophilia Is A Natural Sexual Orientation | Mirjam Heine | TEDxUniversityofWürzburg

  https://youtu.be/MNr3yhjQPI8

  Czyli…normalka?!…

  Dzieci z domów dziecka sprzedawane i mordowane. Relacja z Wielkiej Brytanii gdzie trafiają dzieci z Polski, są katowane, a te które biorą w tym udział, mają skrzywioną psychikę na całe życie i już nigdy nie odnajdą się w społeczeństwie. Zróbmy coś aby nasze dzieci pozostały w naszym kraju.

  https://youtu.be/CuCFr1Hj3LI

  Czy poniósł ktoś jakoweś konsekwencje, że dupczy dzieci?…Przecież to składowe "kultury" chazarskiej, islamu i 16-nastu religii światowych…ONZ propaguje pedofilię…

  http://www.prisonplanet.pl/kultura/unesco_promuje_pedofilie,p968458931

  Po wydupczeniu wykrawa się potrzebne organy na żywca a resztę przerabia w kebabach i innych miejscach gdzie już zmielone idzie na kotlety a goje wpieprzają "toto" jak małpa kit…Handel dziećmi na mięso, seks i rytuały satanistyczne - Ewa Pawela

  https://youtu.be/VjMY9pEyQVA

  https://youtu.be/x4b159Gauwo
  A tak na marginesie ludzie bardzo się zmieniają…

  https://www.boardgameguru.co.uk/ekmps/shops/boardgameguru/images/pecunia-non-olet-44075-p.jpg
 • @Jan Paweł 21:52:07
  "Musicie wyciągnąć naukę z naszej katastrofy". Rozmowa z Hege Storhaug, norweską pisarką i aktywistką praw człowieka, autorką wydanej także po polsku książki "Islam. Jedenasta plaga"..

  Natalia Osten-Sacken: Odwiedziła Pani Polskę w zeszłym roku. Co zmieniło się podczas tego roku w Europie i Norwegii, i jakie zmiany zauważyła Pani w polityce.

  Hege Storhaug: Politykom jest coraz trudniej zaprzeczać istnieniu problemów, ponieważ są one tak oczywiste. Na przykład statystyki kryminalne dotyczące napaści seksualnych, głównie na kobiety i dzieci, nie są już tajne. Mamy ogromną presję na system opieki społecznej. Politycy nie są już w stanie zadbać o własnych obywateli tak, jak było to możliwe wcześniej. Cała sytuacja ma również wpływ na szkoły, nie mamy wystarczającej liczby nauczycieli i opieki zdrowotnej, ponieważ brakuje personelu. Także u naszych sąsiadów, w Szwecji, kryzys wpływa na sytuację mieszkaniową. 250 000 emerytów żyje tam poniżej granicy ubóstwa i nie da się już tego ukryć. A przecież było to najsilniejsze na świecie państwo opiekuńcze. Są nawet w Szwecji emeryci mieszkający na ulicy. Wielu z nich przegląda zawartość śmietników. Ale istnieje jeszcze jeden problem, który rośnie i przybiera na sile coraz bardziej w Skandynawii: kobiety nie czują się pewnie w miejscach publicznych. Nie mają już odwagi wychodzić z domu, gdy jest ciemno. To trend wzrastający, widać to na podstawie statystyk. Jednak wciąż sytuacja w Szwecji jest znacznie gorsza niż w Norwegii. W moim kraju patrzymy na Szwecję i jesteśmy przerażeni. Mówimy o tzw. "szwedzkich warunkach". I mówimy: "Nie chcemy skończyć tak jak oni". W ostatnim czasie także ludzie w Niemczech zaczynają zauważać problem, to samo dzieje się we Francji, a nawet w samej Szwecji. Mamy coraz bardziej jasny obraz sytuacji, politycy mogą opowiadać kłamstwa jakie tylko chcą, ale ludzie widzą teraz, że to nieprawda. Zaprzeczanie istniejącej sytuacji nie jest już możliwe, ponieważ wszyscy zdają sobie sprawę z tego co się dzieje.
  Islam wciąż nie jest tematem dla naszego norweskiego parlamentu ani nawet tematem w kampanii wyborczej Szwedzkich Demokratów. Jednak w naszym parlamencie wrze teraz dyskusja, jak zmniejszyć kontrolę nad kobietami i dziewczętami w społeczeństwie, nie wspominając jednak o islamie. Parlamentarzyści mówią tylko o kontroli społecznej, ale każdy wie, skąd ona się bierze. W ostatnim miesiącu postulowali obecność obserwatorów w szkołach koranicznych w Norwegii, a jeśli meczety na to nie zezwolą, stracą wsparcie ekonomiczne ze strony państwa.
  Napisałam wtedy artykuł "Parlament atakuje islam. Mówi, że wiemy, że coś dzieje się w szkołach koranicznych, co nie jest korzystne dla dzieci". Dla mnie jest to moment historyczny. To pierwszy raz w norweskiej historii, kiedy politycy mówią pośrednio: mamy problem z islamem. Media głównego nurtu o tym nie wspominały, są zbyt przerażone. Ale oczywiście mamy alternatywne media i media społecznościowe. Media głównego nurtu mogą kontynuować swój sposób informowania, jeżeli tylko mamy inne źródła. Rozumiemy teraz coraz więcej, na przykład kiedy dochodzi do grupowego gwałtu domyślamy się, jakie pochodzenie mieli ci mężczyźni. Ale muszę powiedzieć, że mogliśmy zaobserwować w ciągu zeszłego roku również zmianę w postępowaniu mediów głównego nurtu, ponieważ tracą one odbiorców. Nadal co prawda wypisują kłamstwa, ale coraz rzadziej. To ma podłoże czysto ekonomiczne i jest całkiem proste bo jeśli nie masz czytelników, tracisz pieniądze. Czują także nacisk ze strony różnych grup, jak na przykład nasza, a my mamy wielu czytelników. Jesteśmy portalem dokumentalnym od 18 lat i zauważamy, że w ostatnim czasie rośnie nam liczba wejść. Jeden z głównych dziennikarzy mediów mainstreamowych opublikował w maju list o utracie około 400 000 czytelników. Przesłał go do mediów z uzasadnieniem: "Dzieje się tak, ponieważ nie piszemy o imigracji i islamie tak, jak oni". A to jest mały kraj, dlatego 400.000 to ogromna liczba. To znak, że coś się dzieje, a my jako grupa prasowa naciskamy na mainstreamowe media i odnosimy sukces, ponieważ nie mogą dalej nie pisać nieprawdy o tym, co ludzie widzą każdego dnia na własne oczy. Ludzie boją się o przyszłość. To dlatego moje książki sprzedają się obecnie tak dobrze w Norwegii. Ale ten niepokój zaczął się wcześniej już w listopadzie 2016 r, kiedy wyszła moja książka "Islam. Jedenasta plaga", podróżowałem po całej Norwegii. Rozmawiałam ze zwykłymi ludźmi, spotkania ze mną zapełniały domy kultury. Padające pytania były wszędzie takie same dlaczego politycy nic nie robią, dlaczego media o tym nie mówią, tak bardzo martwimy się o przyszłość. Wiele osób w Norwegii szykuje się do wyjazdu.

  Dokąd?

  Do Europy Wschodniej. Również moja tłumaczka na szwedzki sprzedała już dom w Sztokholmie i wyjechała do Lizbony, ponieważ straciła wiarę w Szwecję. Powiedziała mi: "Nigdy bym nie pomyślała, że opuszczę Szwecję, ponieważ moje korzenie tutaj są tak głębokie. Kocham mój kraj. Ale tak się tutaj boję, jestem przygnębiona ze względu na polityków, którzy nie działają, ale kontynuują rozgrywki między sobą. Walczą o stołki w parlamencie, zamiast zrobić coś dobrego dla naszego kraju". "Musicie powiedzieć twardo: "Nie, nie chcemy meczetów, żywności halal, ani hidżabów w miejscach publicznych". Jeśli to jasno określicie, nie będziecie mieli naszych problemów."...Ludzie wyjeżdżają i jest to trend wzrastający, a moim zdaniem będzie on postępował jeszcze szybciej. Im więcej masz migrantów ze świata muzułmańskiego, tym więcej związanych z tym specyficznych problemów się pojawia, o czym wciąż mówimy. Zwyczajni ludzie będą się bali o swoje rodziny. Ale pozytywna zmiana polega na tym, że zwykli ludzie budzą się w ostatnim czasie, co można zobaczyć w ankietach i co wywiera także nacisk na polityków. Przez ostatnie 20 lat akademicy zdominowali publiczną dyskusję. Gdzie są teraz? Zniknęli, ponieważ widzą, że się pomylili. Ludzie nie wierzą już w fałszywe autorytety.

  Kim są obecne autorytety?

  Ludzie nie pozwalają już grać na swoich emocjach i wymyślać nieprawdziwych opowieści, ale sięgają po statystyki i źródła historyczne. Profesor Terje Tvedt z uniwersytetu w Bergen napisał książkę o całej historii migracji, o planach rządowych, o postępowaniu, myśleniu i argumentacji polityków, zatytułowaną "Międzynarodowy przełom. Od jednorodnego państwa do stanu wielokulturowego". Teraz już się nic nie ukryje. Profesor Tvedt udowodnił, że w latach 80. partie lewicowe ostrzegały imigrantów przed posyłaniem dzieci do przedszkoli i namawiały do nieuczenia się języków, aby uniknąć integracji. To nasza historia! Ówczesna elita należała do pokolenia 68, romantyzującego Trzeci Świat, głoszącego, że nie powinniśmy wierzyć w to, że nasza kultura jest lepsza niż inne. Ci ludzie wyznawali wartości komunistyczne, spoglądali z góry na własny kraj i nie szanowali kultury europejskiej, obwiniając nas za wszystkie problemy trzeciego świata. Wzbudzali w nas poczucie wstydu za czasy kolonialne i nazistowskie. Trwało to przez ostatnich 30-40 lat. A teraz wszystko zostało opublikowane i przestało być tajemnicą.

  Co powinniśmy zmienić w imigracji do Europy?

  To jest po prostu zbyt wielu ludzi, imigracja do Europy jest zbyt wysoka. Musimy to zakończyć. W Norwegii mamy już sporą dyskusję na ten temat, ponieważ w Oslo istnieją pewne obszary z tzw. „szwedzkimi warunkami”, policja jest atakowana, jest wysoki wskaźnik przestępczości. Mamy gangi imigranckie przejmujące kontrolę nad obszarami, czyli zbliżamy się powoli do sytuacji panującej w Szwecji, z taką jednak różnicą, że w 2015 roku 163 000 imigrantów przybyło do Szwecji, ale tylko 43 000 do Norwegii. Ale nadal mamy imigrantów przybywających jako osoby ubiegające się o azyl i każdy uczciwy człowiek przyzna, że największym problemem jest to, że pochodzą oni ze świata muzułmańskiego. Statystyki kryminalne nie kłamią, na ich szczycie znajduje się Liban, Irak, Pakistan, Afganistan, Libia. Chińczycy i imigranci z Wietnamu są na samym dole tych statystyk, a więc imigranci z tych krajów popełniają mniej przestępstw, niż Duńczycy czy Szwedzi! Liczby pokazują jasno, że im więcej muzułmanów, tym więcej problemów. Obecnie musimy koniecznie naprawić powstałe szkody. Jeśli woda wdziera się do łodzi, trzeba ją powstrzymać. Porównując to z obecną sytuacją mam na myśli zatrzymanie prawa do azylu w Europie.

  Ma Pani na myśli zatrzymanie imigracji?

  Mam na myśli zatrzymanie prawa do azylu. Ponieważ musimy powstrzymać przepływ ludzi na Bałkanach i Morzu Śródziemnym. To pierwsza i najważniejsza sprawa. A potem musimy pozbyć się tych ludzi, którzy nie są ekonomicznie niezależni i nie są w stanie sami się o siebie zatroszczyć. Jeśli jesteś imigrantem i nie udaje ci się utrzymać siebie i swojej rodziny, musisz wyjechać. Po takim kroku moim zdaniem należałoby po upływie około pięciu lat sprawdzić, czy to postępowanie odniosło pozytywny skutek społeczny. Jeśli nie, będziemy musieli zastosować więcej zróżnicowanych metod. Na przykład, że jeśli już ktoś posiada obywatelstwo europejskie, ale nie jest w stanie się utrzymać i wchodzi na drogę przestępstwa, należy mu odebrać obywatelstwo. To mógłby być następny krok. Poza tym musimy traktować islam oddzielnie od chrześcijaństwa. Nasze podstawowe wartości wiążą się z chrześcijaństwem i te wartości faktycznie przyczyniły się do rozwoju silnych, świeckich społeczeństw w Europie. Islam nie jest religią jak inne. Powinniśmy traktować islam jak to, czym jest czyli złą, totalitarną ideologią. Nie zdziwiłabym się, gdyby za 10-15 lat, trudno dokładnie określić kiedy, niektóre kraje zabroniły zorganizowanego islamu. Nie będą go akceptować na ulicach i w sądach. Mamy początek tego już w Austrii, deportacje imamów i zamykanie meczetów. A to jest początek. Jeśli Austria ma odwagę, żeby to zrobić, to dalszy rozwój tej tendencji jest już tylko kwestią czasu. Mam nadzieję, że Europa Wschodnia podąży za ich przykładem. Wracając do pytania o to, co powinniśmy zrobić. Rozmawiałyśmy o przestępcach i ludziach, którzy nie mają pracy, ale są przecież muzułmanie, którzy pracują, nie są przestępcami, zarabiają pieniądze, ale na przykład nie pozwalają żonie opuszczać domu i zmuszają dzieci do noszenia hidżabu. Zgodnie z prawem, taki ktoś przeszkadza żonie i dzieciom w integracji, więc jest to przestępstwo. Są tysiące takich ludzi w naszym kraju. Nie poradzimy sobie z tym. Właśnie to się dzieje. Obawiam się również, że istnieje możliwość, iż nasz demokratyczny system się załamie.

  Więc problem ten jest nie do rozwiązania?

  Nie powiem "tak", ani "nie", ale obawiam się, że nadejdzie dzień, gdy problem zostanie rozwiązany w sposób niedemokratyczny. Deportacjami. Pozostaje pytanie, co zrobią w tej sytuacji obywatele. Przypuszczam niestety, że mogą zapragnąć dyktatury. To nie jest dobre rozwiązanie, ale czasami jedyne możliwe skuteczne wyjście. Mówienie o tym sprawia mi ogromny ból, ponieważ to wielka porażka dla mojego kraju. To był raj na ziemi i ten raj już nie istnieje. Kilka lat temu przewidywałam, co wydarzy się za kilka lat; teraz się już nie ośmielę, ponieważ sytuacja staje się tak nieprzewidywalna. Wszystko będzie zależeć od sytuacji geopolitycznej, od sytuacji w basenie Morza Śródziemnego, od tego, co wydarzy się w stosunkach między Europą Wschodnią i Zachodnią. Czy Erdogan otworzy jednak trasę na Bałkany? Spowodowałoby to ogromne reperkusje w Europie. Znaczenie ma oczywiście zagrożenie terrorem. W 2010 roku nasze służby specjalne zarejestrowały 1975 potencjalnych dżihadystów. Dziś, w 2018 roku, liczba ta wynosi 18 885. Dziesięciokrotnie więcej w ciągu siedmiu lat. Jeśli spojrzeć na Niemcy, w 2010 roku mieliśmy tam 3900 dżihadystów, a teraz jest ich prawie 10 000. Niemcy, Belgia, Francja, Wielka Brytania to w tych czterech krajach przebywa armia licząca 60-70 tysięcy [ekstremistów]. Liczba potencjalnych dżihadystów wzrasta dramatycznie każdego roku. A pewnego dnia będzie ich za dużo. W Szwecji służby bezpieczeństwa otrzymują informacje o potencjalnym ataku terrorystycznym co drugi dzień. To powoli wymyka się spod kontroli w całej Europie. W czerwcu w Parlamencie Europejskim odbyła się dyskusja o kwotach relokacji imigrantów. Czy jest Pani zaskoczona wynikiem? Nie jestem zaskoczona, przypuszczałam, że Europejczycy nie zgodzą się na jakiekolwiek kwoty. Społeczeństwa nigdy tego nie zaakceptują. Miałam cały czas nadzieję, że różne parlamenty są wystarczająco mądre, aby nie otwierać się na tego rodzaju imigrację, ponieważ może to zniszczyć nasze zachodnie społeczeństwa. Nie można oszukiwać ludzi przez długi czas. Europa jest zbudowana na silnych, starych krajach narodowych i wszystkie są różne. Kiedy wybieram się do Francji, chcę zobaczyć kulturę francuską, kiedy jadę do Hiszpanii, chcę zobaczyć kulturę hiszpańską. Więcej imigracji pogrzebie nasz świat.

  Co powinny zrobić kraje Europy Wschodniej?

  Musicie wyciągnąć naukę z naszej katastrofy, której nie będziemy w stanie naprawić nawet w następnych pokoleniach. Moje przesłanie do wschodniej Europy brzmi i nie popełniajcie tego samego błędu co zachodnie społeczeństwa, nie wpuszczajcie zorganizowanego islamu do waszych krajów. Musicie powiedzieć twardo: "Nie, nie chcemy meczetów, żywności halal, ani hidżabów w miejscach publicznych". Jeśli to jasno określicie, nie będziecie mieli naszych problemów. W ten sposób dacie też szansę świeckim muzułmanom, takim jak moi pakistańscy przyjaciele. Będą uwielbiali tu przyjeżdżać i integrować się. Kiedy nie wpuszczasz politycznego islamu do swojej ojczyzny, możesz pomóc ludziom, którzy naprawdę tego potrzebują.

  https://euroislam.pl

  Ps...Odnoszę wrażenie, że pani Hege prędzej by jajo zniosła, niż snuła poważne rozważania, jak to się stało, że tak dużo islamskich imigrantów znalazło się w Szwecji i Norwegii (a więc w krajach, które nawet nie miały kolonii). "Dobroć" politycznej poprawności i "szlachetność" multi kulti, ani nawet wmawianie, że rozwój gospodarczy wymaga "nowej, innej krwi" i wiążąca się z tym wszystkim opinia, że "imigracja jest ok", nie zostały wszak wymyślone przez potomków Wikingów ani przez muzułmańskich publicystów ani nawet nie zostały sprokurowane przez saudyjskie pieniądze. Tu raczej odpowiedz leży jak to ujmuje K.MacDonald czy cytowany przez niego "żydowski konserwatysta Lawrence Auster" i nie chodzi mi określone przez nich powody wspierania, lecz same stwierdzenie faktu wspierania: "nie jest dla żydów jedynym powodem, dla którego organizacje żydowskie popierają masową imigrację", "Ustaliliśmy tu fundamentalne żydowskie przekonanie, które sprawia, że żydzi nieustępliwie optują za masową imigracją, nawet swoich śmiertelnych wrogów:….Ze względu na fakt, że pani Hege przypomina mi bardo poglądy Oriany Fallaci, poszukałem co myśli o Izraelu. W Norwegii "lewacy" realizujący powyżej opisaną politykę żydowską (za pewnie często nie wiedząc o proweniencji tej polityki), często deklaratywnie "potępiają Izrael", no to taka "prawicowa" Hege, tak jak Oriana, zapewne nie ukrywa swej miłości do Izrela – takie przyjąłem założenie.

  I znalazłem. Jak napisała pani Hege: "Det er dertil ikke mange i Norge som har uttrykt et mer brennende engasjement for jødenes situasjon i Europa og Israels selvfølgelige rett til eksistens enn meg.".

  Co wujek Google tłumaczy mniejsza o gramatykę: "W Norwegii jest ich niewielu, którzy wyrazili bardziej palące zaangażowanie w sytuację żydów w Europie i naturalne prawo Izraela do istnienia niż ja." I jesteśmy w domu. Dodam, że pani Hege jest dzielna i niepoprawna jak Norwegię, ale jest jak spod sztampy "europejsko-prawicowej", jak Oriana Fallaci: jeśli dostrzega pewne "nieprzyjemności" islamu, to jednocześnie wyraża poparcie do Izraela w stylu neokonowym (co chyba nie jest konieczne do bycia "antyimigrantem"). To też jest godne pochwały, czy może naśladownictwa? Rozmawiałem niedawno z jedną idiotką, która nie rozumiała, że mieszanie ras, kultur i narodów doprowadzi do zniszczenia państw. Jej odpowiedź brzmiała "zupełnie nie rozumiem." Skoro takie matoły są w Polsce to co dopiero na zachodzie i nie ma się co dziwić, że kolorowi muzułmańce walą tam drzwiami i oknami. W Afryce są nawet reklamy pt. "Chcesz gwałcić blondyny jedź do Skandynawii." A Chiny zadeklarowały, że islam jest chorobą zakaźną i umieściły ponad milion swoich "islamczyków" w obozach, wg różnych źródeł, reedukacyjnych, koncentracyjnych, detencyjnych, itp. Przykładowy artykuł:
  http://nymag.com/daily/intelligencer/2018/08/china-muslims-camps-uighur-communist-party-islam-mental-illness.html

  Wygląda, że starzy, wypróbowani komuniści nie mają kłopotów z rozpoznaniem totalitarnej ideologii: zakaźna choroba umysłowa i wiedzą jak ją leczyć, a w najgorszym wypadku po prostu izolować. I wygląda to na znakomitą metodę. A prezydent Rosji Putin mówi wprost o NWO, pedofilach i satanizmie, że będziemy bronić chrześcijańskich wartości. Kolejne wyzwanie dla rosyjskiej tożsamości jest związane z procesami, które można obserwować poza granicami Rosji. Są to polityka zagraniczna, moralność i inne aspekty. Widzimy, że kraje euro-atlantyckie podążają drogą, która zaprzecza czy wręcz wyklucza ich korzenie, wliczając w to korzenie chrześcijańskie, które tworzą bazę Zachodniej Cywilizacji. W tych krajach podstawa moralna i wszelkie tradycyjne wartości są odrzucane czyli narodowe, religijne, kulturalne a nawet tożsamość płciowa jest odrzucana i relatywizowana. Taka polityka traktuje wielodzietną rodzinę na równi z partnerstwem homoseksualnym, a wiara w Boga jest równoznaczna wierze w szatana. To nadużywanie i wyolbrzymianie politycznej poprawności w tych krajach prowadzi do tego, że należy poważnie rozważyć możliwość legalizacji partii, które będą mieć na celu propagandę pedofilii. Wielu obywateli państw europejskich w rzeczywistości wstydzi się swoich religijnych przynależności, a nawet boi się o nich mówić. Chrześcijańskie święta i uroczystości są likwidowane, czy też ich nazwy są „neutralnie” zmieniane, tak jakby ktoś się miał wstydzić świąt chrześcijańskich. Tą metodą ukrywa się głębsze moralne wartości tychże uroczystości. Kraje te próbują narzucić siłą ten sam model na inne kraje, globalnie. Jestem głęboko przekonany, że jest to bezpośredni sposób na degradację i prymitywizację. To prowadzi do głębokiego demograficznego i moralnego kryzysu na Zachodzie. Jaki może być lepszy dowód na moralny kryzys społeczeństwa niż utrata jego funkcji rozrodczości? Niemalże wszystkie rozwinięte kraje zachodnie nie mają wystarczającej rozrodczości by się utrzymać na tym samym poziomie, nawet z pomocą migrantów. Bez wartości moralnych, które są zakorzenione w Chrześcijaństwie i innych światowych religiach, bez reguł i moralnych wartości, które się ukształtowały i rozwinęły przez millenia, ludzie nieuchronnie utracą swoją godność. I myślimy, że prawa i naturalna jest obrona tych moralnych wartości. Należy respektować prawa każdej mniejszości do samookreślenia, ale jednocześnie nie można dopuścić do tego by prawa większości nie były respektowane. W tym samym czasie gdy ten proces następuje na poziomie państwowym, na poziomie międzynarodowym zauważamy próby stworzenia jednobiegunowego i jednolitego modelu świata, w którym usuwane będą instytucje prawa międzynarodowego i suwerenności narodowej. W takim jednobiegunowym, zunifikowanym świecie nie będzie miejsca na suwerenne państwa. Taki świat potrzebuje tylko wasali. A strach we Francji pogłębia się. Lekarze i pielęgniarze dostaną kamizelki kuloodporne! We Francji wraz z napływem migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu wzrosło zagrożenie atakami terrorystycznymi. W związku z tym na ulicach łatwo jest spotkać uzbrojonych funkcjonariuszy policji, a także żołnierzy. Jednak nie tylko głośnych zamachów obawiają się Francuzi. Na Lazurowym Wybrzeżu, nosić na sobie kamizeli kuloodporne mają teraz również lekarze, pielęgniarze, a także kierowcy pogotowia ratunkowego. Ma to zapewnić im bezpieczeństwo w trakcie pełnienia obowiązków na terenie dzielnic imigranckich w Nicei oraz innych popularnych kurortach. Takie odzienie ma zapewniać bezpieczeństwo pracownikom tamtejszej służby zdrowia, ze względu na mające tam miejsce porachunki przestępcze, a także chronić przed atakami nożowników i zamachami terrorystycznymi. Zagrożenie stanowić ma również zachowanie młodocianych band w imigranckich gettach. Młodzi imigranci strzelają bowiem niejednokrotnie z wiatrówek do policyjnych radiowozów, wozów straży pożarnej, jak i też karetek. Władze w ramach uspokojenia poinformowały, że założone pod fartuchami kamizelki, mają nie rzucać się w oczy, kiedy założą je na siebie lekarze oraz pielęgniarze.

  https://prostozmostu24.pl/strach-we-francji-poglebia-sie-lekarze-i-pielegniarze-dostana-kamizelki-kuloodporne/

  Flash... Netanyahu says African migrants worse threat than jihadists – France 24

  https://www.france24.com/en/20180320-netanyahu-says-african-migrants-worse-threat-jihadists
  Islam islamem. A wpuszczenie do Polski ponoć "pokojowych" i "potulnych" Ukraińców wcale nie jest lepsze. A to z tego powodu, że na Ukrainie Usrael hoduje faszyzm banderowski. Też rękoma zdrajców PO-PiS. Jeśli wszystko pójdzie źle, a tak się zanosi, to banderowcy przejmą władzę, jak Hitler w Niemczech 80 lat temu. To nie Polska ma 3mln Polaków na Ukrainie. I to nasza armia już teraz, "na starcie" jest słabsza niż ukraińska. "Modernizowana" na armię ofensywną, najemną w wojnach usraelskich nie ma praktycznie większej zdolności obronnej…Zmierzamy w tym samym kierunku, co Europa Zachodnia, tyle że "nieco" inaczej…To jakaś różnica, czy wyrzynać Polaków mają muzułmanie czy Ukry? Stanisław Michalkiewcz: Niemcy używają Ukraińców do dywersji w Polsce.

  https://www.youtube.com/watch?v=vXCa8pfx-sY
 • @kula Lis 67 01:27:59
  Czy najazd Islamu na Europę nie jest karą Bożą za - ogólnie rzecz ujmując - Protestantyzm? Za te wszystkie rewolucje z seksualna na czele? Za tą rozpustę, rozpasanie elit, ale w ślad za elitami,
  pospólstwa?
  Dlaczego Pan Bóg rozprawił sie swego czasu ze szlachtą? Czy nie czasami dlatego że ten model organizacji społeczeństwa się nie sprawdził?
  Czy te wtedy elity, zamiast prowadzić poddanych do Pana Boga prowadzili ich na zatracenie (np w upojeniu alkoholowym w karczmach)?
  Czy pospólstwo (do którego sam należę, mimo wyższego wykształcenia) może zwalić winę za to całe teraz zło na świecie, tylko na elity?
  Oczywiście, że elity mają udział w tej winie powiedzmy ok 50%-towy, bo nie odpowiedziały na wielokrotne na przestrzeni ostatnich wieków wezwania Matki Boskiej : MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ. MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU. Mimo że zazwyczaj dodawała : MÓDLCIE SIĘ, BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA.

  Jak juz wiemy z historii, tymi karami były te dwie wojny światowe, które nikogo (poza Austrią, której Prymas zarządził Krucjatę Różańcową), nie wzruszyły.

  Jak wiemy, także dzisiaj w tym już chyba ostatecznym rozprawieniu się Pana Boga z Europą nie możemy liczyć na elity, bo i teraz wezwania Pana Boga (także poprzez Jego Świętych) są lekceważone a nawet przez te elity zagłuszane np suspensami na księży którzy głoszą te Przesłania - "Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły"
 • @Jan Paweł 09:54:11
  "Czy najazd Islamu na Europę nie jest karą Bożą za - ogólnie rzecz ujmując - Protestantyzm? Za te wszystkie rewolucje z seksualna na czele? "

  Czy podbój Hiszpanii przez Islam, południowych Włoch i wreszcie Bałkan był "karą Bożą za - ogólnie rzecz ujmując - Protestantyzm"?

  A wcześniej pólnocnej Afryki i Syrii?

  Oto jest pytanie!
 • @Pedant 10:06:50
  Zachęcam do obejrzenia tego filmu :
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=215s
  a potem to :
  https://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8&t=33s
  a potem zachęcam do naprawdę głębokich refleksji.
  Takich zestawów dwóch filmów, dwóch dokumentów, dwóch przekazów itd można by tutaj przytoczyć bardzo wiele.
  Zdobądź się najpierw na cierpliwość i obejrzyj do końca te filmy, natępnie wyciągnij puenty z tych dokumentów, porównaj i wtedy może i nawet zmienisz myślenie a może i postępowanie.
 • @Jan Paweł zastanów się czego ty właściwie bronisz
  //Takich zestawów dwóch filmów, dwóch dokumentów, dwóch przekazów itd można by tutaj przytoczyć bardzo wiele.//

  Przytaczajmy więc :
  (od 48 sek ) https://www.youtube.com/watch?v=hWDn4jDUYso&t=98s

  https://www.youtube.com/watch?v=iEMyhFbaJHo

  Czyż nie zachodzi tu dosłownie rozumiana sytuacja że:ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni? więc czego bronisz Janie Pawle ? kościoła który prawdopodobnie już nie istnieje ?

  PS
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Szema_Jisrael
 • @ikulalibal 16:39:54
  Niestety, to są przykłady tworzenia nowego Kościoła, który chyba już nie jest Kościołem Rzymsko-Katolickim. My wierni nie możemy opuścić naszego Kościoła w tak wielkiej potrzebie w jakiej się teraz znalazł.
  Naszą bronią jest modlitwa i pokuta. Widać czymś zawiniliśmy, że Pan bóg zabiera nam Kościół (tak jak to zrobił juz na Zachodzie)
 • @Jan Paweł 20:31:47
  Warto wspomnieć, że film "Kler" został według reżysera Smarzowskiego zrobiony według książki korespondenta prasy holenderskiej Ekke Overbeeka. Overbeek siedzi już wiele lat w Polsce, i niemalże co tydzień wysyła fantastyczne kłamstwa do dziennika Trouw. Znam go, nienawidzi Polski jak typowy nazista, w oparciu o starą nienawiść kalwińskiej Holandii, do której doszła propaganda nazistowska, a obecnie liberalno-marksistowska. Holandia jest najbardziej antypolskim krajem na świecie, i to powinno wreszcie dotrzeć do Polaków. Timmermans się tam niczym nie wyróżnia, jest typowym tępym Holendrem! Holendrzy nawet w Brukseli ciągle atakują Niemcy, że są zbyt łagodne w stosunku do katolickiej Polski. Zamiast kogoś takiego natychmiast wydalić na mordę jak Kozlovską jako persona non grata to robi się dla nich jeszcze kosztowne spotkania i poświęca na to masę pieniędzy na zadeklarowanych wrogów Polski i Polaków. Ów Overbeek jest bliskim przyjacielem Michnika, i korzysta z bezpłatnego gabinetu i telefonu w redakcji GWna. Ekke Overbeek godnie kontynuuje tradycje i osiągnięcia holenderskich ochotników z holenderskich dywizji i batalionów Waffen SS, które w Południowo-Wschodniej Polsce (dzisiaj Zachodniej Ukrainie) zamordowały przeszło pół miliona obywateli polskich, w większości żydów. Niemcy otaczali miasteczko w Małopolsce Wschodniej, i do środka wpuszczali Holendrów. Nikt żywy z mieszkańców już z niego nie wychodził. Kolejnym krokiem były pociągi z dobrem mieszkańców, przewożące to do Holandii. Polsce należą się oczywiście także i od Holandii a nie tylko Niemców odszkodowania wojenne.
 • @kula Lis 67 16:20:40
  Tu w ogóle nie ma pedofilii, taka po prostu piękna tradycja, musimy uszanować

  https://pbs.twimg.com/media/DohgfVzX0AEQEJh.jpg
 • @kula Lis 67 16:20:40
  Holandia, kraj, gdzie eutanazja jest legalna i powszechnie praktykowana. Nie rzadkie są przypadki, że potomni dzwonią do szpitala, by przyśpieszyć eutanazję ich rodzica, bo... jadą na wczasy i chcą jeszcze wszystko przed wyjazdem pozałatwiać.
 • @Husky 17:32:42
  I niech mi ktoś powie, że ten bestialski "zabieg" nie pozostawia w psychice tego biednego dziecka żadnej skazy psychicznej.
 • @Jan Paweł 08:55:10
  Drogi Pawle! Przecież każda msza tzw. święta to herezja. W obliczu Bożego Słowa i słów samego Pana Jezusa to odprawianie mszy jako bezkrwawej ofiary jest herezją.
  A to dlatego, że po pierwsze;
  Pan Jezus nakazał spożywać ją wszystkim pod dwoma postaciami,
  po drugie; to nie pieczywo i wino zostało ofiarowane na krzyżu, ale ciało Pana Jezusa,
  po trzecie; żaden człowiek nie ma technicznej, ani duchowej możliwości aby ściągać Pana Jezusa z tronu w niebie i kompresować Go do postaci wafelka,
  po czwarte; Sam Pan Jezus stwierdził, żeby nie wierzyć, gdy ktoś będzie mówił ludziom na ziemi, że On jest gdzieś na ziemi Mk.13,21,
  po piąte; ofiara Pana Jezusa była jednorazowa, doskonała i wystarczająca. Fałszywa ofiara mszowa jest kłamstwem,
  po szóste; ofiara bez przelania krwi się nie liczy Hbr.9,11-22

  Dlatego daj sobie spokój z tym "świętokradztwem", gdyż praktykując tzw. komunię świętą Watykan dopuszcza się większego świętokradztwa. I pewnie znowu nie wytrzymasz prawdy i wytniesz mój wpis. Diabeł boi się prawdy, gdyż prawda was wyswobodzi. Ja już jestem wolny, bo jestem w prawdzie Bożego Słowa.
 • @Jan Paweł 10:01:53
  Biedny JP. Ty masz jakąś abberację umysłową. Ja broniąc prawdy Bożego Słowa wpisuję całe fragmenty tekstów wywodząc je z Bożego Słowa, a ty te teksty wycinasz. Nie wypisuj że coś robisz dla Zbawiciela, gdyż sam wycinasz całe fragmenty Bożego Słowa. I to po słowach Pana Jezusa: "Idźcie na cały świat, głosząc ewangelię wszelkiemu stworzeniu"... A ty nie pozwalasz głosić ewangelii i ją wycinasz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829