Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

najpierw przecinam im struny głosowe - aborcjonistka Leah Torres

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe, zatem nie mają takiej możliwości – wyznała prominentna aborcjonistka związana ze zbrodniczą Planned Parenthood, Leah Torres na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

O skandalu poinformował portal LifeSiteNews.

Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą.

Torres usunęła później ten wpis, tłumacząc, iż uczyniła to, ponieważ ją oto proszono, jednakże nie żałuje, że go umieściła, tak jak i nie zamierza przepraszać za swoje praktyki medyczne.

„Usunięcie tego postu było motywowane wyższym dobrem zdrowia reprodukcyjnego” napisała Torres, ponieważ jej przyjaciel „próbuje otworzyć dialog między »Pro life«  i »Pro choice« w Australii”.

Torres pracuje w Utah, w Planned Parenthood.

Założyciel Center for Medical Progress David Dalaiden przyznał, że nie prowadził dochodzenia w placówce Planned Parenthood w Utah, „ponieważ ich aborterzy byli jedynymi, którzy naprawdę mnie wystraszyli”.

Przedruk z :

marucha.wordpress.com/2018/03/21/aborcjonistka-dzieci-nie-krzycza-kiedy-sa-abortowane-poniewaz-najpierw-przecinam-im-struny-glosowe/

Czy Pan Bóg nie jest Miłością, że ciągle jeszcze daje nam czas na nawrócenie? Jak długo jeszcze...?

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Do eutanazji jak i aborcji mam mieszane odczucia..
  Moja babcia od kilku miesięcy dogorywa, ma parkinsona (tak to zdiagnozowano), leży tylko i sra pod siebie.. sama od 2 lat o śmierci mówiła (jak jeszcze żywa była), że chce umrzeć..

  POWINNA UMRZEĆ,TAKA JEJ WOLA, a i bliskim będzie lżej..

  W tej kwestii jestem za eutanazją jak najbardziej za, ale mam dylemat, bo to daje władzę do zabijania ludzi ludziom, których chcę obalić.. oni mogą eutanazję zastosować mi, albo Tobie w pełni prawną :(

  Aha.. o aborcji było.. a ja o śmierci..

  Ja stosuję biologiczny argument, a nie religijny.. człowiek człowiekiem nie jest od poczęcia,a od wykształcenia rdzenia mózgowego..


  Ja tam w Twego buka żydowskiego i żydówkę wiecznie dziewicę, co to miała kilkoro dzieci, nie wierze..

  Powinieneś optować za tym,aby Marta Kaczyńska została świętą!!!!
  3 ślub, drugi ślub kościelny, mając 2 dzieci bierze ślub z gościem co ma 3 dzieci, a mają w drodze jedno wspólne w drodze.. MaRTA KACZYŃSKA ZAWSZE DZIEWICA, MĘŻÓW ZMIENIAŁA, ABY NIEPOKALANIE WOJTASOWEGO CHRYSTUSA PORODZIĆ!?
 • @Nibiru 19:02:55
  Dzięki, przypuszczam (bo nie znam angielskiego na tyle by zrozumieć to wystąpienie) że odtwórca Pana Jezusa mówi o związanym z tą rolą swoim nawróceniu. Szkoda, że nie ma polskiego tłumaczenia, bo pewnie jest to piękne świadectwo.
  "Po owocach ich poznacie". Owoce filmu "Pasja" były (pewnie są nadal) bardzo obfite...
  A i sam Mel Gibson, jak wiemy, jest męczennikiem za Wiarę, za Jezusa Chrystusa.
 • @wk..ny 19:26:08
  W pierwszym odruchu, chciałem skasować ten Twój komentarz, ale że stosuje regułę, że nie kasuję komentarzy (poza wulgarnie obraźliwymi), to zostawiam go na świadectwo jednej strony powszechnej świadomości ludzi.
  Nie komentuję Twojego wystąpienia odnośnie Marty Kaczyńskiej.
  Natomiast powiem Ci dlaczego (z ludzkiego zwykłego już wyrachowania) nie powinno się dokonywać eutanazji.
  Otóż Pan Bóg w swoim Miłosierdziu, obdarza nas tu na Ziemi cierpieniem dlatego, ujmując to obrazowo, byśmy "wskoczyli" na wyższe miejsce w wymiarze Niebo/Czyściec/Piekło, więc skracanie komuś męki tu na Ziemi, może oznaczać znaczne wydłużenie i zaostrzenie męki w wymiarze N/C/P.
  To jest takie powiedzmy, trywialne (nasze ludzkie) pojmowanie cierpienia tu na Ziemi. Aczkolwiek, mające swoje uzasadnienie w Orędziach Pana Boga, danych nam przez mistyków.
  Zachęcam Cię do głębszych przemyśleń i... nawrócenia w Sakramencie Pokuty.
 • @Jan Paweł 20:52:50
  Śmierć rzeczą boską, czy ludzką jest???..

  Pokutę właśnie odprawiłem.. zbiczowałem trzema piwami mę wątrobę.. oj jak boli, oj jak cierpię.. na zdrowie, otwieram czwarte :P
 • @Jan Paweł 20:52:50
  przecież wk-ny stwierdził,że w Twego Boga nie wierzy więc Twoje rady na nic się zdają. Mnie się zresztą też wydaje, że ten Bóg to nie jest ten Bóg....
 • Nie chcesz aborcji, to jej sobie nie rób
  Nie chcesz dziecka? To go sobie nie rób.
 • @wk..ny 21:06:28
  Obejrzyj :
  https://www.youtube.com/watch?v=i8DlxyUNRis
  i pomyśl, czy śmierć jest rzeczą ludzką czy Pana Boga
 • @zadziwiony 21:09:51
  Ja to tam myślę, że lepiej jest solidnie się zagłębić w te sprawy, by nie być potem tragicznie zaskoczonym. Bo tak się to czasami potem odbywa
 • @
  Brunatne szambo wybiło, tym razem pod pałacem Arcybiskupów.
  To jest wojna cywilizacji - Śmierć vs. Życie!
  Wspomnicie moje słowa, niedługo poleje się krew na ulicach. Jedynym argumentem marksistów jest siła.
  Zobaczcie tę złość i agresję, to wybuchnie...

  https://pbs.twimg.com/media/DY1fc8aXcAAPcTc.jpg
 • Gdyby aborcja była dozwolona w latach 50. w USA
  to dziś dziewuchy nie miały by iPhonów

  https://pbs.twimg.com/media/DYrhcGMW0AESDk5.jpg
 • @Husky 21:24:28
  Ludzie Dobra nie są bezsilni wobec Zła. Doskonale ze złem radzi sobie modlitwa.
  Mieliśmy niedawno przykład wielkiej skuteczności modlitwy:

  PER SIGNUM CRUCIS
  (znak Krzyża św. Tak jak przy błogosławieństwie księdza na Mszy św)
  DE INIMICIS NOSTRIS
  LIBERA NOS,
  DEUS NOSTER
 • @Jan Paweł 20:39:50
  Paweł , pozwól by każdy w swoim sercu mógł ocenić swoje czyny .
  Aborcja jest z różnych przyczyn , i nigdy nie jest to łatwą decyzja dla kobiety .
  Nie wiem dlaczego dałeś ten wpis , ale jest on poniżej pasa .
  W tym co głosicie , ty również ..jest więcej kłamstw niż prawdy .

  ,, Owoce filmu "Pasja ,, tak już jeden ksiądz serwował go w obecności małych dzieci .. no tak on prawdopodobnie ich nie ma .

  Sam film nie jest oparty na ewangeliach , lecz na podstawie objawień Katarzyny Emmerich , mówiąc umownie nie odpowiada prawdzie . Objawienia Katarzyny kościół odrzucił .
  Piszesz ,, Czy Pan Bóg nie jest Miłością,, ..przecież ty wiesz ..czego się boisz . Boisz się ze zastosuje odpowiedzialność zbiorową , widzę ze chodzi ci po głowie że możne być niesprawiedliwy .
  A jeśli wezwie cię trochę szybciej do siebie to co ... a jak się spyta .. Pawle czemu się Mnie zaparłeś .. co mu odpowiesz .... aborcje miałem na głowie .

  ,, Ja tam w Twego buka żydowskiego i żydówkę wiecznie dziewicę, ,,

  tego nie zauważyłeś ....
 • @fabi 21:33:58
  Większość zwolenników aborcji jakoś zdarzyła się urodzić- przypadek
 • Pomieszanie z poplątaniem
  Niedawno nakrzyczałeś na swoim blogu, że w PRLu były masowo mordowane dzieci. Zajrzałam z przerażeniem - chodziło o aborcje, które o ile wiem były dokonywane nie dalej niż do 3 miesiąca, czyli wytworzenia łożyska, czyli do momentu, kiedy płód jest definitywnie oddzielnym bytem.

  Dzisiaj mówisz o aborcji, kiedy wyraźnie chodzi o morderstwo na z pewnością czującym bezbronnym dziecku, a nie o aborcję, a tym bardziej nie o "praktyki medyczne", jak to nazywa osoba z Planned Parenthood, które, nota bene, dostaje nagrody za "przerób".

  Może dobrze by było, gdybyś oddzielił nieco te dwa procedery, bo o ile nadal można się kłócić od kiedy zlepek komórek zaczyna być człowiekiem, to z pewnością nie ulega wątpliwości, że po 3 miesiącu życia płodowego człowiek jest ukształtowany.

  Mówię to nie dlatego, że pochwalam aborcję, bo tak nie jest, ale by zwrócić Twoją uwagę, że wprowadzasz czytelników w błąd, bo czytając Twoje wpisy, można by było pomyśleć, że dzieci były w PRLu mordowane masowo w ten sam sposób, w jaki robi to ta osoba, a przecież tak nie było.

  Nawet przy założeniu, że każda aborcja jest morderstwem - to jednak robi różnicę, jak morderstwo zostało dokonane, tak uważam. Gdybym była zwierzęciem idącym na rzeź, to też sprawiałoby mi różnicę, czy dostanę obuchem w łeb, czy poderżną mi gardło i będą czekali przez 10 minut, aż się w mękach wykrwawię.
 • @fabi 21:33:58
  Ta aborcjonistka sama "w swoim sercu ocenia swoje czyny".
  Nie ma wytłumaczenia na zabijanie dziecka. Godzimy się na aborcję a potem juz nie widzimy plagi bestialskich wykorzystywań masowo już porywanych dzieci, także w Polsce.
  Walczącego samotnie porwaniami dzieci, Pawła Bednarza także już ludzie uważają za oszołoma.
  To że niektórzy księża są nieodpowiedzialni to już wiemy. Ale rodzice powinni się interesować programem nauczania swoich dzieci, bo uczy się także juz nawet w przedszkolach masturbacji a w szkołach zakładania prezerwatywy na członka
  Bł. Anna Katarzyna Emmerich jest już uznaną przez Kościół.
  Pytanie "Czy Pan Bóg nie jest Miłością" jest użyte w sensie twierdzenia, że Pan Bóg jest Miłością.
  Natomiast zdanie "Ja tam w Twojego buka...itd" pozostawiłem, by pokazać świadomość niektórych ludzi
 • @fabi 21:33:58
  Poza tym, masz szczęście, że Twoi rodzicie nie mieli z Tobą wątpliwości
 • @Lotna 21:55:00
  Nie interesuje mnie co mówi nauka. Ta nauka mówi także, że człowiek pochodzi od małpy. Więc idąc tym tropem, to aborcja w sumie nie podpada pod morderstwo a pod Ustawę o ochronie zwierząt...
  Idąc Twoim tokiem myślenia
 • @Nibiru 22:01:25
  Dzięki. Więc każdy chyba widzi, że coś dużo było przy tym filmie "przypadków".
 • @Lotna 21:55:00
  Poza tym, to bardzo mi przykro, że Cię zawiodłem i nie znalazłaś w moim poście spektakularnych masowych morderstw dzieci w PRL-u a "tylko zwykłe" aborcje
 • @Nibiru 22:08:38
  więc w sumie wychodzi na to, że człowiek nie pochodzi od małpy tylko od... żaby:-)
 • @Nibiru 22:38:41
  Dzięki Tobie:-)
  Pozdrawiam
 • @Nibiru 22:46:26
  Więc idąc tropem myślenia niektórych, to należałoby strzelać do bocianów, zanim coś przyniosą:-)
 • @Jan Paweł 22:11:42
  No teraz to już faktycznie z grubej rury wysadziłeś. Gdzie ja powiedziałam, że mnie zawiodłeś, bo nie było mowy o "spektakularnych aborcjach? W którym miejscu ja mówiłam coś na temat pochodzenia człowieka od zwierząt? Czy Ty faktycznie odpowiadasz na komentarze uprzednio je przeczytawszy ze zrozumieniem, czy masz jakieś gotowce, którymi rzucasz jak z katapulty?
 • @Lotna 00:32:25
  Przepraszam, jeżeli Cię jakoś obraziłem. Ale sama chyba przyznasz, że temat w normalnym człowieku wywołuje jednoznaczne emocje, które i mnie się udzieliły.
  Nie jest to tak, że nasza obojętność w takich sprawach nie ma znaczenia TAM u Góry, bo oznacza to brak miłości do drugiego człowieka z której my, każdy z nas z osobna, będziemy TAM rozliczani a cały świat, jak wiemy z Orędzi, jest już z tego powodu, na skraju wywołania gniewu Pana Boga.
  Nie wiem kiedy ludzie się ockną?
  Tacy ludzie jak ta cała Leah Torres, ale i całe watahy różnych lewaków, feministek i innej maści zboczeńców, narażają cały świat na reset.
  Ale jak widać, ten świat także ma to wszystko w d...e.
  Wierzę, że Pan Bóg trzyma ten świat jeszcze chyba tylko dla tej garstki wolontariuszy antyaborcyjnych.
  Jest pytanie : Jak długo jeszcze?
  Bo z tego co wiemy, to cierpliwość Pana Boga powoli się już kończy.
  Pan Bóg próbuje nas ratować, wysłał Matkę Boską z Regułami Mariańskimi.
  http://gibson.neon24.pl/post/142884,czy-swiat-zdaza-do-pokoju-czy-kolejnego-samounicestwienia

  Zobaczymy jaki będzie odzew.
  Pozdrawiam
 • @Lotna 00:32:25
  Jako ocena stanu naszej (całej ludzkości) kondycji w sensie miłości jakiej nakazuje nam Pan Bóg ("miłuj bliźniego swego..."), niech będzie średnia ocena pod tym artykułem:
  na osiem ocen, średnia wychodzi... 2 (w skali 5-cio stopniowej).
  Więc wymowa tej średniej chyba sama wskazuje na to, jaka nasz Pan Bóg ma jeszcze do nas cierpliwość.
  Chyba sprawę jeszcze ratują, te codzienne modlitwy moherów w takt takich rozgłośni jak np Radia Maryja, czy Anioł Beskidów.
  (tutaj pisałem o Mocy modlitwy:
  http://gibson.neon24.pl/post/142840,krotka-modlitwa-uratowala-od-ciezkiego-poranienia )
  A co będzie gdy tych moherów zabraknie?
  Przecież codziennie ich ubywa...
 • @Jan Paweł 08:14:55
  Janie Pawle
  Cały Twój światopogląd oparty jest na Twojej wierze. Nie musi to być prawda obiektywna. Są ludzie innej wiary i innych światopoglądów> Może to oni są bliżej prawdy niż TY?
  Tak na marginesie ... Onanizowałeś się ? Uprawiałeś sex dla przyjemności beż celu prokreacyjnego?
  Aborcja jest złem i to największym złem dla samej kobiety. Dziwne przy tym , że to mężczyźni najbardziej są hałaśliwi w tym temacie.
 • @Husky 21:27:43
  Gdyby zabortowali Jobsa to dzieki temu nie byloby pokolenia aspolecznych zombie, wiecznie wpatrzonych w ekraniki na ktorych nic nie ma i rozpadu spoleczenstwa. Czy to zle?
 • @Jan Paweł 20:52:50
  "Otóż Pan Bóg w swoim Miłosierdziu, obdarza nas tu na Ziemi cierpieniem dlatego, ujmując to obrazowo, byśmy "wskoczyli" na wyższe miejsce w wymiarze Niebo/Czyściec/Piekło, więc skracanie komuś męki tu na Ziemi, może oznaczać znaczne wydłużenie i zaostrzenie męki w wymiarze N/C/P."

  Zawsze podejrzewalem, ze Stalin to rowny gosc. On nie katowal ludzi, on im skracal meki wieczyste. Widocznie tym dziesiatkom milionow zabitych sie nalezalo. Za co? Nie wiadomo ale na pewno sami byli sobie winni.
 • @Jan Paweł 08:14:55
  "..Człowiek ma dwa życia.
  To drugie zaczyna się wtedy,
  gdy zrozumiesz,że życie jest tylko jedno.."

  ~Konfucjusz
 • @kowalskijan584 17:42:52
  Jeden z kontaktowych androidów Wolnych Sił Obrony Demokracji, model P13RD0L3C

  https://pbs.twimg.com/media/DYwjFBrX4AAyvYP.jpg
 • @Jan Paweł 07:26:36
  Zachęcam naukowców do podjęcia badań umożliwiających wykrywanie nie syndromu Dawna ale wrodzonego debilizmu który powoduje że twory wyglądające na kobiety oraz uszminkowane osobniki z penisem drą mordy o konieczności aborcji.

  Nie można dopuszczać do tego aby takie zboczki były katowane koniecznością demonstracji wrodzonego upośledzenia

  Osobniki żądające aborcji nie spełniają warunku kwalifikującego do człowieczeństwa a więc nie podlegają ochronie od dnia poczęcia.

  http://bi.gazeta.pl/im/fc/15/16/z23156988Q,Akcje--Slowo-na-niedziele----Wieszak-dla-biskupa--.jpg

  https://www.salon24.pl/u/baczewski/853600,jestem-za-aborcja-idiotow-ktorzy-maja-w-przyszloszlosci-walczyc-o-aborcje
 • @zadziwiony 11:28:10
  Obawiam się, że masz jakieś ze sobą kłopoty, których ze swojej perspektywy nie dostrzegasz.
  Ta Leah Torres też pewnie ma o sobie nieskazitelną opinię.
  No cóż Ci mogę odpisać... Zachęcam Cię do zintensyfikowania modlitw, także do Ducha św o przejrzenie.
  Kup sobie u Ks Natanka "Modlitewnik na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły"
  Pewnie myślisz, że jest to z mojej strony złośliwość, ale jeżeli kupisz sobie ten modlitewnik, to zmienisz zdanie.
  Pozdrawiam
 • @kowalskijan584 17:45:38
  Być może masz rację.
 • @Husky 19:00:11
  Dzięki. Mądre i spójne z Naukami Pana Jezusa
 • @Husky 19:04:14 i 19:12:59
  Biedni ludzie. Matka Boska mówi o takich, że nie poznali Miłości Pana Boga.
  A oni z tego wszystkiego twierdzą, że pochodzą od małpy, więc powinni podpadać pod Ustawę o ochronie zwierząt.
 • Dzisiejsze protesty
  Za Wyborem czy za WYROKIEM ?
  Komu dajesz Wybór?
  A KTO dostanie WYROK?
  A prawo do obrońcy?
  A fakty?
  Wierzący i niewierzący są wezwani do ochrony życia od POCZĘCIA do NATURALNEJ śmierci.
  Początek życia to nie teoria a fakt naukowy
  Prawo naturalne dotyczy KAŻDEGO

  https://pbs.twimg.com/media/DY94WU7WsAAEfQp.jpg
 • Biedron !!!!Stop aborcji
  To on ma dzieci ?????

  pedał Biedroń...chyba ma ......... z gówna ulepione
 • @Husky 19:18:40
  A ty masz??? wszystkie w firanę wytarłeś..

  Biedronia szanuję, jest szczery, mówi jak lubi, a Ty udajesz jak Cię cały portal gzdźga(trafia w cel), że to prezes sika Ci na twarz..

  Złoty deszcz, sranie na klatę, połykanie fekaliów prezesa..?

  Ostatnio Misiewicz przyznał, że podziwiał Maciora jak w nocy pięknię skacze na główkę do basenu.. mówią złośliwi, że skakał do wody, a on skakał po dowody..
 • @wk..ny 21:26:05
  https://pbs.twimg.com/media/DZADv_OW0AA4z05.jpg
 • @Husky 19:14:46
  Dzięki. Bardzo piękna puenta wolnego wyboru w sprawie aborcji.
 • @Husky 21:49:29
  Wiele razy pisałem, że ja jako chłop z krwi i kości, także bardzo bym chciał abym mógł sobie wybierać płeć. I to najlepiej jeszcze np w wybrane dni tygodnia, albo np na wakacje.
  Wtedy np w wekend mając takie papiery, bez problemu wchodzę np do damskiej szatni, czy przebieralni na basenie...
  Fajne:-)

  P.S. i niech mi ktoś powie, że ten świat nie kwalifikuje się jeszcze do resetu...
  Chyba już tylko te codzienne modlitwy w takt takich mediów jak Radio Maryja czy Anioł Beskidów, ratują Polskę i przy okazji cały świat od tego całkowitego już resetu
 • @Jan Paweł 22:28:26
  Czarne wdowy wyszły, pokrzyczały trochę, poskakały, oznajmiły wszystkim, iż posiadają narządy rozrodcze i tyle. Frekwencja słaba choć początek wiosny. Następny Black Friday po Dniu Dziękczynienia oby był lepszy 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DY_6ATfX4AEzbYl.jpg
 • @Husky 23:04:26
  Łazi taki jeden z drugim ubrany w kartony, siwa głowa, zamiast pomyśleć o tym co go czeka już za niedługo, kartoniarza jednego z drugim, to myśli o macicy...
  Tutaj :
  https://www.youtube.com/watch?v=PgQabaeQCfs
  też facet chodzi z kartonami, ale przynajmniej prawdę mówi w odróżnieniu od tych kartoniarzy od macicy
 • @Jan Paweł 08:40:12
  Żyd Morozowski z TVN24 (syn Mordechaja Mordki) mówi Polakom i Polkom, że ich nienarodzone dzieci to "twór rakowy".
  Teraz wyobraźmy sobie, że to Polak powiedział Żydom na jakimś spotkaniu w Monachium.
 • @Jan Paweł 08:40:12
  Wczoraj burdele opustoszały.

  https://pbs.twimg.com/media/DZCXic2W4AAMO0J.jpg
 • @Husky 09:00:38
  Ci ludzie (łącznie z tym Morozowskim), nie poznali Miłości Boga (jak mówi o takich ludziach Matka Boska). Biedni ludzie
 • @Jan Paweł 19:36:05
  //Biedni ludzie//
  Korwin-Mikke to potrafi ostro pojechać w słowach

  https://pbs.twimg.com/media/DZESiCnX0AA_eIu.jpg
 • @Jan Paweł 19:36:05
  Tak się zastanawiam, czy w domu Morozowskiego rodzice wołali do niego "ty tworze rakowy", czy po prostu "pajacu"?
 • @Husky 08:22:27
  Dla niektórych, jak widać, całe życie obraca się wokół macicy, co świadczy wypełnieniu ich życia w znacznej mierze przez cielesność, więc na jakąś duchowość (czy nawet jakakolwiek duchowość) i związane z tym jakies wyższe uczucia, nie ma w ich przypadku mowy.
  No bo jeżeli ktoś nazywa poczęte życie ludzkie tworem rakowym, ma chyba jakieś poważne problemy nie tylko emocjonalne, bo i w tym momencie moralne.
  Należałoby zadać sobie pytanie: kiedy wobec takiego osobnika kończy się twór rakowy a zaczyna życie ludzkie?
  Czy może dopiero po iluś tam latach życia?
  Czy czasami nie są tacy ludzie, dla których dzieci są tworami rakowymi, klientami dilerów dzieci do pedofilskiego wykorzystania?
  Bo problem z takimi ludźmi zaczyna być poważny, bo giną dzieci i to w bardzo dużych ilościach, bo co roku ginie w Polsce bez wieści ok 20tyś ludzi, przede wszystkim dzieci.
  Giną, jak się przypuszcza, przede wszystkim do pedofilskiego wykorzystywania i mordów rytualnych.
  Czy więc tacy ludzie nie powinni być odsuwani od życia publicznego i jakoś monitorowani?
  Podobno kluby Pizzagate są już także i w Polsce, czy to tacy ludzie są ich klientami?
 • @Jan Paweł 08:55:43
  Warto po szatańskim "czarnym piątku" przypomnieć SŁOWA Carmen Hernández
  "Kobieta jest najważniejsza w Kościele, bo nosi w swoim łonie FABRYKĘ ŻYCIA. Dlatego na pierwszej stronie Księgi Rodzaju i aż do końca Apokalipsy diabeł zawsze prześladuje kobietę!"

  https://pbs.twimg.com/media/DZCU-oVX4AUTMBm.jpg
 • @Jan Paweł 08:55:43
  Nie wszystkie "kobiety" dotarły na czarny protest

  https://pbs.twimg.com/media/DZHgkJnW4AAlawV.jpg
 • @Husky 09:31:54
  Fajne:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829