Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Modlitwa uzdrawia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podlane święconą wodą więdnące rośliny, czy nawet chore zwierzęta, ożywały, i żaden fizyk czy chemik nie może tego zrozumieć, mówi Vlail Kaznacheev, członek Rosyjskiej Akademii Medycznej w Nowosybirsku.

      Każdego 19 stycznia, w dzień prawosławnego święta Chrztu Pańskiego, wierni, ale i... niewierni, masowo przynoszą do cerkwi pojemniki z wodą, nad którą odbywa się obrzęd poświęcenia. Woda poświęcona, wg tradycji ma szczególną moc.

Naukowcy postanowili to jednak sprawdzić. Napełnili wodą z kranu dwie kolby laboratoryjne i jedną z nich pozostawili w laboratorium, a drugą zaniesiono na obrzęd poświęcenia.

Badanie próbek wody pochodzących z obu kolb polegało m.in. na zamrożeniu ich w komorze kriogenicznej, a następnie zbadaniu ich pod mikroskopem.

Zamrożone kryształy wody z kolby która pozostała w laboratorium, wyglądały jak chaotycznie rozlana plama, natomiast kryształy wody przyniesionej ze świątyni, miały regularny kształt pięknej, sześcioramiennej gwiazdy.

 

      W 1956 roku, w jednym z tajnych azjatyckich laboratoriów, doszło do zatrucia wszystkich naukowców biorących udział w tajnym zebraniu, na którym ustalano założenia groźnej broni biologicznej, masowego rażenia. Wszczęte śledztwo utkwiło w martwym punkcie, ponieważ naukowcy niczego w tym czasie nie spożywali, poza wodą. Zaś w próbkach wody którą spożywali, nie znaleziono żadnych śladów trucizny. W sprawozdaniu napisano : czyste H2O.

Tajemnica ta wyjaśniła się dopiero wiele lat później. Otóż, jak wykazały badania, ta nieprawdopodobna wtedy dawka zła, wyrażanego w czasie konstruowania tych zbrodniczych założeń, dla tej nowej broni masowego rażenia, miała działanie przeklinające całą będącą w tym pomieszczeniu wodę. Niestety, to właśnie przekleństwo, miało moc trucizny.

Dlatego, wszystkie produkty przed spozyciem, powinniśmy błogosławić modlitwą.Na końcu posta podam modlitwę podyktowaną nam przez Matkę Boską.

      W tym momencie, od razu nasuwa się pytanie, czy w taki sposób oddziałuje na organizmy tylko woda spożywana?, czy błogosławieństwo, ale i przekleństwo działa także na naszą wodę która znajduje się wewnątrz naszego organizmu, bo przecież jak wiemy, organizm człowieka składa się w 75% z wody.

Czy więc to właśnie tutaj mamy odpowiedź na nasze choroby, ale i inne przypadłości, także te rodzinne?, czy te wszystkie awantury domowe, przekleństwa (także dzieci), różnorakie bezeceństwa i grzechy, nie mają wpływu na nasze życie rodzinne i zdrowie cielesne, duchowe i psychiczne?

Czy codziennie odmawiany przez nas w naszych domach Różaniec, mógłby być takim naszym błogosławieństwem. chroniącym nas przed tymi teraz różnorakimi przypadłościami?, w stanach ostrych odmawiany np we wszystkich czterech częściach?, skoro Św Siostra Faustyna modlitwą Koronki do Miłosierdzai Bozego, dwa razy ratowała Polskę przed karą Bożą?Czy nie warto z wielką pokorą i cierpliwością spróbować?

Czy wspólnie odmawiany Różaniec, nie ratował już wiele razy różne narody, czy kraje, przed nawałonicą wroga?

 

      Potwierdzenie tego znajdujemy w bardzo wielu źródłach katolickich, ale i świeckich. W tym momencie, od razu odsyłam do mojego posta o uzdrawiającej mocy błogosławieństwa kapłana :

gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus

 

      Koniecznie jednak przy tej okazji, należy przywołać „Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły”, w których Matka Boska w ramach tzw Reguły Mariańskiej mówi nam o uzdrawiającej łasce jakiej możemy doświadczyć w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Mój Syn żyje i jest pośród was. (…) Jego rzeczywista obecność pośród was jest ogromną łaską, której nie możecie właściwie odczytać z powodu małej wiary. Gdybyście wierzyli prawdziwie, Jezus nie byłby samotny[w Tabernakulum dop.  aut.], a pośród was nie byłoby chorych i opętanych. (…) Wszyscy wiecie gdzie mieszka. Wszyscy możecie do Niego pójść. Wszyscy możecie z Nim mówić i być uzdrowieni (…) kiedy Mój Syn stąpał po Ziemi nie mógł przebywać z każdym tak wiele, jak by pragnął. Jego ludzka natura ograniczała Go. Teraz może przebywać z każdym, jak długo tylko zapragniecie...

Matka Boska mówi nam tutaj, co jest sprawdzianem naszej wiary :Cześć jaką oddajecie Jezusowi w Najświętszym Sakramencie, i miłość, jaką Go obdarzacie, nawiedzając Najświętszy Sakrament, jest sprawdzianem naszej wiary.

Warto prz tej okazji przypomnieć o cudownym powrocie porwanej dziewczyny do domu, za sprawą adoracji Najświętszego Sakramentu :

gibson.neon24.pl/post/152932,cudowny-powrot-porwanej-dziewczyny-do-domu

 

 

Czy więc Ministerstwo Zdrowia powinno nam ograniczać pobyt w kościołach?, zakazywać używania wody święconej?, czy raczej to właśnie tam powinniśmy wszyscy upatrywać ratunku w tej wydaje się karze Bożej, która spadła na grzeszną ludzkość w postaci tego k-wirusa?

Czy to nie my sami, naszymi grzechami,  zatruwamy sobie ale i innym, tą wodę którą spożywamy, ale przede wszystkim tą wewnętrz naszych organizmów?

 

P.S w innym miejscu "Orędzi na Czasy..." Pan Jezus mówi jednak, że w obecnych czasach nie daje uzdrowień, ponieważ choroby które dostajemy są Jego miłosierdziem. Choroba jest wstrząsem na opamiętanie i powrót do Niego, poprzez nawrócenie i Sakramenty. Śmierć w takim stanie, jest szansą na nasze zbawienie.

Uzdrowienie jest zazwyczaj związane z powrotem do grzesznego życia, zagrożonego potępieniem w piekle. A Pan Jezus chce nas wszystkich widzieć w Niebie, więc jak trzeba, to i chorobą o nas walczy... Jak więc przekonamy Pana Jezusa prosząc Go o zdrowie, że nie tylko nie wrócimy do grzesznego życia, ale będziemy już potem zyć tylko i wyłącznie dla Niego? Czy nie warto próbować przed Najświetszym Sakramentem?

 

Modlitwa przed jedzeniem

Ojcze, pobłogosław nas i ten posiłek, który będziemy spożywać z Twojej troskliwej ręki. Mocą krzyża świętego(wykonać znak krzyża nad jedzeniem)usuń z niego wszelkie zło, które mogłoby nam zaszkodzić, i spraw, aby dzięki Twej łasce stał się siłą i uzdrowieniem dla naszych dusz i ciał, abyśmy mogli Ci służyć. Zmiłuj się nad tymi, którzy teraz cierpią głód, a nam daj łaskę umiarkowania. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen

Modlitwa po jedzeniu

Ojcze, dziękuję Ci za ten posiłek, który spożywaliśmy dzięki Twojemu miłosierdziu. Przez Jezusa Chrystusa Pana naszego. Amen

KOMENTARZE

 • Problemem jest brak Wiary w naszych czasach
  Biskupi się chowają przed wirusem
  Nie zapominają jednak o kasach
  A post jest dodatkowym w walce plusem

  Słudzy zła boją się wody święconej
  Która przepędza wszelkie niecne dusze
  Kto w Boga Wierzy chce Duszy zbawionej
  Więc woli mieć w życiu czasami suszę
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 18:45:55
  Trafnie i pięknie (jak zawsze:-) to skomentowałeś.
  Pozdrawiam i pozostańmy z Panem Bogiem
 • Sam po dwukrotnej pomocy w dramatycznych okolicznościach.
  Miejscowego ks.Kapelana S.S.Bernardynek zgłosiłem swój akces że jeśli zajdzie konieczność, mogę dać publicznie lub na piśmie Świadectwo.
  To co dokonała Moc Boża za pośrednictwem Jego i Mojej Modlitwy oraz Egzorcyzmów nic nie może zanegować.
  Także tego że Zło wywołane przez złego człowieka wróciło i zwróciło się Momentalnie przeciw niemu.
  Po prostu Zły nie mógł wrócić do Otchłani bez łupu.
 • @brian 22:29:40
  Tak, to prawda. Modlitwa ma taką właśnie moc. My zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z błogosławieństwa modlitwy i nie wykorzystujemy jej do swojego uświęcenia, ale także nie zdajemy sobie sprawy z mocy przekleństwa i łatwo rzucamy je, także na naszych najbliższych np dzieci, a potem dziwimy się, że mają one poważne problemy nie tylko duchowe, bo i czasami zdrowotne.
  Dlatego modlitwa jest w naszym życiu tak bardzo ważna, a jest tak bardzo niedoceniana.
  Pozdrawiam serdecznie
 • Dusza. - Tu idzie o modlitwę duszy, modlitwę uwielbienia
  "Uwielbia dusza moja Pana i raduje się duch mój w Zbawicielu moim".
  Tym kto zbawia ode zła jest Bóg.
  Od chwili kiedy człowiek czuje się już zbawionym ode zła zaczyna się jego wolność.
  - Zaczyna się jego zdolność do miłości.
  - Zaczyna się jego życie w Bogu.
  - - Oczywiście nie z automatu, a jeżeli zauważy że to nie dar, a łaska, i zacznie współpracować z Łaskawcą.

  "Do wolności powołał nas Pan". - Nie do czyjegoś, odgórnie nam narzucanego "prawa do wolności", jak to nam dziś tłumaczą manipulatorsko prawnicy ideologii satanistycznej.
  Pamiętać trzeba, że ludzka wolność jest pełnią wolności. - Jak człowiek chce, może być i wolnym od Boga. - Tylko gdzie to go go zaprowadzi to by chyba nie chciał wiedzieć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930