Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Śmiertelne cierpienia młodej Niemki chowane przed światem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Anneliese Michel, młoda piękna Niemka przeżyła straszne tortury, które doprowadziły ją do śmierci, a o które zostali oskarżeni jej bliscy. Prawda była jednak skrajnie inna i została utajniona na kolejne 50 lat

 

      Młoda bardzo ładna dziewczyna, mająca w swoim środowisku opinię bardzo inteligentnej, życzliwej, radosnej, pobożnej, a przy tym bardzo kobiecej, w pewnym momencie, a działo się to w latach siedemdziesiątych ub. wieku, zaczęła podupadać na zdrowiu.

Ten moment wyraźnie wspomina jej mama, bo zauważyła, że z córką zaczęły się dziać jakieś dziwne rzeczy, wyraźnie dało się wyczuć, że Anneliese czegoś się bardzo boi.

Wkrótce też okazało się, że te dziwne początkowo mało uciążliwe przypadki, przekształcały się w coraz bardziej dotkliwe dręczenia zarówno psychiczne, ale i już potem coraz cięższe cielesne..

Młoda dziewczyna ratowała się modlitwą, ale jakaś potężna siła za każdym Zdrowaś Maryjo z wielkim impetem powalała ją plecami i głową na podłogę.

Zrozpaczona rodzina pomagała jej doraźnie podkładając kołdry, poduszki pod uderzająca z wielką siłą w podłogę głową, ale od razu, jeszcze nocą zadzwonili do księdza egzorcysty.

 

      Przybyły na miejsce ksiądz w pierwszej kolejności odesłał dziewczynę do kolejnych lekarzy psychiatrów, którzy twierdzili, że ma coś podobnego do epilepsji i zapisali leki. Jednak żaden z nich, nie mógł sobie poradzić z tą „chorobą”.

Niektórzy z nich uczciwie powiedzieli wprost, że zastrzykiem czy tabletką, nie da się uleczyć... opętania.

 

      Zaczął się więc bardzo ciężki, żmudny proces pracy nad tym, jak się niestety okazało po tzw egzorcyźmie próbnym, bardzo groźnym przypadkiem opętania.

W trakcie przeprowadzania egzorcyzmów okazało się, że w tej młodziutkiej dziewczynie siedziało aż sześć demonów, „niezłego kalibru” wg opinii księdza egzorcysty Ernsta Alta, a byli to : Judasz, Lucyfer, Hitler, upadły ksiądz Fleischmann, Neron i Kain...

No cóż, możemy tylko za tym księdzem stwierdzić, że była to „elita”, piekielna wierchuszka...

 

Ksiądz Alt uznał, że „przesłanie” dawane nam przez te diabły jest tak ważne, że należy koniecznie przeprowadzane egzorcyzmy nagrywać. W taki więc sposób  powstało wiele taśm, które „zagrały” w filmie (Dokument Egzorcyzmy Anneliese Michel) :

www.youtube.com/watch

Ale zanim zagrały, to zniszczyły kolejno sześć nowych, nowoczesnych studyjnych przegrywarek analogowo-cyfrowych w czasie prac w studio filmowym, nad ich rejestracją cyfrową.

 

      Ksiądz Alt był świadkiem wydarzeń przerażających, nigdy przed tym nie spotkał się czymś takim. Działanie złych duchów było wyjątkowo okrutne.

Kapłan ten niestety nie miał wsparcia u współczesnych mu księży teologów, ponieważ w tym momencie górowała już w Niemczech, ale i na świecie „teologia” która chciała raz na zawsze, radośnie rozstać z demonem. O tej „teologii” pisałem tutaj :

gibson.neon24.pl/post/153015,autostrada-do-nieba

 

A Anneliese wyraźnie mówiła że boi się codziennie kłaść spać, bo za każdym razem  widziała przerażające demony które ją dręczyły, a których inni nie widzieli. Otaczający ją ludzie widzieli tylko straszliwe skutki tych dręczeń, już nie tylko w nocy, ale także i postaci szaleńczych jej zachowań w stosunku do otoczenia w ciągu dnia.

Od tych dręczeń była już tak poturbowana, że pięknej kiedyś dziewczyny nie można już było poznać, gdyż jej twarz była sina, niemal czarna od uderzeń demona.

 

      Pewnej niedzieli, jej przyjaciel Piotr zabrał ją na spacer. Na polnej drodze wysiedli z samochodu i próbowali przejść jakiś odcinek drogi, jednak wymordowana Anneliese prawie nie mogła chodzić. W tym jednak momencie, ukazała się jej Matka Boska...zachęcam tutaj do wysłuchania opowieści o tym spotkaniu matki Anneliese – Anny, starszej już 86-cio letniej kobiety, bo chyba żaden opis nie odda lepiej atmosfery tamtego spotkania.

Wynikiem jednak tego spotkania było przyjęcie przez Anneliese, na prośbę Matki Boskiej, pokuty za Niemcy, bo jak powiedziała jej Matka Boska :

„jest wielkim cierpieniem Mojego Serca, że wiele dusz trafia do piekła... trzeba czynić pokutę za księży, za młodzież i za twoją ojczyznę. Czy chciałabyś podjąć pokutę za te dusze, aby tak wielu ludzi nie ginęło w piekle?..."

 

Tymczasem towarzyszący Anneliese Piotr, widział tylko ją klęczącą gdy modliła się, ale... nagle podskoczyła i znów mogła chodzić...

Pomyślał w tym momencie, że musiało się coś wydarzyć, bo ona wcześniej nie potrafiła chodzić a tym bardziej skakać.

Po trzech dniach, które Matka Boska dała Anneliese na przemyślenie Jej prośby, Anneliese przyjęła pokutę. Nie mogła pogodzić się z myślą, że jeżeli odmówi, to tak bardzo wiele dusz zostanie potępionych.

 

Więc 31.10. 1975 roku miał być dniem ostatecznego rozprawienia się z demonami. Demony rzeczywiście, tak jak Matka Boska zapowiadała, zostały przez Nią wypędzone. Jednak pokuta Anneliese zakończyła się dopiero jakiś czas później... jej męczeńską śmiercią...  Ponownie zachęcam w tym miejscu, do obejrzenia filmu w całości.

 

      Od tamtych wydarzeń minęło już przeszło 50 lat. Nie ulega wątpliwości, że męka Anneliese już dawno kwalifikowała się do rozpoczęcia procesu wyniesienia jej na ołtarze, jako narodowej męczennicy, patronki Niemiec, tak jak to było w przypadku np Patrona Polski Św Andrzeja Boboli, bo cierpienia Anneliese, można chyba porównać tylko z cierpieniami tego Świętego.

Niestety, sprawa Anneliese Michel została utajniona w archiwach Episkopatu Niemiec na 50 lat, zaś całkiem niedawno po upływie tego okresu, tamtejszy Episkopat utajnił sprawę na kolejne 50 lat...

 

      Nie ulega więc wątpliwości, że każdy normalnie myślący człowiek musi sobie zadać pytanie :Czy Niemcom, krajowi o którym Matka Boska powiedziała, że koniecznie trzeba podjąć pokutę za kapłanów, młodzież, ale i za całe Niemcy, NIE JEST POTRZEBNA ŚWIETA?

Nie jest potrzebna święta męczennica na miarę polskiego św Andrzeja Boboli?

 

Jak wiemy, Św Andrzej Bobola sam przyszedł do Polski z rozkazem : „Zacznijcie mnie czcić!”. Tutaj można obejrzeć o tym film :

www.youtube.com/watch

 

Czy więc całe Niemcy, przeważnie radośnie prostestanccy, w obliczu tego teraz zagrożenia islamizacją nie powinny przyjąć najpierw nawrócenia, pokuty i modlitw o łaskę dla Anneliese Michel, by przyszła do Episkopatu z rozkazem : ZACZNIJCIE MNIE CZCIĆ!

Myślę, że tej roli podjęcia tych modlitw powinni się podjąć polscy emigranci, bo może oni właśnie w tym celu zostali kiedyś do Niemiec wysłani. Wiemy że uratowali tam wiele kościołów przed zamknięciem i sprzedaniem, nie ulega więc wątpliwości, że należałoby z tym artykułem dotrzeć do nich, by podjęli tą misję ratowania w taki sposób Niemiec.

KOMENTARZE

 • Pytanie
  Tobie naprawdę chce się pisać takie bzdury i w nie wiezyć?
 • @goat 07:56:43
  Piszę to m.in jako ostrzeżenie, także dla Ciebie.
  Czy Ty jesteś aż nieskończenie głupio naiwny i myślisz, że Ciebie to wszystko ominie?
  Komu Ty służysz tym głupim pisaniem?, Panu Bogu?, czy temu drugiemu?

  Czy jest ktoś inny?
 • Słudzy diabłów opętani pałują
  By Dusze w piekle były katowane
  Często na Wiarę i wierzących plują
  By życie wieczne nie było im dane

  Tylko głosząc przestrogę się wypełni
  Z Modlitwami testament nam przesłany
  Niechaj każdy chociaż w części go spełni
  By zaszczyt życia wiecznego był dany
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 10:16:45
  W niedawno danych nam "Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" w części o 10-ciu Przykazaniach, Pan Bóg mówi nam, że kiedyś nauka Kościoła o Jego Prawie była straszeniem nas Piekłem, ale było to skuteczne.
  Obecnie, niestety Piekła już "nie ma" i... codziennie lądują tam grube tysiące, ja nie miliony ludzi...
  Ale kogo to obchodzi, gdy jeszcze jest pełna micha, piwo na niedzielnym festynie (zamiast święcenia dnia świętego) i telewizor na pół ściany.

  Także pozdrawiam i pozostańmy z Panem Bogiem
 • @Jan Paweł 10:23:50
  Zrozum jedno, jestem Polakiem, urodziłem się tu na Polskiej ziemi,jak moji dziadkowie i pra dziadkowie. Nie mam domieszki żadnej krwi żydowskiej. Jestem sprawny umysłowo. Więc dlaczego mam wierzyć w żydowski wymysły, schizofreniczne majaki o jakim bogu Jhwh i jego synku kuklarzu, jak i jakiejś Mirjam, a co za tym idzie w jakieś piekło i z dupy demony i diabły. Nie dla mnie ta bajka z pieczątką rzymskiej szubienicy
 • @goat 10:38:57
  Skoro urodziłeś się w Polsce, to czy tego chcesz czy nie urodziłeś się w Królestwie Matki Boskiej Królowej Polski, bo Ona sama nas Polaków wybrała.
  Jak już wiemy z historii, jest to wyróżnienie skutkujące wieloma łaskami, ale jest to też nałożona na nas misja.

  Zaś jeżeli jesteś ochrzczony, to jesteś w tym momencie katolikiem, a jak wiemy z "Orędzi na Czasy..."
  „Odpowiedzialność katolików jest największa, ponieważ pozostawiłem im depozyt wiary i łaski odkupieńcze dla całego świata. Na barkach Moich wybranych dusz złożyłem brzemię cięższe. Do nich należy nie tylko przyciąganie dusz, ale również pouczanie całego Mistycznego Ciała o jego obowiązkach wobec wszystkich powierzonych mu ludzi. Kościół jest wspólnotą ludzi korzystających z łask odkupieńczych swojego Boga. Nie jest więc miejscem indywidualnego spotkania i indywidualnego Zbawienia. Każdy katolik winien troszczyć się o Zbawienie swoich najbliższych, ale jeśli prawdziwie chce Mnie naśladować, winien troszczyć się o Zbawienie każdej duszy i wszystkich ludzi na całym świecie... z tej odpowiedzialności za Zbawienie wynika fakt, że sąd katolików jest dokładniejszy i bardziej szczegółowy od sądu, jakiego dostępują wszystkie inne dusze, ponieważ otrzymują oni moc łask, a z każdej łaski muszą się rozliczyć przed Majestatem Boga. Otrzymują również misję współuczestniczenia w dziele Zbawienia świata i ponoszą odpowiedzialność za Zbawienie powierzonych im dusz.”

  Jak mówi w tych "Orędziach..." do nas Pan Jezus.

  Więc widzisz chyba, że z tymi Twoimi poglądami, to lepiej by było, gdybyś urodził się np gdzieś w Amazonii.

  Jeżeli jesteś ochrzczony, to nie masz innego wyjścia, jak tylko i wyłącznie stanąć po stronie naszej Królowej Matki Boskiej Królowej Polski.

  P.S. i skazuj sam te bluźnierstwa, bo jeżeli ja Ci to skasuję, to w tym momencie stracisz szansę na odcięcie się w ten sposób od tych bluźnierstw.
 • @goat 10:38:57
  Pan Jezus mówi nam także w tych "Orędziach..."
  „Żadna religia, żadne fałszywe wyznania nie posiadają w swoich szeregach tak wielu ignorantów, co jedyna prawdziwa wiara Kościoła katolickiego. Dzieje się tak na skutek działania szatana w obrębie Kościoła i poza nim(...) Prawdy obcych wiar, plugawe tradycje, jako zaprzeczenia prawd i Tradycji Kościoła katolickiego, są rozpowszechniane na całym świecie i wpajane z niezwykłą agresywnością. Edukacja ta odbywa się poprzez używanie wszelkich dostępnych człowiekowi środków, poprzez naukę, kulturę, sztukę, i edukację szkolną. Temu celowi służą media, publicystyka, wydawnictwa i wszelkie dostępne człowiekowi środki przekazu myśli. Kultura stanęła po stronie złego. Sztuka całą sprzedała się diabłu.”

  Wiesz już po czyjej stronie stoisz?

  Chłopie... Piekło istnieje i jest straszne i nie daj się zwodzić przez Szatana, że jest inaczej. Posłuchaj sobie praktyka w tej dziedzinie
  https://www.youtube.com/watch?v=tmfi5QqNf54&t=101s
 • @Jan Paweł 11:23:45
  "Pan Jezus mówi nam także w tych "Orędziach..."
  „Żadna religia, żadne fałszywe wyznania ..." Itd ...

  Pan Jezus nic takiego nie powiedział. To nie przypomina Jego słów.

  Najwyraźniej tę "orędzia" pochodzą od człowieka, który błądzi.
 • @goat 10:38:57
  Jako zadośćuczynienie za te swoje do tej pory bluźnierstwa i w ogóle brak podjęcia danej Ci misji troszczenia się o Zbawienie innych ludzi, możesz np zorganizować w swoim rejonie (i nie tylko) pokaz tego filmu :
  http://jam.neon24.pl/post/153290,najswietsze-serce

  Do czego Cię zachęcam.
 • @Pedant 11:31:33
  Wypadałoby najpierw może zapoznać się z tymi "Orędziami na Czasy..." a potem dopiero można by ewentualnie zabrać o Nich głos?

  Czy nie taka powinna być kolejność?
 • Wierchuszka
  Ja do tej pory myślałem, że piekło to jest kara za grzechy. No a tu się okazje, że jak się jest szczególnie odrażającą kanalią, to można się w tym piekle nieźle urządzić i zarządzać innymi kanaliami. To może nie jest tam tak źle i trzeba się tylko wykazać? Ciekawi mnie tylko, czy jakieś weryfikacje przeprowadzono, co do tożsamości delikwentów, czy też uwierzono im na słowo. No bo dla niektórych to takie demony są bardziej wiarygodne od tego, co powiedział Bóg. Jak Hitler coś powie, to na pewno prawda. Nawet, jak sam powie, że jest Hitlerem. Ciekawi mnie tylko, dlaczego jak żywy, to wsadzają do psychiatryka, a jak duch, to wiarygodny.
 • @ Autor
  Panie Janie Pawle,
  czy zauważył Pan, że to "opętanie" dotyka znacznie częściej kobiety, niż mężczyzn?
  Na stan psychofizyczny kobiety wpływa zmienność poziomu hormonów w cyklu menstruacyjnym - oczywiście u różnych kobiet przebiega to różnie. Dla jednych jest to bardziej dokuczliwe, dla innych mniej. W zależności od fazy cyklu menstruacyjnego może występować rozdrażnienie i agresja. Zdarza się czasami, że są to stany bardzo intensywne, które w krańcowych przypadkach mogą być niebezpieczne tak dla samej kobiety jak i dla otoczenia.
  Znane są mi np. z prasy francuskiej przypadki popełnienia zbrodni przez kobiety właśnie w takim stanie podwyższonej agresji, jako rezultatu funkcji biochemicznych organizmu. Kobiety zostały uniewinnione, a zbrodnie uznane za nieumyślne.

  Jeśli więc osoba, w tym przypadku kobieta, przeżywająca intensywnie cykl menstruacyjny, jest jednocześnie przesiąknięta jakąś ideologią, indoktrynacją, tu religijną, ale i polityczną także, a przy tym jest osobą ponad przeciętnie wrażliwą, możemy mieć do czynienia z przypadkami "opętania", które jak Pani widzi są wyłącznie stanem psychiki zależnym od poziomu hormonów, a nie od diabłów, szatanów, aniołów, czy diabeł wie czego jeszcze.
 • @Jan Paweł 11:23:45
  Po pierwsze. To nie ona wybrała, a wybrał ja Jan Kazimierz w 1656r. jak miał smród u dupy przed Szwedami.
  Po drugie wybrali ją i koronowali, tą Mirjam także Bawarczycy w 1620r. Francuzi1638r., Austriacy 1647, Portygalczycy 1648. Więc ta cała Mirjam ma wiele ulubionych nacji.
  Po trzecie. Ochrzcili mnie wbrew mej woli i byłem tego nie świadomy gdyż byłem za mały by to rozumieć. Ale naprawiłem te błd i przeprowadziłem apostazję. Więc nie jestem zadnym katolikiem, krystowierca.
  Po czwarte to to piekło zachowaj dla siebie i strasz nim i tymi demonami, diabłami swoich bliskich, bo nanie to nie działa. Jest dobro i jest zło, jest czarne i jest białe, jest hałas i jest cisza dlnie to tak działa. Pozdrawiam i baw się dobrze tymi gusłami
 • @Jan Paweł 11:37:12
  "Wypadałoby najpierw może zapoznać się z tymi "Orędziami na Czasy..." a potem dopiero można by ewentualnie zabrać o Nich głos?"

  Przecież Pan podał cytaty i do nich się odniosłem.

  "Czy nie taka powinna być kolejność?"

  Poszukałem i podam cytat:

  "2011 jest Rokiem Oczyszczenia na całym świecie
  Globalne niepokoje, w tym wojny i trzęsienia ziemi, narastają teraz z powodu człowieka odwracającego się od wiary w Boga Ojca Wszechmogącego.
  W przekazach Jezus powiedział, że Bóg, Odwieczny Ojciec nie będzie bezczynnie patrzeć jak grzech nadal potęguje się na świecie. Katastrofy ekologiczne nasilą się pod koniec 2011 roku i będą niestety odczuwalne w częściach świata, gdzie są najmniej oczekiwane. Dopiero kiedy staną się tak powszechne, że ludzie zaczną się nad tym zastanawiać, zdadzą sobie sprawę, że nie są one wynikiem zmian klimatycznych, ale że mogły powstać z ręki Boga."

  https://ostrzezenie.wordpress.com/2010/11/08/wprowadzenie/

  Co takiego się wydarzyło w 2011? Sprawdziłem - susza w Chinach, powódź w Australii, upały w Teksasie, powodzie w Tajlandii. Hmm ... Podobne rzeczy zdarzają się w innych latach też.
 • @Jan Paweł 11:37:12
  Albo to:

  "Błagaj o litość dla każdego z nich. Święta Rodzina ponownie się zjednoczy."

  Jest teraz podzielona?
 • @krzysiekniepieklo 11:38:23
  Zachęcam do obejrzenia filmu relacji z egzorcyzmów
 • @Rzeczpospolita 11:46:30
  Panie Dariuszu, ale się uśmiałem:-)
  Zachęcam do obejrzenia filmu (całego z zaskakującym zakończeniem), wiele się wyjaśni.
  Przekona się pan wtedy, że to nie menstruacja.
  Śmiertelne obrażenia zewnętrzne z dnia na dzień wykańczające młodą dziewczynę, ze skutkiem śmiertelnym, to nie menstruacja.
 • @goat 12:04:36
  Goat... jedno jest pewne...
  z całą pewnością przekonamy się oboje, kto z nas miał rację.
  Tutaj mamy już kawa na ławę powiedziane jak jest.
  Na co czekasz?, aż Pan Bóg Tobie osobiście pokaże jak jest?
  Nie licz na to, bo nie wszyscy dostają taką łaskę...
  Nie wiem czemu, ale dostałem...
 • @Pedant 13:20:29
  A skąd jest ten cytat? bo nie kojarzę go.
 • @Jan Paweł 16:30:14
  To gratuluje że dostałeś.Tylko nie wiem co dostałeś? Tej łaski? Skąd wiesz że akurat to ta łaska? Jhwh dał ci jakiś znak? A może ty sam tak sobie wmówiłeś, że to ta łaska. Tak jak usiłujesz wmówić wszystkim że te niby cuda które opisujesz to to dzieją się na prawdę, a nie w głowach tych niby..., no właśnie kogo? Szczęściarzy, czy chorych psychicznie? Odpowiedz sobie sam.
 • @Jan Paweł 16:27:43
  W takim razie jakiś rodzaj choroby psychicznej dręczy tę kobietę.
  Panie Janie Pawle,
  polecam literaturę medyczną dla studentów z zakresu psychiatrii - a może widział pan przypadki psychicznie chorych w szpitalach, ja widziałem. Zapewniam, że zmieni się obiekt pańskiej wesołości - śmieszne wydadzą się bajki o diabłach, szatanach i egzorcyzmach.
 • @Rzeczpospolita 19:20:54
  Panie Dariuszu, myślę, że obejrzenie tego filmu do końca rozsądzi sprawę, kto z nas ma rację.
  Zachęcam więc do obejrzenia filmu.
 • @Rzeczpospolita 19:20:54
  Akurat psychiatrzy tej dziewczyny rozłożyli ręce. W tym ateistyczni psychiatrzy.
 • @Wican 09:20:40
  A gdy ręce rozkładają onkolodzy - ci wierzący w żydowskiego Jahwe i ci ateistyczni, czy to oznacza, że nie mogą poradzić sobie z szatanem, czy raczej o tym, że nasza wiedza medyczna jest niewystarczająca (dotyczy to zresztą wszystkich dziedzinach nauki)?
  __________________

  Nie wiemy wszystkiego o człowieku, jeszcze mniej o Ziemi, bardzo mało o kosmosie - według wierzących wszystko to są przecież dzieła Boga. A zatem, nie posiadając wiedzy o tych dziełach niczego więcej nie możemy wiedzieć i o samym twórcy tych dzieł, o Bogu.
  A infantylni nieszczęśnicy cytują słowa Boga, przypisują mu ludzkie cechy, formułują za niego cel życia człowieka - przecież to jest i nie logiczne, i nie poważne - śmieszne. A jakby tego było mało wzięli sobie tego Boga z żydowskich koczowniczych bajań - dla ludzkiej głupoty nie ma granic.
 • @Rzeczpospolita 11:45:56
  Panie Dariuszu, oceany poznane są w 10%, ludzkie DNA w 5%, teszta to tak jakby DNA śmieciowe, ludzki umysł postrzega świat wykorzystując 5% mózgu, więc o czym chce pan z tymi ludzmi rozmawiać. Gdzie nie mogą czegoś pojąć wciskają sobie boga, a na dodatek żydowskiego zbrodniczego Jhwh
 • @goat 14:01:39
  Starczy poznać siebie i zajarzyć o fraktalności wszystkiego.
  DNA zostaw biologom a oceany nurkom.
  W imię zasad... koźle.
  ;-)
 • @Franek Ganek 14:32:42
  Za oceany się nie biorę, za budowę DNA też nie. Siebie samego, to nikt do końca nie zna, a te bajki z Tanach i NT niech ci co chcą w nie wierzyć niech wierzą, ale zostawią to dla siebie. Jeśli chcą się z kim dzielić tymi códami, to niech dzielą się z podobnymi sobie i w swoim gronie. Bo wielu o dupie Maryny i schizofrenicznych objawieniach Faustyny nie chce słuchać, a nie zajmują miejsce na poważne wpisy
 • @goat 16:32:10
  Nie Ty chłopaku decydujesz co jest poważne i co kto ma pisać...
  To Ty się narzucasz... W ogóle łapiesz, w którym miejscu teraz jesteś?
 • @Franek Ganek 16:35:52
  To co sobie ktoś pisze to mnie nie interesuje chłoptysiu, ale wypisywać bzdury i to publicznie ?
 • @goat 18:29:35
  Trzeba udowodnić (mądrość, logiczność) a nie paplać jak papuga po innych. A inni po telewizorze. Bojąc się wejść w jakąkolwiek dyskusję i podgryzając tylko jak szczur.

  Wywód:
  Skoro Ciebie to nie interesuje co kto pisze to skąd możesz wiedzieć, że to bzdury?
  Czy odpowiesz?

  I nie zajmuję tu głosu w sprawie niniejszego artykułu, bo i nie czytałem nawet.
 • @Franek Ganek 19:00:58
  Ale głos zabrałeś i poddałeś wątpliwość moje wypowiedzi. Mało tego nazwałeś mnie jakimś tam chłopaczkiem. W tym co napisał JP nie widzę logiki żadnej. Te cudowne uzdrowienia, odrastające nogi (Saragossa) diabły, demony, strachy ogniem piekielnym, wizje jak po zażyciu LSD, szamańskie przestrogi o końcu świata i duszach zatraconych. Jeżeli uważasz że to jest normalne, to powodzenia życzy kominiarz. Już tu udowodniłem że ta cała góra Synaj nie istniała, nie istnieje i istnieć nie będzie, chyba że w głowach schizofreników . Jak góry nie było to całe zdarzenie z żydem Mojżeszem też nie miało miejsca. Ale wy uważacie inaczej, że ja to bluźnie przeciwko żydowskiemu wymysłowi boga Jhwh. Tylko wy i tylko wy macie racje, a taka jest mentalność właśnie krystowierców. Bo książka nad książkami tylko prawdę mówi, jak TVP1 dla PiSiorów
 • @goat 19:57:29
  Weź chłopaku najpierw idź do okulisty czy popracuj nad koncentracją czy coś... Nie mam czasu na pierdoły i przepychanki. Potem może porozmawiamy o tak skomplikowanych zjawiskach jak w artykule.
 • @Franek Ganek 21:30:45
  Jednak jest tak jak myślałem, poważny chłoptysiu
 • @Rzeczpospolita 19:20:54
  Panie Dariuszu, czy ten rodzaj choroby psychicznej potrafi z wielkim impetem rzucić kogoś klęczącego, czyli w raczej w stabilnej pozycji na kierunku przód-tył, w tył w taki sposób, że ta osoba rozbija głowę?, że nawet rodzina jest bezradna w podkładaniu pod tą osobę poduszek i kołder, by nie rozbijała sobie głowy?
  Skąd ta osoba, klęcząca tyłem miała wiedzieć gdzie akurat są kołdry i poduszki, by rzucić się w miejsce gdzie ich nie ma?
 • @goat 22:06:56
  Może i chłoptyś - ważne, że poważny - jak sam powiadasz.
  A to co wy tam sobie myślicie koło dzyndzla mi lata. Raczej interesuje mnie co do mnie mówicie, robicie...
  Mówię "wy" bo jest Was wielu, jak np. tutaj blogerzy Jan Paweł czy Rzeczpospolita. Nie ma w Was woli... zrozumienia. Tylko paplacie i paplacie by się innym przypodobać. Każdy swoim.

  Odpowiadaj jak należy a nie już zgrywasz ofiarę, na którą sam plujesz.
 • @Franek Ganek 10:53:04
  Bredzisz, twoja megalomaniawypływa z ciebie. Nie wiem, conie łczy z JP, ale widzę że ty wiesz. Kończe tą rozmowę, bo poza jaką przyjmujesz nadaje się na blog Stadionowi oprawcy
 • @goat 11:51:11
  :-)
  Dobrze... Tylko, że myśleć też trzeba a nie tylko nosem jak Pinokio. Właśnie tak sobie myślałem zauważywszy Twoje z Wicanem wywody, że pewnie liczysz abym się zesrał ze strachu przed Wielkim Kibolem.
  Przewidywalni jesteście bardzo Wy wszyscy wykonujący algorytmy... Zerojedynkowcy...
  Ty, a woda jaka może być pod względem temperatury dla człowieka?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930