Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Szafarze świeccy – przekleństwo rzucone Polsce i światu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pycha, dorównująca chyba tej lucyferiańskiej.

 

      Jeżeli porozmawiamy z szafarzem świeckim Komunii Świętej i wspomnimy mu o ostrzeżeniach przed ich „posługą”, danych nam przez Pana Jezusa w Orędziach, z całą pewnością spotkamy się z ich strony, ze stanowczym odrzuceniem tych Orędzi, jako niby prywatnych (mimo że skierowanych do całej ludzkości) a więc nieobowiązujących.

A Pan Jezus w "Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" wyraźnie do nas mówi :

Swieccy którzy rozdają Komunię Świętą; jak Mnie to boli, jakie Ja cierpię katusze, kiedy idziecie za nową modą, SZATAŃSKĄ MODĄ UWŁACZANIA MI. Czemu służycie?, opamietajcie się, on[Szatan]Mi się w Twarz śmieje z waszej głupoty. Cóż z tego dziecko, że jest pokonany, skoro wy jego łgarstwo wybieracie? Ja za was umarłem, a wy wciąż lgniecie do niego, nie do Mnie. Jak szkaradne są jego łapy, którymi was nęci.

 

Doktorzy Kościoła (także teraz zagłuszani, zamilczani) wyraźnie nam mówią że : „Święte Hostie może dotykać tylko kapłan”.

W innym miejscu wspomnianych wyżej Orędzi, Pan Jezus do na mówi :

Tylko kapłani; pozwoliłem się im codziennie dotykać, aby spożywali Moje Ciało, spożywali Moją Krew. Pozwalam aby brali Mnie w dłonie i ukazywali całemu światu. Ja Bóg, niepokonany, niezwyciężony, potężny i straszliwy, Który swoją świętością i czystością oślepia najczystszą duszę, pozwalim im[kapłanom]brać Mnie w donie, pozwalam im dzielić Moje Ciało na części, pozwalam im robić ze Mną wszystko dla was.

O tym fragmencie Orędzi można wysłuchać tutaj (Szafarze świeccy synowie szatana) :

www.youtube.com/watch

Wybrałem te ręce, one Mnie dotykają, ich dotyku pragnę, ponieważ są to Moi święci synowie którym ufam, którym się ofiarowałem, których wybrałem spośród wszystkich synów ludzkich, na Moich JEDYNYCH oblubieńców.

Ja oddałem im swoją Duszę i Ciało, aby Mnie posiadali, oni oddali MI swoje dusze i ciała, abym mógł w nich istnieć na Ziemi. Kiedy jestem obecny na ołtarzu, z całą Moją mocą oddaję się w ręce kapłana. Pozwalam aby on rozporządzał Mną, jako Ofiarą, aby on złożył Mnie Ojcu w ofierze.

O tym fragmencie Orędzi można posłuchać tutaj (Ks. Natanek o szafarzach Komunii Świetej) :

www.youtube.com/watch

Jeżeli ktoś ma uprzedzenia do Ks. Natanka, to tutaj ma wystąpienie innego księdza (Ks. MIchał Olszewski szafarze Komunii Św) :

www.youtube.com/watch

Zresztą na YT jest wiele wystąpień innych księży przeciw temu świeckiemu szafarstwu.

Zaś tutaj mamy już chyba bezdyskusyjny przekaz o "posłudze" szafarzy (Maria SImma (Dusze Czyśćcowe) na temat szafarzy nadzwyczajnych Komunii Świętej) :

www.youtube.com/watch

       Ostre słowa Pana Jezusa wyraźnie wskazują nam, że nie wolno nam przyjmować Komunii Świętej z rąk tych tzw szafarzy świeckich, ale także nie wolno nam brać Komunii Świetej na rękę.

Przyjmując więc Komunię Świętą z rąk szafarza świeckiego, jesteśmy współwinnymi ich ciężkiego grzechu pychy, zaś przyjmując Komunię Świętą na rękę, sami bezpośrednio grzeszymy tym najcięższym grzechem jakim jest pycha.

 

Jak mówi nam Matka Boska, we wspomnianych wyżej Orędziach:

Wszystkie nieszczęścia, wojny, kataklizmy, morderstwa, są konsekwencją niesłuchania Słowa Boga i niepełnienia Jego Woli. Każdy człowiek odrzucając Wolę Bożą, sprowadza nieszczęścia na cały świat.Nikt nie jest wyłączony ze świata i z odpowiedzialności za świat, dlatego żyjąc źle, nie pogrąża tylko siebie, ale sprowadza na świat wojny, choroby, kataklizmy, i inne przekleństwa Ziemi. Grzech ma okrutne konsekwencje, które dotykają dobrych i złych.

       Jaki więc wpływ na nasze życie rodzinne, społeczne, obyczajowe itd w naszych parafiach, wioskach, miastach, w całym Kraju, ale i świecie, mają te potężne, masowe już ciężkie grzechy pychy, profanacji Pana Boga, tej całej już „szarańczy przy ołtarzu”, jak ks. Natanek nazywa te tysiące, jak nie dzisiątki już tysięcy (tylko w samej Polsce) szafarzy świeckich, w tym o zgrozo... wiele już KOBIET!!!?

Ile dramatów i tragedii sprowadziło już na świat to niewyobrażalnych rozmiarów BARBARZYŃSTWO tych ludzi?

Jakim więc ci szafarze świeccy są przekleństwem dla swoich rodzin, parafii, Kraju i świata?

Ja myślę, że są oni bardzo dużym przekleństwem i mają bardzo znaczący wpływ na to całe zło które się teraz dzieje na świecie ale także już i w Polsce.

Ale nie tylko oni, BO TAKŻE I MY, KTÓRZY PODCHODZIMY DO NICH PO KOMUNIĘ ŚW I UTWIERDZAMY ICH W TYM BARBARZYŃSTWIE! Pan Jezus we wspomnianych wyżej Orędziach mówi :Ja nie daję łask za poniewieranie Mnie 

Tutaj można o tym posłuchać :

www.youtube.com/watch 

Na zakończenie zachęcam do obejrzenia „perełek” ze świata (szafarz świecki jest świetokradcą - Fatima) :

www.youtube.com/watch

(oto co utraciliśmy) :

www.youtube.com/watch

Zachęcam także do przeczytania mojego posta o mocy błogosławieństwa kapłana :

gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus

KOMENTARZE

 • @Jozio z Londynu 16:39:32
  Masz rację. To teraz nauczanie o miłosiernym Panu Bogu jest jak najbardziej uzasadnione i nawet Pan Jezus zachęca każdego do głoszenia Jego Miłosierdzia (w szczerej spowiedzi), ale jak powiedziała siostrze Faustynie Matka Boska :
  „Ja dałam Zbawiciela światu a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyjdzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. On dzień jest straszny, postanowiony jest Dzień Sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego. Drżą przed nim Aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania”

  A tego niestety, pewnie by nie straszyć ludzi, o tym już się nie mówi.
  Pozdrawiam serdecznie
 • Ignorowanie szafarzy świeckich to sposób
  By zniknęli gdy będzie do nich mało osób
  Ja ignoruję i gdy podchodzi, to wstaję
  Częściej unikam, do kapłana się dostaję
  By na klęcząco przyjąć z pełnym uświęceniem
  Takie jest dla Syna Boga godne wielbienie

  Polecam
  Maria Simma - Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi

  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 18:33:26
  Ja dokładnie tak samo unikam szafarzy świeckich. Czasami ostentacyjnie przechodzę do miejsca gdzie Komunię Św rozdaje kapłan.
  Oni sobie nie zdają sprawy, jakim są przekleństwem dla swoich rodzin, parafii, naszej Ojczyzny i świata.
  Dzięki za przypomnienie o Marii Simmie. Wstawiłem linka do fragmentu o szafarzach.
  Także pozdrawiam serdecznie
  Szczęść Boże
 • @Jozio z Londynu 19:56:09
  W kontekście powyższej niepokojącej informacji, zachęcam wszystkich do wysłuchania tego kazania od minuty 21:00 :
  https://www.youtube.com/watch?v=RdmQGxXpl5s

  Jest to jedno z kazań wygłoszonych na podstawie "Orędzi na Czasy..." o 10-ciu Przykazaniach Bożych

  Dzięki że przypominasz o tym
 • Chłopcy i dziewczynki w przedszkolu odprawiają....
  msze z monstrancją i kielichem...!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=7MWDJHGbo10

  Od małego już niszczy się Wiarę w Polsce!
  Skandal!
 • Niebo o świeckich szafarzach Komunii Św.
  ze strony: żywy płomień wita serdecznie


  Duch Święty:
  Zakończcie działalność świeckich szafarzy, oni bardzo znieważają Najświętszy Sakrament. Pragnę, abyście dopuścili tych ludzi do święceń wieczystego diakonatu. Dopiero ta minimalna konsekracja rąk umożliwi fakt błogosławienia tym ludziom. Uprzedzam was, każdy biskup odpowie na Sądzie Bożym za to nadużycie i wcielanie tego, co niszczy Kościół, a także działa destrukcyjnie na duszę świeckiego szafarza. 743/2017

  Bóg Ojciec:
  Już od pewnego czasu zmusili bardzo wielu wiernych do przyjmowania Komunii Świętej niegodnie, na stojąco, do ręki, a często z przeklętych rąk świeckich szafarzy. Wzywam was o kochani po raz kolejny do modlitw i ofiar oraz postów w intencji waszych biskupów, oni tak bardzo tego potrzebują. 839/2018

  Jezus Chrystus:
  Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo. 842/2019

  Bóg Ojciec: Pragnę, aby znaleźli się ludzie, którzy pomogą nawrócić się świeckim szafarzom Komunii Świętej, by zaprzestali swojego przeklętego przeze Mnie działa-nia. Osoby te ściągają na siebie, rodzinę i parafię Boże przekleństwo. Do nawró-cenia ich potrzeba postów i modlitw około 1000 ludzi na osobę. Jest już wielu szafarzy świeckich, którzy się potępili na wieki przez posługę nie dla nich przeznaczoną.
  Dlaczego się potępili? Posługując w ten sposób, zamiast Bożego Błogosławień-stwa, otrzymywali Boże Przekleństwo. Potępili się, bo otrzymując Boże Przekleń-stwo popadali w inne, ciężkie grzechy. 843/2019

  Jezus Chrystus:
  Za wszelką cenę unikaj świeckich szafarzy Komunii Świętej, zwłaszcza ich posługi, by nie obciążać swojego serca Bożym przekleństwem. 849/2019
 • @Janisław 16:56:46
  "Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo"

  Czy potrafimy sobie wyobrazić skutki ohydy tego grzechu pychy, tych tysięcy szafarzy, ciążące na naszym całym Kraju?
  My nie zdajemy sobie sprawy, z REALNEGO wymiaru tych skutków na nasze życie.
  To my, podchodząc do nich, po Komunię świętą, jesteśmy współwinnymi tego ciężkiego grzechu i potwornych skutków jakie na nas wszystkich, na całą Polskę, ale i świat spadają.
  Pozdrawiam
 • Wszyscy jesteśmy kapłanami
  Ap 1
  5 i od Jezusa Chrystusa, Świadka Wiernego,
  Pierworodnego umarłych
  i Władcy królów ziemi3.
  Temu, który nas miłuje
  i który przez swą krew uwolnił nas od naszych grzechów,
  6 i uczynił nas królestwem - kapłanami4 dla Boga i Ojca swojego,
  Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen.


  Ap 2
  20 Oto stoję u drzwi i kołaczę:
  jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy,
  wejdę do niego i będę z nim wieczerzał,
  a on ze Mną.
  21 Zwycięzcy dam zasiąść ze Mną na moim tronie,

  Ap 5
  9 I taką nową pieśń śpiewają:
  «Godzien jesteś wziąć księgę i jej pieczęcie otworzyć,
  bo zostałeś zabity
  i nabyłeś Bogu krwią twoją [ludzi] z każdego pokolenia, języka, ludu i narodu,
  10 i uczyniłeś ich Bogu naszemu królestwem i kapłanami4,


  Może Janie Pawle znajdź uzasadnienie w Piśmie dla takiego kapłaństwa, jakie jest obecnie w KRK
  Czytam Ewangelie i Dzieje Apostolskie, czytam listy i Apokalipsę i nic nie znajduję o kapłanach w chrześcijaństwie. No jest kapłaństwo w Starym Testamencie. To arcykapłani wydali Jezusa na śmierć.
  A w Apokalipsie wyraźnie stoi, że wszyscy jesteśmy kapłanami.
  Więcej - w Apokalipsie stoi, że Jezus stoi u naszych drzwi i kołacze, a starczy, że mu otworzymy drzwi, a wejdzie do nas i będzie z nami wieczerzał. Nie sądzisz, że tutaj chodzi o taką samą wieczerzę, jak ta OSTATNIA? No bo cały czas czekam i nie mogę się doczekać, a jak raz w roku wpadnie, to wieczerzać ze mną nie chce ale wyciąga notes i coś tam sobie pisze i krzywo się na mnie patrzy, a ja nawet wiem, o co mu chodzi.
  Wiec, czy to może być Jezus u moich drzwi?

  Bo tak mi się wydaje, że nie szukasz Boga w Nowym Testamencie, tylko ulegasz jakiejś interesownej propagandzie. Ja mniej więcej wiem, o co w tej propagandzie chodzi i nie po drodze mi z tymi ludźmi. Przynajmniej nie chcę zaspokajać ich głodów.
 • @Jan Paweł 19:43:45
  Szkoda, że tzw. komunia święta jest fałszywą Wieczerzą Pańską. Kelner tzw. komunii serwuje rzekomo pieczywowego Chrystusa, aby konsument wrzucił rzekomego Chrystusa w tortury kwasów żołądkowych. A na koniec, po kilku godzinach resztki tego niby Chrystusa są wydalane na zewnątrz. I tak "pobożny" watykański katolik zostaje bez Chrystusa. I nie dziwny się, że przeciętny watykański katolik to bałwochwalca, spirytysta, często pijak, nie znający Bożego Słowa.
  I jakie znaczenie ma serwowanie tej komunii z bekhendu, czy z forhendu?
 • @krzysiekniepieklo 21:41:48
  Wszyscy jesteście kapłanami faryzejskimi, uczniami faryzeuszy: Pawła Szawła Saula oraz ich guru: Gamaliela - szefa sanhedrynu z przed dwóch tysięcy lat.

  To, Krzysztofie, est smutna prawda na dzień dzisiejszy. Złego nauczyciela sobie obrałeś, gardząc tym samym Nauczycielem którego posłał Bóg.

  Czasem takie rzeczy dzieją się omyłkowo, a czasem np: przez unikanie niesienia ,,krzyża". Wtedy taka osoba nie jest godna Chrystusa, o czym On sam wspominał.
 • @Oracz 12:27:39
  "Wszyscy jesteście kapłanami faryzejskimi, uczniami faryzeuszy: Pawła Szawła Saula oraz ich guru: Gamaliela - szefa sanhedrynu z przed dwóch tysięcy lat."

  Znam dobrze pisma Św. Pawła, i są one krytyką faryzeizmu, z którym zerwał po swoim nawróceniu. Nie wie Pan o czym pisze.
 • @Pedant 12:35:06
  A ja znam dobrze Naukę Mesjasza i potrafię rozpoznać po owocach z jakiego drzewa są owe owoce.

  Skoro jednak znasz doskonale (w końcu Pedant) naukę faryzeusza Pawła, agenta specjalnego faryzeuszy, to powiedz:

  Co było przeklęte, i co zniósł ten, który stał się przeklęty.

  Czas start.
 • @Oracz 14:27:58
  Bzdurzy Pan
 • @Pedant 14:42:04
  Czyli w pańskiej głowie nastąpiło spięcie i dzielenie przez zero.

  Bo albo nie zna pan nauki faryzeuszy, tu: Pawła Saula Szawła, albo.. przez gardło panu nie może przejść co ten nauczyciel fałszu wyartykułował.

  Z dwojga złego lepiej wyłupić sobie oko i do Krolestwa Boga wejść jednookim niż z obu oczami trafić do jeziora ognia i siarki.

  Mnie te brednie faryzejskie też nie przechodzą przez gardło i klawiaturę, bo to czystej wody bluźnierstwo nazwać Prawo Boga przeklętym, a następnie bredzić że Mesjasz przyszedł je znieść i stał się samemu przeklętym.

  To właśnie jest nauka twojego ,,świętego".

  Nie jesteś pan uczniem Chrystusa, bo byśmy sobie wtedy nie ,,panowali", zwłaszcza dyskutując o Mesjaszu, moim Nauczycielu.
 • @Oracz 14:51:03
  Oraczu nie rozumiesz Pisma.
  To antychryst przeklął Chrystusa i o tym mówił Paweł.

  A prawo jest dla nas przekleństwem, bo nie jesteśmy w stanie go wypełnić.
  Bóg mimo to dał nam szansę na zbawienie poprzez wiarę w niego i poprzez spożywanie Jego Ciała i Krwi. Karą za grzech jest śmierć. Każdy kto zgrzeszy - umiera. Dzięki ofierze Jezusa mamy jednak szansę pozostać przy Życiu.
 • @krzysiekniepieklo 01:06:11
  Jeśli nie masz przepięcia, jak Pedant Krzysztofie, to oświeć mnie, znajdź odpowiedni fragment nauki Pawła, podyskutujemy na argumenty. Bo takie tam ,,nie rozuniesz Pisma" to hmm, słaby argument. Dwie dekady z Biblią a ja nie rozumiem. Bo gdybym rozumiał, to podreptałbym do kościółka chrześcijan i toczylbym boje z glupszymi chrześcijanami innych denominacji, że to w moim kościółku mamy Chrystusa, a w waszym nie. W naszym zjadamy Mesjasza a w waszym nie. Itd itd.
 • @Oracz 01:34:54
  Oraczu:
  Jezus powiedział - "jest jeden nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście" (Mt 23) Nie można przeciwstawiać nauk kogokolwiek nauce Jezusa.
  To jest dla mnie naczelna zasada mojej wiary. Najbardziej wiarygodnym pismem są ewangelie i to, co powiedział Jezus. Cała reszta może nam co najwyżej pomóc zrozumieć nauki Jezusa. W żadnym przypadku nie może kwestionować tego co mówił Jezus. Stary Testament też jest dość bezpieczny przed fałszerstwem. Ewangelie powstały na początku i w bardzo wielu egzemplarzach. To zabezpieczało je przed fałszerstwem, bo zawsze były teksty porównawcze i by wychodziły fałszerstwa. I na tym należy opierać swoją wiarę. Dzieje Apostolskie wypłynęły dużo później i to jako list do niejakiego Teofila. Już to świadczy, że ten tekst był na początku ogółowi nieznany. Tutaj dopatruję się fałszerstw, bo to najłatwiej było zrobić. Na razie tyle

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930