Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Uzdrowienie nawet z najcięższych chrób w zasiegu ręki?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak, ale po warunkiem...

       Temat uzdrowienia wałkowany jest już chyba do znudzenia. Jednak nie słyszałem, by ktoś „wyłożył na stół” warunki uzdrowienia, a właśnie coś takiego dostała ludzkość od Osoby najbardziej kompetentnej, czyli Ducha Świetgo, w tych zamilczanych, wyśmiewanych, marginalizowanych „Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły”.

 

Otóż Bóg Duch Święty, mówi do nas :

Jestem Duchem rozeznania, Światłem ludzkiego sumienia. Nazywaj Mnie Duchem dobrego wyboru. Nigdy nie próbuj podejmować ważnych decyzji, zanim wcześniej Mnie nie poprosisz o radę, odmawiając nowennę ku Mojej czci.

Kto z nas w dzisiejszych czasach, przed podjęciem ważnej dla naszego życia decyzji, prosi Ducha Świętego o radę?

Wiele jest błędów w dzisiejszym świecie, nie tylko osobistych, które w swoich złych skutkach uprzykrzają życie człowieka, ale również w wymiarze ogólnoludzkim, ponieważ rzadko zasięga się rad Mądrości.

Często nie wiesz jak masz postąpić, bo miłosierdzie jako dobry uczynek wobec bliźnich jest przekłamane, przedstawiane jako dobro samo w sobie, dobro absolutne i bezwarunkowe.

Dobro jednak jest dobre ze względu na Boga. Oderwanie pojęcia dobra i miłosierdzia od Osoby Boga, powoduje powstanie licznych błędów dewastujących ludzkie sumienia.

To prowadzi, że dobro nazywa się więc złem a zło nazywa się dobrem. To jest skutek oderwania moralności od Przykazań Bożych i stanowienie jej samej w sobie rodzajem religi społecznej bez Boga osobowego.

 

Choroby biorą się z odrzucenia woli Boga i samego Boga, oraz co gorsze, z walki z tą Wolą. Tą prawdę Pan Bóg wielokrotnie przekazuje nam we wspomnianych "Orędziach...".

 

Pierwszym warunkiem koniecznym do uzdrowienia, jest przyjęcie woli Bożej w życiu człowieka. Chodzi nie tylko o wyznanie grzechów i oczyszczenie serca w Sakramencie Pokuty, ale również przemianę życia i dostosowanie go do Prawa Bożego.

 

W innym miejscu „Orędzi na Czasy...”, tym razem o 10-ciu Przykazaniach Bożych, Bóg Ojciec mówi nam : XXI wiek to czas wojny wypowiedzianej Bogu przez uzależnienie ludzkiego umysłu od wszelkiego rodzaju mediów, które powoli, ale skutecznie rugują Boga z chrześcijańskiej duszy (…) Człowiek poddawany temu [przez media] programowaniu, powoli zaczyna wycofywać się ze swojego wewnętrznego świata, w którym może usłyszeć głos Boży i odczuwać swoje odwieczne przeznaczenie [do zbawienia] (…) Jest to programowanie ludzkiego umysłu tak dalece skuteczne, że każdy, kto jest mu poddany, musi mu po pewnym czasie ulec(...) Poprzez media człowiek jest w stanie w ciągu jednego dnia wielokrotnie złamać wszystkie Moje przykazania...”

 

Niestety (dla tych którzy uzależnieni są od świata mediów), ale warunkiem koniecznym uzdrowienia jest skuteczne odizolowanie się od świata mediów i równoległe poznawanie Pana Boga, Jego woli i Jego Prawa.

Tutaj od razu odsyłam w pierwszej kolejności do „Orędzi na Czasy...” gdzie w części o 10-ciu Przykazaniach Bożych,  Bóg Ojciec obszernym komentarzem mówi nam, że łamiemy Przykazania nie tylko czynem, ale także mową i myślą, przy czym np w przypadku przykazania VI-tego, łamanie go zawsze jest grzechem ciężkim, nawet "tylko" myślą.

Dawane nam przez ostanie 10 już lat  „Orędzia na Czasy Ostateczne...” są już tak bogate, że nie ulega wątpliwości, że  poznawanie Pana Boga, możemy ograniczyć do czytania Pisma Świętego (najlepiej Biblia Tysiącelcia) i tych właśnie „Orędzi na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły".

 

Bóg Duch Święty kontynuuje Orędzie o uzdrowieniu :

To jednak nie koniec, są dusze które trwają w łasce uświecającej, starają się przestrzegać we wszystkim Mojego Prawa, ale nie zgadzają się z Moją wolą we własnym życiu, odrzucając krzyż który otrzymały.

Te dusze zaczynają chorować z powodu swojego uporu odrzucenia krzyża, co im moja Otaprzność przeznaczyła, lub Moja Wola dopuściła.

Uzdrowienie jest możliwe przy całkowitym otwarciu na Moją Wolę, więc przyjęciu jej nawet w chorobie.

Potrzebne jest zdanie się na tą Wolę i poddaniu swego stanu woli Boga, przyjęcie w sercu choroby czy bolesnego stanu rzeczy i przyjęcie również uzdrowienia. Kiedy serce człwieka otwiera się całkowicie na przyjęcie woli Bożej, niezależnie od tego jaka jest, strumień łaski zaczyna swobodnie płynąć i możliwe jest uzdrowienie całego ciała i duszy człowieka.

Chore i uparte serce odrzuca Bożą harmonię i wprowadza chaos do całego organizmu.

Tutaj także więc mamy uzasadnienie całkowitego odrzucenia, tego otaczającego nas medialnego chaosu.

Powiedz mi TAK a potem proś o uzdrowienie.

W odwiecznym planie stworzenia jaki powziąłem, człowiek nie miał chorować i cierpieć, to wynik grzechu pierworodnego, który nigdy nie miał zaistnieć.

Teraz więc dopuszczam również chorobę, jako narzędzie uzdrowienia. Jeśli choroba którą ci daję nie ustąpi, znaczy to, że jest właśnie uzdrowienie.

Wyjaśnie ci ten paradoks. Aby zrozumieć Boga musisz pamiętać o Jego naturze, która jest duchowa i wieczna. Planując życie Moje z człowiekiem, myślę o jego duszy i o wieczności. Doczesność i cało są rzeczami drugoplanowymi, które służą wykonaniu dzieła, a nie są dziełem samym w sobie.

Dziełem nad którym pracuję jest dusza człowieka. W pierwszym rzędzie zależy mi więc na uzdrowieniu dusz a nie ciał. Używam więc nieraz ciał poprzez choroby, aby uzdrowić dusze, które są przeznaczone do życia wiecznego.

Choroby są więc również narzędziem uzdrowienia świata, aby zbawienie stało się udziałem jak największej ilości dusz. Moja wola jest dobrem i każde uzdrowienie jest dobrem, jeśli byłoby złem nie mogłoby pochodzić ode Mnie. Proście więc zawsze o Moją wolę a jeśli uzdrowienie w danym konkretnym przypadku jest dobrem otrzymacie je. Jeśli jego skutki byłyby złem, nie otrzymacie go, bo czyniłbym w ten sposób krzywdę wam samym i niejako samemu Sobie. Zaufajcie Mojej woli która jest zawsze błogosławieństwem i dobrem.

 

Myślę, że na chłopski rozum wygląda to tak, jak opisałem to w poście do którego link wstawiam poniżej :

gibson.neon24.pl/post/149401,to-pan-bog-zabiera-do-siebie-te-wszystkie-teraz-male-dzieci

Jak wynika z tych Orędzi, jedyna rada na skuteczne uzdrowienie, nawet z tych najciężych chorób, jest taka, by pokazać Panu Bogu, że po uzdrowieniu nas przez Niego, nie wrócimy już do naszego grzesznego życia, które stało się powodem choroby. Wręcz przeciwnie, całkowicie zmieniając własne życie, będziemy Jego sługą.

Znam przypadek takiego właśnie uzdrowienia.

Ale potrzebne jest do tego nieustanne poznawanie Pana Boga. Jak już podałem powyżej, należy to robić studiując Pismo Święte i „Orędzia na Czasy Ostateczne...”.

Można tutaj korzystać z kazań Ks. Natanka, bo od 10-ciu lat tematem jego kazań są właśnie te „Orędzia...”

 

Są jeszcze choroby, o których nauka mówi nam, że są dzidziczne. Niestety, po naszych przodkach dziedziczymy nie tylko np wygląd, ale także obciążenia skutkami ich grzechów. Nie dziedziczymy ich grzechów, bo TAM każdy z nas "przepytywany" jest ze swoich grzechów, ale możemy dziedziczyć skutki ich grzesznego życia, np "zabaw" okultystycznych, czy nawet satanistycznych.

Tutaj potrzebna jest pomoc księdza egzorcysty i Msza Św z intencją o uwolnienie od skutków grzechów przodków.

W tym wypadku także informacji można zasięgnąć u ks. Natanka

Podaję link do kazania Ks. Natanka (z dnia 15.02.2019) na podstawie którego napisałem ten artykuł :

www.youtube.com/watch

Zachęcam także do przeczytania tego posta (o mocy uzdrawiającej kapłana katolickiego) :

gibson.neon24.pl/post/152040,blogoslawi-nas-kaplan-czy-pan-jezus

 

W "Orędziach na Czasy..." dostaliśmy wiele modlitw na różne okazje. Podaję jedną z nich do Ducha Świętego, którą warto odmawiać przed każdą wykonywaną przez nas pracą czy nauką itd. :

 

Duchu Święty chcę abyś mnie posiadał,

Chcę należeć do Ciebie,

Chcę być CI posłuszny i uległy,

Uzdolnij mnie, abym mógł doskonale wypełniać Twoją wolę.

Amen.

KOMENTARZE

 • Tutaj już od razu można podać przykład "dobra"...
  oderwanego od Pana Boga, jakim jest seksualizacja dzieci, ale w sumie i młodzieży, co prowadzi do przedwczesnej inicjacji seksualnej.
  Ta przedwczesna inicjacja seksualna, tak samo jak przedwcześnie podejmowane przez młodych ludzi (ale także już i dzieci) treningów siłowych, powoduje przedwczesne uaktywnianie się hormonów płciowych, a te zamykają tzw kości długie i dzieci (młodzież) przestaje rosnąć.
  Czy o to właśnie chodzi? by Polacy byli narodem ludzi niskich, słabych, schorowanych.

  Oczywiście nie poruszyłem tutaj skutków ciężkich grzechów nieczystości.
 • @Jan Paweł 21:11:26
  "Oczywiście nie poruszyłem tutaj skutków ciężkich grzechów nieczystości."- i dobrze, bo to nie Twoja "domena". Grzechy /""/ niech osądza Bóg. :)
 • @JimA 21:24:39
  "grzechy niech osądza Bóg"
  to jest coś takiego jak to powiedzenie :
  angielscy dżentelmeni nie mówią o pieniądzach...
  ale mają je zawsze na uwadze..:-)

  My tak samo, powinniśmy mieć nasze grzechy (a raczej ich brak) mieć zawsze na uwadze:-)
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 22:29:29
  :)
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 22:29:29
  "grzechy niech osądza Bóg"
  to jest coś takiego jak to powiedzenie :..."
  nie, to nie jest "coś takiego" ale niech Ci będzie, nie będę się z Tobą sprzeczał, dobry z Ciebie chłop.! :)
 • @JimA 23:00:32
  Dzięki za dobre słowo:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930