Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Polska blokuje łaski dla całego świata...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan Bóg wypowiedział przerażające zdanie dotyczące nas Polaków, w „Orędziach na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły”.

 

       Przypmnę może o co chodzi. Otóż, od ok już 10-ciu lat, Bóg Ojciec, Pan Jezus, Duch Świety, Matka Boska i wielu Świętych przychodzą z „Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły” (bo tak właśnie kazał nazwać te orędzia Bóg Ojciec),do ks. Natanka, do Grzechyni- małej wioski k. Makowa Podhalańskiego.

Ks. Natanek jest samodzielnym pracownikiem naukowym ze stosownymi tytułami naukowymi w dziedzinie historii Kościoła i teologii, więc tym samym uprawniony jest do samodzielnego, cenzorskiego opiniowania tego typu orędzi i wjego ocenie „Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły” są zgodne z naukami Kościoła.

Wydać by się mogło, że okres 10-ciu lat, to czas wystarczający na pochylenie się nad tymi Orędziami przez inne uprawnione osoby i wydanie przez nie, przynajmiej z tzw wielką ostrożnością, jakiejś opinii o nich.

Niestety, mimo że Orędzia te zostały opublikowane drukiem w 29-ciu już tomach, oraz bardzo licznych temetycznych kompilacjach i są ogólnodostępne w Grzechyni, nikt do tej pory nie pochylił się nad nimi. Nie ma naukowego opracowania wskazującego czy to na ich prawdziwość, czy na błędy, herezje i niezgodności z naukami Kościoła.

 

A czegóż to dotyczą te Orędzia? Z czym Pan Bóg przychodzi do nas w tych bardzo cięzkich czasach dla świata?

 

Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły” są nieocenionej wartości danym ludzkości przekazem, mającym służyć naszemu uświęceniu i Zbawieniu. Przekazem Prawdy, danym nam w czasach, wydaje się, nieprawdopodobnego Jej zakłamania.

 

W ciągu tych 10-ciu lat ludzkość dostała w tych Orędziach bardzo ważne nauki o Panu Bogu w Trójcy Przenajświetszej, Matce Boskiej, jedynym Świętym Apostolskim Kościele Powszechnym (czyli katolickim), sakramentach w tym bardzo przejmujące o Sakramencie kapłaństwa i Skaramencie małżeństwa, czy ostatnio Pan Bóg ponownie, po raz drugi podarował nam 10 Jego Przykazań w oryginalnym brzmieniu i z Jego komentarzem...

 

Niestety, wszystko wskazuje, że Orędzia te są oficjalnie... odrzucone, co ma zresztą swój wyraz w przekazanych nam ostatnio słowach Pana Boga :

Ja Bóg nie będę się lękał, pozwole wam na to. Nie chcecie wierzyć, nie badacie Mojego Słowa w sercach, nie pozwalacie Duchowi Świetemu działać, w związku z tym jednak, łaski których nie chcecie przyjąć, WINNY BYĆ PODAROWANE INNYM”

 

      W ujęciu historycznym, gdzie my Polacy mamy już w naszej historii, bardzo wiele przykładów tragicznych skutków niesłuchania Pana Boga, są to słowa bardzo zatrważające. Bowiem wszystkie większe nasze tragedie narodowe, były zapowiadane takimi właśnie tzw objawieniami prywatnymi (po raz kolejny wyrażam tutaj swoje oburzenie, nazywaniem Orędzi Pana Boga dla całego świata, prywatnymi, czyli nieobowiązkowymi a nawet zakazanymi).

W tym wypadku jednak, nie ulega wątpliwości, Pan Bóg pokłada wielkie nadzieje w Polsce, wydaje się ostatnim bastionie katolicyzmu na świecie, więc odpowiedzialność nasza Polaków przed Panem Bogiem, jest obecnie niewspółmiernie większa.

 

Ks. Natanek wyraża tutaj, wielce uzasadnione obawy czy Polska wypełni powierzoną jej misję wysłania w świat Iskry, którą ma być akt PEŁNEJ Intronizacji Jezusa Chrystusa, co przede wszystkim, ma mieć przełożenie na stanowione w Polsce prawo, które ma być zgodne z Prawem Bożym.

 

Pan Bóg w Orędziach dotyczących 10-ciu Jego Przykazań, wyraźnie mówi nam, że ponowne nieprzyjęcie tych Orędzie sprowadzi na świat kataklizmy.

Jak pamiętamy, niewypełnienie Woli Pana Boga przekazanej nam w Orędziach poprzez Rozalię Celakówną, skutkowały tragicznie w czasie II wojny, o czym jeszcze w czasie jej trwania ostrzegała nas Matka Boska w Siekerkach.

Tutaj można obejrzeć film o tamtych objawieniach o zgrozo dla Polski - "prywatnych", film pt „Objawienia Siekerki śp Władysława Frączak zd. Papis” :

www.youtube.com/watch

A tutaj można zobaczyć skutki niesłuchania tych Orędzi. film pt „Miasto riun":

 www.youtube.com/watch

Kto wtedy rzeczywiście był winien tych wielu milionów ofiar, niesłuchania tych Orędzi?, bo wydaje się, że HItler był tylko wykonawcą tej kary Bożej.

Kto więc obecnie jest winien marginalizowania tych nie ulega watpliwości, bardzo ważnych dla Polski i świata „Orędzi na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły”? Bo nie ulega watpliwości, że to właśnie do tych osób Pan Bóg kieruje te wyjątkowo przejmujące Słowa :
Grzechem waszym jest odciaganie innych od źródła łaski i za to wszyscy zapłacicie. W swej pysze sądzicie, że wiecie, że rozumiecie, że pojęliście Boga(...), więcej znają Mnie pokorne dusze niż studiujący wszelką dostępną wiedzę

Jakże więc prawdziwe są powyższe Słowa Pana Boga, bo o ile władze duchowne blokują te Orędzia, to przybywa wiernych świeckich, których te Orędzia „cylnęły” jak mówi ks. Natanek i to przybywa ich na całym swiecie...

Pan Jezus wyraźnie powiedział nam katolikom w "Orędziach na Czasy Ostateczne..."

„Odpowiedzialność katolików jest największa, ponieważ pozostawiłem im depozyt wiary i łaski odkupieńcze dla całego świata. Na barkach Moich wybranych dusz złożyłem brzemię cięższe. Do nich należy nie tylko przyciąganie dusz, ale również pouczanie całego Mistycznego Ciała o jego obowiązkach wobec wszystkich powierzonych mu ludzi. Kościół jest wspólnotą ludzi korzystających z łask odkupieńczych swojego Boga. Nie jest więc miejscem indywidualnego spotkania i indywidualnego Zbawienia. Każdy katolik winien troszczyć się o Zbawienie swoich najbliższych, ale jeśli prawdziwie chce Mnie naśladować, winien troszczyć się o Zbawienie każdej duszy i wszystkich ludzi na całym świecie... z tej odpowiedzialności za Zbawienie wynika fakt, że sąd katolików jest dokładniejszy i bardziej szczegółowy od sądu, jakiego dostępują wszystkie inne dusze, ponieważ otrzymują oni moc łask, a z każdej łaski muszą się rozliczyć przed Majestatem Boga. Otrzymują również misję współuczestniczenia w dziele Zbawienia świata i ponoszą odpowiedzialność za Zbawienie powierzonych im dusz.”

 

      Co więc nam świeckim w tym zdziczałym już chyba do końca świecie pozostało?

W tym zdziczałym bez Pana Boga świecie, do którego Pan Bóg przychodzi ze Swoim ratunkiem - Orędziami, które poprzez wybrany kiedyś w 1608/1610 roku naród, chce przekazać temu światu, czemu mają m.in służyć pielgrzymki ks. Natanka z Rycerzami Chrystua Króla, po całym świecie.

Myślę, że odpowiedź na to zasadnicze pytanie, znajdziemy w „Orędziach na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły”. Tam trzeba szukac tej odpowiedzi.

Link do kazania ks. Natanka (29.12.2019 - czas trwania 29:46), na podstawie którego napisałem powyższego posta :

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Zachęcam do wysłuchania....
  dzisiejszego, kolejnego przejmującego kazania ks. Natanka :
  https://www.youtube.com/watch?v=OHuLwVe7Qvc
 • Podziękowania za film prezentujący ruiny Warszawy
  Mam jednak pytanie, czy te objawienia to już zostały przez Kościół uznane? Bo póki nie, to ja nie czuję potrzeby wiary w nie. To, że zniszczenie Warszawy wynikało z nie słuchania Orędzi to można zadać pytanie, czy średniowiecze już się skończyło? Wtedy ludzie wierzyli, że piorun, pożar, zaraza to był wyraz gniewu Boga, lub bogów. Dziś te zjawiska można sobie zupełnie inaczej wyjaśnić.
 • Autor
  Czy byłbyś uprzejmy podać treść tych dziesięciu przykazań?
 • Bóg jest Miłością.
  Duchem Tworzenia, Miłosierdzia, Zgody, Jedności.
  Bezwarunkowej.
  I tyle.
 • @Zawisza Niebieski 20:54:41
  A skąd się wziął piorun, woda, ogień itd.... w tzw Wielkiego Wybuchu i potem samo się to wszystko tak poukładało?

  Czy jeżeli składowisko złomu pozostawimy na 5, 10,, 100, 1000, 10 000, 100 000, 1 000 000 itd lat, to czy sam od siebie poskłada się tam np współczesny samolot? czy małpa?, może więc pomoże w tym gdyby strzelić w to złomowisko jakąś np bombą atomową?

  Gratuluję "studiowania wszelkiej dostępnej wiedzy"...

  P.S. Objawienia w Siekierkach zostały uznane (chyba jakimś cudem) i powstało tam Sanktuarium
  P.S. Średniowiecze się nie skończyło, bo po pierwsze w czasach nam współczesnych jest o wiele więcej zniewoleń złymi duchami i opętań niż w Średniowieczu,
  po drugie, zachęcam do głębszego jednak przestudiowania wiedzy o Średniowieczu, bo z całą pewnością zmieni pan zdanie o tym bujnym okresie rozwoju cywilizacji.
  Podam tylko jeden przykład : Katedra w Koln. Budowę rozpoczęto w wieku XIII a skończyli ją budować w wieku XIX i juz wtedy w tym Średniowieczu musieli wszystko tak pomyśleć, by ta 160 metrowa budowla mogła do dzisiaj bezpiecznie stać, obciążona wichurami, ulewami, dzisiątkami jak nie setkami ton śniegu itd...

  Ale raczej zachęcam do przyjęcia postawy "prostaczka", bo to tym ludziom Pan Bóg odsłonił Prawdę a -jak wiemy - uczonym w piśmie, Ją zakrył.

  A jak wiemy, wszyscy mamy poznawać Prawdę, bo jest nam Ona potrzebna do Zbawienia.
  Pozdrawiam
 • @brian 21:15:16
  Niestety mylisz się, to głosi ten teraz Neokatechumenat. To co piszesz jest tylko częściową prawdą, bo nie jest Miłością bezwarunkową. Wiemy to z Pisma Świętego ("Zwiążcie go i wyrzućcie do przestrzeni zewnętrznej, gdzie jest płacz i zgrzytanie zębów").
  Także w 1936 roku w czasie pobytu siostry Faustyny w Warszawie, Matka Boska powiedziała do niej takie słowa :
  „Ja dałam Zbawiciela światu a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyjdzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. On dzień jest straszny, postanowiony jest Dzień Sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego. Drżą przed nim Aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania”
 • @Lotna 21:07:35
  "10 Przykazań Bożych" to książka (format A5) wydana przez Ks. Natanka i tam są te Orędzia. Można ją kupić w Grzechyni (lub przez internet ze strony http://www.regnumchristi.com.pl/index.php?mod=site_w1&id=235 )
  Ja napisałem posta o I-szym Przykazaniu :
  http://gibson.neon24.pl/post/151393,prawdziwe-brzmienie-i-szego-przykazania-bozego

  Ale jest to tylko krótki wyciąg z tego Orędzia
 • @brian 21:15:16
  W "Orędziach na Czasy Ostateczne..." Bóg Ojciec mówi nam : "Moje miłosierdzie nie przewyższa Mojej sprawiedliwości"...

  Nie ma więc bezkarnego grzeszenia, jak chciałby Neokatechumenat, czy te wszystkie Oazy, Światła i Odnowy...
 • @Jan Paweł 21:17:47
  Może dla zobrazowania wysokości katedry w Koln dodam tylko tyle, że 160m to 5 postawionych na sobie, jeden na drugim, współczesnych 10-cio piętrowych tzw spółdzielczych punktowców
 • Jeśli tak jest, powinniśmy Natychmiast ruszyć do działania.
  I stać się jak nawrócony celnik. Oddał wszystko zagrabione i to w dwójnasób.
  Czy stać nas na takie czyny? Oddania się, deklaracje i nawet Najświętsze Praktyki nie zastąpią aktów Miłosierdzia.
  Drugie, nieraz widywałem ludzi z Neokatechumenatu robiących z tego reklamę dla siebie jako potencjalnych uczciwych np. księgowych. Ale czy mieliby odwagę Św. Franciszka porzucającego świat materialnego sukcesu? Nie wiem, nie mnie to osądzać. Nie wiem czy sam miałbym taką odwagę...
 • @Zawisza Niebieski 20:54:41
  Przez Kościół uznany został plan napaści na Polskę pana kanclerza Niemiec Adolfa Hitlera. Dla ludzi umiejacych korzystać z wiedzy, to dowód na coś. Jednakże gdy ktoś popada w analfabetyzm funkcjonalny, ten uwierzy pierwszemu z brzegu kłamcy (który stwierdził: Bóg Ojciec przekazał..) i będzie tkwił dla wygody w błędzie. Nadchodzą jednak czasy, w których tkwienie w błędzie i olewanie ostrzeżeń od osób zorientowanych, zmieni się w już raczej świadome opowiedzenie się jako opozycja do Stwórcy. W dzisiejszych czasach sprawy np wygaszania sumienia u ludzi postępują w niebywałym tempie. Tylko ja za krótko żyję by zgadywać, czy jest to kwestia długiego interwału pomiędzy wojną a wojną, czy jest to jeszcze inne zjawisko.
 • @Oracz 16:36:26
  Czy mógłbyś podać źródło tej rewelacji, że Kościół uznał plan napaści Niemiec na Polskę?
 • @brian 14:39:34
  Ja myślę, że obecnie nie bardziej ważnego zadania dla katolików.
  Jak to zrobić?
  Mówi nam o tym przez całe już setki lat Matka Boska nasza Matka i Królowa : MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ, MÓDLCIE SIĘ CODZIENNIE NA RÓŻAŃCU...

  Zaś Pan Jezus w "Orędziach na Czasy...." wyraźnie nam powiedział :
  „Odpowiedzialność katolików jest największa, ponieważ pozostawiłem im depozyt wiary i łaski odkupieńcze dla całego świata. Na barkach Moich wybranych dusz złożyłem brzemię cięższe. Do nich należy nie tylko przyciąganie dusz, ale również pouczanie całego Mistycznego Ciała o jego obowiązkach wobec wszystkich powierzonych mu ludzi. Kościół jest wspólnotą ludzi korzystających z łask odkupieńczych swojego Boga. Nie jest więc miejscem indywidualnego spotkania i indywidualnego Zbawienia. Każdy katolik winien troszczyć się o Zbawienie swoich najbliższych, ale jeśli prawdziwie chce Mnie naśladować, winien troszczyć się o Zbawienie każdej duszy i wszystkich ludzi na całym świecie... z tej odpowiedzialności za Zbawienie wynika fakt, że sąd katolików jest dokładniejszy i bardziej szczegółowy od sądu, jakiego dostępują wszystkie inne dusze, ponieważ otrzymują oni moc łask, a z każdej łaski muszą się rozliczyć przed Majestatem Boga. Otrzymują również misję współuczestniczenia w dziele Zbawienia świata i ponoszą odpowiedzialność za Zbawienie powierzonych im dusz.”
 • @Jan Paweł 19:32:10
  JOHN CORNWELL
  Papież Hitlera
  Sekretna historia Piusa XII
  Przełożył Andrzej Grabowski
  Warszawa 2006
  Tytuł oryginału: HITLER'S POPE THE SECRET HISTORY OF PIUS XII
 • @roux 20:53:29
  Hitler, to wiemy stąd :
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=87s
  gdzie on teraz jest i jak słychać, ma się tam "dobrze".

  Gdzie są ci którzy z nim sympatyzowali, to tego nie wiemy. Nie znam szczegółów, jeżeli rzeczywiście tak było, to nie wiemy dlaczego tak zrobił. Może ze strachu, może z innych jakichś pobudek, chociaż ja nie wierzę, że Papież (którykolwiek) świadomie, bez przymusu poparłby zbrodniarza.
  Może też było tak, że otoczenie tego Papieża (nie zawsze, jak wiemy, o czystych intencjach) blokowało pewne informacje które docierały do niego.
  Tak było przecież w przypadku Jana Pawła II, gdzie kiedyś jakiś jego kapłan przyleciał do niego podekscytowany z L'Observatore Romano, że kazanie Papieża które wygłosił poprzedniego dnia, jest tam zupełnie zmienione. Papież odpowiedział temu kapłanowi : teraz już wiesz?, dlaczego proszę was o modlitwę za mnie?
 • @Oracz 16:36:26
  Zawsze w takich wypadkach trzeba rozgraniczyć człowieka od Pana Boga.
  W "Orędziach na Czasy Ostateczne..." przemawia do nas sam Pan Bóg. Nie papież, biskup, kardynał, profesor teologii itd a tylko i wyłącznie nasz Pan Bóg.
  Więc mieszanie do "Orędzi..." człowieka, obojętnie kim by on nie był, jest tutaj TOTALNYM nieporozumieniem.

  Czy więc rozumiesz tutaj swój nietakt?
  Przeciwstawiasz Panu Bogu człowieka i próbujesz tym Pana Boga zdyskwalifikować?

  Czy Ty rozumiesz, co Ty robicisz?
 • @Jan Paweł 22:11:39
  Katedra w Köln to istotnie imponujaca budowla, o ile jednak widok z zewnatrz zachwyca, o tyle wnetrze jest przygnebiajace i zamiast sklaniac do refleksji, budzi niepoköj i zagubienie.
  Podobne odczucia mialam zwiedzajac Katedre Notre Dame.
  W mojej opinii piekniejsze sa prowincjonalne kosciölki, wypelnione atmosfera ciepla, zadumy, duchowej jednosci ludzi tam zebranych.
 • @Jan Paweł 19:32:10
  Oczywiście że mogę podać te źródło po raz enty, zresztą:

  https://4.bp.blogspot.com/-1vcYZvlS-Bk/V2W-VNRz5UI/AAAAAAAABzI/X8gR1ESlXEcI5Nd6NA_EPNMZnJoeXKUIwCLcB/s1600/13466146_249911732046160_6648574713299796751_n.jpg


  Nie ma tego złego: z twoich taktycznych ataków amnezji, też może coś dobrego wyniknąć.
 • @Jan Paweł 21:29:54
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/5d/Spalenie_Jana_Husa_w_Konstancji.jpg

  Słuchaj zaczadzeńcu: Bóg nigdy bezpośrednio, od czasów Mesjasza, nie przemawia. Mesjasz - Chrystus, stał się jedynym pośrednikiem do Boga! Posłał on WYBRANYM przez Siebie, posłusznym Jemu, a przede wszystkim Bogu, Ducha Pocieszyciela aka Ducha Prawdy aka Ducha Śwętego. Jesteś w tym momencie jednym z wielu fałszywych nauczycieli. Jesteś zatwardziałym bałwochwalcą, kim jeszcze to nie wiem i nie będę zgadywać, ale za wszystko to, zgodnie z Nauką Mesjasza, odpowiesz w stosownym czasie.

  Wasze zaczadzeńców oraz faryzeuszy metody to częstowanie ogniem i żelazem, zadawanie śmierci poprzedzone okrutnymi torturami i kaźnią, gdzie spalenie żywcem na stosie Jana Husa to już u cywilizowany rodzaj ,,kary". Błaznuj więc do woli, ile tylko masz sił.
 • @Oracz 12:28:27
  Po pierwsze : wstawiłeś zdjęcie tendencyjnie zniekształcone, tak by widoczni tam kapłani wyglądali na bardzo opasłych grubasów.
  W zasadzie już w tym momencie mógłbym skończyć dyskusję, z uwagi na brak Twojej rzetelności komentatora, bo skoro jesteś tutaj nierzetelny, to czy będziesz rzetelny w innych podawanych informacjach?

  Po drugie : jeszcze raz powtarzam - utożsamiasz poszczególnych ludzi Kościoła, będących marginesem, marginesów całego Kościoła z całym Kościołem i o zgrozo z... Panem Bogiem...
  Wiesz co Ci za to grozi TAM u Góry na Twoim SĄD-zie?
  Powiem prościej : czy Pan Bóg Cię za to pochwali?
 • @Oracz 12:39:14
  Znowu wstawiłeś tendencyjne zdjęcie, bo stosy płonęły przede wszystkim w krajach protestanckich. Jak wiec można z Tobą prowadzić dyskusję, skoro jesteś nierzetelny?

  P.S. Pan Bóg pewnie pozostawiłby Ziemię tylko z Pismem Świętym, gdyby ludzie żyli zgodnie z Prawem Bożym. Ale w związku z tym, że ludzie praktycznie od początku grzeszą i nie przestali grzeszyć (czego Ty też jesteś tutaj przykładem. Ja zresztą też) do dnia dzisiejszego, więc Pan Bóg nas tutaj przez te 2tyś lat UPOMINA w dawanych nam objawieniach, niesłusznie nazywanych prywatnymi, bo są one skierowane przeważnie DO CAŁEGO ŚWIATA.

  Ponad to Pan Jezus powiedział w Wieczerniku, że wiele chciałbym wam jeszcze powiedzieć, ale dzisiaj nie jesteście jeszcze na to gotowi, więc to WIELE dostaliśmy i dostajemy nadal w tych właśnie objawieniach znowu niesłusznie nazwanych prywatnymi
 • @Jan Paweł 14:27:34
  M.in praktycznie całą wiedzę o Matce Boskiej dostaliśmy w tych właśnie objawieniach "prywatnych"...

  Dlatego tacy ludzie jak Ty, którzy walczycie z Matką Boską, nie uznajecie tych "prywatnych" objawień i podpieracie się interpretowanym tendecyjnie, wybiórczo po swojemu Pismem Świętym.
  A nie wiecie o tym, że interpretować Pismo Święte może tylko i wyłącznie kapłan Pana Jezusa, czyli katolicki. Żaden protestant, ipek burczymucha, oracz itd itp nie ma prawa interpretowac Pisma Świętego, bo do tego potrzebne są "papiery", a więc święcenia kapłańskie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829