Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10527 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Błagania kapłanów mogą uratować ten świat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ta, od jakiegoś już czasu zapowiadana, III wojna światowa, nie jest tym razem "zwykłą" wojną konwencjonalną.

 

      Tym razem to nie czołgi, samoloty i okręty są tym orężem, którym Nieprzyjaciel ludzkości zamierza zniszczyć ten świat.

Tym razem, wojna przybrała wymiar chyba najbardziej perfidny, bo wycelowana jest w sedno ludzkości, czyli w kapłanów naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 

      Powszechna medialna hipnoza, przesłania nam żyjącym w nieustannej rozrywce, prawdziwy obecny obraz tego świata, a niestety jego wymiar, to powszechna już na całym świecie, o zgrozo, ustawowo na międzynarodowych szczeblach chroniona zgnilizna moralna, która chyba już dawno przewyższyła tą z czasów Sodomy i Gomory.

Dla obserwatora spoza Ziemi, musi się ona jawić jako siedlisko skończonego zezwierzęcenia, gdzie rzymskie prowokowanie palcami wymiotów, by w przeżarciu, dalej brać udział w obżarstwie bachanaliów, są dziecinną igraszką w porównaniu z tym co widzi teraz.

Niestety taki obraz widzi także (a raczej przede wszystkim) Stwórca tego świata, który nie pozostawia nam złudzeń w jakich czasach żyjemy, dając nam „Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły”.

 

      Nie będę katować czytelników prawdziwymi obrazami tego świata, którymi w przeciwieństwie do medialnego „wszystko jest ok, bawimy się dobrze”, zalany jest internet, ale na pocieszenie w tym całym naszym samo zatraceniu, zacytuję słowa Pana Boga z „Orędzi na Czasy...” :

 

... będę słuchał modlitw kapłanów...”

 

Czy więc potrafimy sobie wyobrazić to nieskończone miłosierdzie i cierpliwość Pana Boga, który obserwując z Nieba tą czarną magmę tego skończonego bezeceństwa naszych grzechów, mówi w danych nam Orędziach :

 

... będę słuchał modlitw kapłanów...”

 

Czyich modlitw Pan Bóg będzie słuchał, jeżeli my swoją objetnością pozwolimy na wytępienie w tej III wojnie światowej, kapłanów Pana Jezusa?

 

      Co więc my zwykli wierni możemy zrobić by przyłączyć się do ratowania przez kapłanów tego świata?, bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie ma wątpliwości co nas czeka, jeżeli ta eskalacja tej dziczy grzechu, przekroczy tą barierę cierpliwości Pana Boga? A chyba nie jest już do niej daleko.

Odpowiedz na to zasadnicze pytanie, także znajdziemy w tych Orędziach, nie ulega więc wątpliwości, że należy koniecznie się z nimi zapoznać.

Niestety nie są one oficjalnie uznane przez Kościół, ale na szczęście, coraz więcej już kapłanów „żywi się” nimi i czerpie z nich tą Bożą moc posługi ku naszemu ocaleniu (sam znam już kilku takich kapłanów).

My jednak zwykli wierni, musimy naszych kapłanów (póki oni jeszcze są) wspierać ich przede wszystkim naszym NAWRÓCENIEM I MODLITWĄ, jak nas o to prosi, upomina, nakłania, płacze, nakazuje itd., Matka Boska w swoich Orędziach, m.in. w Medjugorie.

Obyśmy tylko z tym zdążyli, bo tysiąckrotnie silniejszy od nas Nieprzyjaciel ludzkości, zbudował potężne już swoje dzieło zniszczenia i dobiera się już teraz także i do naszych dzieci przedszkolnych.

 

Wyjdźmy raz jeszcze na orbitę Ziemi i spójrzmy na to zdziczenie... spółkujących z dziećmi ludzi, do czego przygotowuje nas Parlament Europejski, przyjmując rezolucję potępiającą obywatelski projekt STOP PEDOOFILII...!

Czy są jakieś zwierzęta na tej Ziemi, które są zdolne do takiego barbarzyństwa?!

 

Pan Bóg mówi do nas :

 

... będę słuchał modlitw kapłanów...”

 

Jak długo jeszcze będziemy igrali z Jego cierpliwością?

 

      Wspierajmy więc, przede wszystkim modlitwą, naszych kapłanów. Pan Bóg dał nam możliwość przyjęcia tzw żertwy ofiarnej za kapłana, która ratuje kapłana z jego słabości, nałogów a przy okazji np. ratuje nasze dzieci, bo Pan Bóg w „Orędziach na Czasy...” mówi do nas :

ty uratuj Mojego kapłana, a Ja przez jego posługę, uratuję twoje dzieci”....

Czy jest więc jakiś bardziej pewny, bardziej skuteczny sposób na uratowanie zniszczonych przez ten świat naszych dzieci?

Po szczegóły żertwy ofiarnej za kapłana odsyłam do Ks. Natanka, który jest tą pocztą na adres której przychodzą do nas te „Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły”

 

Zachęcam do wysłuchania jednego z całego bardzo ciekawego cyklu kazań o kapłaństwie :

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • "Błagania kapłanów mogą uratować ten świat - Tym razem, wojna przybrała wymiar chyba najbardziej perfidny, bo wycelowana jest w
  sedno ludzkości"

  https://trzcinska.neon24.pl/post/151699,freemason-michalkiewicz-koncesjonowany-opozycjonista


  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 08:11:25
  Szanowna Pani, to że masoni chcą zniszczyć Kościół (i to nie od dzisiaj) to my katolicy (niektórzy) wiemy.
  To że wniknęli oni w struktury Watykanu, to także wiemy.
  Gdy doniesiono Janowi Pawłowi II że Casarolli jest masonem, podobno uderzając pięścią w stół powiedział "wiem,wiem,wiem".
  To że zmieniano teksty JPII to także wiemy (nie wszyscy). Np jego kazanie znacznie różniło się od tego co następnego dnia opublikowała watykańska gazeta.

  Szanowna Pani... niczego nowego nie wnosi Pani w ten temat, ale czy te wszystkie draństwa robione nam wszystkim tu na Ziemi przez masonów mają spowodować że my mamy się odsunąć od JEDYNEGO naszego ratunku jakim jest Kościół Chrystusowy Apostolski Powszechny czyli katolicki?

  Bo jeżeli Pani tak sądzi, to jest Pani w tym momencie gorsza od tych wszystkich masonów razem wziętych.

  P.S. to że są koncesjonowani agenci to można stwierdzić także i po tym, że gdyby inni mówili to co oni mówią, to już dawno by tych innych nie było.
 • @Krystyna Trzcińska 08:11:25
  I ostrzegam Panią, za takie ataki na Święty Kościół płaci się TAM na swoim SĄD-zie karę.
  A kto z nas może wiedzieć kiedy nas czeka nasz SĄD?, może jeszcze dzisiaj....
 • "Wspierajmy więc, przede wszystkim modlitwą, naszych kapłanów." - dlaczego nie od razu popełnić samobójstwo?
  Owieczki będą wznosiły modły i wspierały kapłanów, a oni będą te durne owieczki wyprowadzać w pole.

  Panie Janie Pawle,
  Pan proponuje zawierzyć i błogosławić złoczyńców.
  Bo czyż to nie Kościół, a więc jego pasterze, współpracowali z żydowską V kolumną i z syjonistycznym Zachodem w obalaniu PRL?
  (Ta PRL miała wady, ale była rozwijającym się Państwem Polskim. IIIŻydo-RP/Polin jest żydowsko-anglosaską kolonią, w której niszczony jest polski naród.)

  Panie Janie Pawle,
  co jeszcze musi się stać, żeby zaczął Pan wyciągać właściwe wnioski, że żydowierczy Kościół jest naszą polską tragedią, jest złem, które należy zniszczyć, a nie wspierać modlitwą?
 • @Rzeczpospolita 14:09:55
  Szanowny panie Dariuszu,
  Pan Bóg dzieli ludzi na kapłanów i wiernych (czyli całą resztę).
  Kapłani dostali o wiele więcej łask Bożych od reszty wiernych i z tych łask są rozliczani.
  Jest takie stare powiedzenie (pewnie sformułowane w oparciu o Orędzia Pana Boga dane nam przez mistyków. Teraz zakazane), że piekło wyściełane jest sutannami i habitami.
  Kto dostał więcej łask Bożych od tego więcej Pan Bóg wymaga. Jeżeli jest pan ochrzczony, to znaczy, że dostał pan o wiele więcej łask niż np ateiści, wie pan co to oznacza?

  Zgadzam się z panem, że byli (i pewnie są) kapłani którzy sprzeniewierzyli się swojemu powołaniu.
  Zgadzam się z panem co do oceny PRL-u, ale niestety, trzeba nam było naszą Ojczyznę stracić by ją docenić. Jak pan wie pisałem o tym tutaj :
  http://gibson.neon24.pl/post/147108,przestancie-likwidowac-ten-socjalizm-bo-go-juz-dawno-nie-ma
  i tu :
  http://gibson.neon24.pl/post/147375,po-reformie-sluzby-zdrowia-pieniadz-idzie-za-pacjentem

  Ale tylko ci właśnie kapłani, obojętnie jacy by oni nie byli, mają nadane im przez Pana Boga prawo odpuszczania nam grzechów, wszystkich, także tych najcięższych.
  A bez odpuszczenia grzechów, nie mamy się co TAM na swoim SĄD-zie pokazywać...
  Po prostu umierając z ciężkim grzechem, idziemy bezpośrednio po naszej śmierci do piekła i... są na to już liczne dowody.
  M.in np dwa dzienniczki, adiutanta Piłsudskiego, który skrupulatnie zapisywał wszystko co Piłsudski robił, więc zapisał on dokładną godzinę śmierci i jej okoliczności (m.in straszne męki), oraz Dzienniczek Św Siostry Faustyny, która w tym samym czasie miała wizję śmierci Piłsudskiego i widziała tą agonię od strony duchowej. Opisała ona straszne męki zadawane mu przez demonów ludzi, których Piłsudski zabił m.in w Zamachu Majowym, a które w czasie swojej śmierci były w grzechu ciężkim.

  Panie Dariuszu, tylko kapłani obojętnie jacy by oni nie byli, mają prawo odpuszczania nam grzechów.
  Jak pan myśli?, komu więc zależy na tym by kapłanów nie było?

  Z kazania do którego link wstawiłem powyżej, dowie się pan, że
  "...dopóki na Ziemi istnieje Wiara, dopóty nie mogę jej zniszczyć,
  dopóki na Ziemi wzywane jest Moje Imię, dopóty będę jej błogosławił,
  dopóki Krew Mojego Syna rozlewana jest w waszych godnych sercach (czyli na Mszy Św sprawowanej przez kapłana. - mój dopisek),
  dopóty będziecie Ją otrzymywali,
  dopóki wzywacie Imienia Maryi, dopóty nie podniosę na was ręki..."

  Panie Dariuszu, widzi pan więc, jak los tej Ziemi zależy od kapłanów.

  W innym Orędziu Pan Bóg powiedział (podaję moimi słowami) : macie takich kapłanów na jakich zasługujecie...

  My zwykli wierni mamy jedną i jedyną drogę do tego by mieć lepszych kapłanów, lepszy los, swoją Ojczyznę itd, jest nią droga szczerego nawrócenia, modlitwy, pokuty i zadośćuczynienia...
  Innej drogi nie ma.
  Pozdrawiam mojego szanownego Adwersarza serdecznie
 • @Jan Paweł 16:32:32
  "Po prostu umierając z ciężkim grzechem, idziemy bezpośrednio po naszej śmierci do piekła i... są na to już liczne dowody."

  Jeden ze złoczyńców, których [tam] powieszono, urągał Mu: "Czyż ty nie jesteś Mesjaszem? Wybaw więc siebie i nas". Lecz drugi, karcąc go, rzekł: "Ty nawet Boga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? My przecież – sprawiedliwie, odbieramy bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił". I dodał: "Jezu, wspomnij na mnie, gdy przyjdziesz do swego królestwa". Jezus mu odpowiedział: "Zaprawdę, powiadam ci: Dziś będziesz ze Mną w raju".
 • @Rzeczpospolita 14:09:55
  Za PRL-u słynny był przypadek wybudowania kościoła w jedną noc. Było to w latach '70 w Ciścu k/Żywca.
  Jeżeli porozmawiałby pan ze starszymi ludźmi z tego Ciśca, to do dzisiaj mówią oni ściszonym głosem o tych potem represjach, które Pan Bóg dopuścił za tą bezczelną wobec Niego samowolę.

  Czy Pan Bóg pochwala takie samowole wobec władzy? czy Pan Bóg pochwala arogancję wobec ustalonego, nawet dopuszczonego przez Niego porządku?

  Tamtejsi mieszkańcy, zamiast gorliwie modlić się, ale przede wszystkim nawrócić się (także z grzechów arogancji, ale i pewnie innych grzechów) i pokutować oraz zadośćuczyniać, weszli w otwarty konflikt z dopuszczoną przez Pana Boga władzą.
  Gdyby przyjęli tą pierwszą drogę z całą pewności dostaliby kościół, bez tych wszystkich potem represji.

  Inny przykład :
  W czasie II wojny w jednej z wiosek koło Stryszawy, ksiądz wystawił w kościele Najświętszy Sakrament i ludzie nieustanni adorowali Pana Jezusa w dzień i w nocy.
  Mimo niemieckich represji (wywózki na roboty i do obozów) w wioskach sąsiednich, do tej wioski przez całą wojnę nie trafił ani jeden żołnierz niemiecki a wszyscy którzy wcześniej zostali z tej wioski powołani do wojska, w komplecie po wojnie do niej wrócili...

  Panie Dariuszu, błagania kapłanów i nasze z nimi, mogą uratować ten świat, który, jak pan to chyba także widzi, stoi już na skraju...
  Przyłączajmy się więc do modlitwy kapłanów, pchajmy ich z tyłu i... NIGDY NIE WYCHODŹMY PRZED NICH.
  Zawsze wspierajmy ich modlitwą, bo ta zarządzona za nich przez Ks Natanka, daje już bardzo poważne, wymierne rezultaty.
  Przyłączajmy się więc do tego takiego ratowania tego świata i siebie samych.
 • @Pedant 16:47:38
  Dzięki za cenne uzupełnienie.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Pedant 16:47:38
  Łukasz piękne historie pisał! Nic dziwnego, bo przy faryzeuszu Pawle zbawienie darmo, bo z łaski i bez uczynków!

  Tylko, ten - tego. Trupem padało się gdy całości majątku nie scedowało się na nowo powstające kościółki święte. Taki los spotkał parę, która wprawdzie sprzedała swój majątek ale jakaś nieznaczną cześć (pieniędzy) zachowała dla siebie. I padli trupem z tego niecnego powodu, bo.. zbawienie od Pawła darmo i bez uczynków, bo z łaski, ale kasa musi się zgadzać, nie?

  Dlatego Jan Paweł wie co mówi Bóg! Choć do Biblii przezornie nie zagląda. Bóg mówi mu że tylko kapłani ten świat mogą uratować.. Przed kim? Przed kim ten świat, którego książę to szatan, będą kapłani ratować? Przed kim?
 • @Oracz 18:35:41
  "Joanna Senyszyn
  Wczoraj o 07:29 ·

  #MuremZaKasią
  W odróżnieniu od ofiar świeckich pedofilów, ofiary księży pedofilów są wielokrotnie boleśniej i silniej stygmatyzowane. Przestępcy w sutannach mają licznych obrońców: biskupów, prokuratorów, prawicowych polityków i dziennikarzy, parafian, a nawet rodziców i rodziny molestowanych dzieci. To specyfika Kościoła katolickiego, który działa na wzór mafii, i polskiego katolicyzmu, który wyniósł kler ponad boga. W konsekwencji kościelna pedofilia jest bardzo często bezkarna.
  Jednym z wyjątków jest ksiądz Roman B. z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, który gwałcił małą Kasię został skazany na 4 lata i wyrok odsiedział. To kościół przełknął, bo dowody były bezsporne, ale nie potrafi znieść zasądzenia p. Katarzynie dożywotniej renty i zadośćuczynienia od chrystusowców. Uzasadniając precedensowy wyrok przesądzający odpowiedzialność Kościoła, poznańska sędzia Anna Łosik napisała: „Gdyby nie uczył religii, gdyby nie był księdzem, to do jego spotkania z pokrzywdzoną w ogóle nie doszłoby. Gdyby nie wykorzystał swojej funkcji księdza do zdobycia zaufania pokrzywdzonej, szkoda nie zostałaby wyrządzona”.
  Towarzystwo wydaliło pedofila ze swoich szeregów i uważa, że pozbyło się kłopotu i odpowiedzialności. Toteż złożyło kasację od prawomocnego wyroku. Zapewne nie tyle z powodu wysokości zasądzonej kwoty, ale dlatego, że może ruszyć lawina, która - jak w USA - doprowadzi wiele diecezji do bankructwa. Sprawa w SN będzie 20 grudnia. Przekonamy się, czy SN jest niezawisły od kościoła katolickiego, który rządzi Polską.
  Sprawa ma także odpryski. Niejaki Michalkiewicz, produkujący się w Radio Maryja, po ogłoszeniu wyroku zasądzającego zadośćuczynienie, w niewybredny sposób publicznie obraził p. Katarzynę, za co został skazany na zapłacenie 150 tys. zł. odszkodowania. Komornik zajął Michalkiewiczowi konto, a on w akcie zemsty ujawnił dane p. Katarzyny. To wyjątkowa nikczemność, ale i kolejne przestępstwo. Brak słów na potępienie czynu, który po raz kolejny krzywdzi ofiarę księdza pedofila."
 • @Oracz 18:35:41
  Po pierwsze, to ludzie kiedyś (ale i także obecnie. Znam takich) przepisywali majątki m.in za łaski które otrzymywali od Pana Boga, np za uratowanie od niechybnej śmierci, albo cudowne uzdrowienia.
  Ale także ludzie przepisywali Kościołowi swoje majątki za... modlitwy za nich po ich śmierci.
  No coż, mogę Ci tylko życzyć byś to kiedyś zrozumiał.

  Natomiast co do księży, to czy Ty tego chcesz czy nie, TYLKO I WYŁĄCZNIE przez nich (a nie przez, tak to teraz jest modne jakichś tam stadionowych charyzmatyków), Pan Bóg wylewa na nas łaski...

  Pamiętaj : walcząc z kapłaństwem "wchodzisz w szkodę" BEZPOŚREDNIO Panu Bogu.
 • @rabszak 19:36:33
  Następny...
  Zanim coś napiszesz jeszcze kiedykolwiek, na temat pedofilii wśród księży, to zadaj sobie leniu wysiłek i sprawdź na stronach Ministerstwa Sprawiedliwości jak procent wśród skazanych za pedofilię stanowią księża.
  Podpowiem, jest ich 0,2 procenta ogółu skazanych, więc nie ściemniaj o pladze pedofilii wśród kapłanów. Inne grupy społeczne są tam o wiele, wiele bardziej reprezentowane, ale o tych grupach jakoś dziwnie jest cicho.

  Zaś co do pana Michalkiewicza, to nie wypowiadam się, bo mam swoje zdanie jego temat i nie jest ono pochlebne.
 • @Jan Paweł 19:52:23
  Widzisz: ja twoje pogróżki to znam na pamięć. Tylko co ty jesteś w stanie zapamiętać? Łukasz położyłby mnie trupem na miejscu i napisałby, że to Bóg chciał pieniędzy na Pawła i jego darmowe zbawienie, z łaski i bez uczynków.
  A może tak coś byś naskrobał o sobie? Bo to też mogłoby być ciekawe. Skąd u ciebie taka wiedza tajemna, a jednocześnie, po której objawieniu zostają niedopowiedzenia? Przed kim kapłani chcą uratować świat, ten świat którego władcą - księciem jest szatan?
 • @Oracz 22:05:53
  To nie są pogróżki a braterskie upomnienia.
 • @Jan Paweł 07:54:17
  Jesteś ślepcem, a jako ślepiec możesz jedynie innego ślepego prowadzić.
 • @Oracz 08:07:25
  Wiesz o tym, że nazwanie kogoś ślepcem jest ciężkim przekleństwem?, i za to się na swoim SĄD-zie odpowiada?

  Musisz za to przekleństwo uroczyście przeprosić Pana Boga i odwołać je w Sakramencie Spowiedzi i Komunii Św, bo odwróci się to przekleństwo przeciw Tobie?
  Czy Twoja "religia" nie nauczyła Cię tego?, czy nie wyposażyła Cię w tak podstawowe "mechanizmy" obronne?
  Jaką Ty więc "religię" wyznajesz?

  Czym prędzej leć do spowiedzi i Komunii Św, bo na swoim SĄD-zie zobaczysz jak bardzo było to ciężkie przewinienie.
 • @Oracz 08:07:25
  A chyba nie jesteś aż tak naiwny i nie wierzysz, że nasze życie kończy się po naszej śmierci? więc nie czeka nas żaden sąd?
  Bo taka naiwność byłaby skrajnie tragiczną głupotą...
  NIE MA WIĘKSZEJ GŁUPOTY...
 • @Jan Paweł 10:14:56
  Wstaniecie jeszcze na Sąd, to przepowiedziane. Tak jak i to:

  Łudzenie samego siebie

  Mt7,21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. 22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829