Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Czy świat rodzący ludzi dla szatana, ma jeszcze jakiś sens?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przejmujące wystąpienie pana Leszka Dokowicza, jednego z organizatorów akcji "Polska pod Krzyżem".

Zachęcam nie tylko do wysłuchani tego wystąpienia :

www.youtube.com/watch

ale koniecznie do CZYNNEGO uczestnictwa w tej akcji i koniecznie, nie pozostawaniu z boku dziejących się na naszych oczach, ważnych dla nas i całego świata wydarzeń.

Wydaje się, że świat ma ostatnie, policzone już dni. Władcy tego świata i poszczególnych państw grzeszą praktycznie już ponad ludzką naturę. Poszczególne narody nie pozostają w tyle za nimi.

Normalny człowiek, po prostu nie ma fizjologicznej, psychologicznej i jakiejkolwiek innej możliwości grzeszenia, na tak potężną skalę. Stanowione przez człowieka prawo, jest wyrazem takiego już wynaturzenia człowieka, że słusznymi są już filozoficzne wątpliwości, czy ci którzy je stanowią, są jeszcze ludźmi, czy są już sterowanymi HYBRYDAMI, zapowiadanymi w Orędziach Matki Boskiej w Lourdes. Bo w tym konteście koniecznie należałoby sobie zadać pytanie : czy laboratoryjne poczęcia in vitro są aktami stwórczymi Pana Boga? Czy w tych poczęciach Pan Bóg także dokonuje swoim tchnieniem "lokalizacji" duszy w naturę ludzką, jak to jest w przypadku poczęcia naturalnego? Od kiedy zaczęto się w tajnych laboratoriach "bawić" z in vitro i czy czasami, po Ziemi nie chodzą już grupy "ludzi"... wyprodukowani kiedyś w tych laboratoriach z mozliwością tak widocznego już gołym okiem, satanistycznego sterowania nimi. Zachęcam do wysłuchania ważnego kazania na ten temat :

www.youtube.com/watch

Jest to poważne pytanie filozoficzne, które ludzkość powinna sobie zadać... z tym tylko, czy jeszcze zdąży ta ludzkość zadać sobie to zasadnicze pytanie, bo czy te zapowiadane w Orędziach hybrydy nie są już czasami np na szczytach władzy i prowadzą ten świat ku jego końcowi? Bo każdy zdrowy jeszcze na umyśle człowiek (ten naturalny) chyba powinien sobie zadać pytanie, czy prawo, które nakazuje w szpitalach zabijanie ludzi (pisałem o tym tutaj) :

gibson.neon24.pl/post/150442,ofiara-eutanazji-w-czasie-zabiegu-obudzila-sie-ale

(w tym dzieci. Chociażby tylko te ostatnie głośne przypadki Charlie Gerd'a, Alfie Evans'a, czy obecna walka ludzi dobrej woli o Tafidę), jest stanowione przez ludzi, czy już przez te zapowiadane sterowane HYBRYDY...

Czy mają więc sens, w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się świat, jakiekolwiek inne działania, poza zwróceniem się już tylko i wyłącznie do Pana Boga? Przecież sama Matka Boska nas o to prosi :

gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego

Czy więc te wszystkie akcje : "Pokuta narodowa", "Różaniec do granic", czy teraz "Polska pod Krzyżem"

www.polskapodkrzyzem.pl/

nie są już tymi symbolicznymi aktami rozpaczy? tej garstki ludzi świadomych tego zagrożenia wiszącego już bardzo nisko nad światem, w tej całej potężnej masie rozbawionych już chyba do końca (jak zapowiadała to Matka Boska w La Salette), mas ludzi, całych narodów, tych symbolicznych orkiestr, na tym tonącym już Titanicu?

A co my robimy?... To nasze stanie obok, jak mówi pan Leszek Dokowicz, jest staniem nad przepaścią z której już za nidługo nie będzie odwrotu.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Panie Janie Pawle,
  ale przecież to, co dzieje się u nas, w Polsce (także i w świecie Zachodu) to ten sławetny "Boży plan", o którym mówił J.Glemp w kontekście integracji IIIRP z Zachodem i wejściem do UE. Do realizacji tego planu nawoływał także JPII, zresztą cały Kościół. To o jakim szatanie Pan mówi?

  Panie Janie Pawle,
  gaszenie pożaru pożarem czasami się stosuje w pożarach lasów. Jednak tej techniki nie należy stosować do uzdrawiania stosunków społeczno-politycznych. Zło, które nas spotkało - i w Polsce, i na Zachodzie - to pokłosie żydowskiej religii chrześcijańskiej. Tę religię trzeba odrzucić i to na szczęście się dzieje na drodze ewolucji.
  Jeśli odrzuci Pan żydo-chrześcijaństwo, odrzuci Pan jednocześnie owego szatana - zło w końcu zniknie.

  Polecam: https://www.youtube.com/watch?v=E5hUNlV2Lc0
 • @Rzeczpospolita 15:14:46
  Panie Dariuszu, na istnienie sił Boskich przychylnych Polsce są papiery. Zarówno w archiwach rosyjskich jak i w szwedzkich są dokumenty raporty w pierwszym przypadku dowódców (rosyjskich) którzy porzucili w popłochu całe swoje uzbrojenie i sprzęt a w drugim przypadku są to tłumaczenia się szwedzkich dowódców, dlaczego Jasna Góra nie została zbombardowana. Dodatkowo mamy w pierwszym przypadku żywe jeszcze relacje potomków dawnych gospodarzy (na Podlasiu), gdzie uciekający przed Matką Boską Rosjanie prosili o jakąś pomoc żywnościową (bardzo żywo i zdecydowanie mówili o Matce Boskiej którą potężną widzieli na Niebie) a w drugim wypadku mamy przecież bogate relacje Kordeckiego który spisywał opowiadających Szwedów o swojej klęsce pod Jasną Górą.
  Panie Dariuszu, tych relacji, przekazów itd jest naprawdę sporo, ale są one przed nami Polakami ukrywane przez okupantów.
  M.in Prusacy wydrapywali rylcem w starych księgach napis Regina Poloniae.
  Mamy też sporo juz relacji współczesnych, ale i one są ukrywane (niestety także przez niektórych hierarchów w Kościele, co jest już zupełnie niezrozumiałe), bo ich uznanie, oznaczałoby uznanie Pana Boga a więc i Jego Prawa (nie zabijaj, nie kradnij, nie cudzołóż itd). Który okupant, który najechał nas Polaków, przyzna się do tych niewygodnych dla niego faktów historycznych a więc i Prawa Bożego, skoro oni najechali nas by nas łupić i eksterminować?
  Polacy nie mają innej siły, jak tylko i wyłącznie Siłę Pana Boga.
  Z kim pan chce walczyć? z szatanem, którego oni czczą i dostają od niego moc?
  Nie wie pan o tym, że oni odprawiają satanistyczne gusła nad każdym korporacyjnym produktem, zbierają się na tych spędach (m.in w Bohemian Grove) by oddawać cześć szatanowi, składać mu ofiary i prosić o jego moc?
  Nie słyszał pana o tym?
  Czym pan chce walczyć z szatanem? demokracją? wyborami? "wolnym" rynkiem i "wolnymi" mediami itd?
  My Polacy (i wszyscy normalni jeszcze ludzie na tym świecie) nie mamy już innej możliwości, jak tylko i wyłącznie zwrócić się do Pana Boga przez Matkę Boską.
 • @Jan Paweł 16:08:58
  Panie Janie Pawle,
  musimy, my ludzie, podejmować realne politycznie działania, a nie odwoływać się do religijnych bajań żydowskiej religii i pospolitych kłamstw.
  Z realnym złem trzeba walczyć realną siłą, a nie modłami zanoszonymi do żydowskiego Jahwe. 1000 lat niszczenia państwa i narodu, Słowiańszczyzny przez żydowską religię należy wreszcie przerwać.
  Krzyż Polakom nie służy - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/150375,krzyz-polakom-nie-sluzy


  Ks. A.Kordecki:
  „Ponieważ całe królestwo polskie posłuszne jest Najjaśniejszemu Królowi Szwecji i uznało Go za swego Pana, przeto i my wraz ze świętym miejscem, które dotąd królowie polscy mieli we czci i poszanowaniu, pokornie poddajemy się Jego Królewskiej Mości Panu Szwecji (...)
  Ponieważ Jego Królewską Mość Króla Szwecji całe królestwo uznaje i na swego pana wybrało, przeto i my z naszym miejscem świętym (...) pokornie poddaliśmy się Jego Królewskiej Mości Szwecji (...) Czcimy więc jako ulegli poddani Jego królewską Mość Szwecji, Pana naszego najłaskawszego, nie zamierzamy też podnieść zaczepnego oręża przeciw wojsku Jego Królewskiej Mości. (...)
  Cokolwiek Jego Królewska Mość rozkaże, spełnimy. (...) Zanosimy ustawiczne modły do Boga i Najświętszej Bogarodzicy, czczonej w tym miejscu, o zdrowie i pomyślność Najjaśniejszego Pana, Króla Szwecji, Pana i Protektora naszego Królestwa...”

  Tak wyglądało oblężenie i obrona Jasnej Góry.
  http://albumpolski.pl/artykul/polskie-mity-obrona-czestochowy
 • @Rzeczpospolita 17:23:21
  Panie Dariuszu, czytujemy różnych historyków. Pan czytuje Zaranka a ja np Natanka (księdza) i ich relacje a raczej interpretacje nie zawsze się schodzą razem do kupy. To odnośnie drugiej części pana komentarza.
  Natomiast co do pierwszej, to zachęcam do obejrzenia (albo przypomnienia sobie) tego filmu :
  https://www.youtube.com/watch?v=4KksH27zMEw
  Ktoś pewnie powie, że gdyby to była prawda, to Alex Johnes juz dawno by nie żył.
  A ja myślę, że ci ludzie o których jest ten film,, posłużyli się Alexem Johnesem, bo oni są już tak pewni siebie, że już nie ukrywają przed światem tego spisku i wręcz przeciwnie, jako ostrzeżenie dla podległych im władców państw, potencjalnych wyzwolicieli swoich narodów, pokazują takim Alexem Johnesem, że z każdego z nich, może zostać złożona ofiara Sowie - mitycznej żonie szatana.
  Pan pewnie nie wierzy w tą okultystyczną moc, więc zachęcam do obejrzenia filmu o satanistycznej drodze krzyżowej w Radziechowach:
  https://www.youtube.com/watch?v=Nl6dBlZc9nA&t=2187s
  gdzie prawdopodobnie dochodzi do inicjacji satanistycznych, bo po jej otwarciu dochodzi tam do tragicznych zdarzeń, np dwójka bliźniaków zarąbała siekierą swoją matkę w lesie, albo syn zarąbał w domu siekierą rodziców (siostra uratowała się wyskoczeniem z okna na I-szym pietrze) a po zamontowaniu pierwszej stacji wieczorem w zmarł proboszcz tamtejszej parafii.
  Takich tragicznych przypadków jest tam sporo.
  Panie Dariuszu, są to więc realne skutki "zabawy" z szatanem i nie ważny jest tutaj sposób tej "zabawy", bo każde odejście od Pana Boga skutkuje natychmiastowym zainteresowaniem szatana. Nie ma ziemi niczyjej.
  Obecnie szatan walczy (rękami swoich sług) o Polskę, ostatni bastion Wiary.
  Nie pomagajmy mu w tej walce.
 • @Jan Paweł 19:28:45
  Panie Janie Pawle,
  treści z filmu z Alex Johnesem są przeznaczone dla nas, służą manipulacji tłumami, że oto jakieś elity świata (ciekawe, że zachodniego świata -? - bo ten świat jest judeo-chrześcijański), które mają swoje mistyczne wierzenia, organizacje, spotykają się, oddają jakimś obrzędom, spiskują i knują przeciw ludzkości. Tymczasem cały ten sztafaż ma przysłonić rzeczywistych zbirów, czyli żydowskie (głównie żydowskie) elity finansowe Zachodu - inspiratorów i autorów rewolucji, światowych wojen, NWO, globalizacji, światowego terroryzmu, itd., itp. Nie zapominajmy jednak, że z tymi zbirami ściśle współpracuje od chwili powstania instytucja żydo-katolickiego Kościoła.
  To żydowscy, syjonistyczni finansiści są narodem wybranym (narodem wybranym nie są biedni Żydzi), a żydo-katolicyzm (żydo-chrześcijaństwo) lansuje "naród wybrany" jako ustawiony na piedestale przez samego Jahwe.
  A my, tzn. wszyscy chrześcijanie - owieczki - obarczeni winą przez sam fakt urodzenia, bo urodzeni z w grzechu pierworodnym, mamy w pokorze i modlitwie stać pod krzyżem i pozwalać się "strzyc" finansjerze i Kościołowi wierząc, że zapłata-zbawienie czeka na nas po śmierci. Ale nie jest to dla nas dobry interes, bo zapłata-zbawienie jest zlokalizowana nie na tym świecie. Czyli religijny cel życia chrześcijanina jest zlokalizowany poza życiem. Czy zauważa w tym Pan perfidię i podłość religii żydo-chrześcijańskiej?

  "Obecnie szatan walczy (rękami swoich sług) o Polskę, ostatni bastion Wiary.
  Nie pomagajmy mu w tej walce."

  "Ostatni bastion Wiary" - wiary w co, Panie Janie Pawle?
  Ale w pewnym sensie zgadzam się z tym pańskim stwierdzeniem. Jednak zupełnie inaczej postrzegam obronę przed złem. Nie wdawajmy się w walkę z żydowskim szatanem na jego zasadach i nie bądźmy "ostatnim bastionem wiary", bo wtedy to on - szatan - wygra tę walkę, tak jak wygrywał przez ostatnie 1000 lat. Zastosujmy taktykę bokserską i zejdźmy z linii ciosu - innymi słowy, odrzućmy wszystko, co żydowskie, łącznie z żydowską religią chrześcijaństwa.
  To oczywiście będzie długi proces, bo i niszczenie narodu i państwa trwa od 1000 lat, ale proces dający skuteczny efekt - innego wyjścia nie ma.
 • @Rzeczpospolita 20:37:29
  Panie Dariuszu, tak radykalna różnica zdań co do Kościoła RK (proszę nie mylić ze sloganem Kościół to my ludzie) wynika pewnie z naszych różnych doświadczeń.
  Otóż ja doświadczyłem dobrodziejstw (łask Pana Boga) wielokrotnie w sposób namacalny, m.in parokrotne cudowne uratowanie mi życia (m.in w bardzo groźnym zdarzeniu na drodze przy prędkości ok 130km/h w dokładnie taki sam sposób, jaki opisuje pani Agnieszka - mistyczka "Orędzi na Czasy Ostateczne..."), ale także w jeszcze bardziej przekonujący sposób. A wcześniej byłem antyklerykałem i antykatolikiem.
  Tamta jednak seria doświadczeń (bo był to cały ciąg doświadczeń na przestrzeni ok roku), spowodowała moje całkowite nawrócenie nie do "Kościoła to my ludzie" a do Jego mistycznej natury która jest o wiele, wiele bardziej złożona i nie zawiera w sobie "Kościoła to my ludzie".
  I tutaj jest podstawowa różnica w naszym pojmowaniu Kościoła, bo pan pojmuje Go właśnie jako "Kościół to my ludzie" i w tym momencie się z pana oceną całkowicie się zgadzam, ja jednak cały czas myślę i piszę o Kościele jako Mistycznej Naturze a więc dotykamy w tej dyskusji różnego przedmiotu.
  Natomiast co do narodu wybranego, to zachęcam do wysłuchania ciekawego rozważania na ten temat Ks. prał. R. Kneblewskiego :
  https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY&t=577s
  bo obawiam się, że tutaj także się pan myli.

  Faktem jest, że kiedyś przyjdzie nam pójść z tego świata, gdzieś. Wiemy, nie tylko juz poprzez Wiarę, ale także już poprzez spójne ze sobą doświadczenia zwykłych ludzi i mistyków, którym Pan Bóg dał poznać Tamtą stronę, że pójdziemy (stosunkowo bardzo szybko w porównaniu z tym co nas czeka) do Niego na nasz SĄD. Zostawimy wtedy ten nasz "Kościół to my ludzie" a przyjdzie nam poznać tą właśnie Mistyczną Naturę.
  Wiemy z tych przekazów, żę TAM sprawdza się ta katechizmowa prawda, że "za dobro zostaniemy wynagrodzeni a za zło ukarani" i kara ta jest straszna.
  Zachęcam więc do porzucenia w swojej ocenie Kościoła, tą jego ludzką naturę a zainteresowanie się tą Jego naturą mistyczną, bo to ma TAM znaczenie kluczowe a czasu z dnia na dzień mamy coraz mniej, nie tylko na poznanie Kościoła Mistycznego, ale na pokutę i zadośćuczynienie za nasze grzechy. A grzeszymy, wg ostatnich Orędzi Pana Boga o 10-ciu Jego Przykazaniach, wykroczeniami przeciw całemu Dekalogowi.
  Memento mori...
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 21:49:20
  "Otóż ja doświadczyłem dobrodziejstw (łask Pana Boga) wielokrotnie w sposób namacalny, m.in parokrotne cudowne uratowanie mi życia"

  Panie Janie Pawle,
  powyższe stwierdzenie jest nie do przyjęcia zarówno z religijnego, jak i z logicznego punktu widzenia.
  Z religijnego nie, ponieważ religia głosi, że Bóg nie ingeruje w rzeczywistość doczesną. Jakby to wyglądało, że Bóg ratuje jakiegoś pojedynczego osobnika, np. pijaka (a zdarzają się pijakom szczęśliwe przeżycia wypadków), a np. matki czworga dzieci już nie, nie wspominając o ludobójstwie, w tym o ludobójstwie na dzieciach.
  Z logicznego także nie, bo nie sposób to udowodnić.
  __________________

  "Kościół to my ludzie" - to jest doktryna religijna.
  Ja postrzegam Kościół wyłącznie jako instytucję polityczną, która do swojej działalności wykorzystuje religijną mitologię w celu podporządkowania sobie ludzi i ich wykorzystania.
  __________________

  Ks. Kneblewski - poznałem go osobiście, to kościelny manipulant, krętacz, oszust i antypolski łobuz (warto posłuchać co mówi o Grunwaldzie 1410 - https://www.youtube.com/watch?time_continue=109&v=BAGBPBj0ytE).
  W pańskim linku z YT Kneblewski konkluduje, że Jezus nie był Żydem. To kłamstwo nie wytrzymuje krytyki. Jezus i pierwsi chrześcijanie modlili się razem z żydami w synagogach, obchodzili wspólne święta. Jezus - rabin - prowadził w synagogach nauczanie. Wszyscy oni byli etnicznymi Żydami.
  ___________________

  "Wiemy, nie tylko już poprzez Wiarę, ale także już poprzez spójne ze sobą doświadczenia zwykłych ludzi i mistyków, którym Pan Bóg dał poznać Tamtą stronę, że pójdziemy (...) do Niego na nasz SĄD."

  "Wiemy poprzez Wiarę" - czyli w rzeczywistości nie wiemy, wierzymy tylko, mamy nadzieję, mniemamy, itd. Wiara nie jest elementem empirycznego poznania Prawdy o czymkolwiek. "Wiara" jest wyłącznie ułudą, zmyśleniem.

  "doświadczenia zwykłych ludzi i mistyków" - wizji i objawień nie da się udowodnić na gruncie realnej rzeczywistości. Pogląd ten wyrażał także bp K.Wojtyła - "Osoba i czyn".
  _____________________

  "Wiemy z tych przekazów, żę TAM sprawdza się ta katechizmowa prawda"

  Nie istnieje religijne "TAM". Owo "TAM" jest wspomnianą ułudą, oszustwem, instytucji Kościoła, który w ten sposób chce politycznie wykorzystywać wyznawców tu na Ziemi.
  Jedyną szansę na trwanie po śmierci może dać nam naród, tylko w nim możemy przetrwać - oczywiście jako nasz genetyczny wsad i jako cząstkowa praca wykonana przez nas dla narodowej wspólnoty.

  Ulegając ułudzie religijnego mistycyzmu i owego "TAM" wprowadzamy samych siebie w obszar politycznego oddziaływania Kościoła, którego interesy polityczne są sprzeczne z interesem naszego narodu i państwa.
 • @Rzeczpospolita 20:37:29
  Z panem ,,Janem Pawłem" rozmowa jest taka: on jest ponad Pismami spisanymi przez proroków, posłańców Stwórcy, on jest ponad Mesjaszem. On jest katolickim utrzymankiem pokroju jednego ,,ojczulka" który zbanował mnie za umieszczanie cytatów z Biblii, a niedawno odszedł do domu Matki Królowej Nieba.

  A Panu nawet brak przygotowania merytorycznego. Zresztą, nieważne kto jak jest przygotowany. Prawdy objawione niebiblijne, są ponad wszystkim. W końcu to sposób na przeżycie życia w spokoju, a jedyną praca rąk jaka czeka to składanie ich razem, po hindusku.

  Trzeba poczekać aż Jan Paweł dostanie po łbie w kolejce do lekarza w resorcie oddanym pod opiekę tego demonicznego zwierzchnictwa (księga Jeremiasza rozdział 44).

  Wariant wenezuelski wchodzi oficjalnie do Polski, rządzonej przez tych co na kolanach oddają cześć królowej nieba. Sprawdzimy w praniu (jeśli jeszcze żeśmy nie sprawdzili) do czego owo zwierzchnictwo prowadzi.


  https://i.ytimg.com/vi/tOmPGq9Y_rU/maxresdefault.jpg

  Zapytaj go pan o ,,cały dekalog" X przykazań o którym wspomina, a przytoczy Panu fałszywkę, albo sięgnie po niesfałszowane i wtedy potknie się o własne nogi, bo w koło nawołuje do łamania drugiego przykazania z owych X.
 • @Rzeczpospolita 14:01:17
  Na tej samej fałszywej płaszczyźnie buduje i Pan swój zamek z piasku. Mitologią KRK rzeczywiście posługuje się, ale mitologię tę współtworzy z faryzeuszami.

  Faryzeusze są zdemaskowani przez Pomazańca Bożego - Chrystusa. Dla znakomitej większości ludzi to nie ma znaczenia.

  Idea narodów to koncept Boga, odpowiedź na jednoczenie się ludzkości by wypowiedzieć Bogu posłuszeństwo społem.
  Dlatego ten porządek warto chronić, ale i ta koncepcja jest przez faryzeuszy wykorzystana do organizowania antagonizmów, a w rezultacie wojen.

  http://s.ciekawostkihistoryczne.pl/uploads/2016/10/CatholicClergyAndNaziOfficials-600x424.jpg

  http://retropress.pl/wp-content/uploads/3rzesza-katolicyzm.jpg

  Faryzeuszom wierzą przychylni im i nieprzychylni, tacy jak Pan. Głosi pan tak jak pański dyskutant nieprawdę. Tworzycie tandem: teza + antyteza a rezultatem jest synteza.

  https://www.youtube.com/watch?v=apkZNZiHnjo
 • @Oracz 14:53:38
  TEŻ APELUJĘ ZA JANEM PAWŁEM* o przyjrzenie się mistycznej warstwie kościoła rzymskiego.
  Mistyczną sferą są śpiewy do lucyfera, a więc Szatana. O ile Jan Paweł* jest pod działaniem tej ,,Mistycznej Natury" i nie odniesie się do tego, o tyle pan Rzeczpospolita*, powinien być w stanie się do tego słonia w składzie porcelany jakoś odnieść: https://www.youtube.com/watch?v=apkZNZiHnjo

  *Chodzi o tutejszych blogerów z ksywkami jednoznacznie kojarzącymi się.
 • @Rzeczpospolita 14:01:17
  Szanowni panowie Dariuszu i Oraczu...
  Tak się niestety (to niestety, dla niektórych z nas. Kto to wie, może i dla nas) składa, że to TAM istnieje i niektórzy z nas je już widzieli. Tak było np w przypadku Św Siostry Faustyny (kiedyś w młodości, także podobno umiarkowanie rozrywkowej, co jest jakoś przemilczane). Pan Bóg pokazał jej to jej miejsce TAM u Jego boku. Zyła już tym do tego stopnia, że umierając uśmiechała się i pocieszała przerażone jej śmiercią współsiostry.
  Tacy ludzie żyją także współcześnie (sam znam taką osobę). Dostali łaskę obejrzenia tego TAM i praktycznie ich życie jest teraz jedną wielka tęsknotą za tym TAM i... wielką troską, by grzechami tego nie zepsuć...
  Niestety (dla niektórych z nas) tak wygląda to nasze życie. Po naszej śmierci nie zapadamy się w nicość (co byłoby najlepsze dla niektórych z nas) a dopiero zaczyna się TAM nasze życie, tym razem już... wieczne.
  Od naszego życia tutaj, zależy gdzie będziemy TAM. A są tylko dwie możliwości Zbawienie bądź potępienie...
 • @Oracz 14:53:38
  Oracz, nie pokazujesz niczego nowego. Świat wie, że byli i są sprzedajni księża, ale znakomita ich większość taka nie jest. A TY za rozsiewanie takich treści będziesz TAM o to zapytany...
 • @Jan Paweł 19:22:30
  Skoro powiedziało się ,,A" to teraz czas powiedzieć ,,B".

  Chodzi o te wspomniane przez autora X przykazań, których łamanie zarzuca innym ,,widzi źdźbło w oku brata, samemu nie zauważając belki w swoim". Proszę przytoczyć treść X przykazań danych przez Boga na ręce Mojżesza.
 • @Oracz 20:04:14
  Oooo:-) bardzo dobre pytanie, bo akurat Pan Bóg ponownie (po paru tysiącach lat) przyszedł do nas z darem 10-ciu Jego Przykazań.
  Zachęcam więc do wysłuchania kazań ks Natanka nt otrzymanych przez niego Orędzi o 10-ciu Przykazaniach.
  Były one wygłoszone w dniach 0d 19.07 do 04.08 tego roku tutaj jest komplet linków :
  https://www.youtube.com/watch?v=qlZhj1NV9J0
  https://www.youtube.com/watch?v=tDYNE1-TOL8
  https://www.youtube.com/watch?v=3iT5k1cvHhU
  https://www.youtube.com/watch?v=BlUB-kul4XU&t=1s
  https://www.youtube.com/watch?v=wyhmE67w3JY
  https://www.youtube.com/watch?v=RykYCIAVn4c
  https://www.youtube.com/watch?v=Q1xeXOEG6gY
  https://www.youtube.com/watch?v=LJtzlo3jCb4
  https://www.youtube.com/watch?v=1NfhMxbMwno&t=1s
  https://www.youtube.com/watch?v=xqvcVFXuLic
  https://www.youtube.com/watch?v=aU6x2hTGxa8
  https://www.youtube.com/watch?v=lRuRnwbEK1o
  https://www.youtube.com/watch?v=A0FC5SC0vVE
  https://www.youtube.com/watch?v=cK_ddx8cvXs
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFFSRVRXYBk
  https://www.youtube.com/watch?v=np6bLjVW71Y&t=31s
  https://www.youtube.com/watch?v=_-3g8R_JWOM&t=193s
  https://www.youtube.com/watch?v=uZtRL5kMPtk
  https://www.youtube.com/watch?v=dz9HvoCBulg&t=21s
  https://www.youtube.com/watch?v=Hl8cgHW9HLs&t=492s
  https://www.youtube.com/watch?v=m_FTIRFR3lo&t=70s
  https://www.youtube.com/watch?v=aWiEnajHmYc&t=17s
  https://www.youtube.com/watch?v=l5ye0j3nX1M&t=20s

  Tylko nie mów mi przed ich wysłuchaniem, że to lipa, ściema itd.
  Dowiesz się z nich np jaka jest różnica pomiędzy Tobą a dzieckiem z probówki...
  Nawet sam Ks Natanek wymiękł przy akurat tym temacie...
  Autentycznie był przerażony...
  Wysłuchaj koniecznie, bo poznasz także tą treść tych Przykazań o którą pytałeś...
  Pozdrawiam i miłego słuchania (chociaż podejrzewam że będziesz zszokowany)
 • @Jan Paweł 22:46:02
  Nie było pytania do ciebie, ale polecenie (czy prośba), byś przytoczył wspomniane X przykazań.
  Zamiast tego jest pajacowanie, linki do jakiegoś katabasa, a w tle Cesare Borgia i wszystko to, co zabronione zostało przez Stwórcę.
  To jak rozmowa z Markiem Poldeckim, którego prowadzi wahadełko.

  Myślisz że będę tracił na to czas, to się grubo mylisz.
 • @Oracz 23:00:58
  Dałem te linki bo tam jest pełna treść tych Przykazań oraz pełna ich interpretacja w odniesieniu do sytuacji współczesnej, dane nam przez Pana Boga.
  Wysłuchaj ich, bo jestem przekonany, że z całą pewnością znajdziesz w tych interpretacjach także swoje "nienaganne" teraz postepowanie.
  A tam Pan Bóg wyjaśnia jakie "drobne" (wg nas) przewinienia Go obrażają i jak to jest dla nas groźne.
  Więc jest to cenna wiedza.
  Więc to Ty nie graj gieroja, bo idzie tutaj o nasze życie WIECZNE...
 • @Jan Paweł 11:41:33
  "Więc to Ty nie graj gieroja, bo idzie tutaj o nasze życie WIECZNE"

  Panie Janie Pawle,
  czy zna Pan kogoś, kto cieszy się "życiem WIECZNYM" i może osobiście potwierdzić, że sobie "żyje WIECZNIE"?

  Ja rozumiem, że człowiek ma potrzebę złagodzenia swojej niepewności co do istnienia Wszechświata, że oto istnieją jakieś siły stwórcze - i niech będzie to "Bóg", ale cała reszta religijnych bajek jest po prostu mało poważna, żeby nie powiedzieć śmieszna.
 • @Jan Paweł 11:41:33
  Jako krzewiciel bałwochwalstwa, już jesteś trupem.

  Dlatego Chrystus powiedział: Mt8,21 Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: «Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać mojego ojca!». 22 Lecz Jezus mu odpowiedział: «Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!»

  Na Sądzie Ostatecznym nie wyprzesz się, że nie udzielano ci reprymendy, nie podtykano pod nos treści Pism. Zobaczmy ilu maluczkich twoja mrówcza praca ściągnęła na manowce.
  Miałem, jak już wspomniałem, identyczny przypadek osła w ludzkiej skórze. Ciągle tylko królowa nieba i królowa nieba. Za same cytaty z Biblii nałożył na mnie ban, by dalej oddawać się działalności na rzecz krzewienia bałwochwalstwa. I dopiero gdy niespodziewanie wyciągnął kopyta, dowiedziałem się że to zawodowiec z macierzy nierządnic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi.
 • @Rzeczpospolita 13:12:23
  Jakich na przykład?
 • @Oracz 13:32:42
  Wszystkich bajek wszystkich religii.
 • @Rzeczpospolita 13:12:23
  Zachęcam do wysłuchania przynajmniej pierwszego odcinka tego e-booka : https://www.youtube.com/watch?v=Peuq99t5HdA&t=599s
  takie osoby (co najmniej 3) są już także i w Polsce.
  Uwiarygodniają je rodziny zmarłych, którym zanoszą prośby dusz i opisują jak wyglądały te dusze.
  Zdumione rodziny potwierdzają tożsamość swoich bliskich zmarłych i spełniają zanoszone prośby. Po jakimś czasie dusze zmarłych bliskich dziękują.
  Takich przykładów można by tutaj przytoczyć sporo. To tylko taki jeden który mi teraz akurat się przypomniał
 • @Oracz 13:32:03
  Też się zastanawiałem nad tym cytatem z Biblii. Prawdopodobnie Panu Jezusowi chodziło człowiek umarłego wiecznie, czyli potępionego, więc takiemu już nic nie pomoże, nawet katolicki pogrzeb i płomienne kazania księdza.
 • @Jan Paweł 17:40:08
  Panie Janie Pawle,
  ten film traktuje o duszach czyśćcowych.
  Dziwna sprawa z tym czyśćcem, bo istnieje tylko w katolicyzmie. Na 2,2 mld chrześcijan katolików jest 1,1 mld, a więc tylko 50% chrześcijan uznaje ten religijny twór. Zresztą, jak pamiętam z lekcji religii, to Kościół odpuścił sobie ten czyściec - przynajmniej w drugiej połowie XX w. Czyżby teraz nastąpił nawrót do czyśćcowej ideologii?

  Mnie się wydaje, że sprawa czyśćca jest bezpośrednio związana z przedsiębiorczością Kościoła.

  Otóż Kościół katolicki sam podaje do wierzenia, że można pomagać duszom w czyśćcu przez modlitwę, posty (KKK 1498), odpusty, nieszpory za zmarłych, dobre czyny, odprawianie w ich intencji mszy świętej (zwyczaj mszy gregoriańskich) i przystępowanie do Komunii Świętej. W intencji dusz cierpiących w czyśćcu wierni mogą również, po spełnieniu ustalonych przez Kościół warunków, uzyskiwać odpusty.

  A zatem, czyż nie chodzi o kasę ściąganą z owieczek?

  Panie Janie Pawle,
  wierzyć można w co się chce, ale żyć z czegoś przecież trzeba, jeśli jest się tylko pasożytem - mam namyśli pasterzy Kościoła. A strzyżenie owieczek z kasy dawało i daje jak dotychczas całkiem niezły dochód - oto tajemnica wiary.
 • @Rzeczpospolita 20:11:42
  Panie Dariusze, nie dajmy się zwieźć "Kościołowi to my ludzie", który zmienił także Credo wywalając stamtąd "zstąpił do piekieł" (bo piekła miało nie być, co im się udało).

  Zaś co do kasy, to ten współczesny "Kościół to my ludzie" musi widzieć co się dzieje na Zachodzie ze słabnącą Wiarą i... kasą a mimo to stara się wprowadzić to nam tu w Polsce- ostatnim bastionie Wiary.
  Więc widać, że kasa nie jest kryterium przy rozwalaniu Kościoła od środka. Pewnie idzie na to bardzo duża kasa od -nazwijmy to umownie- szatana.
  Jak widać, znakomicie im się to udaje bo i w Polsce drastycznie maleje liczba wiernych chodzących do swoich kościołów parafialnych a mimo to, oni tam u góry (tej przez małe g) dalej brną w tą rozwałkę. Ktoś musi im słono za to wynagradzać.

  Zaś wracając do przypadku Marii Simmy, to jest to przykład na istnienie świata duchowego którego my jesteśmy częścią, co potwierdzili krewni dusz zmarłych, które do niej przychodziły.

  Dlatego brońmy ten nasz Kościół, bo jak widać, komuś bardzo, bardzo zależy żeby Go nie było.
  Myślę, że koniecznie więc należy sobie zadać pytanie:
  dlaczego komuś aż tak bardzo zależy, żeby Kościoła nie było, że wydaje na to aż tak bardzo grubą kasę?
 • @Rzeczpospolita 20:11:42
  Panie Dariuszu, Pan Bóg wie, że my ludzie jesteśmy ułomni i słabej Wiary, więc co jakiś czas dostajemy znaki. Są to różne znaki. Jednym z nich są takie przypadki jak Maria Simma (bo jest ich więcej), innymi sa np Cuda Eucharystyczne a są np jeszcze takie znaki:
  https://www.youtube.com/watch?v=i8DlxyUNRis
  Co pan na to? jak to wytłumaczyć?
 • @Rzeczpospolita 20:11:42
  Kolejne znak to np Luisa Piccretta. Można posłuchać o tym danym nam znaku :
  https://www.youtube.com/watch?v=lvsQ9OYpfDI
  Podobnym była np Anna Katarzyna Emmerich

  Wyjaśnię może tylko tyle odnośnie tych Znaków, że obie przez długie dziesiątki lat NIE JADŁY ANI NIE PIŁY NICZEGO poza Komunią Św.
  Luiza Piccaretta żyła tak przez 65.
 • @Jan Paweł 21:39:23
  "Więc widać, że kasa nie jest kryterium przy rozwalaniu Kościoła od środka. Pewnie idzie na to bardzo duża kasa od -nazwijmy to umownie- szatana."

  Panie Janie Pawle,
  nietrafnie określa Pan zagrożenie.
  Pomawianie Żydów o walkę z Kościołem to błąd. Wszelkie hasła o oblężonej twierdzy mają służyć jedynie naganianiu owieczek do obrony żydo-katolicymu – do obrony WŁAŚNIE żydowskich interesów.
  Tu warto przypomnieć, że inicjatorami powołania ATK w Warszawie był nie kto inny tylko żydo-bolszewicy w 1954r.

  Np. głównym zarzutem żydo-bolszewickich władz wobec narodowych publicystów było posądzenie o faszyzm (podobnie jest dzisiaj). Żydo-bolszewiccy zbrodniarze faszyzmem nazywali wskazywanie przez narodowych publicystów „Zadrugi” na ogromną szkodliwość żydo-katolickiej religii i Kościoła oraz żydowskiej mniejszości dla polskiego Narodu i Państwa.

  Żyd, K.Modzelewski, czołowy opozycjonista względem polskich władz PRL twierdził:
  „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.) w Polsce zgroza”.

  Silny Kościół to słaba Polska - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/136555,silny-kosciol-to-slaba-polska
 • Nawet dopłaty piłsudczykowskie do uboju rytualnego pomogły zapełnić komory gazowe milionem talmudystow
  zrechrystianizowaś UE w kulcie judaizmu i karastrofalnie zamachowego pieniactwa zbiorowości pasożytniczych politykow.
 • @Rzeczpospolita 12:32:56
  Panie Dariuszu, Kościół Katolicki jest już głębokiej defensywie, Jego już prawie (w sensie liczebności wiernych) nie ma. Są jeszcze gdzieniegdzie małe enklawy i wyspy. Wydaje się, że Polska jest już jedną z ostatnich takich enklaw.
  Czy więc szatan, który niby miałby się posługiwać Kościołem Katolickim, doprowadzałby do Jego aż tak już głębokiego upadku?

  Na szczęście dla nas wiernych, jest to upadek pod Krzyżem a to oznacza... ZMARTWYCHWSTANIE.

  Obyśmy się więc wszyscy po tym ZMARTWYCHWSTANIU (Powtórne przyjście Pana Jezusa, które już jest bardzo blisko) spotkali, bo podobno nie wszyscy z nas znajdą się w tym ODNOWIONYM Kościele a więc i świecie.
  Szatan walczy teraz, by zgarnąć jak najwięcej dusz za sobą. Każdy więc z nas, który teraz walczy z Kościołem Chrystusowym (Świętym, Apostolskim, Powszechnym a więc Katolickim - jedynym głoszącym Prawdę) stoi po stronie szatana.
  Po naszej śmierci wpadamy prosto w ramiona tego komu służyliśmy...

  Każdy więc z nas MUSI sobie teraz zadać BARDZO WAŻNE DLA JEGOGO PRZYSZŁOŚCI pytanie : KOMU SŁUŻY...

  Po raz kolejny, zachęcam do głębokich refleksji...
 • Janie Pawele
  Masz rację , temu komu służymy , do tego należymy .
  Pan Jezus powiedział też , że żyje ten , którego On karmi . Bo jego słowo Ewangelii jest tym chlebem dla naszej duszy , tak jak zwykły chleb dla naszego ciała .
  Słuchając słowa-chleba Pana Jezusa karmimy naszą duszę , która wzrasta !!

  Jeśli możesz , przeczytaj raz jeszcze Ewangelię Jana , w ciszy i spokoju , zdała od zgiełku świata .

  Proszę !!!
 • @Adamus... 12:59:51
  Dziękuję przeczytam.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829