Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

APEL POLSKICH PROFESORÓW I NAUCZYCIELI AKADEMICKICH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w sprawie ratowania dzieci przed bestialstwem handlu nimi. Protest pod Sejmem w najbliższą sobotę. Koniecznie trzeba tam być...

      Jesteś ojcem, matką, dziadkiem, babcią musisz być w tą sobote 03.08 (i potem codziennie aż do 09.08),  pod Sejmem na proteście przeciw handlowi polskimi (i nie tylko) dziećmi.

Handlowi dziećmi, na bestialstwo różnorakich tortur mordów rytualnych i pedofilskiegio sadystycznego wykorzystania. Brak nazywania tego bestialstwa po imieniu, "owijanie w bawełnę" niby zapewnienia opieki i lepszego życia za granicą, jak również obojetnośc w tej sprawie, są takim samym udziałem w tym bestialstwie, jak i sam handel tymi dziećmi.

Koniecznie należy obejrzeć filmik Fundacji Dobrego Pasterza w sprawie tego protestu

 

 

 

www.youtube.com/watch

Nie ulega wątpliwości, że w tej sprawie powinny zjednoczyć się pod Sejmem, wszystkie środowiska protestujące tam już w różnych sprawach. Nie ma bowiem ważniejszej sprawy w Polsce, jak dobro polskich dzieci.

Koniecznie należy poprzeć apel polskich profesorów, pracowników naukowych i pedagogów.

Organizator protestu :

Organizator Paweł Jankowski, kontakt: pawel7861@yahoo.com Tel.+44 7460222958 03-09/Sierpień Warszawa- Sejm ul. Wiejska 4/6/8

Informacje o proteście :

www.fundacjadobregopasterza.pl

KOMENTARZE

 • Handel dziećmi
  Gdy kilkanaście lat temu zobaczyłem w telewizji program o adopcji polskich dzieci z sierocińców przez osoby z poza Polski, podświadomie poczułem, że coś tu nie gra!
  Pokazano bowiem adoptowane dzieci: kalekie o różnych stopniu kalectwa fizycznego i umysłowego!
  Kto adoptuje kalekie dzieci?? Na pewno nie normalni ludzie! Tacy chcą mieć radość z dzieci a nie dozgonną udrękę!
  Wyjaśnienie jest tylko jedno: adopcji dokonują zboczeńcy różnego rodzaju, bądź stanowią oni źródło "części zamiennych" do przeszczepów narządów!
  W Rosji zakazano adopcji zagranicznych, gdyż wielu z adoptowanych dzieci nie udało się odnaleźć, zapewne dzieci te zostały pozbawione życia przez różnych zwyrodniałych zboczeńców, bądź zabito je aby pobrać narządy do przeszczepów!
  Zgoda na adopcje zagraniczne polskich dzieci, to przerażająca zbrodnia popełniana przez różnych zagranicznych zwyrodnialców we współdziałaniu z polskimi urzędasami!!
 • @władek 10:57:44
  Zachęcam do śledzenia strony organizacji :
  https://stoppedofilii.pl/
  dzięki której ostatnio przeszło 260tyś Polaków podpisało się pod projektem ustawy mającej chronić polskie dzieci przed tymi różnej maści zboczeńcami stowarzyszonymi w organizacje pozarządowe, które terroryzują szkoły swoimi programami "równościowymi". Tutaj można (i koniecznie trzeba) obejrzeć jeden z filmików pokazujący gdzie w jakie ręce trafiają polskie dzieci, zarówno te "adoptowane", jak i te porywane:
  https://www.youtube.com/watch?v=AInLK1zGFBM
  Tutaj można pobrać specjalny pradnik :
  https://stoppedofilii.pl/zamow-poradnik/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829