Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 10539 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

"POLSKA POD KRZYŻEM"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zmasowany atak na Kościół, chronione prawem mordowanie dzieci, promocja zboczeń i barbarzyńska demoralizacja dzieci, nawet już tych przedszkolnych, itd, itp... Jak już blisko jesteśmy znowu my ludzie, kolejnego "resetu" Pana Boga na tej planecie?

Organizatorzy akcji "Pokuta narodowa" i "Różaniec do granic", organizują kolejna akcję modlitwy i pokuty w intencji ratowania naszej Ojczyzny i świata. Zamieszczam poniżej fragment ich orędzia do Polaków (i nie tylko) w Polsce i za granicą, zamieszczonego na stronie :

www.polskapodkrzyzem.pl/

      "W ostatnim czasie wzmogły się ataki na Kościół ze strony antychrześcijańskich środowisk. Bluźnierstwa zaczęły szerzyć się na nieznaną nam skalę. Usłyszeliśmy o księżach popełniających samobójstwa i porzucających stan kapłański. Na całym świecie ma miejsce masowe odejście od wiary. To co dotychczas było jasno nazywane grzechem staje się przedmiotem debaty. Płoną kościoły i katedry. Tę listę moglibyśmy jeszcze wydłużać. Lepiej jednak zadać sobie pytanie: co możemy teraz zrobić? Jesteśmy chrześcijanami, ludźmi nadziei i znamy siłę modlitwy. A znakiem zwycięstwa jest dla nas Krzyż Chrystusa. Dlatego zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę w blasku Krzyża Chrystusowego.

Wydarzenie rozpoczyna się 14 września o godzinie 12:00. Wszystkich uczestników prosimy o jak najwcześniejsze przybywanie. Podróż na miejsce może mieć charakter pielgrzymki. Trwają bardzo intesywne prace nad szczegółowym programem godzinowym. Wydarzenie składa się zasadniczo z dwóch części. W sobotę poprzez: sakrament spowiedzi, Mszę Świętą, konferencję, świadectwa z pomocą obrazów, muzyki i światła idziemy pod Krzyż. Wieczorem rozpoczyna się adoracja Najświętszego Sakramentu. Druga część to całonocne czuwanie trwające do niedzielnego poranka w święto Matki Bożej Bolesnej."

 

W wydarzeniu tym można wziąć także udział organizując w swoich parafiach nabożeństwa i czuwania modlitewne, zgłaszając organizatorom ten fakt pod tym aderesem :

www.polskapodkrzyzem.pl/#mapa

Pokażmy naszej Królowej - Matce Boskiej Królowej Polski, naszym udziałem w tej akcji, że jesteśmy Jej poddanymi.

Gołym okiem widać, że możliwości polityki bez Pana Boga juz dawno się skończyły, zaś skutki tego, są dla Polski i nas Polaków, jak widać... TRAGICZNE

 Tutaj można obejrzec apel panów Bodasińskiego i Dokowicza o udział w tym wydarzeniu:

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • Tej osobie która wstawiła 1* chciałbym zadedykować poniższą myśl :
  W1936 roku w czasie pobytu siostry Faustyny w Warszawie, Matka Boska powiedziała do niej takie słowa :
  „Ja dałam Zbawiciela światu a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyjdzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. On dzień jest straszny, postanowiony jest Dzień Sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego. Drżą przed nim Aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu, póki czas zmiłowania”

  Nie przegap tego czasu który jest Ci tutaj, jednemu z drugim, dany (tak samo jak nam wszystkim, którzy jeszcze tu na tej Ziemi jesteśmy).
 • Autor
  Ta jedynka to od sekty, homosia,czy innej zarazy?
  5*

  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 13:59:37
  Trzeba ich upominać, bo nie każdemu z nich udaje się "przemknąć" do Czyśćca, tak jak np Karlowi Lagerfeldowi i Oldze Jackowskiej (i wielu innym), dzięki modlitwom za konających podanej Ks. Natankowi przez Pana Boga, na prośbę pani Agnieszki Jezierskiej...
  Można o tym wysłuchać na ostatnich kazaniach Ks. Natanka...
  Jeżeli uda się nam ich nawrócić, to oni będą TAM nam bardzo wdzięczni (co nam może się przydać na naszym SĄD-zie)...
  Pozdrawiam:-)

  P.S. Spróbujesz coś tam u Ciebie w Anglii zorganizować tego 14/15 września?
 • Panie Janie Pawle, nie oceniam tekstu
  My musimy jak najszybciej uciec z cienia krzyża - dłużej stać w tym cieniu, to dłużej godzić się na likwidację państwa i narodu, to trwać we wspakulturze.

  Ku pańskiej refleksji polecam:

  Biskup Frankowski, 13 lipiec 2019r.:
  „Polska jest dziś na pierwszej linii walki o duszę, na naszą ojczyznę naciera potop; bezbożny potop demoralizacji, niszczenia małżeństw i rodzin, gorszenia dzieci, niszczenia wiary w Pana Boga; idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków, idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety i szkoły i przedszkola i media, a w końcu przez tzw. „marsze równości”

  Kard. J.Glemp, 2003r.:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”
  _________________

  Komu więc się nie udało, żydowskiemu Bogu, czy żydo-katolickiemu Kościołowi?
  A może właśnie ten Boży - żydowskiego boga -, zamysł przy wsparciu żydo-katolickiego Kościoła (JPII: "Nie wolno angażować Kościoła do antyeuropejskiej propagandy, dla integracji europejskiej nie ma alternatywy.”) wypalił w 100%?

  Uciekajmy z cienia krzyża.
 • @Rzeczpospolita 14:42:29
  Panie Dariuszu, od wielu już stuleci politycy starają się ten świat uszczęśliwić (pewnie, niektórzy z nich mieli nwet takie przekonanie, gdy przyjmowali władzę).
  Równolegle, od wielu już tych stuleci, dostajemy z GÓRY przekazy, że nie tędy droga.
  Tak na marginesie tylko podam, że osoby (przeważnie dzieci, nie biskupi, profesorowie teologii, prezydenci itd, a właśnie dzieci) przez które dostajemy te przekazy, były badane na wszystkie możliwe sposoby, łącznie np z podpalaniem świeczką ich części ciała, czy kłuciem do krwi, sypaniem piasku do oczu (itp) gdy były w tej tzw ekstazie, czyli w momencie otrzymywania tych przekazów (po wyjściu z tych ekstaz nie czuły żadnych poparzeń czy bólu, ani nawet nie miały te osoby żadnych śladów tych "badań").

  Zawsze (albo przeważnie) przekazywane nam przesłanie było jedno :
  "módlcie się i nawracajcie się, bo idzie na was ciężka kara".
  Niestety, przekazy te pozostawały bez echa i ta kara tysiącami i milionami ofiar przychodziła (kto jest temu winien?).
  A były to np Zabory, I i II wojna światowa, czy zrównanie rozpustnej Warszawy z ziemią.

  My zwykli ludzie, widzimy zazwyczaj skutki, np Rewolucję Październikową, ale nikt nie kojarzy tych skutków z przyczynami a już w żadnym wypadku z tymi ostrzeżeniami Pana Boga.
  W przypadku tej Rewolucji w carskiej Rosji, wszyscy żałujemy carską rodzinę a nie widzimy rozpustnego i rozpasanego życia rosyjskiej arystokracji (np te tzw Kółka rasputinowskie). Nie widzimy np przepychu życia tej arystokracji w kontraście z biedą chłopstwa rosyjskiego pokazanego np przez Ilię Riepina.
  Porównajmy przepych siedziby carycy Katarzyny - Pałac Zimowy (dzisiejszy Ermitaż. By tylko pobieżnie przejść wszystkie pokoje, potrzeba by ok... 70lat) z ulokowanym tam dzisiaj znanym obrazem Ilii Riepina "Burłacy na Wołdze" pokazującym tą biedę ludu, (a przecież w Fatimie dostaliśmy ostrzeżenie o tej tragedii).
  Czy tak miała wyglądać opieka władzy, nad powierzonymi jej przez Pana Boga ludźmi?
  Jak długo Pan Bóg mógł przyglądać się temu i błogosławić?

  Panie Dariuszu, musiałbym jeszcze bardzo długo tutaj pisać, by wyczerpać temat na tyle na ile ja go znam, powiem tylko tyle :
  Obecne rozpasanie władców świata (bo chyba nie ma pan wątpliwości, że wszyscy podlegamy pośrednio tej władzy) doszło już do takiego poziomu, że bez ingerencji Pana Boga się już nie obejdzie. Tylko Pan Bóg jest to w stanie naprawić i z tą Naprawą świata właśnie idzie

  Jest tylko teraz pytanie, kto z nas (ludzi na tej planecie) stanie po stronie Pana Boga a kto po stronie zła (czyli szatana).

  Ta akcja (Polska pod Krzyżem) jest już kolejną (i jedną z wielu) próbą pozyskania (uratowania) jak największej ilości ludzi w Polsce ale i na świecie, bo jak wiemy, ta Iskra ma wyjść z Polski i jak widać wychodzi.

  Szanuje te działania ludzi (także i tu na Neonie24) mające naprawić Polskę i świat, ale od ilu już wieków Polacy próbują to robić?

  Bardzo byłym zawiedziony, gdybyśmy nie spotkali się TAM u Góry u Pana Boga.
  Serdecznie pozdrawiam pana i pana Przyjaciół.
  (piszę słowo "pan" z małej litery, bo dużą rezerwuję tylko i wyłącznie dla Pana Boga)
 • KK i owieczki to relacje typu Pan-Niewolnik czyli "ręce Chrystusa"
  Ideologia KK to ideologia stosunków niewolniczych.
  poniżej filmik który te niewolnicze zwyczaje (klękanie, błaganie, całowanie po rękach...) uzasadnia...
  https://zycieumyslowe.wordpress.com/2019/07/29/dlaczego-trzeba-calowac-ksiedza-po-rekach-choc-mozna-i-po-stopach/?fbclid=IwAR20spjUQJqYmVXLPEfHBnifHBjFyNZTv0WtmRojYGs9b52n6N047mmeZyg

  To naprawdę kompromitujące poglądy.
  "ręce Chrystusa, stopy Chrystusa.. a penis ?)
  Czy "ręce Chrystusa" mają dostęp do wszystkich zakamarków ciała "wiernego" czyli owieczki zwłaszcza jak owieczka atrakcyjna ?
 • @Jan Paweł
  Szczęść Boże . Salute . 5*
 • @Oscar 19:04:37
  Zdziwisz się, ale Ks. Jochemczyk ma rację. Ręce kapłana są rękami Pana Jezusa.
  Jeżeli błogosławi ksiądz katolicki - kapłan Pana Jezusa, to jest to tak jakby błogosławił nas sam Pan Jezus Chrystus.
  Błogosławieństwo Pana Jezusa ma moc ścigania z nas odwrotności błogosławieństwa, czyli przekleństwa.

  Mało to mamy "okazji" w naszym życiu by złapać czyjeś przekleństwo?
  Niechcący zajedziesz komuś drogę i jeżeli trafisz na satanistę (albo zwykłego ciężkiego grzesznika), to wyobrażasz sobie jakie spadną na Ciebie przekleństwa?
  Pierwsza Msza Św, albo nawet prośba napotkanego księdza o błogosławieństwo (trzeba uklęknąć z szacunku do Pana Jezusa) znosi to przekleństwo, które zazwyczaj zanosimy do swoich domów i posyłamy dalej np poprzez niecierpliwość do swoich dzieci...
  Oscar... przemyśl to sobie, może znajdziesz ze swojego doświadczenia takie sytuacje, gdy np po takim przyjeździe do domu zrobiłeś w nim rodzinie "sajgon"...

  Najlepiej nie zajeżdżać innym drogi, być dookoła uprzejmym, ale i tak może się zdarzyć, że ktoś rzuci na nas jakieś przekleństwo.
  Gdzie pójdziesz, gdy już wytępicie wszystkich księży?
 • @Repsol 22:42:33
  Szczęść Boże...
  Pozdrawiam i dzięki za 5*
 • @Jan Paweł 22:44:08
  Wiesz Amigo ja pamiętam jak c...e chcieli lać na znicze . Tak było , zanim się obsrali . Pozdrowił :))) https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=lQ5VZp4u0-w
 • @Jan Paweł 22:43:16
  Dziwie się tylko że można sobie takie "cuda" przypisywać.
  Dziwię się też że są ludzie które w takie brednie wierzą.

  Równie dobrze można wierzyć we wróżby cyganki z ulicy.
  Przypisywanie sobie takich właściwości to bezczelne oszustwo...
  i na tym też bazują księża molestujący swoje owieczki..
  kiedyś czytałem o tym .. jak to święty penis księdza miał wypędzać złe duchy z owieczki... podobno dawniej było to dość powszechne "uzdrawianie duszy owieczki".

  A co rodowi nie namaszczenie na świętych wprost uchwalali sobie prawo pierwszej nocy i rznęli młode wieśniaczki w zgodzie z prawem.

  Dzisiaj to wydaje się śmieszne ...
  ale kiedyś było na poważnie... i ksiądz pewnie nie widział w tym grzechu a i sam zakosztował..
  Marzy wam się powrót do tamtych ciemnych czasów co ?
 • @Oscar 07:46:07
  Dziwne jest że do dziś Marks,Engels i Lenin to nadal idole nielicznie już żyjących komunistów.Czy mordy na 100mln ludzi nie wywołują u nich żadnej refleksji.
  Marzy wam się powrót do tamtych ciemnych czasów co ?
  No ale to nic nie kosztuje,czas zrobi swoje
 • POPRAWKA. A WŁAŚCIWIE DWIE POPRAWKI.
  W tytule litery "d" zabrakło. Powinno być "pod", a jest "po". Tak jak by Krzyż miał przeminąć w Polsce. Nomen omen...
  No i proszę (to jest moja osobista prośba) tytułować teksty wielkimi literami. Taka jest tradycja piśmiennictwa polskiego od kiedy nasz naród się nauczył używać łacińskiego alfabetu do wyrażania polskich myśli.
  Oprócz tego, że tytułując wielkimi literami robimy dobrze sobie, naszej Tradycji, naszym Przodkom, to miejmy świadomość, że takiego tytułowania, w którym całe zdanie jest napisane "wołami" bardzo nie lubią WASP-y, czyli mówiąc skrótowo - funkcjonariusze Mossadu, Hagany, CIA, MI6 i inne pokrewne mafie zbrodnicze. Tytułowanie "po polsku" zaburza ich czytniki tekstowe, tzw. "skanery pisma". Utrudniamy ich prace tak tytułując.
  Gdzieś na NEonie24 jest mój tekst, gdzie systematycznie wyłożyłem jak ważne pisanie "po polsku" jest ważne w polskiej informacyjnej wojnie obronnej (PIWO). Jest to element naszego ataku, rozpoznania Obcych, prowokacji Wrogów do ujawnienia się. A Wróg Ujawniony traci na swojej sile, nie może stosować podstępu.
  A zatem, Drogi Autorze - proszę o dwie poprawki.
 • @Husky 08:02:08
  a co ma wspólnego z komunizmem to co napisałem ?
  Co ja mam wspólnego z komunizmem ?
  to niskie wredne podłe oskarżenia... podłe na miarę moralności oskarżających.

  Takie insynuacje świadczą o ich autorze a nie o opluwanej ofierze.
 • @Autor
  Organizatorów tej akcji trochę poniosła fantazja.

  Główne uroczystości "Polska pod krzyżem" miały się odbyć na Świętej Górze w górach Świętokrzyskich na terenie ŚPN.Ale organizatorzy nie dostali zezwolenia od o.Oblatów ze względu na bezpieczeństwo uczestników.
  Wobec spodziewanych ponad 100000 wiernych Oblaci uznali,że nie są w stanie zapewnić najważniejszych potrzeb pątników czyli toalet,parkingów dostępu do wody i punktów gastronomicznych.

  W tej chwili trwa poszukiwanie innego miejsca na zorganizowanie głównego zgromadzenia dla tej akcji.Sama akcja nie została odwołana i mam nadzieję,że zgromadzi setki tysięcy Polaków a w całej Polsce miliony.

  ALLELUJA I DO PRZODU!!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829