Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Podpisała pakt z diabłem, teraz walczy o swoje życie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dramatyczne skutki słuchania podszeptów szatana w chwilach załamania psychicznego, bądź -jak to często teraz bywa- "niewinnej" zabawy.

      Na jednym z katolickich kanałów YouTube pojawił się dramatyczny apel o pomoc modlitewną, młodej dziewczyny, która w momencie załamania psychicznego (jakich wiele teraz wśród młodych ludzi, po tym całym "odzyskniu" wolności) podpisała pakt z diabłem. Zamieszczam poniżej fargment tej drmatycznej prośby 17-to letniej Małgosi. 

      "Zbłądziłam i podpisałam pakt z diabłem. Przed tym przeprosiłam Boga bo wiedziałam że będę żałowała. Na początku myślałam że to nie działa lecz niestety słyszałam go i zaczęłam wariować. Zmusił mnie do samobójstwa dzień przed mszą uzdrawiającą. Na szczęście mama mnie znalazła. Trafiłam do szpitala psychiatrycznego. Mama była u egzorcysty dał jej olejek. Jak mnie posmarowała zachowywałam się nie naturalnie. Wiłam z bólu i krzyczałam. Czułam że pomogło. Od tego czasu minęło już 1,5 roku ale ja stałam się agresywna. Nie pasuje nad emocjami. Nie jestem taka, nieprzyjaciel mnie z całych sił odciąga od Ojca. Proszę pomódlcie się za mnie nie wiem kim jestem i czy mam jeszcze szansę uwolnić się od tego. On próbuje mnie zabić podsuwając myśli samobójcze -błagam pomóżcie. Nie dam rady już tak dłużej z nim walczyć...."

Pomóżmy modlitewnie tej młodej dziewczynie, odmówmy przynajmniej to jedno Zdrowaś Maryjo za nią, szczególnie my, dawni "Solidarnościowcy", którzyżeśmy otwarli ten nasz Kraj na tą całą zachodnią "wolność"... od Pana Boga...

 

Posta tego dedykuję tym wszystkim tutaj na Neonie24 prześmiewcom, którzy wysmiewają naszą katolików wiarę w naszego Pana Jezusa Chrystusa i Matkę Boską, sugerując nam wszystkim, że to my sami bez Pana Boga damy sobie radę z tym piwem które naszej Ojczyźnie naważyliśmy.

 

P.S. podam może tutaj parę przypadków "niewinnych" miejsc gdzie także może dochodzić do inicjacji satanistycznych, poprzez np kłanianie się szatanowi w tak wydawałoby się niewinnym mijescu jak droga krzyżowa (Droga krzyżowa z Radziechowach k/ Żywca) :

www.youtube.com/watch

W rejonie tej wioski od czasu zbudowania tej drogi krzyżowej, zdarzyło się już wiele przypadków niewytłumaczlanych agresji. Np bliźniaki zarąbły siekierą matkę w lesie. W dniu zbudowania pierwszej stacji w niewyjaśnionych okilicznościach zmarł proboszcz w tamtejszej parafii. NIkt jednak nie łączy tych przypadków z działaniem złego ducha i pielgrzymki nadal prowadzone są na tą Drogę....

 

Zaś w tym przypadku, to myślę, że każdy zanim pojedzie na taki spęd, powinien sobie zadać pytanie, czy tam dział Duch Św czy duch zły (innego nie ma)?

www.youtube.com/watch

Zaś tutaj w tym przypadku, mamy do czynienia z perfidnym podstępem złego ducha, podszywającego się pod Ducha Św (ten zespół - o zgrozo - otwierał ŚDM w Krakowie) :

www.youtube.com/watch

Jak widać, nasz brak czujności, może skutkować dramatycznie i nieżadko tragicznie

KOMENTARZE

 • autor
  Jak to ?
  MY KATODELIBLE i mamy się jeszcze za kimś takim modlić
  Never
 • @Husky 07:53:14
  Jeżeli jesteś katolikiem i Twoim Panem jest Jezus Chrystus, to powinieneś się modlić za innych, szczególnie tych w tak trudnych sytuacjach. Będziemy TAM o to zapytani, jeżeli nie pomożemy tej dziewczynie i... pewnie wielu tysiącom, dziesiątkom tysięcy, jak nie setkom tysięcy innych.
  Takie piwo naważyliśmy tym teraz młodym pokoleniom.

  Ciężkie baty TAM chyba zbierają ci wszyscy solidarnościowcy, którzy idą na swój SĄD... Ci którzy otwarli ten nasz Kraj na tą zachodnią zgniliznę...
 • @Jan Paweł 08:02:27
  Za tych z WPS-u i tego drugiego 50+....też

  8-)))))
  pzdr
 • @Husky 08:05:20
  Za wszystkich:-) tacy już "niepoprawni" my katolicy musimy być:-)
  (za nich szczególnie)
 • @Jan Paweł 08:07:45
  ok.
  jeśli już tak powinni być , to się pomodlę za ich zdrowie.....fizyczne

  8-)))))
  pzdr
  Miłego dnia
 • @Husky 08:14:57
  Dzięki:-) pomódl się także za tą młodą Małgosię. Jej już nie pomoże nic innego jak tylko wyłącznie modlitwa, oby także jakiegoś księdza egzorcysty z którymi teraz tak zaciekle się walczy. Kto nas będzie bronić w takich przypadkach, gdy już wybijemy kapłanów do reszty? pastorzy? diakoni świeccy (których teraz "produkują na potęgę)? itd, itp?

  Pozdrawiam i także życzę Ci miłego dnia
 • Kupa śmiechu
  I nic dodać. Dobrze się ubawiłem czytając ten wpis. Więcej takich, na urlopie jak znalazł.
 • @goat 09:39:23
  No to tylko życzyć udanego urlopu i oby Tobie nic takiego nigdy nie się przydarzyło, bo jak widać można się "zarazić" tą zarazą, nawet na drodze krzyżowej.
 • @goat 09:39:23
  Małgosi włączyć KATA, potem na dokładkę Slayera. Może pomoże.
 • @zbig71 12:53:19
  Jak widać, wystarczy 2Tm2,3 "Marana Tha"
 • @
  Dziewczyna wie czy nie wie, że za pieniądze ksiądz się modli?

  Kiedy pisze o Ojcu, to ma na myśli Boga czy Jorge?

  Ja leżąc w szpitalu, zwróciłem się do księdza z prośbą o wypożyczenie Biblii, w odpowiedzi usłyszałem: ,,Oooo, nie-nie-nie-nie!".
  Sam więc ufundowałem egzemplarz Biblii, dokładając informację, by klecha nie korzystał z niej, bo oddaję ją do dyspozycji pacjentów i ew personelu.

  Szatan chętnie odstąpi i to na prośbę ,,zawodowca", jeśli tylko na takim obrocie sprawy skorzysta, a jeśli nie.. to nie i wtedy będzie tak jak z egzocyzmowaną Niemką: Anieliese Michel.
  Operacja będzie ogłoszona udaną, mimo iż pacjent był zmarł.
 • Dolaczam dziewczyne do swoich modlitw.
  Przesmiewcom powiem tylko to,ze Bog jest. Ile razy przeczytam jak jada na ojca Rydzyka to wysylam $100 dla Radia Maryja. Nie musze dlugo czekac na odpowiedz by te pieniadze wrocily mi sie kilkakrotnie: to zwrot nadplaconych podatkow, to jakis spadek od dalekiego krewnego, to jakis zalegly czek od firmy , o ktorej dawno zapomnialem. Dziala to jak w zegarku.
  Zal mi mlodych , ktorzy pozwalaja zagniesc sie glupocie w ich mozgach bo choc mieli dobry przyklad z domu,chodzili do katolickich szkol gdy ida na swoje to zrywaja z Bogiem. Welu mam takich krewnych i znajomych. Zjawisko powszechne.
 • @zbig71 12:53:19
  dobra myśl, do rzucę Dimmu Borgir i Bathory
 • @Jan Paweł 11:24:26
  Chciałbym ci kolego powiedzieć, że od 2002 roku walczę z wirusem HCV. Dawano mi 10 lat życia, przeszedłem dwie chemioterapie i teraz startuje z trzecią, ale w takie bzdury nie uwierzę. Bo wystarczy żyć zgodnie z naturą, odżywiać się cyklicznie do pór roku, cieszyć się i śmiać. Żadne modły do Joszue i Miriam, ani żadne umizgi do żydowskiego JHWH ci nie pomogą. Nie siej po prostu fermentu i nie wypisuj tu o żadnych diabłach, nawróceniach, czy bojaźni do bożka JHWH, bo to jest stek bzdur nad Jordańskich.
 • @Oracz 15:08:23
  Z Annelise Michel, to było tak, że ta dziewczyna oddała się Panu Bogu jako ofiara za grzechy całego narodu niemieckiego. Co z tego, skoro tamtejsi hierarchowie "zamietli sprawę pod dywan" na 50 lat a czasie kręcenia filmu o tej męczennicy, utajnili sprawę na kolejne 50 lat, pewnie by nie burzyć Niemcom dobrej zabawy.
  Obejrzyj jeszcze raz ten film o tej dzielnej Annelise :
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=70s
  która w powinna już dawno byś świętą i patronką Niemiec, tak jak nasz Św Andrzej Bobola, który przyszedł do księdza i upomniał się o to by go czcić :
  https://www.youtube.com/watch?v=3iYcUmXgMgo

  Dla dobra Niemiec, ale i całego świata, trzeba koniecznie się modlić o to, by Pan Bóg dał Annelise także łaskę przekonującego w nocy upomnienia się u samego prymasa Niemiec, o to by w końcu Niemcy zaczęły ją czcić.
 • @staszek kieliszek 17:13:55
  Tak to działa i zawsze tak działało. Kiedyś gdy chłop w żniwa zbierał zboże, to zawsze zostawił kawałek dal biednych, bo oni mogli sobie zebrać. Im więcej zostawił tym lepiej mu się darzyło.
  Pozdrawiam
 • @goat 17:43:04
  A ja Ci dam jedną tylko radę, która może być przełomową w tej Twojej chorobie.
  Jedź do Ks Natanka i za parę zł., kup sobie książeczkę pt "Pan Bóg uzdrawia i czyni cuda"

  A potem przygotuj się do tego co tam przeczytasz.
  Podpowiem Ci, trzeba zrobić spowiedź generalną z całego życia, która już sama w sobie jest egzorcyzmem.

  Ja na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się.
  Pan Bóg powiedział, że "bardziej cieszy się z jednego nawróconego niż z 99 świętych".
  Powodzenia
 • @Jan Paweł 18:26:03
  Proponuje żebyś ty zaczął żyć zgodnie z naturą, cyklami przyrody i chronił to co jest wokół ciebie.A te knigi i egzorcyzmy (sit) odłóż na bok. Żydowski bóg i jego synek kuglarz, ma tyle do mnie, co ja do samolotów f-16.
 • @goat 17:43:04
  To zdrowia koledze życzę.
 • @goat 18:53:40
  I tak już żyjesz zgodnie z tą naturą od tego 2002 roku i... idziesz na trzecią już chemię. Czy wiesz o tym, że Pan Bóg może usunąć wszelką trucizną (ciała i duszy. Duszy, bo nad tymi teraz produktami odprawiane są teraz satanistyczne rytuały, by się dobrze sprzedawały) z tego jedzenia które teraz mamy?
  Jest specjalna modlitwa, także dostępna u Ks Natanka w takim zbiorze modlitw na "Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły".
  Więc pomódl się raczej nad tym "naturalnym" jedzeniem, bo praktycznie wszystko jest jakoś zatrute.
 • @goat 17:43:04
  Nie biorę odpowiedzialności za treść tej informacji, ale podejrzewane o bycie rakotwórczymi substancje konserwujące: BHA/BHT (ta ostatnia ma symbol E321) okazały się nie być kancerogenne dla człowieka, tylko dla laboratoryjnych szczurów, natomiast mają ponoć cechę zwalczania wirusów nawet tych ukrywających się w otoczce lipidowej.
 • @Jan Paweł 18:12:31
  Ten poziom wiedzy reprezentowałem 35 lat temu.

  Dziś wiem z Biblii, że czcić wolno jedynie Boga. A każda zjawa jest na samprzód mocno podejrzana. Trzeba znać na poziomie elementarnym Biblię, by to wiedzieć więc, zamiast się kompromitować i odciągać ludzi od Boga radził bym wstrzymać się z nauczaniem i nadrobić zaległości.
 • @Oracz 20:21:54
  Cóż by to był za Bóg, który by nam objawił Ewangelię i... zostawił nas z tym sam na sam?
  Na szczęście nie zostawił nas i Sam przychodzi do nas a także wysyła Matkę Boską i Świętych, zazwyczaj przed jakimiś wielkimi (i nie tylko) tragediami narodowymi, czy globalnymi.
  Tak było np przed I wojną (Nowa Osuchowa) przed II wojną (m.in Siostra Faustyna) i jeszcze w czasie II wojny (Siekierki)...
  Ale ludzie mają to w d... więc tragedie dopełniają się milionami ofiar.
  Teraz - jak wiemy - Pan Bóg, Matka Boska i Święci także przychodzą do nas. I co?.... czara mara, objawienia prywatne więc nieobowiązkowe, zakazane...
  Twoja podejście do tego tematu -jak widzisz- jest zgodne z aktualnie obowiązująca wykładnią tego niszczonego od wewnątrz Kościoła.
 • @Jan Paweł 19:51:43
  Według twojej teorii to przestań jeść. Wszystko co spożywasz to dzieło szatana. Idź się chłopie lecz- na głowę, bo na nogi za późno.
  I gdzie jeszcze widzisz tzw. szatana ?
 • @goat 20:56:08
  Niestety, ale w obecnych dzikich czasach setek tysięcy różnych wróżek, energoterapeutów i innych okultystów mamy do czynienia z zatruciem duchowym na niespotykaną chyba dotąd skalą.
  Znam przypadek w zachodnim zakładzie korporacyjnym produkującym tapicerkę do samochodów, gdzie są odprawiane satanistyczne rytuały, by produkty dobrze się sprzedawały...
  Czym prędzej takie auto należy przyprowadzić do poświęcenia przez księdza katolickiego.
  O zatruciu chemicznym produktów żywnościowych, to chyba nie trzeba nikogo przekonywać.
 • @Jan Paweł 20:43:42
  Gadasz jak klecha.

  Skoro jesteś taki katolicki, to od jutra uczysz się historii swojego kościoła. Za tydzień zadam ci parę pytań, zobaczymy coś ty za jeden.
 • @Jan Paweł 21:42:46
  Ręce opadają. Co ty bierzesz? Zdrać dilera.
 • @goat 07:33:59
  Obejrzyj sobie jak to działa w przemyśle muzycznym :
  https://www.youtube.com/watch?v=RuEA_nqdsXg&t=174s
  A jest to stary dokument, więc co może się tam dziać obecnie.
  Posłuchaj tego, to zobaczysz jak przemysł muzyczny steruje ludźmi :
  https://www.youtube.com/watch?v=U3P7M_YMsjs&t=146s

  Tak jest w każdej dziedzinie, sztuce, nauce itd
 • @Oracz 23:08:06
  Nie jestem gigantem, ale staram się pogłębiać swoją wiarę, by TAM poznać swojego Pana, bo podobno będzie o nas walczyć róznymi swoimi sposobami także i szatan. Więc pewnie będzie się także podszywać pod Dobro.
  Zachęcam Ci do zagłębienia się w tą tematykę, zanim TAM pjdziesz, bo czasu wszyscy mamy mało.
 • @Jan Paweł 08:22:57
  Teraz wiem dlaczego średniowiecze było tak zaciemnione. Jeżeli zdarzają się takie osobniki jak ty w XXI wieku, to w czsach przeszłych było to powszechne. Nie wiem czy ty jesteś tak naiwny, czy tak głupi.
 • @Jan Paweł 08:25:30
  Nie. Nie starasz się skoro robisz oczy, gdy ktoś ci cytuje słowa Chrystusa z NT. Nigdy się nie starałeś.

  Raczej zaklinasz rzeczywistość.
 • Późno, lecz zapoznałem się z tekstem.
  Niestety, bywają wypadki ŚWIADOMEGO oddania się Złu. Złośliwcy typu oracz czy koza jakby nigdy nie wychodzili ze swego getta. Trudno.
  Dla osoby wierzącej i praktykującej najważniejszym jest nie być bezczynnym gdy inni przechodzą obojętnie obok zła.

  Stąd taka konsternacja młodego Świadka gdy przyłapałem go na teoretyzowaniu bez Uczynków. A największym ich grzechem jest obojętność na krzywdę ludzi "ze świata".

  Nie mam obecnie możliwości regularnego praktykowania, żaden ze znajomych księży mnie za to nie potępił. Wiedzą oni o naszym dziele małego i Wielkiego Miłosierdzia wobec braci Mniejszych. Dyskretnie nas wspierają Myślą Mową i Uczynkami- Modlitwą oraz pomagają materialnie. To działa! Zbiegi okoliczności oraz niespodziewane wsparcie pojawiało się w ostatniej chwili. Tak, Szanowni wyznawcy Jedynego Absolutu, te "litanijno nowennowe czary" i prośby o wstawiennictwo nieraz nas uratowały. Możecie sobie nas nazywać Woo-Doo albo i szamanistami.

  Na zdrowie.

  Możecie się z nas wyśmiewać jak ci wytykający paluchami i nasyłający na nas kontrole ale efektem ich jest zwykła ludzka życzliwość pracowników organów kontrolnych.
  Wierzymy a nawet jesteśmy pewni stałej ponadnaturalnej opieki.

  Nasze dzieło Komuś stoi kością w gardle ale ten Ktoś jest niczym wobec Miłosierdzia Bożego, które tak łatwo kwestionujecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930