Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 10199 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy ten zdemoralizowany już do imentu świat, daje tym dzisiejszym pokoleniom, jakiekolwiek szanse na Zbawienie w Jezusie Chrystusie?

      My, naszym ludzkim, ziemskim horyzontem myslenia, nie zawsze jesteśmy w stanie pojąć, że Pan Bóg, który obdarował nas życiem ziemskim, chce dla nas największego dobra, jakim jest nasze Zbawienie. To nie życie ziemskie jest naszym celem a właśnie życie wieczne... po naszej śmierci. To właśnie już wtedy, w godzinie naszej agonii dowiadujemy się, że jesteśmy NIEŚMIERTELNI... Niestety, nie dla wszystkich z nas jest to wiadmość, a raczej pełna już wtedy świadomość tamtej rzeczywistości, radosna.

W 1944 roku Pan Jezus powiedział ówczesnej mistyczce, że w tamych czasach 2./3 ludzi, bezpośrednio po śmierci idzie do piekła.... W 1944 roku, a więc w czasach, gdy nie było jeszcze w kioskach ogólnodostępnej pornografii, nie było tej masowej demoralizacji dzieci i młodzieży we wszystkich mediach, w szkołach czy już nawet przedszkolach. Po ulicach nie chodzili prawem chronieni zboczeńcy np ze zwierzętami swoimi "partnerami", obnoszący się swoimi zboczeniami, itd, itp, a już wtedy 2/3 ludzkości bezpośrednio po śmierci szło do piekła...

Dla wielu z nas, także katolikow (bo mówienie z ambony o piekle jest zakazane) piekło jest czymś abstrakcyjnym, najwyżej objętnym, ale ciepłym, raczej przyjaznym, jak mówił taki jeden nieżyjący już ksiądz. Wg niego większość diabłów się już nawróciła i są juz w... Niebie...

A piekło - niestety dla nas - wygląda tak (jest to profesjonalnie zrobiona wizja -  kompilacja danych nam przekazów na przestrzeni wieków) :

www.youtube.com/watch

      Z wielką trwogą w tym kontekście, czytajc choćby tylko posty na Neonie24 z ostatnich paru dni, gołym okiem widać, że dzisiejsze czasy są o wiele bardziej dla nas, dla naszych dzieci, dla naszej młodzieży cięższe, trudniejsze w tej naszej tutaj ziemskiej drodze do naszego Zbawienia, niż te w okolicach 1944roku...

Jak możemy więc szacować?, jaki procent z nas ma obecnie szanse na Zbawienie w Jezusie Chrystusie? Ilu z nas będzie po swojej śmierci oglądać Pana Boga, a ilu bezpośrednio po zakończeniu agonii wyląduje w objęciach tego komu służył, czyli prosto w szpony szatana?

Jakie więc szanse na Zbawienie mają te rodzące się teraz dzieci, jeżeli Pan Bóg by ich nie zabierał i dorastałyby w tym satanistycznym teraz środowisku? Czy dzisiejsze dzieci mają jakąkolwiek szansę na to, że ich rodzice bezgragnicznie zmaterializowani, pochłonięci nieustanną rozrywką, oddający się róznorakim zniewoleniom, niemal przyklejeni do telewizora, grilla, wytatuowani, nierzadko sami zepsuci do cna itd, itp zapewnią im atmosferę wzrastania w pogłębianiu Wiary i dążenia do świętości ?

Gołym okiem widać, że te biedne dzieci, nie mają w tych warunkach najmniejszych szans na Zbawienie w Jezusie Chrystusie.

      Nie ulega więc wątpliwości, że Pan Bóg w tym swoim nieskończonym Miłosiedziu, zabiera te biedne dzieci (tak jak wszystkich nas ludzi) z tego świata, w najlepszym dla nich momencie do ich ZBAWIENIA. Jak widać, dla tych dzieci jest to ich nieraz bardzo wczesne dzieciństwo.

Te tysiące dzieci śmiertelnie chorych w szpitalach onkologicznych, te dzisiątki tysięcy dzieci porywanych na niechybną męczeńską śmierć (podobno wg pana Pawła Bednarza, rocznie 30tyś dzieci jest porywanych w tym celu), te wszystkie ofiary bezprawnego (w sensie Prawa Bożego) przymusu szczepień itd, itp, czy to właśnie ten moment ich ziemskiego życia, jest dla nich najlepszym momentem dla ich Zbawienia? Wychodzi na to, że tak. Przecież wszystkie są czyste jak Anioły.

Czy więc nie mamy czasami dzisiaj do czynienia, ze współczesną odmianą Biblijnej "Rzezi niewiniątek"?

Myślę więc, że te dzieci, tą swoją Drogą Krzyżową dostąpiły Zbawienia i oglądają teraz Pana Boga w Niebie. Jak wiemy chyciażby tylko z przesłania danego nam przez Bł Annę Katarzynę Emmerich, jeżeli tylko ktoś zdążył je ochrzcić, to oglądają te dzieci Pana Boga, bez pośrednictwa Czyśćca.

Te święte Dzieci mają podobno szczególne względy u Pana Boga, módlmy się zatem do nich o wstawiennictwo u Pana Boga za tym zepsutym światem...

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Nie wiem, czy jest jak Pan napisał, bo moim zdaniem komu jak komu, ale tym dzieciakom Bóg dałby pożyć i zesłałby plagi na oprawców, tylko co ja tam wiem.
  Ale 5* mogę dać.

  Ukłony
 • @Jasiek 19:53:53
  Dziękuję z 5*...
  Ale analizując to wszystko co wiemy o Panu Bogu, o jego nieskończonym Miłosierdziu i o tym, że chce nas wszystkich widzieć u Siebie, a z drugiej strony na ten teraz zdziczały już chyba do końca świat, to chyba samo się ciśnie na usta, że dla każdego z nas, gdybyśmy tylko byli czyści jak Anioły, to najlepszym co mogłoby nas spotkać, to niezwłoczne zabranie nas przez Pana Boga do Siebie.

  Czasami dziwimy się, że ktoś tam już za życia święty idzie schodzi szybko z tego z świata a taki jakiś tam światowy gangster żyje długo i bogato.
  Ale tego pierwszego Pan Bóg nie chce już narażać na pokusy świata a temu drugiemu w swoim nieskończonym miłosierdziu, daje szansę na nawrócenie, dając mu długie życie.

  Gdzie tu jest sprawiedliwość? pytamy czasem. A to właśnie, przede wszystkim Swoim miłosierdziem Pan Bóg tu na Ziemi szafuje, wydaje się ponad miarę, bo TAM jest już podobno tylko SPRAWIEDLIWOŚĆ... (bardzo bolesna).
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł
  PAN BÓG ZABIERA DO SIEBIE TE WSZYSTKIE MAŁE DZIECI? NIE!

  No niestety ta wypowiedź niezgodna jest z Nauką Pana Jezusa i Boga Ojca!
  Syn Boży ustanowił zmartwychwstanie dla rodzaju ludzkiego i to wszystko. Człowiek śpi w prochu ziemi i czeka za tym momentem zmartwychwstania. Jak będzie to wyglądało jeśli chodzi o dzieci? Nie wiem...
  Myślę, że nikt tego nie wie!

  Jednak Sprawiedliwość Boża stwierdza wielokrotnie, że Pan Bóg posiada Swój Plan i nic tutaj człowiek nie wymyśli....
  Z drugiej zaś strony trzeba pamiętać o tym, że to człowiek dorosły wielokrotnie ponosi winę a nie dziecko. Dorosły człowiek bawi się w Pana Boga i wyłącza wtyczkę według własnych egoistycznych poczynań!

  Napisałeś:

  "Myślę więc, że te dzieci, tą swoją Drogą Krzyżową dostąpiły Zbawienia i oglądają teraz Pana Boga w Niebie".

  NIE! To nieprawda!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @57KerenOr 23:10:36
  Wg Ciebie, to te dzieci same podejmują decyzję o tym, że idą do Pana Boga?
  Zachęcam Cię do zapoznania się uznanymi przez Kościół w czasie tych 2tyś lat, objawieniami a teraz przez ten współczesny posoborowy Kościół nazwanymi prywatnymi, czyli nieobowiązkowymi a nawet zakazanymi.
  Dowiesz się tam m.in o czystości dzieci i ich miejscu w Niebie.

  I nie interpretuj Pisma Świętego, bo to może robić tylko Kościół i to najlepiej sięgać w tym względzie do Tradycji Kościoła a nie słuchać różnej maści świadków-magików-badaczy pisma (chyba supełkowego).

  I pamiętaj, bierzesz odpowiedzialność za słowo (także pisane) które wypowiadasz. Będziesz na swoim SĄD-zie o każde słowo zapytany,
 • @Jan Paweł 06:52:49
  Prawdziwe Dziecko Boga czerpie tylko z Biblii i pod kontrolą już samego Ducha oznajmiana jest mu Prawda. Czerpanie z innych źródeł takich jak ojawienia czy dzienniczki wprowadza KWAS . A to już jest bardzo niebezpieczne !!! Cała Biblia o tym aż "grzmi"
  Każdy człowiek rodzi się z grzechem pierworodnym , który można obmyć tylko w Krwi Chrystusa . Dziecko nie ma więc szans na takie obmycie. Do tego potrzebna jest świadomość, jasny umysł czy dorosłość. Biblia pokazuje, że każdy musi przejść proces oczyszczania z grzechu , który mamy od urodzenia .... Taki jest Plan Boga i nie da się inaczej !!!!

  CZERPANIE MĄDROŚCI , PRAWDY Z INNYCH ŹRÓDEŁ NIŻ BIBLIA NIE BUDUJE DZIECKA BOGA !!!!!
 • @Adamus... 09:01:29
  Pan Jezus powiedział Apostołom w czasie Ostatniej Wieczerzy : " wiele jeszcze chcę wam powiedzieć, ale teraz nie jesteście jeszcze na to gotowi".
  To wiele, odnosi się właśnie do tych przebadanych na wszelkie sposoby, uznanych przez Kościół objawień i Cudów.

  Przecież gdy Pan Jezus powiedział Apostołom : będziecie spożywać Moje Ciało, to oni z wielką trwogą to odebrali. Dzisiaj nikogo to już nie dziwi a oni wtedy NIE BYLI JESZCZE NA TO GOTOWI.
  Dlatego Pan Bóg nie mógł im wszystkiego wtedy powiedzieć, dostawaliśmy to i dostajemy nadal przez te 2tyś lat
 • @Jan Paweł 09:52:17
  Fakt , Apostołowie wtedy jeszcze nie wszystko rozumieli . Chrystus powiedział , że zrozumieją wówczas gdy przyjdzie Duch Prawdy , wtedy im oznajmi !!!
  Pamiętasz jak po zesłaniu Ducha Apostołowie więcej już rozumieli , mieli móc wypędzania duchów byli mocni jak nigdy wcześniej . Wtedy zaczęli głosić czystą Prawdę o Bogu i Jego Synu i jaką drogą do Nich dojść . Co robić aby stać się godnym Dzieckiem Boga . I tu Listy Apostolskie są bardzo pomocne . I na tym trzeba się opierać .
  Chrystusa mówił, że jest Chlebem Życia .
  Chleb to - Słowo !!!! Słowo czystej prawdy , które buduje nasze Dusze .
  Słowo jest tym dla duszy czym zwykły chleb dla naszego ciała -brzucha .
  To przecież Słowo daje wzrost Duszy , która chce być z Chrystusem . Słowo natchnione Duchem Boga !!!
 • @Jan Paweł 09:52:17
  W Biblii jest Wszystko co niezbędne do Poznania Boga i Jego Syna !!! ... Ale do tego aby umieć tą Prawdę odczytać potrzebny jest Duch Prawdy . Tak jak było u Apostołów.
  I po to właśnie umarł Chrystus aby tego Ducha nam ludziom posłać! !! Ten Duch to cząstka samego Boga , i tu jest to Miłosierdzie Boga . Daje nam cząstkę Samego Siebie abyśmy mogli Go poznać .

  To jest naprawdę Wielka Sprawa !!!
 • @Adamus... 11:18:32
  Pan Jezus umarł na krzyżu przede wszystkim za nasze grzechy, by nas odkupić z mocy diabła.
  To prawda, że Pismo Święte zawiera wszystko co jest potrzebne do poznania Pana Boga, ale objawienia tzw prywatne są komentarzem do Pisma Świętego i... UPOMINANIEM NAS, bo żyjemy jak zwierzęta (nie obrażając tych niczemu nie winnych stworzeń Pana Boga), dlaczego więc są blokowane w Kościele na samej górze hierarchii?.
  Objawienia (uznane przez Kościół) mówią prawdę o nas współczesnych i dlatego są niewygodne do tego stopnia, że nazywane prywatnymi uznane są za nieobowiązkowe a nawet zakazane. Uznane przez Kościół i zakazane?! Dlaczego zakazane skoro zostały wszechstronnie zbadane i uznane?!
  Podam jeden ale czytelny przykład który tu już chyba tysiące razy wstawiałem. Tu są objawienia "prywatne"(?) z wezwaniem do nawrócenia :
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=56s
  a tu jest zapowiadana tam kara Boża (a raczej jej część) :
  https://www.youtube.com/watch?v=TR-VxXMq66g&t=158s

  Więc nie cyńtolcie z tym marginalizowaniem tych uznanych objawień "prywatnych"(?) bo za tym idą miliony ofiar.
  Mówi już o tym coraz więcej księży
 • @57KerenOr 23:10:36
  cze Karen. czepiasz się Jana Pawła o to samo co mnie. Wyluzuj. Przecież jest oczywiste, ze dzieciaki za wiele w życiu złego nie nawywijały, wiec maja miejsce w niebie "z automatu". Jakie to ma znaczenie, czy od razu po śmierci czy po zmartwychwstaniu za tysiąc lat ( ten tysiąc to tak strzelam, żebyś się nie dopatrzył w tej liczbie jakiegoś znaczenia niezgodnego z Biblia).
  Te zmartwychwstałe dzieciaki w niebie muszą mieć niezłą bekę z tego, nad czym Karen czy Bara-bar wiecznie rozprawiają.
  pozdrawiam. życzę mniej wałkowania Biblii, więcej luzu i swobody myślowej.
 • @marek13
  NIE MAM NAJMNIEJSZEGO ZAMIARU WYLUZOWAĆ!

  Wybacz ale będę się trzymał Prawidła Bożego:

  Małe dzieci ani ktokolwiek z ludzi nie idzie do Nieba po zakończeniu życia.

  Nie mam najmniejszego zamiaru Marku wyluzować! Rozumiesz zapewne co mam na myśli? I... wcale nie czepiam się papieża Jana Pawła II. Mówię tylko, że wymieniony papież poniżał Boga Ojca oraz Boga Syna i pewnego dnia za świadome wprowadzenie milionów ludzi w błąd poniesie karę!

  No to cześć!


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png
 • @Jan Paweł
  POPROSZĘ O CYTAT!

  Możesz pokazać mi jeden cytat z Biblii, który mówi wyraźnie o tym, że Pismo Święte może interpretować TYLKO KOŚCIÓŁ RZYMSKOKATOLICKI?


  http://m.neon24.pl/5d0312bdbb52447105f3675bbab195cb,0,0.png

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031