Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Nie pozwolę na zagładę narodu polskiego...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I niech nikt nie waży się stawać na tej drodze...

 

       Chyba nikt, kto potrafi spojrzeć jakby z boku na nasze losy, szczególnie te współczesne, nie ma już najmniejszej wątpliwości, że z narodem polskim toczona jest zaciekła wojna.

I wcale nie jest to wojna polsko - polska, jak chcieliby niektórzy nam tutaj sugerować, a systemowa, perfidna, niewidoczna dla tych mniej uważnych, zahipnotyzowanych mediami Polaków, wojna prowadzona z nami przez wrogów zewnętrznych.

Mimo, że jest to wojna prowadzona perfidnymi metodami od wielu już stuleci, to jakoś dziwnie, można powiedzieć cudownie, wbrew logice, naród polski trzyma się dzielnie a nawet z wielu już równi pochyłych, odradzał się.

Nie ulega wątpliwości, że ma ten naród jakąś wewnętrzną siłę, której niestety nie miały narody, które trwale zniknęły z powierzchni tego świata.

 

      Czy w takim razie nie jest najwyższy już czas, by odszukać tą siłę, zdefiniować ją i sięgnąć do niej z wielkim przekonaniem?

Nasza historia przecież, ta nierozerwalnie związana z Tradycją Kościoła pełna jest faktów świadczących o tej sile. Opiszę tutaj może jeden, można powiedzieć bardzo drobny taki epizod.

Otóż w czasie przesłuchania w siedzibie NKWD, oficer nakazał przesłuchiwanemu Polakowi opowiedzieć o swojej wierze.

Po krótkim namyśle, przesłuchiwany Polak zaczął swoją opowieść którą, jak myślał, bardzo szybko skończył. Z wielkim zdziwieniem jednak, po zakończeniu opowieści stwierdził, że oficer NKWD, siedzący do tej pory za biurkiem, teraz klęczy przed nim i płacze.

Z wielkim zdziwieniem dlatego, że nie widział momentu kiedy ten oficer wstał z za biurka i uklęknął przed nim stojącym w odległości paru metrów od biurka. Ale jeszcze większe zdziwienie ogarnęło go gdy spojrzał na zegar i zobaczył, że jego opowieść o jego wierze trwała godzinę, podczas gdy jemu wydawało się że był to tylko krótki moment.

Oficer niezwłocznie zakończył przesłuchanie i powiedział Polakowi : „już nigdy żaden oficer NKWD nie będzie cię przesłuchiwał”.

Co więc takiego stało się w czasie tego opowiadania o wierze?.

 

Wiemy (ci którzy znają naszą historię, przynajmniej po jakiejś tam, nawet skromnej części), że takich faktów, przykładów tej naszej siły wiary, jest w tej naszej historii bardzo wiele.

 

      Wracając jednak do tytułu tego posta, to jest on częścią przesałania danego nam przez Matkę Boską, którego fragment przedstawiam poniżej :

„ …Ja Maryja, Królowa narodu polskiego, którą Mnie, Jan Kazimierz na Królową waszą powołał, którą Mnie, Kardynał Wyszyński na Matkę waszą powołał, mam was dzieci w Swojej matczynej obronie i nie pozwolę na zagładę tego narodu i będę przed Bogiem orędować za wami, tak Mi dopomóż Bóg. Ale wy dzieci Moje módlcie się i błagajcie Mnie o to (... ) Ja wam dam zdroje łask Zbawiciela waszego, który Mnie, Matkę Swoją upoważnił do orędowania za wami. Pan ma dla was, dla ciebie Polsko łaski i Zbawienie (...) Niech nikt się nie waży stawać na drodze Moim postanowieniom i łaskom..."

 

Matka Boża mówi w tych orędziach także o pielgrzymce do „ Mojego świętego Wykrotu” - miejsca Jej objawień w latach 1990-2002 na Kurpiach.

Tamtejszy wizjoner, stygmatyk poprzez którego znamy te Orędzia, Stefan Gwiazda zmarł w 2002 r., w święto Matki Bożej Gromnicznej. Matka Boża zostawiła nam 39 orędzi, które miały być rozpowszechnione na cały świat. Niestety, oprócz mieszkańców okolicznych wsi i miasteczek prawie nikt nie wie o tych objawieniach...

 

Niestety także i te orędzia z którego pochodzą powyższe bardzo ważne dla naszej Ojczyzny cytaty, nie są powszechnie znane, mimo że objawienia dzięki którym je dostajemy trwają już od 9-ciu lat, do dnia dzisiejszego.

Orędzia te zostały wydane drukiem pod nazwą „Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły” i są dostępne w Grzechyni u Ks Natanka, także na jego stronie :

www.regnumchristi.com.pl/

Z orędzi tych (ale także większości wcześniejszych) dowiadujemy się, że zapowiadana kara Boża za nasze grzechy, nie musi się spełnić, WSZYSTKO ZALEŻY DO NASZEGO NAWRÓCENIA POKUTY i MODLITWY.

 

Nie zwlekajmy z tym, bo jak mówi nam Matka Boża w cytowanym orędziu :”... nie zwlekaj, bo czasu jest coraz mniej, Ja też dłużej już czekać nie mogę i nie mam darów dla obłaskawienia Syna Mojego zbolałego waszymi grzechami”...

 

Zachęcam więc do zapoznawania się z „Orędziami na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły”, szczególnie z danymi nam na nowo 10-cioma Przykazaniami Bożymi, jako bazą dla naszego nawrócenia

KOMENTARZE

 • Król Polski wzywa Polaków do nawrócenia
  www.viviflaminis-deogracias.pl.tl
  25 styczeń 2019r. , przekaz nr 842
  Jezus Chrystus.
  (…)
  Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu, pragnę, aby znalazło się 10 000 000 osób, które by podjęły post za Papieża Franciszka. Ma on w planie abdykację ze stanowiska. Masoneria przy najbliższym wyborze będzie chciała wprowadzić na tron Piotrowy Antychrysta. Módlcie się i składajcie Bogu swoje ofiary, aby uniemożliwić im ten ruch, to działanie.

  Wydarzenia oczyszczenia w pierwszej kolejności dotkną kościoła w Polsce. Umrą ci kapłani i hierarchowie, którzy oddali swe serce i dusze na żer demonowi.
  Niebawem wielu przekona się na własnej skórze o grozie wydarzeń, które nadchodzą. Siłą Kościoła w Polsce są ci, którzy cierpią i ci, którzy oddali się Bogu do dyspozycji w taki czy inny sposób także, jako żertwy czy dusze - ofiary. Niebawem nakażę działać temu, kto poprowadzi Polaków, a działać on będzie w mocy i duchu Proroka Eliasza. Pragnę, aby ocalała was Polaków jak największa liczba. Wielu z was zauważa efekty działania złego ducha, zarówno w laikacie, jak i pośród duchowieństwa. Nadchodzące wydarzenia uśmiercą tych, którzy są zimni i letni. Krew ludzka popłynie nader obficie.
  Są sprzedawane pierwsze kościoły w Polsce. Każdy, kto kupi kościół i przeznaczy na cel inny niż ten, który był przeznaczony, ściągnie na siebie i swoją rodzinę pełne Boże przekleństwo. Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo.
  Polacy, pragnę przygotować was do tego, co chcę, abyście czynili. Pragnę, abyście przodowali, kierowali całym, pozostałym po oczyszczaniu ludzkości światem. Jeżeli ludzie na świecie się nie nawrócą, nie opamiętają, to w kilka chwil zginie 9/10 ludzi na ziemi. Większości z nich zagraża wieczne potępienie w piekle. Uczynię wszystko, co możliwe, aby wyrwać diabłu jak najwięcej ludzi. Chcę przemienić świat, chcę by wkrótce zaczęła się Nowa Era, Era Prawdziwego Bożego Pokoju, Era Ducha Świętego. Dopiero wtedy papieżem zostanie zapowiadany Polak i będzie rządził Moim Kościołem Świętym do końca.
  Wydarzenia, które niebawem nastąpią, znacznie wpłyną na to, że znikną z powierzchni ziemi wszelkie budowle pychy, te współczesne, ale i te starożytne. Pośród nich wiele jest przeznaczonych ukrytemu i otwartemu kultowi szatana.
  Polacy, oto dziś kładę przed wami wybór, którego będziecie musieli dokonać, błogosławieństwo i przekleństwo. Każdy będzie musiał dokonać swojego wyboru. Wybierając błogosławieństwo, decydujecie się na doskonałe posłuszeństwo Bogu i Jego Świętemu Prawu. To pozwoli wam żyć i zasługiwać w pełni Bożego Błogosławieństwa. Wybierając przekleństwo, wybierzecie to wszystko, co się z nim wiąże. Kto wybierze przekleństwo, tym samym wybierze szatana i jego skutki i ten będzie usunięty niebawem z powierzchni ziemi. Proszę i wołam, a niewielu zwraca swoją uwagę na to, co mówię. Złe duchy czynią wszystko, aby odwrócić waszą uwagę, od wszystkiego, co dobre i święte.
 • @Hades 15:51:57
  Hades przykro mi, jeżeli nie będziesz szanować (obojętnie jaki jest Twój stosunek do Pana Boga) słów Pana Boga (bo Matka Boska nie mówi niczego niezgodnego z Jego wolą), to niestety nie licz na to, że będę to tolerował.
  Ja i tak (oprócz obrażania Pana Boga) jestem na moim blogu bardzo tolerancyjny.
  Jesteś tutaj nadal mile widziany (tak jak wszyscy zresztą) ale postaraj się nie obrażać Pana Boga.
  Serdecznie pozdrawiam

  P.S. i zachęcam Cię do zmiany nicka, bo chyba wiesz że Hades to piekło.
  Aż tak bardzo się tym piekłem identyfikujesz?
  Mam nadzieję, że jednak nie identyfikujesz się z piekłem.
 • @Janisław 17:14:48
  Bardzo ciekawe jest to co wstawiłeś. Pokrywa się to akurat cyklem kazań Ks. Natanka (które ja śledzę, bo naprawdę warto tego słuchać).
  Jest cały cykl o podmianie naszego Kościoła, gdzie jest jeszcze wiele innych bardzo ważnych dla nas Orędzi Pana Boga.
  Ludzie żyją, jakby nic się nie stało. Myślą, że świat jest taki jak go pokazują w telewizorze a to właśnie media hipnotyzują nas byśmy byli głusi na wołanie a raczej już Krzyki Pana Boga : OPAMIĘTAJCIE SIĘ.
  Zachęcam (wszystkich) do wysłuchania całego cyklu ostatnich kazań Ks. Natanka opartych o Orędzia na Czasy Ostateczne które właśnie nadeszły.
  Oto jedno z nich :
  https://www.youtube.com/watch?v=byVmXtMWBtY&t=796s
  Zachęcam do wysłuchania zarówno wcześniejszych, jak i kolejnych do dnia dzisiejszego.
 • @
  Czy zna Pan nazwiska Przesłuchującego z NKWD i Przesłuchiwanego? :-(
 • @Stara Baba 21:59:24
  Słyszałem tą historię już jakiś czas temu, właśnie na jednym z kazań Ks. Natanka. Tam było więcej szczegółów. Jak znajdę to kazanie to wstawię linka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930