Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 10199 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Neokatechumenat – bomba atomowa wrzucona do Kościoła!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak mogło dojść do tego, że zwykły awangardowy artysta plastyk aż tak bardzo tragicznie zmienił 2-tyś. letni Kościół Katolicki, wymyślając Neokatechumenat

 

 

      W połowie lat '60 ub. wieku zwykły, bez jakiegokolwiek przygotowania teologicznego, awangardowy artysta plastyk Kiko Arguello zmienia Kościół Katolicki do tego stopnia, że od tamtego czasu (do dzisiaj) nawet niektórzy kapłani a więc ludzie po seminariach, wydziałach teologii, nierzadko z tytułami naukowymi.... głoszą herezje i czynią na Mszach Św najdziksze bluźnierstwa i profanacje, wciągając w to, na przestrzeni tych dziesiątek już lat, miliony ogłupionych w ten sposób wiernych.

Dochodzi do tego, że niektórzy kapłani właśnie za tym całym Kiko głoszą, że wszyscy na tym świecie będziemy zbawieni, więc Piekła i Czyśćca nie ma, wszyscy od razu po śmierci idziemy do Nieba...

Czyli w praktyce : HULAJ DUSZA PIEKŁA NIE MA!.... CO UŻYJESZ NA TYM ŚWIECIE, TO TWOJE!...

Katechizm Kościoła Katolickiego zatwierdzony przez Jana Pawła II w kanonie 1035 mówi wyraźnie :

" 1035 Nauczanie Kościoła stwierdza isnienie piekła i jego wieczność. Dusze tych, którzy umierają w stanie grzechu ciężkiego, bezpośrednio po śmierci idą do piekła, gdzie cierpią męki, "ogień wieczny"..."

 

Św O.Pio mówi nam że :

...”Msza Św ma swój wewnętrzny wymiar, który przerasta swoim splendorem i doniosłością wymiar zewnętrzny. Zubażając wymiar zewnętrzny Mszy Św: liturgii, Ołtarza, zubaża się też niestety jej wymiar wewnętrzny w duszach i dlatego wasze myśli uciekają spod krzyża Pana. Jezus jednak wciąż, przez cały okres trwania Mszy Św jest obecny na Golgocie. Jeżeli odchodzimy od Ołtarza naszymi myślami, tym samym pozostawiamy Go tam samego”

Kiedy indziej ten sam Św O.Pio mówi :

„Mówiłem ci już o tym, że poprzez jej [Mszy Św] zubożenie, ludzie utracili wiarę, bo zostali pozbawieni tajemnicy i lęku przed tajemnicą Boga...”

 

A co mówi Kiko?... :

Msza święta, zwana przez ową “Katechezę” Eucharystią nie jest ofiarą, stąd też nie jest potrzebny ołtarz, bo wystarcza stół.
- Eucharystia jest tylko ucztą – biesiadą, a nie ofiarą.
- Konsekracja chleba i wina jest tylko symbolem Zmartwychwstania Chrystusa.
- Msza święta nie jest celebrowana przez kapłana, lecz przez Zgromadzenie.
- Nie istnieje obecność rzeczywista Chrystusa Pana w Eucharystii, stąd też nie usprawiedliwiają się akty adoracji, przyklękania itp.

 

Nie będę się rozwlekał na wszystkimi herezjami tego „zbawcy” Kościoła, po więcej odsyłam do strony :

gloria.tv/article/mhtanVEMFVDm3eVFMZdEjfNBB

 

Skomentuję to jednak może w taki sposób :

Owoce posoborowego Neokatechumenatu (prawie całkowity zanik Kościoła Katolickiego) gołym okiem widać już na Zachodzie.

Niestety także i Polski – Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski,  podmuch tej neokatechumenalnej bomby atomowej nie ominął.

W polskich kościołach też już Msza Św jest biesiadą (to słowo chyba słusznie pochodzi od nazwy diabła Biesa), ucztą, więc czy wierni przyjdą na tą „ucztę” przygotowani, czy z marszu z ulicy (jak ostatnio Komunię Św świadomie rozdaje się innowiercom), nie ma najmniejszego znaczenia skoro jest Ona tylko zwykłą pamiątką, zwykłym opłatkiem.

Komunię Św w Polsce rozdają już dziesiątki tysięcy osób świeckich zwanych dla niepoznaki szafarzami nadzwyczajnymi.

Zresztą w dwóch podwarszawskich kościołach kapłani zamiast Komunii Św rozdają już... cukierki, bo ne mają przynajmniej jakiś smak...!!!

Czekamy więc kiedy Msza Św – Ofiara, przyjmie i w Polsce taki wymiar jak w Ameryce, co można zobaczyć na tym filmie („Oto co straciliśmy”) :

www.youtube.com/watch

 

Ale wracając do tego „artysty” Kiko, to :

- o zgrozo, ten heretyk przyjmowany był przez wszystkich papieży!... Czy wiedzieli oni kogo przyjmują? wątpię, bo gdyby wiedzieli, to jestem przekonany, że nie firmowaliby tego heretyka i jego niszczycielskiego dla Koscioła i świata ruchu.

Mamy więc tutaj wyraźny przykład na działanie w Watykanie wokół papieży jakichś sił, które ich dezinformują i wykorzystują instrumentalnie

- o zgrozo'', ten za przeproszeniem „artysta” dostał w 2013 roku tytuł.... Dra honoris causa na KUL-u

 

By wyobrazić sobie, jaki jest skutej tej tak groźnej bomby atomowej wrzuconej do Kościoła, nie trzeba mieć „artystycznej” wyobraźni. Przytoczę tutaj tylko słowa Dekretu Sobory Trydenckiego :

 

Jeśliby kłoś powiedział, że w świętym sakramencie Eucharystii (katolickiej) Chrystus jednorodzony Syn Boży nie potrzebuje być czczony, także zewnętrznie adorowany, ani też w szczególniejszy sposób świętowany i uwielbiany, ani też przez procesje według chwalebnego i powszechnego świętego rytuału zwyczajowego uroczyście obchodzonego wychwalany i że Jego czciciele są idolatrami, niech będzie wyklęty”.

A więc wyklętymi są wszyscy zwolennicyRuchu Neokatechumenalnegoprzez dekret Soboru Trydenckiego

 

Możemy tylko szacować ilu młodych ludzi z tych ówczensych (ale i dzisiejszych) neokatechumenalnych Oaz, Odnów w Duchu Św, Świateł i Życia, itd., na przestrzeni tych dziesiątek lat poszło już TAM na Drugą Stronę i są tam właśnie w taki sposób... wyklęci...

 

RATUJ SIĘ WIĘC KTO MOŻE z tych którzy jeszcze żyjemy i zostaliśmy zarażeni tą zarazą zwaną Neokatechumenat...

Ratujmy się w Sakramencie szczerej, generalnej Spowiedzi, za te całe lata obrażania Pana Boga tym „ucztowaniem” w czasie Jego Ofiarowania się za nas, pokutujmy i zdośuczyniajmy np udziałem w Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę którą tym Neokatechumenatem ZNISZCZYLIŚMY :

krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

 

Cytat z nauki Św. O.Pio pochodzi z :

Tajemnica Mszy świętej według św. Ojca Pio

Grzechynia 2013

Dostępna na stronie :  www.regnumchristi.com.pl/

 Na zdjęciu :

Cud zarejestrowany podczas celebracji Mszy Świętej na kliszy fotograficznej w Bawarii 29.08.1932 r. Na zdjęciu znajduje się kapłan w trzecim dniu po święceniach kapłańskich. Zdjęcie wykonał brat kapłana - niedowiarek, który nie wierzył, że Msza Święta jest Golgotą naszego Pana Jezusa Chrystusa.

KOMENTARZE

 • Zachęcam Oazowiczów do przeczytania jak profanowaliście Mszę Św
  http://gibson.neon24.pl/post/143692,oazowe-profanowanie-mszy-sw
 • A tutaj skutki Neokatechumenalnego rozluźnienia Kanonu Wiary...
  Ten zespół otwierał ŚDM w Krakowie (2Tm2,3 Marana tha)
  https://www.youtube.com/watch?v=MpByIFqchYs
  Tutaj inny zespół tego "proroka", tym razem jako "gwiazda" na festiwalu zbiorowej deprawacji i demoralizacji młodzieży (zwróćmy uwagę na przerażone spojrzenia tych dzieci)
  https://www.youtube.com/watch?v=Eu-8bJsFhQw

  A tutaj prawdziwa już perełka firmowana przez niektórych kapłanów a nawet biskupów. Bardzo niebezpieczne zjawisko które na świecie zrobiło już straszne spustoszenie (widać to w drugiej części tego filmiku) :
  https://www.youtube.com/watch?v=hS00XB6Wwrk&t=484s
 • @Jan Paweł 07:27:07
  czyli - co prawda człowiek jest ponoć przeznaczony do świętości i zbawienia, ale tylko po opaleniu go w ogniach czyśćca.
  Na wszelki wypadek trzeba postawić takich "Pawłów", którzy będą pilnowali, aby każdy dostał swoją porcję batów. Bo "cierp, cierp, duszo moja, bo jak nie pocierpisz , będziesz potępiona".

  W sumie - zagubieni są tacy jak Pan, jak dzieci we mgle, i nie potraficie znaleźć kierunku do wyjścia z tego galimatiasu. Miotacie się jak mysz w pułapce.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:32:37
  Kolejna zaraza nieszcząca Kościół zwana Ekumenizmem, doje każdemu wybór - nazwijmy to - ścieżki "zbawienia", może Pan wyznawać np "religię" Kamasutry i także zostanie Pan "zbawiony".

  Szanowny Panie Krzysztofie. Jest jednak jedna ścieżka zbawienia sprawdzona, bo przeszli tą ścieżką Święci i niektórzy z nich przyszli (i nadal przychodzą) z powrotem na Ziemię nam to powiedzieć.
  Mimo, że przychodzą zazwyczaj do pojedynczych osób, ich przesłania sa skierowane do całego świata.
  O tych osobach do których ci Święci przychodzą mówimy, że są mistykami.
  Zanim głoszone przez nich treści zostaną przekazane światu, są one sprawdzane przez instytucje zarówno kościelne jak i świeckie (np instytuty naukowe, oraz lekarze), więc możemy być niemal w 100%-tach pewni że są te przekazy prawdziwe.

  Nie ma obowiązku w nie wierzyć ani ich przestrzegać, ale ja nie odważyłbym się tych uznanych (jak np danych nam poprzez Św Siostrę Faustynę) lekceważyć.

  A, że w wielu takich przekazach na przestrzeni wieków Matka Boska mówi nam, że : "gdybyście przestrzegali Prawo Boże, to nie byłoby kataklizmów, wojen i chorób", to mnie bardzo dziwi głupota tego nienażartego, zboczonego na wszelkie możliwe sposoby świata, że sam buduje sobie jeszcze tu na tej Kuli ziemskiej, piekło.

  A o tym, kto z nas jest zagubiony, dowiemy się z całą pewnością, każdy w swoim czasie.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Jan Paweł 09:24:56
  Prawo Boże jest Prawem Bożym; źle, że różnej maści oszołomy próbują wmówić treści obce temu prawu i żądają, aby te zafałszowania traktować jako Prawo Boże.

  Pan jednak nie potrafi samodzielnie myśleć - stąd jest "jak dziecko we mgle".
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:39:34
  Właśnie to samodzielne myślenie sprowadzające się do SAMODZIELNEGO INTERPRETOWANIA Pisma Świętego zgubiło ten świat.
  Na tych przeważnie neokatechumenalnych spotkaniach typu Krąg Biblijny ktoś czyta urywek Pisma Świętego i zaczyna się dyskusja kto co czuje na ten temat.
  Jakie banialuki z tego wychodzą, to pewnie jedyny Pan Bóg wie.
  Nie wiadomo, czy na takich kręgach Biblijnych nie wychował się ten cały Kiko, bo te jego herezje wyraźnie wskazują na takie właśnie jego "samodzielne" myślenie.

  A Św Paweł wyraźnie nam powiedział, że Pismo Święte czytać może (i powinien) każdy, ale interpretować Pismo Święte może tylko i wyłącznie Kościół.

  Więc spotkanie na tym tzw kręgu Biblijnym powinno chyba przebiegać w taki sposób, że interpretacja jakiegoś cytatu koniecznie powinna polegać na czytaniu tego co na dany temat napisał Doktor Kościoła lub Święty, który nam taką prawdę przekazał...

  W żadnym wypadku nie doważyłbym sie tutaj samodzielnie myśleć, bo nie wiadomo co mi tam jakiś diabeł może w tej mojej głowie uroić.
 • @Jan Paweł 10:03:41
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/a-jesli-powiem-ci-ze-mozesz-wierzyc-w-boga-i-nie-wierzyc-w-kosciol.jpg
 • @Jan Paweł 10:03:41
  Dzięki za Pawła i jego Pismo Święte - czyli "prawo boże" w wydaniu żydowskim.
  Nie wstyd Panu się do tego przyznawać?
 • @rabszak 10:24:48
  Jeżeli nie wierzysz w Świety Apostolski Kościół Powszechny tzn że nie wierzysz w Jezusa Chrystusa, Który ten Kościół ustanowił.
  Mówi o tym także Credo tzw Skład Apostolski, czyli podyktowane Apostołom przez Ducha Świętego fragmenty tej modlitwy, poskładane potem przez Matkę Boską.
  Wiemy o tym od mistyków
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:50:28
  Szanowny Panie Krzysztofie, owszem Św Paweł był żydem (z małej litery bo chodzi tu o wiarę żydowską), ale otrzymał dar wysłuchania głosu Pana Boga "Pawle, dlaczego mnie prześladujesz" i w tym momencie się nawrócił.
  Żyd nie Żyd, Pan Bóg przyszedł do każdego na tym świecie "idźcie na cały świat i głoście Ewangelię". Problem polega na tym, że nie wszyscy chcą Go przyjąć w Słowie (czyli Jego Prawo).

  Nie mamy innego wyjścia, jeżeli chcemy pójść do Pana Boga to musimy się JAK NAJBARDZIEJ DO NIEGO UPODOBNIĆ.

  Pokazało nam to już wielu Świętych, m.in (znowu ją przywołuję) Św Siostra Faustyna, którą kiedyś Św Michał Archanioł zabrał przed Oblicze Pana Boga i pokazał jej gdzie Pan Bóg przygotował (koło Niego) dla niej miejsce.

  Panie Krzysztofie, prosta dziewczyna ze wsi, po 3 klasach szkoły podstawowej jest teraz koło Pana Boga...
  A Pan do kogo sie upodabnia?
  Bo jak wiemy mamy tylko dwie możliwości.
 • @Jan Paweł 12:16:50
  Ma Pan jakieś potwierdzenie słów skierowanych do Pawła, czy to tylko jego opis?

  "Nie mamy innego wyjścia, jeżeli chcemy pójść do Pana Boga to musimy się JAK NAJBARDZIEJ DO NIEGO UPODOBNIĆ."

  A musi to być w wersji żydowskiej?
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:30:14
  Wiemy, że Paweł krwawo tępił Chrześcijan a po tym epizodzie skierowanego do niego wezwania Pana Boga, radykalnie się nawrócił i otrzymał dar przekazania nam Słowa Pana Boga

  Nie wiem dlaczego Pan Bóg wysłał Swojego Syna akurat do żydów, to jest Jego sprawa. Ja przyjmuję Jego Słowo za własne i jak wiemy jest to Słowo Wiary, Nadziei i Miłości a nie wojny, gwałtu, przemocy.

  Panie Krzysztofie, zupełnie nie rozumiem dlaczego się Pan przykleił do tych żydów (czy Żydów).
  Słowo które otrzymaliśmy nie pochodzi od żydów a od Pana Boga.
  Pan Jezus jest przede wszystkim Bogiem.
 • @Jan Paweł 12:48:41
  Zgoda. Proszę o jakiekolwiek potwierdzenie.
  Jakoś, po analizie tych tysięcy lat doświadczeń, mam wątpliwości.
  Rozwieje je Pan?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:13:13
  Krzysiek, po przyjacielsku Ci mówię: kiedyś, gdy może się TAM spotkamy, będziesz mi dziękował (jeżeli mnie posłuchasz do nawrócenia)
  Oczywiście o ile ja w międzyczasie czegoś nie zawalę. Bardzo się staram, ale kto to może wiedzieć jakie licho za rogiem stoi.
  Nie oglądam TV, nie czytam gazet, nie słucham radia, bo po pierwsze szkoda czasu, po drugie mając pewną świadomość człowiek by non stop grzeszył przekleństwami...
  W tym czasie (oczywiście oprócz codziennych obowiązków) słucham, oglądam, czytam Doktorów Kościoła, uznanych Orędzi (tych których współczesnym niektórym hierarchom nie udało się przed nami ukryć) żywotów Świętych, kazań uczciwych (w stosunku do Pana Boga) księży itd, itp...
  Robię to np w taki sposób, że gdy tylko mogę w czasie pracy, obowiązków domowych itd włączam mojego smartfona na YouTube i zazwyczaj tylko słucham np tego :
  https://www.youtube.com/watch?v=f8RbdFDp4n0
  albo np tego :
  https://www.youtube.com/watch?v=ktqDq_E9IoM&t=1217s
  albo np tego :
  https://www.youtube.com/watch?v=aFx4esZSAqs&t=1015s
  Czasami gdy coś tam robię cichego bez konieczności jakiegoś większego skupienia, to włączam np taką muzykę :
  https://www.youtube.com/watch?v=wMGSgsOUKtc&t=1103s
  itd, itp

  Panie Krzysztofie, bardzo gorąco zachęcam do takiego poszukiwania samemu i koniecznie uznania jako motta życiowego : "nie wiedza was zbawi a wasza wiara"...
  Nam się tylko wydaje że mamy mnóstwo czasu. Bardzo boleśnie możemy się przekonać, że tak nie jest.
  Serdecznie pozdrawiam
  P.S. na zadane pytanie nie potrafię teraz odpowiedzieć, co nie znaczy jednak, że odpowiedzi nie ma.
 • @Jan Paweł 15:51:24
  Gdzie Ty chcesz się z Wojtasem spotkać?
  W jednym kotle? :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:03:31
  Robię wszystko, żeby spotkać się także i z Tobą (i z Wojtasem) TAM w Niebie.
  Czego Ci bardzo życzę:-)
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł 16:29:43
  Na moje towarzystwo możesz liczyć. A Wojtasem ciesz się póki masz okazję :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:33:37
  Pozdro:-)
 • @Jan Paweł 16:53:30
  "A Wojtasem ciesz się póki masz okazję"

  No i widzi Pan?
  Husky'go skasował, AgnieszkęS też, a teraz na mnie się zasadza.
  Na mnie, ostatniego uczciwego blogera na tym łez padole!!!

  Jedynie liczę, że przez to niecne zachowanie grzech ciężki popełnia, za co do piekła pójdzie, admin nielitościwy.
  A ja drew będę pod jego kotłem podkładał i smoły dolewał.
  Pilnować nie trzeba bo inni admini nie pozwolą mu uciec.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:20:01
  Nieprawda! Nikogo nie skasowałem, odeszli sami "z honorem i podniesioną głową". No!
  Jakbym tak Ciebie skasował to bym poszedł żywcem do nieba ale nasze portalowe Panie by mnie rozszarpaly...
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:20:01
  Myślę, że nie jest tak źle:-)
 • @Jan Paweł 20:08:52
  Wojtas ma szczęście że mam szacunek dla siwego włosa jego...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:12:04
  No, ale ktoś tutaj porządek musi trzymać:-)

  W każdym bądź razie dobrze że jest dyskusja, bo :
  "nie wiem czy ja mam rację" - to tytuł poetycki pewnego pastelu krakowskiego artysty malarza, który- myślę - powinien być mottem każdego tutejszego (i nie tylko ) blogera.
 • @ Jan Paweł, witaj, hierarchowie są blisko neokatechumatu
  "W Polsce, wydaje się ostatnim bastionie Kościoła, organizuje się od paru lat Orszaki trzech króli. W tym roku [2018], 6 stycznia, w 644 orszakach wzięło udział około 1,2 miliona uczestników. Chyba najciekawiej było w Bielsku-Białej; biskup Greger prowadził orszak, w którym rolę jednego z króli odgrywał aktor Jacek Borusiński, artysta kabaretu „Mumio”, aktywny członek wspólnoty neokatechumenalnej, głoszący katechezy w kościele." (na zdjęciu oznaczony strzałką)
  https://roux.neon24.pl/post/141996,orszak-trzech-kroli-kabaret-czy-sygnal-zmian-w-kk

  https://m.neon24.pl/8972571607384805949a86aaa1801293,14,0.jpg

  Pozdrawiam
  5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:12:04
  Ostatniego
 • @roux 20:36:46
  Niestety ci neokatechumaniacy to zazwyczaj ludzie w Kościele aktywni, ale w związku z tym, że zostali zwiedzeni na tą drogę herezji stanowią bardzo groźna dla Kościoła (i dla nas) siłe przekonywania, jacy to oni są religijni itd, więc reszta milcząco im ustępuje, zamiast zwrócić im uwagę, że obrażają tym swoim zachowaniem w Kościele Pana Boga.
  A stąd juz bardzo blisko do pełnej, jawnej profanacji, no bo skoro w kościele "uwielbia się" Pana Boga zespołem rockowym (mimo że z repertuarem religijnym), to jak blisko juz stąd do pełnego koncertu np jazzowego.
  Znam taki przypadek koncertu Pata Metheny'ego w jednym z kościołów w Bielsku Białej.
  A to :
  https://www.youtube.com/watch?v=Apr0zUj68ik&t=135s
  to już woła o pomstę do Nieba.
  Muzyka grana od tyłu, jest prawdopodobnie jakimś satanistycznym hymnem, bo sataniści robią wszystko odwrotnie do naturalnego porządku.

  Musimy być czujni, bo gra idzie o nasze zbawienie.
  Pozdrawiam serdecznie
  P.S, dzięki za 5*
 • @Jan Paweł 21:20:38
  tak z ciekawości: od czego chce się Pan zbawić?
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:03:20
  Od skutków grzechu pierworodnego, który zamknął nam drogę do Raju.

  Przez jedną Ewę tyle miliardów ludzi już poszło do piekła a jednak Pan Bóg nie kasuje tego świata i ciągle jeszcze my żyjący mamy szansę.
  Nie wiadomo, jak długo jeszcze.
  Szkoda więc każdego dnia w tej walce, by się zmieścić w tym pociągu do Raju.

  Wielką szkodę więc robią sobie ci, którzy tutaj budują swojej raje, na te parę nedznych lat.
 • @roux 20:36:46
  Ty kanibalu lepiej nam na to odpowiedz ? . https://watchtower.org.pl/hitler_list.php Ps : Pewnie "Twoje matki i twoi ojcowie " kazali zablokowanie mnie na twoim propagandowym blogu . No i co ?. :)))
 • @Jan Paweł
  Najlepiej jest jak prawie nazista jehowita chce pieprzyć na KK . Szczęść Boże Amigo .
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:52:10
  Nie marudz, złego licho nie bierze.
 • @Jan Paweł 22:29:29
  Grzech pierworodny to wymysł Augustyna na bazie jego manichejskich ciągot.

  PS. Całe żydowskie prawo oparte jest na jednym zakazie. A teraz mają ich 613 + to, co w Talmudzie.
  Janie Pawle - nie idź tą drogą, bo ona nie prowadzi do nieba.
 • @Repsol 22:57:24
  Skutki takiego "niewinnego" gadania o Panu Bogu zazwyczaj są tragiczne.
  Wg mnie ten cały Neokatechumenat pociągnął na zatracenie wiele milionów młodych Polaków.
  Ten cały wesołkowaty Kościół lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych z tym oazowym profanowaniem praktycznie wszystkiego co stanowi Sacrum w Kościele Chrystusowym, uważam że przyczynił się do tego upadku Polski jaki obecnie już gołym okiem możemy widzieć.
  Kropkę nad postawią sprowadzeni nam tutaj Islamiści o czym mówi się już otwarcie :
  https://marucha.wordpress.com/2019/02/12/zagranica-morawiecki-mowi-wprost-o-masowej-imigracji/
  https://marucha.wordpress.com/2019/02/11/to-nie-zart-polska-ma-przyjac-ponad-10-milionow-imigrantow/

  Którzy są do Europy sprowadzeni by wyrżnąć wszystkich niewiernych.
  Więc za niedługo i u nas skończą się dyskusje na jakikolwiek temat.

  Ja uważam, że winę za całe to zło które w Polsce stało się w latach'80, '90 itd aż do dzisiaj, ponosi to całe bezbożnictwo i profanowanie, obrażanie Pana Boga przez ten cały Neokatechument.

  Niestety ciężko za to zapłacilismy i wygląda na to, że jeżeli się nie obudzimy to jeszcze o wiele ciężej zapłacimy.

  Ważne jest więc dla nas wszystkich by ta wiedza rozeszła się jak najszerzej, by ci neokatechumenalni katolicy (i przede wszystkim księża i biskupi) się obudzili i w Sakramencie Pokuty nawrócili.

  Szczęść Boże. Pozostańmy z Panem Bogiem
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:57:21
  Ja, chociażby tylko na tzw wszelki wypadek, NIE RYZYKUJĘ.
  Te marne parę lat, które tutaj mamy, nie są warte tej wieczności, która nas wszystkich czeka.
  Chyba nie myśli Pan naiwnie, że po naszej śmierci zapadamy się w nicość? Że potem już tylko jest "widzę ciemność"?
  Wierzy Pan w to, że składa się Pan z ciała i duszy? A nawet, że to właśnie ta dusza jest tym czym w istocie jesteśmy?
  Zauważył Pan że my nie starzejmy się? tzn nasza dusza nie starzeje się tylko zdobywa świadomość a starzeje sie tylko nasze ciało?
  Zauważył Pan to?

  Niestety (dla niektórych) czy tego chcemy czy nie JESTEŚMY NIEŚMIERTELNI.
  Z tym tylko, że to nie tu na Ziemi jesteśmy nieśmiertelni a TAM.
  Tutaj jednak pracujemy na to nasze TAM i ten cały przeklęty Neokatechumenat wcale nam w tym nie pomaga.

  Jak widać, nie na wszystkich pasterzy możemy tutaj liczyć (wielu z nich jest heretykami), więc to nam pozostaje :
  RATUJ SIĘ KTO MOŻE...

  Ratując siebie (szczerym powrotem do Jezusa Chrystusa) ratujemy Polskę. Czasu nie mamy już wiele, bo miecz kary Bożej już i do nas dociera :
  https://marucha.wordpress.com/2019/02/12/zagranica-morawiecki-mowi-wprost-o-masowej-imigracji/

  https://marucha.wordpress.com/2019/02/11/to-nie-zart-polska-ma-przyjac-ponad-10-milionow-imigrantow/

  Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że nam zwykłym Polakom może pomóc już tylko nasza Królowa - Matka Boska Królowa Polski.

  Kto z nas zdąży podskoczyć, gdy maczetami zaatakuje nas sprowadzana nam tutaj 10mln armia islamska.

  Czy my jesteśmy aż takimi idiotami? że można nas robić w konia, że 10mln islamistów będzie pracować dla Polski?

  NIESTETY, ALE JAK WIDAĆ, WIĘKSZOŚĆ Z NAS TAK MYŚLI
 • @Jan Paweł 09:03:43
  Żal mi Pana, bo wygląda pan na osobę wartościową, a ma Pan tak zwichrowany umysł.

  Mam dla pana radę.
  Skoro dąży pan do "zbawienia", to niech pan sobie wyobrazi, co panu pozostanie z jego doświadczeń życiowych po śmierci - a wszak dusza jest nieśmiertelna.

  Po śmierci wszystkie doświadczenia zmysłowe (%) przestają mieć wartość - bo nie ma się już tych zmysłów. One są nam dane do kontaktu w tej rzeczywistości.

  Co zatem Panu pozostanie. Od czego się chce pan "zbawić"?

  Ja chcę wskazać, że pozostaje świadomość własnego istnienia i istnienia innych bytów. To zaś, co wynosimy z nauki życia - to stosunek/akceptacja dla istnienia innych. Współistnienia.

  I o tym piszę podając definicję MIŁOŚCI.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:30:59
  Nie ulega wątpliwości, że jesteśmy tutaj po to by z własnej woli (którą dostaliśmy od Pana Boga. Dusze po śmierci widzą, że została im zabrana wolna wola i to jest podobno pierwszy szok, dla tych pewnych siebie grzesznych, które tutaj nie wiedzą gdzie idą po śmierci) wybrać DOBRO lub ZŁO, czyli Pana Jezusa lub diabła.

  Po naszej śmierci wpadamy w objęcia tego kogo wybraliśmy
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:30:59
  Czy my Polacy ockniemy się dopiero gdy Jakobini (a raczej teraz islamiści) będą pukać już do naszych drzwi?
  Ludwik (których tam) dostawał od mistyków ostrzeżenia, że ma się NAWRÓCIĆ I intronizować Jezusa Chrystusa (czyli przyjąć Prawo Boże), bo idzie na niego i całą Francję kara Boża...
  Lekceważył te wezwania Matki Boskiej i dopiero postanowił je wdrożyć już było za późno, gdy już Jakobini pukali do jego drzwi.

  Ile razy nas Polaków Matka Boska wzywała do NAWRÓCENIE, MODLITWY I POKUTY wciągu tych ostatnich kilkuset lat?
  Nie wystarczyła nauczka Zaborów?, I wojny?, II wojny?
  Na co czekamy, aż te 10mln islamistów będzie nas wyżynać? po kolei, czy dopiero wtedy nawrócimy się i przyjmiemy Prawo Boże?

  GOŁYM OKIEM WIDAĆ, ŻE WTEDY BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO
 • @Jan Paweł 10:06:28
  Co to znaczy "wybrać Jezusa"?
  Przecież On jest "drogą, prawdą, życiem". Co to dla Pana oznacza?

  Pana jeszcze długo by uczyć trzeba by było...
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:40:37
  Więc skoro Pan Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem a diabeł jest księciem kłamstwa, ciemności i śmierci wiecznej, to czy mamy jakiś wybór?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:03:31
  Eee tam. Pan Wojtas upatrzy sobie jakis damski przedzial...
 • @Jan Paweł 22:29:29
  Tak sie zastanawiam, czy biedni Indianie, ktörzy nie maja pojecia o grzechu pierworodnym, zyja w/g praw natury, chwalac Wielkiego Ojca, lub Manitou-w ich jezyku, w piekle wyladuja? Jest kilka plemion w Brazylii, ktöre nie chca kontaktu z tzw cywilizacja, pewnie nigdy nie slyszeli o grzechu pierworodnym.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031