Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
114 postów 10178 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Zatrzymaj Gender, zatrzymaj niszczenie Polski...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Instytut Ks. Piotra Skargi podjął inicjatywę wysłania petycji do Rządu w sprawie wypowiedzenia genderowej konwencji stambulskiej, którą podpisało przeszło 25tyś Polaków.

      Niestety głosem Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania (tak jakby w Polsce dochodziło do masowych aktów nierównego traktowania, więc zaszła potrzeba ustanowienia aż pełnomocnika przy Rządzie) Adama Lipińskiego dowiedzieliśmy się m.in że, Konwencja nie narusza polskiego porzadku prawnego

To jak w takim razie ta konwencja ma się do zapisu w Konstytucji, który w Rozdziale I Art. 18 mówi że :

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Czy trzeba jakichś specjanych badań naukowych, by stweirdzić to co widać gołym okiem, że Gender łamie tą naturalną prawdę zapisaną nawet w Konstytucji RP?

 

Jak można przeczytać na stronie Zatrzymaj Gender, "Oczyszczenie polskiego prawa ze szkodliwej ideologii Gender jest na wyciągnięcie ręki". Pod poniższym linkiem :

zatrzymajgender.pl/

można dołączyć się do tej petycji, do czego gorąco zachęcam.

 

Ta sama Konstytucja w tym samym rozdziale w Art.4 podaje że :

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu. 
  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Czy więc wybrani przez nas, spośród nas, do reprezentowania nas w naszym Państwie, nasi przedstawiciele nie czytali naszej Konstytucji?

 

NIe ulega wątpliwości, że zapis w Art. 18 naszej Konstytucji jest zgodny z Prawem Bożym, bo Pan Bóg objawiając się nam w Rodzinie Świętej jednoznacznie pokazał jaki jest naturalny model funkcjonowania społecznego na tej Kuli Ziemskiej, którą nam dał byśmy ją sobie czynili poddaną, ale.... zgodnie z Jego Prawem.

Każde odstepstwa od tego są sprzeczne z Jego Wolą obajwioną nam w Jego Prawie.

A czym są np te tzw Love Parade, gdzie  pary gejowskie przychodzą z adoptowanymi dziećmi (odbieranymi naturalnym rodzinom m.in w Polsce) a dochodzi tam nawet do tego, że przychodzą na te marsze zboczeńcy ze świniami i innymi zwierzętami.

Do kompletu brakuje tam chyba nekrofilów (skasowałem bardziej dosadny wpis), bo na Zachodzie słychać już głosy o zalegalizowanie i tego zboczenia.

Czy o takie równe tratowanie w Polsce chodzi?

Jak więc Ziemia będzie (w zasadzie ten proces już zaczyna się) oczyszczona ze wszelkich odstepstw od Prawa Bożego, widać już gołym okiem na Zachodzie. Bogaci Francuzi, NIemcy, Holendrzy itd dawno już poopuszcali swoje kraje. Rządzący myślą, że schowają się przed tą karą Bożą w wybudowanych 300m pod ziemią miastach-schronach. Podobno jak mówią mistycy, oni pierwsi w strasznych mękach tam zginą.

 

CZY POLSKA MA DOŁĄCZYĆ DO TAKIEJ EUROPY!?

Ratujmy nasz Kraj przed tą straszną karą. Jedyna i ostatnia nadzieja jest w Panu Bogu.

 

Bez zastanowienia podpisałem powyższą petycję do Rządu i oczekuję poszanowania Art.4 Rozdziału I Konstytucji RP

KOMENTARZE

  • Obejrzyjmy sobie jak wygląda ta "wolność" na Zachodzie
    Tak "bawią się" np Anglicy na festynach miejskich :
    https://www.youtube.com/watch?v=VDPxZ9u3-m8

    Kiedy w końcu i u nas jakieś NGO stwierdzi, że należy już w końcu skończyć z tą pruderią i zakłamaniem i zaczną żądać takiego równego traktowania także i na tych teraz organizowanych już masowo i w Polsce festynach z okazji tych różnych dni miast, wsi, dzielnic itd?

    Jak możemy myśleć, jak już blisko jest tam ta zapowiadana kara Boża?
  • Rozumiem, że jedynkę wstawił zwolennik doraźnej zmiany płci (na jedną z... 7 czy nawet 9-ciu), bądź...
    np nekrofil?
    Gender pewnie w swojej rozwiniętej już formie będzie zakładał np wolność, pozwalającą mężczyźnie na zmianie płci np w weekendy i wtedy będzie się miało papiery na wchodzenie np do damskiej szatni?
    A dlaczego nie? dlaczego taka wolność miałby być dyskryminowana i spotykać się z nietolerancją i aktem nierównego traktowania, skoro jakiś mężczyzna w weekendy odczuwałby że jest kobietą?
    Czy o to chodzi?
  • @ Autor - 5*
    Wczoraj żydowska radiowa gadzinówka, Tok FM (własność Agory, Fundacji S.Batorego, tygodnika Polityka) poinformowała, że aktualny rząd obiecał w ONZ wprowadzenia prawnego zapisu umożliwiającego ściganie mowy nienawiści względem osób LGBT.

    Chyba bardzo niewiele brakuje, żeby między przeciwnikami LGBT i antysemityzmem postawić znak równości, bowiem lansowaniem LGBT, ideologii gender i innych wynaturzeń (w przygotowaniu jest legalizacja pedofilii) prym wiodą środowiska żydowskie. Celem jest oczywiście degeneracja kultury.

    Gender – awangarda myśli żydowskiej - http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/118660,gender-awangarda-mysli-zydowskiej

    Gender, geszeft i III Żydo-RP - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/124299,gender-geszeft-i-iii-zydo-rp
  • Marek Jurek
    Panie Janie Pawle,
    trzeba bardziej uważnie dobierać żydo-katolików, którzy pretendują do roli moralnych autorytetów.

    Żydo-katoliccy politycy z IIIŻydo-RP/Polin (a wśród nich najbardziej bogobojni Marek Jurek oraz Michał Kamiński) w 1999r. obdarowali A.Pinocheta - honorując go za jego walkę o „wolność i demokrację” w Chile - ryngrafem z Matką Boską (?).
  • @Jan Paweł 11:06:27
    //A dlaczego nie? dlaczego taka wolność miałby być dyskryminowana i spotykać się z nietolerancją i aktem nierównego traktowania, skoro jakiś mężczyzna w weekendy odczuwałby że jest kobietą?//

    No, dlaczego? Wiesz - nie wiesz?

    Ci na zdjęciu - tacy uczciwi i czyści? Bo akurat tej jednej (z miliardów innych) ułomności nie widzą w sobie? Wyluzować radzę. Mają inne, często gorsze...
    I tak to jest - wszyscy przeciwko wszystkim... Ci kulawi wyzywają tych z garbatym nosem a Ci z garbatym nosem garbatych... I tak na okrągło.
    Pokaż jaki doskonały jesteś to genderowcy sami zrezygnują jak Twój blask zobaczą. Nie chcą widzieć? Słabo pokazujesz.
  • @Jan Paweł 11:06:27
    //Rozumiem, że jedynkę wstawił zwolennik doraźnej zmiany płci //

    W ten sposób błyszczysz? Tak chcesz (poprzez wywieranie presji) mnie przekonać?
    Czy na pewno chcesz o czymś porozmawiać? Nie raz już zwiałeś jak tylko dochodziliśmy do sedna, jak tylko wyczułeś, że zaczynamy się zbliżać...
  • Autor
    //To jak w takim razie ta konwencja ma się do zapisu w Konstytucji, który w Rozdziale I Art. 18 mówi że :

    Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.    Czy trzeba jakichś specjanych badań naukowych, by stweirdzić to co widać gołym okiem, że Gender łamie tą naturalną prawdę zapisaną nawet w Konstytucji RP?//

    Badań naukowych mi nie trzeba. Wystarczy dyskusja. Proszę mnie przekonać i wykazać krok po kroku jak Gender łamię tę prawdę.
  • @Jan Paweł
    Zboków już całkiem powyginało . Szczęść Boże Amigo . https://www.devagroup.pl/blog/58-plci-do-wyboru-na-facebooku
  • @Rzeczpospolita 13:22:01
    Stare prokuratorskie powiedzenie mówi, że sprawców przestępstwa należy szukać wśród beneficjentów.
    Więc skoro Agora, Fundacja Batorego (żyda Sorosa) i Polityka podnoszą głos w sprawie LGBT, to prawdopodobnie bronią swoich interesów (lub orientacji seksualnych).

    Przy okazji warto przeczytać :
    https://marucha.wordpress.com/2014/10/29/dr-paul-cameron-w-krakowie-homoseksualisci-maja-znacznie-wieksza-sklonnosc-do-zachowan-pedofilskich/

    https://marucha.wordpress.com/2014/01/20/ponad-polowa-mlodych-homoseksualistow-ma-problemy-psychiczne/

    A tutaj prawdziwa perełka (ale ostrzegam przed drastycznymi treściami)
    https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/
  • @Rzeczpospolita 13:32:11
    No... to nie ja wstawiłem to zdjęcie.
    Marek JUrek nie jest moim idolem, ani inni "bogobojni" :-)
  • @Franek Ganek 14:31:05
    Franek wiesz w czym rzecz? Otóż homoseksualiści byli zawsze, ale np za PRL-u nie obwozili się ze swoimi "wolnościami" na platformach ulicami miast.
    Podobno w Berlinie przed Love Parade, normalni zwykli ludzie wyjeżdżają z miasta by nie widzieć tej sodomy pieprzenia się (rąbania się- jak słyszałem od wk....ego Polaka który mieszka w Berlinie) na platformach, po bramach i krzakach.

    Guzik mnie obchodzi kto jakie ma preferencje, ale jeżeli robi innym krzywdę (obojętnie jaką, choćby tylko zwykłe zgorszenie), to nie mojego przyzwolenia na taką "wolność"!

    Twoje preferencje też mnie nie obchodzą
  • @Franek Ganek 14:33:28
    Nie pamiętam by kiedykolwiek dochodziło między nami do zbliżenia (uchowaj mnie Panie Boże) i możesz mi wierzyć, nawet nie pomyślę o tym
  • @Franek Ganek 14:38:26
    Już samo to, że Gender zakłada 7 czy nawet 9 płci jest już zaprzeczeniem naszej Konstytucji w której pisze "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny" a nie kobiety i kobiety, albo kobiety i jakiegoś babo-chłopa, lub nie wiadomo czego jeszcze .
    Czy ten zapis jest aż tak trudny do zrozumienia?
  • @Repsol 21:02:02
    Coś nieprawdopodobnego! To jest już jakieś szaleństwo...
    Czy ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości, że żyjemy w czasach ostatecznych?
    Szczęść Boże...
  • @Jan Paweł 22:27:37
    Tak jest. To są intymne sprawy człowieka i wywlekanie ich na parady, platformy, media, nie służy niczemu pozytywnego nawet dla samych zainteresowanych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031