Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
100 postów 9859 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Handel polskimi dziećmi – konferencja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeden z posłów powiedział : SPRAWA JEST NIE DO RUSZENIA....

 

       No...., Nie jest  do końca prawdą, że sprawa jest nie do ruszenia, bo dzięki Panu Pawłowi Bednarzowi, adopcja zagraniczna pod którą ukryty jest ten proceder handlu dziećmi, zmalała o kilkadziesiąt procent.

Kilka krajów w tym Rosja, gdy dzięki takim ludziom jak Pan Paweł na światło dzienne wyszedł proceder handlu dziećmi, wydały zakaz zagranicznych adopcji.

 

      Osoby związane z Panem Pawłem Bednarzem, organizują w dniu 15 grudnia o godz. 14tej, w Sosnowcu przy ul. Będzińskiej 65, konferencję, na którą zapraszają każdego, kto w tym teraz coraz bardziej bezdusznym, wydaje się satanistystycznym świecie, zachował resztki człowieczeństwa.

 

Tutaj w tym kontekście, odsyłam do mojego wcześniejszego, pełnego trwogi posta :

gibson.neon24.pl/post/146027,czy-pan-bog-odebral-nam-polakom-wybranstwo

 

Co możemy zrobić? Otóż, możemy bardzo wiele, bo np. osoby będące członkami stowarzyszeń (jakichkolwiek, społecznych, kulturalnych, hobbystycznych itd.) powinny sprawę nagłośnić w stowarzyszeniach by stowarzyszenie wydelegowało na konferencję np. dwóch przedstawicieli, którzy następnie zreferowaliby sprawę w stowarzyszeniu.

Innym sposobem organizowania się w tej sprawie, np. w bloku mieszkalnym może być wywieszenie ogłoszenia o konferencji na tablicy ogłoszeń i także zorganizowanie delegacji na konferencję... NIe zamykajmy się, nie tylko w tej sprawie, za drzwiami swoich mieszkań.

Nie ulega wątpliwości, że jest to bitwa a nawet wojna o nasze dzieci, bo żadna rodzina z tego co mówi Pan Paweł, nie może czuć się bezpieczna, bo wydaje się, że cały (albo prawie cały) aparat urzedniczy świadomie, bądź w "dobrej wierze", zorganizowany jest na pozyskiwanie dzieci dla tego procederu handlu.

 

W ostatnich latach mamy do czynienia niemal z falą zgonów ludzi w wieku 30-50 lat, jak wiemy od Pana Pawła, pozostawione dzieci, przez tak wcześnie zmarłych rodziców, bezapelacyjnie trafiają do domów dziecka a stamtąd przeważnie do zagranicznych adopcji, mimo że dalsza rodzina czy nawet rodzeństwo czy dziadkowie, są skłonne zaopiekować się sierotami.

Nie chciałbym być aż tak wielkim pesymistą, ale wydaje się że program 500+ został zaordynowany polskim rodzinom, które praktycznie już nie rodziły dzieci, właśnie w celu „inwestycji” w przyszłe pozyskiwanie dzieci do handlu....

Czy możemy więc czuć się bezpiecznie, że nas, naszych rodzin ta sprawa niby nie dotyczy?

Zachęcam do obejrzenia wystąpienia Pana Pawła Bednarza :

www.youtube.com/watch

Panie Boże... zlituj się już nad tą Ziemią...

KOMENTARZE

 • @
  Mną również wstrząsnął wpis Ewinii..
  Trzeba o tym wszystkim pisać i to nieustannie!!

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 15:21:17
  Coraz częściej, jawi mi sie wizja Polski widzianej jako akwarium, gdzie pływają jakieś różne ryby i właściciel tego akwarium, co jakiś czas wybiera z niego jakąś do jakiegoś spożycia...

  Pozdrawiam

  P.S. dziwi mnie ta obojętność, chyba zahipnotyzowanych telewizją Polaków, gdzie każdy jest potencjalną ofiarą.
  Jak bezmyślne ryby w akwarium.
 • @Jan Paweł 15:32:58
  Szczerze? To ja nie zdawałam sobie sprawy z ogromnej skali i że umoczeni są ludzie w rządzie.
  Może takich laików w temacie yć więcej.
  Trzeba to nagłośnić i pisać... pisać... może i z
  tego coś dobrego wyniknie.

  pozdr.
 • O tym się nie da słuchać. Zawsze myślałe, że adopcje są po to, by dziecku było lepiej
  Zdaje się, że ten film mnie obudził z tego snu. Teraz już wiem po co taki nacisk na "obronę życia". Potrzeba dostaw kolejnych dzieci. Będą hodowane jak zwierzęta mięsne, by je później sprzedać. Pytanie, w tej chwili wydaje mi się retoryczne, gdzie są dzieci, co trafiają do "okien życia" To przecież najbardziej "chodliwy towar".
 • @Zawisza Niebieski 16:53:36
  Dzieci hodowane jak zwierzęta na rzeź... niestety, jest to prawdą juz w Afryce (chociaż i u nas te 500+ wydaje się być inwestycją "towar" eksportowy. Oczywiście nie jestem przeciw 500+, bo to powinno być co najmniej 1500zł i to na każde dziecko), gdzie w opuszczonych obiektach lokowane są kobiety, które rodzą dzieci zabierane im potem na "eksport" na cały świat do obrzydliwie bogatych pedofilów, satanistów i na inne rytualne tortury, "ludzi" którzy są w stanie zapłacić dziesiątki tysięcy dolarów za dziecko....!!!
 • @Jan Paweł 17:05:46
  Niestety, muszę się zgodzić z każdym twoim słowem, po prostu jestem w szoku.
 • Sprawa mnie poruszyła, poszukałem po internecie
  I nie wiem co o tym myśleć? Gdzie jest prawda, a kto oszukuje?
  https://jacekmiedlar.pl/2017/12/04/kto-kupczy-polskimi-dziecmi-ujawniam-niezbite-dowody-pawla-b/
 • @Zawisza Niebieski 18:28:15
  "Moi Drodzy! Jeżeli ktoś chciałby wspomóc finansowo moją działalność publicystyczną i patriotyczną, będę niezmiernie wdzięczny.
  Za wszelkie wpłaty serdecznie dziękuję!
  Jacek Międlar"

  Reszta to zwyczajne obsrywanie innej fundacji... tak uważam..
 • @Zawisza Niebieski 18:28:15
  Niestety ksiądz Jacek Międlar (nikt na świecie nie jest w stanie odebrać księdzu święceń kapłańskich), pogubił się.
  Z uwagi na mój szacunek do urzędu kapłana Jezusa Chrystusa, nie ośmielę się go krytykować a tylko i wyłącznie modlę się za tak pogubionych księży jak właśnie Ks Jacek Międlar, ale i np O. Szustak.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 19:41:31
  Przyznam, że w świecie księży udzielających się politycznie błądzę jak ślepiec we mgle. :) Nigdy nie uważałem, że ksiądz powinien zajmować się czymś tak brudnym jak polityka, stąd politykujących księży omijam z daleka. Chcę wierzyć, że p. Bednarz rzeczywiście walczy o te dzieci, choć z drugiej strony przeraża mnie ich los i stopień bestialstwa ludzi tym procederem się zajmujących.

  Taką mam zasadę, że każdą informację sprawdzam w różnych źródłach zanim przyjmę ją jako prawdę, stąd moje pytanie. Bo jeśli to jest prawda i wiedzą o tym biskupi, tak znaczący i szanowani w Kościele jak Dziwisz, to hierarcha Kościoła w Polsce to już zupełne bagno, podkreślam hierarchia, nie szeregowi kapłani, bo wśród nich spotkałem wielu dobrych ludzi. No ale i złych też, to muszę przyznać.

  Wystarczy popatrzeć jak żądza pieniądza dopadła Tadeusza R. Ostatnio się wypowiadał o filmie "Kler" w tonie, że to film "Kler" a nie on dostał dotację. Co jakiś czas domaga się jakiś pieniędzy. A to, że ze spółek skarbu państwa ma tyle co kot napłakał, a to dostaje pieniądze, które wykradane przez Ziobro ofiarom przestępstw. A to teraz tych, co dostał film "Kler" a miały być dla nieg. Dno i kupa mułu.
 • Autor
  Dzieci to nie tylko "stan członkowski" rodzin, ale i ich przyszłość. Rodziny są tu więc w obronę dzieci zainteresowane najbardziej, a więc i "na pierwszej linii frontu".

  Jednak choć to jest zrozumiałe to jednak jest niesłuszne.
  - "Na pierwszej linii frontu" powinien być Naród Polski, właściciel Państwa i Suweren dla władz państwowych.
  Naród ma dość siły aby wymusić na władzach państwowych realizację fundamentalnej zasady polityki państwa jakim jest dbałość o dobra wspólne Narodu - po to żeby je w nie gorszym stanie jak sam otrzymał przekazać następnym pokoleniom Narodu.

  A te następne pokolenia to właśnie dzisiejsze dzieci. Ich dobrostan to zawsze musi być pierwszy cel polityki.

  Nie istnieje polityka która nie stawia dobra dzieci na pierwszym miejscu.
  Nadto to i sprawa moralna.
  - Tym że stawiamy dobro swoich dzieci nawet przed swoim życiem, jesteśmy tu waleczni, odważni i ofiarni, zdolni od ust sobie odejmować i poświęcać się czyni nas ludźmi, i to ludźmi z górnej półki moralnymi, a nie ludźmi jak jacyś żydzi o których niedawno wspominaliśmy, co to wobec zamiaru ewakuacji gett najpierw wysyłali do obozów zagłady własne dzieci.

  Widzimy właśnie jak następcy i kontynuatorzy dzieła Bush'a sr'a stosują na masową skalę depopulację ludzkości, ale zaczynać od zgody na ludobójstwo dzieci to już żydzizm.

  Nasz humanizm też na to nie pozwala. Jesteśmy i musimy pozostać ludźmi, a nie jakimiś rybami, co to mają w zwyczaju pożerać nadmiar swojego narybku.

  Władzom państwowym to można dać trzy dni na załatwienie sprawy, bo jak sobie z tym nie poradzą to są do natychmiastowego usunięcia.
 • @Zawisza Niebieski 02:14:40
  "Wystarczy popatrzeć jak żądza pieniądza dopadła Tadeusza R. Ostatnio się wypowiadał o filmie "Kler" w tonie, że to film "Kler" a nie on dostał dotację..."

  Co się czepiasz ojca Rydzyka. Przynajmniej w Narodzie Polskim zostanie. On nie przehula, za granicę nie wywiezie. Zło trzeba zwalczać, nie ludzi.

  W ocenie hierarchy Dziwisza też mam inne zdanie. Jakoś u niego zła nie widzisz.

  Krytyka innych ma sens, ale jak się ma gotowy pomysł jak "nie dać się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężyć"

  Zwalczanie zła tylko dlatego że jest złe to ślepa uliczka bo choć przeciwieństwem dla dobra jest zło, to faktycznym przeciwieństwem dla zła jest inne zło.
 • @miarka 02:56:35
  "Dzieci to nie tylko "stan członkowski" rodzin, ale i ich przyszłość. Rodziny są tu więc w obronę dzieci zainteresowane najbardziej, a więc i "na pierwszej linii frontu".

  Pojedyńcza rodzina, czy pojedyńcza osoba będą w urzędach potraktowani jako oszołomy, zawracający głowę pierdołami petenci, czy burzący urzędniczy spokój natręci. I w skrajnym wypadku, mogą być potraktowani zbrojnym ramieniem administracji, czyli strażą miejską czy gminną.

  Natomiast te same rodziny czy osoby, zorganizowane w stowarzyszenia a jeszcze lepiej w następnym etapie w koalicje stowarzyszeń, juz nie mogą być w urzędach zbyte byle wymówką.

  Zwróćmy uwagę na to, że druga strona jest bardzo dobrze zorganizowana.
  Widziałem na filmach pana Pawła Bednarza, jak był traktowany w jednym z domów dziecka, gdy upominał się o dziecko przygotowywane do wyjazdu za granicę.
  Właśnie jako zwracający głowę oszołom, wyrzucany był przez jednego ze służalczych, bezdusznych, działających dla "dobra" dziecka urzędników, za bramę.
  Zupełni inaczej by sie sprawa miała, gdyby do tego domu dziecka przyszła delegacja jakiejś koalicji stowarzyszeń, najlepiej jeszcze z jakimś pozyskanym do współpracy np adwokatem lub innym ekspertem prawa.

  Nie ma innej drogi na zlikwidowanie tej zarazy, jak tylko powszechna w całej Polsce mobilizacja i zorganizowanie się.

  Dlatego dziwię się, że poszkodowane rodziny nie zorganizowały sie jeszcze w stowarzyszenia i następnie koalicje tych stowarzyszeń.
  Przecież byłaby to także potężna siła w wyborach, potrafiąca zmieść niejednego posła, ministra, czy nawet prezydenta.
  Dziwne to jest, dlaczego ludzie się nie organizują, podczas gdy okupant zorganizowany jest niemal doskonale.
 • @Jan Paweł 08:56:52
  Owszem, to co piszesz względem tego co jest to już wielki postęp, ale to wciąż "tylko" rodziny.
  Ja natomiast wskazuję że wielokrotnie skuteczniejsze i bardziej właściwe, bo z mocą władzy zwierzchniej będzie użycie organizacji i ruchów narodowych.
 • @miarka 11:21:57
  Niestety ale tzw ruchy narodowe już pokazały gdzie mają sprawę polskich dzieci, nazywając pana Pawła Bednarza komuchem.
  Gdyby to były prawdziwe ruchy narodowe, to po pierwsze, trzymałyby się polskiej Tradycji, czyli Bóg, Honor i Ojczyzna na pierwszym miejscu, ale nie na sztandarach, ale przede wszystkim w życiu codziennym, czyli modlitwa, nawrócenie i pokuta.
  Gdzie u nich można usłyszeć nawoływanie do codziennej modlitwy różańcowej? gdzie u niech można usłyszeć nawoływanie do uczestnictwa w nabożeństwach tzw roku liturgicznego w swoich parafiach, szczególnie w nabożeństwa pierwszych czwartków, piątków, sobót miesiąca?
  gdzie u nich można usłyszeć o nawracaniu się i comiesięcznej spowiedzi? itd, itp...
  Gdyby to był prawdziwy ruch narodowy, to los polskich dzieci, byłby u nich na pierwszym miejscu. Każde publiczne wystąpienie zaczynaliby od tego tematu...

  Ruch narodowy ma w dupie polskie dzieci, więc niech nie liczą na to, że Pan Bóg będzie ich miał gdzie indziej.
 • @Jan Paweł 19:08:02
  Nie mogę uwierzyć w ten Matrix . Pzdr.
 • @Jan Paweł 19:08:02
  A ja myślę że te "ruchy narodowe" to faktycznie tylko partyjki które łączy idea narodowa.
  Najważniejsza: "Ruch Narodowy" jest nawet formalnie zarejestrowana jako partia.
  A partie to zawsze były "politycznym" ramieniem oligarchii, a więc i wrogiem, konkurentem do władzy zwierzchniej dla władz państwowych - opozycją faktyczną dla narodu.

  Zorganizowanie ruchów i organizacji narodowych niszczonych przez żydokomunę. - Rady Narodowe różnego typu to były jeszcze w czasach po stanie wojennym, później ich rolę już jako namiastka przejęły samorządy terytorialne.

  A ruchy i organizacje narodowe to ma być prawdziwa władza zwierzchnia nad władzami państwowymi.
  Do dziś w Konstytucji jest że to władza Narodu.
  Za tym powinno iść i organizowanie i pilnowanie wyborów i referendów, i kontrola nad mediami nadającymi swój przekaz na rynek medialny państwa będący jednak własnością Narodu, i kontrola całej stery polityki, stanowienia prawa (i kontroli władz i różnych dziedzin polityki, w tym gospodarki i ekonomii, banków i sądów oraz prokuratury i służb państwowych) i z przestrzegania tego prawa, i z realizacji celów państwa wytyczanych przez Naród.

  To ten ostatni przypadek dotyczy właśnie szczególnej opieki nad dziećmi - czyli tymi co to im mamy przekazywać dobra wspólne Narodu w nie gorszym stanie jak sami je odziedziczyliśmy.
 • Do przeczytania
  http://adopcja.org/adopcja-dzieci-z-polski-za-granice/
 • @Rebeliantka 19:12:51
  Dzięki, bardzo cenny dokument. Ci ludzie myślą jeszcze po staremu, że wyjazd z Polski jest najlepszym co może się Polakowi wydarzyć.
  Myślę, że ciężko zapłacą głosiciele takiego hasła, niezależnie do tego czy sa ubrani w sutannę czy habit.
  Swoją herezją wyprowadzają Polaków z Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski.
  Gdzie oni wyprowadzają te dusze? do Pana Boga? czy do szatana?
  Gołym okiem widać, ze to szatan stoi za nimi wszystkimi.
  Ciężko za to zapłacą

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031