Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
100 postów 9859 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Na co liczy cywilizacja, która okrutnie morduje dzieci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Włos jeży się na głowie, gdy czyta się doniesienia ze szpitali a raczej okrutnych rzeźni. Jak długo jeszcze, Pan Bóg będzie miał cierpliwość do tego zbrodniczego świata?....

Przekopiowuję w całości doniesienie Fundacji Prawo do życia o okrutnym procederze mordowania żywych dzieci w... "szpitalach"

Szanowni Państwo

agresją wobec naszych wolontariuszy wykazał się kilka dni temu poseł PO Sławomir Nitras, który ubliżał im w wulgarnych słowach.

"Jesteście bandą psycholi"

usłyszeli z ust Nitrasa nasi działacze, którzy zorganizowali antyaborcyjną akcję pod Pałacem Kultury w Warszawie. Wybrali to miejsce nieprzypadkowo.

Trwało tam właśnie uroczyste zaprzysiężenie nowego prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego, partyjnego kolegi Nitrasa. Obaj są znani z proaborcyjnych poglądów i głosowali za odrzuceniem projektów naszych ustaw zakazujących zabijania dzieci. W Pałacu Kultury zebrało się tego dnia wielu im podobnych polityków.

Sławomir Nitras

Właśnie dlatego nasi wolontariusze za pomocą dużych bannerów i megafonów pokazywali prawdę o aborcji pod wejściem do PKiN. W pewnym momencie podeszła do nich kobieta, którą drażnił opis aborcji wypowiadany przez nasz megafon.

"Żeby Cię zgwałcili."

Powiedziała do mojego kolegi Dawida, który kierował całą akcją pod Pałacem Kultury. Odłączyła od naszego sprzętu kable zasilające i próbowała oddalić się z miejsca zdarzenia.

Takie wykroczenie karane jest mandatem, o czym poinformowaliśmy obecnych na miejscu policjantów, którzy próbowali spisać kobietę. Po kilku minutach na pikiecie pojawił się poseł Nitras, który ubliżał naszym wolontariuszom i próbował uniemożliwić funkcjonariuszom wylegitymowanie kobiety. Wyrwał również telefon z ręki jednego z naszych działaczy, który filmował całe zajście.

Dlaczego tak bardzo im przeszkadzaliśmy?

Bo środowiska polityczne, do których należą Sławomir Nitras i Rafał Trzaskowski, od lat sprzyjają lobby aborcyjnemu. Pod ich rządami Warszawa stała się aborcyjną stolicą Polski.

Poprzednia prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz wyrzuciła ze stanowiska dyrektora Szpitala Św. Rodziny prof. Bogdana Chazana za to, że odmówił zabicia niepełnosprawnego dziecka. W dwa dni po jego odejściu, w szpitalu zabito poprzez aborcję pierwsze dziecko. To właśnie w tej placówce doszło również do głośnego na całą Polskę przypadku bestialskiego mordu na chłopczyku z zespołem Downa, który urodził się żywy w trakcie aborcji. Nikt z personelu szpitala nie udzielił mu pomocy - dziecko przez godzinę wzywało pomocy i umierało...

W tym samym czasie władze Warszawy tolerowały to, że w dwóch stołecznych szpitalach morduje się najwięcej dzieci w kraju - w szpitalu Bielańskim i szpitalu Orłowskiego. W tych dwóch placówkach aborterzy zabijają rocznie ponad 200 dzieci. Przeważnie są to maluszki z podejrzeniem zespołu Downa.

Kontynuację tej krwawej polityki zapowiedział świeżo zaprzysiężony w Pałacu Kultury Rafał Trzaskowski. Jego zastępca Paweł Rabiej, zasłynął jakiś czas temu z wypowiedzi medialnej w której stwierdził, że jeśli ktoś chce dokonywać aborcji eugenicznej na chorym dziecku to:

"jest wybór światopoglądowy, życiowy i to jest wybór odpowiedzialnego człowieka"

Wiem dobrze, że do tych "wyborów" kobiety są zmuszane i nakłaniane przez "lekarzy" aborcjonistów. Takie sytuacje mają miejsce każdego dnia nie tylko w Warszawie ale w szpitalach w całej Polsce.

Jedną z takich osób była pani Joanna z Sochaczewa:

"Pani doktor powiedziała, że dziecko ma wadę letalną, nie ma czaszki i trzeba wywołać poród. Wywoływanie porodu, kiedy dziecko próbuje złapać tlenu, a nie może, jest strasznym, okrutnym cierpieniem. Zafundowałam to własnemu dziecku. I nie zapomnę tego widoku, bo leżał taki biedny, taki skulony..."

"Lekarka" dla niepoznaki nie nazwała późnej aborcji aborcją, tylko "wywołaniem porodu". Chłopczyka położono w blaszanej misce, gdzie leżał przez dobę.

"Chciałam go bardzo przytulić, zobaczyć, ale niestety pani doktor nie wyraziła na to zgody. I tak czekaliśmy sobie, aż umrze."

Następnie salowa wyniosła ciało chłopczyka w... pudełku po butach.

Pani Joanna zgodziła się wystąpić przed naszą kamerą i opowiedzieć niezwykle poruszające świadectwo o tym, jak zabiła własne dziecko:

Provocatus

Nawiązaliśmy kontakt również z innymi osobami, które padły ofiarą aborcjonistów lub były przez nich zachęcane do aborcji. W tym gronie znalazła się pani Katarzyna z Trzebini:

"W 21. tygodniu pojechałam na badania prenatalne. Lekarz stwierdził, że dziecko urodzi się z zespołem Downa, ale mamy 2 tygodnie czasu... Jeśli się zdecydujemy na aborcję, to zaprasza do siebie."

"Zaprasza do siebie" - na zamordowanie dziecka. Powiedział to tak jakby oferował obiad w niedzielne popołudnie. Tak właśnie wygląda stosunek polskich "lekarzy" aborterów do ludzkiego życia. Co było dalej?

Provocatus

"Okazało się, że Tymek jest zdrowy, więc była radość, że to już, że to już po wszystkim, że już jest dobrze. Jest fajnie, naprawdę jest fajnie. Małe rączki dotykają mnie po buzi i mówi: „Mamo, mamo”."

Chłopczyk urodził się całkowicie zdrowy. Żadnego zespołu Downa ani innej choroby. A aborcjonista był już chętny aby pozbyć się go z tego świata. Dlatego pani Katarzyna zwraca uwagę na to, że:

"Ktoś idzie na badania i pierwsze, co słyszy od lekarza: „To może aborcja?”"

Tak jest w większości polskich szpitali. Potwierdza to ks. Patryk ze Słupska, który wygłosił przed naszą kamerą niezwykłe świadectwo, trzymając w rękach... wyrok śmierci na samego siebie:

Provocatus

"Aborcja jest złem. Bez wyjątku będę przeciwny aborcji. Niektórzy mnie pytają: „A co ksiądz tak sam od siebie na ten temat powie?” I mówię: moja mama miała 38 lat. Wybrała się do pani doktor, która stwierdziła, że moja mama jest w ciąży. Zwyzywała moją mamę. „Pani jest wariatką, żeby w takim wieku zachodzić w ciążę”. „Albo coś się pani stanie, albo dziecko się jakieś chore urodzi”. „Jedyne wyjście, jakie widzę z tej sytuacji, to po prostu aborcja”."

"Lekarka" nawet nie chciała słyszeć o porodzie i urodzeniu dziecka. Bez jakiekolwiek powodu w wulgarny i agresywny sposób naciskała na kobietę aby dokonała aborcji.

"Pani doktor wypisała skierowanie na moją własną aborcję, które posiadam do dzisiaj. Trzymać w rękach wyrok śmierci na samego siebie to nie jest nic przyjemnego. Ciąża przebiegała spokojnie, normalnie. I moja mama żyje do dzisiaj i ma się dobrze, i ja sobie też żyję. Tak więc wszelkie podejrzenia pani doktor nie sprawdziły się."

Szanowni Państwo, te poruszające świadectwa to nowy projekt naszej Fundacji pod nazwą "Provocatus".

Zgłaszają się do nas kolejne osoby, które były przymuszane lub zachęcane do aborcji przez "lekarzy" ginekologów. Ich dramatyczne historie budują świadomość i pokazują brutalne realia polskich szpitali, w których każdego dnia morduje się troje dzieci.

Sprzyjający zabijaniu dzieci politycy mianują na dyrektorów szpitali aborcjonistów, których kadra "lekarska" naciska na kobiety aby dokonywały jak największej liczby aborcji. Oporni dyrektorzy, którzy nie chcą uczestniczyć w morderstwach, są ze szpitali usuwani. W ten sposób na terenie większości placówek w Polsce zakorzeniła się kultura śmierci, której celem jest pozbycie się niewygodnych pacjentów. Morduje się ich zamiast leczyć bo tak jest szybciej i wygodniej.

Osoby występujące w naszych filmach odsłaniają kulisy tego procederu i pokazują jakich metod używają aborcjoniści w celu wymuszenia aborcji na kobietach. Każdego dnia setki osób znajdują się w sytuacjach podobnych do tych, które przeżyli bohaterowie naszych nagrań. Te materiały muszą dotrzeć do jak największej liczby Polaków i ostrzec ich przed morderczymi praktykami aborcjonistów.

Wszystkie nasze nagrania są nowe i do tej pory obejrzało je już kilka tysięcy osób. Chciałabym aby w przeciągu kilku najbliższych miesięcy zobaczyły je kolejne tysiące.W kolejce do nagrania czekają również następne osoby ze swoimi wstrząsającymi i poruszającymi wyznaniami. Profesjonalne wyreżyserowanie, nagranie, zmontowanie i wypromowanie tych świadectw oczywiście kosztuje. Do tej pory wydaliśmy już 12 000 zł a przed nami są kolejne niezbędne wydatki.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby nakręcić kolejne filmy z tej serii i wypromować wszystkie nagrania tak, aby prawda o zabójczych praktykach aborcjonistów w Polskich szpitalach dotarła do tysięcy Polaków.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro - Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych - Kod BIC Swift: INGBPLPW

KOMENTARZE

 • Gdy się na to wszystko patrzy, co sie na tym świecie dzieje, to chyba nie możemy juz mieć najmniejszej wątpliwości, że...
  Panu Bogu kończy się juz cierpliwość i... "nasz los wisi na włosku"
  Koniecznie obejrzyj wstawiaczu 1*, bo ty także się do tego przyczyniasz :
  https://www.youtube.com/watch?v=4pRnJnJ8tYQ&t=133s
 • No na co?/Afganistan,Syria, pod bombami "koalicji!!Gaza!!
  https://twitter.com/i/status/1053663362624688130

  https://twitter.com/i/status/946341273673154560

  Gaza!

  https://twitter.com/i/status/1065981749388296192
 • @trojanka 23:11:35
  a Matka Boska, juz tyle razy mówiła w Swoich objawieniach, że gdyby ludzie się nawrócili, nie grzeszyli, modlili się codziennie na Różańcu, to nie byłoby ani wojen, ani chorób...
  Czy to tak trudno pojąc?
  Jak widać, dla niektórych jest to za trudne.
  Pozdrawiam
  i zachęcam do przyłączenia się do tych, powstających teraz różnych inicjatyw modlitewnych, jak np Krucjata Młodych
  http://www.krucjata.org.pl/
 • Aborcja
  Nie jestem zwolennikiem aborcji. Aborcja istniala, istnieje i istniec bedzie. Juz w starozytnosci wywolywano polog za pomoca roznej mieszanki ziol. To co pan opisuje, to nie wina braku edukacji. Zanim przeprowadzi sie aborcje to konsultuje sie nie jednym lekarzem, ale z dwoma, trzema, a nawet z czterema. Bo lekarze dzialaja w Polsce, tak samo jak sedziowie, prokuratorzy, adwokaci. Cale to towarzystwo jest do rozpedzenia i zbudowania na nowo. Jak by pan mial miec przeprowadzona amputacje nog, to by pan zawierzyl jednemu lekarzowi?
 • @Jan Paweł 08:56:49
  Problem wciąż ten sam od tysiącleci!!
  Zło przedstawia się coraz bardziej atrakcyjne "róbta co chceta', życie jest krótkie trzeba z niego wydusić dla siebie jak najwięcej, jak ktoś nie chce ci pieniędzy, złota , ropy dać..to zabierz mu siła i podstępem, zabij itp.
  Co widać w Afganistanie, Iraku, Syrii, Libii, Palestynie i setkach innych krajów...itp.
  miliony ludzi zamordowanych, dzieci też, okaleczonych, pozbawionych dachu nad głową, przerażonych, umierających z głodu i chorób jak w Jemenie!
  I "cywilizowany świat",z jego narkotykami,dopalaczami, eutanazję starych i chorych, pornografią, pedofilią, zoofilią,marszami pedałów i lesbijek,lichwą bankowa, i natrętna obrzydliwa reklama wciskająca sie w każda dziedzinę życia!
  To jest wzór do naśladowania!!!!

  A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło, bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu” (J 3, 19-21).

  http://mateusz.pl/mt/dp/dp-ms.htm
 • Aborcja, aborcję płodow wadliwych, uszkodzonych wprowadził sam Bóg
  nosi ona nazwę poronienie. Niczym się to nie różni od aborcji przeprowadzonej sztucznie, dlatego taką formę akceptuję.

  Dobór naturalny rozumiany jako to, że przeżywają jednostki silne, zdrowe zdatne spłodzić zdrowe, silne potomstwo jest również prawem naturalnym, czyli prawem danym przez Boga. Dzisiejsze ruchy antyaborcyjne, działające zgodnie z zasadą "urodzić wszystko co zostało spłodzone" dzialają wbrew woli Boga. Powoduja iż swoje geny przekazują w przyszłe pokolenia jednostki słabe degenerując pulę genetyczną człowieka, co jest sprzeczne z wolą Boga. Zresztą tak samo dzieje się z zwierzętami które traktujemy jako naszych pupili. też promujemy ściśle wyselekcjonowane osobniki, chwalimy się rasami, które de facto są degeneratami genetycznymi. Zdrowe mieszańce są kastrowane, za to propaguje się ściśle wyselekcjonowane rasy. Kocham zwierzęta i od bardzo dawna zawsze w moim domu jest czworonożny przyjaciel, ale nigdy nie był to zwierzak z hodowli. Znowu mamy działanie wbrew prawo Boga.

  Przy czym podkreślam, aborcja nie jest metodą regulacji poczęć. Dzisiaj obowiązujące w Polsce prawo jest prawem restrykcyjnym, ale dobrym. Wszelkie nawoływania do zaostrzenia jest występowaniem przeciw woli Boga, przeciw prawom przez Niego ustanowionym.
 • @Zawisza Niebieski 10:35:08
  ". Dzisiejsze ruchy antyaborcyjne, działające zgodnie z zasadą "urodzić wszystko co zostało spłodzone" dzialają wbrew woli Boga. Powoduja iż swoje geny przekazują w przyszłe pokolenia jednostki słabe degenerując pulę genetyczną człowieka, co jest sprzeczne z wolą Boga..."

  Tak, jakbym słuchał/czytał Hitlera : mają przeżyć tylko jednostki silne.

  Masz na myśli dresiarzy o szerokich karkach?
 • @trojanka 09:46:25
  dokładnie TAK JEST...
  Dlatego nie dziwię się, że w Swoich objawieniach Matka Boska nam mówi, że z wielkim trudem już powstrzymuje karę Pana Boga wiszącą już nad Ziemią.

  Pan Jezus już Siostrze Faustynie powiedział :
  Napisz: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej (Dz. 1146).

  Niestety, zbieramy teraz owoce lansowanej przez te różne sekty Neokatechumenatu filozofii Miłosierdzia (tylko miłosierdzia, bez sprawiedliwości) i... jak mówi mistyk O. Enrique, miliony młodych dusz Polaków poszło na wieczne potępienie do piekła.

  Więc, by nie być potępionym nie mamy innego wyjścia, jak tylko i wyłącznie trzymać się odpowiedzialnych, zatrwożonych tą sytuacją księży i trzymać się z daleka tego psudoKościoła neokatechumenalnego, wesołkowatego z filozofią "hulaj dusza, piekła nie ma. Pan Bóg cię kocha i wszystkich zbawi, wszyscy idą do Nieba" z gitarami i perkusją w kościele, żartami i śmiechami na Mszy Św.

  Parę dni temu wyszedłem z takiej Mszy Św niby o uzdrowienie duszy i ciała, gdzie właśnie takim brakiem pobożności obrażano Pana Boga.
  P.S. dzięki za linka
 • @goat 09:30:33
  " Aborcja istniala, istnieje i istniec bedzie.

  Dlatego więc, historia Ziemi to jedno wielkie pasmo nieszczęść, kataklizmów, wojen i chorób.

  Tak trudno jest zrozumieć proste zbadane ze względu na prawdziwość przez kościelnych i świeckich, słowa Matki Boskiej :

  "Gdybyście żyli zgodnie z Prawem Bożym, to nie byłoby wojen, kataklizmów i chorób"....

  Takie to jest trudne do pojęcia?
 • @Jan Paweł 11:48:53
  Wyszedłem z kościoła, oczywiście po Mszy św i błogosławieństwie (ale przed nabożeństwem o uzdrowienie, gdzie ksiądz zapowiadał różne dziwne akcje przed wystawionym Sanctisimum) by swoją pobożnością wynagrodzić Panu Jezusowi te zniewagi.

  Słyszałem, że zamiast MODLITW (PRZEDE WSZYSTKIM RÓŻAŃCOWYCH) i kazań o nawrócenie, zgodnie z prośbą, wezwaniem, nakazem, płaczem...itd Matki Boskiej, tamtejsi księża organizują... jakieś dziwne psychologiczne kampanie społeczne
 • @Jan Paweł 11:29:42
  Szanowny autorze, ja prawa natury traktuję jako prawa boskie. Taka jest natura, że osobniki źle dostosowane do warunków szybko umierają zaś potomstwo płodzą osobniki najlepiej dostosowane do danych warunków. Taki był zamysł Boga gdy tworzył ewolucję (dobór naturalny). I mówię tu o ewolucji zaakceptowanej przez Kościół, by nie wchodzić w zupełnie niepotrzebne dyskusje kreacjonizm/ewolucjonizm. Jeśli zamysł Boga traktuje pan jako myśli Hitlera, to gratuluję.
 • @Zawisza Niebieski 16:58:54
  Rozumiem, że w takim razie np tStephen Hawking także powinien być abortowany?
 • @Jan Paweł 21:37:31
  Znam tego typu argumenty tzw. "obrońców życia". :) Zawsze wtedy odsyłam do obowiązujących u nas praw w tej sprawie. Osobiście uważam, że są one trudnym, twardym ale dobrym kompromisem. W tych sprawach nie należy nakładać ściśle obowiązującego prawa, a decyzję pozostawić tym, co poniosą cały wysiłek wychowania, dozgonej opieki nad takim człowiekiem, czyli rodzicom. To ich święte prawo decyzji. Rolą Kościoła jest nauczać, ale również pomagać tym, co podjęli tak trudną decyzję, ale nie wymuszć poprzez prawo.

  A na ten Pana przykład odpowiem innym przykładem, powiedzmy że w wulacji pojawiło się jajeczko z idealnym zestawem genów, np. na wspaniałego naukowca, ale kobieta w tym miesiącu nie współżyła z mężem, lub współżyła z użyciem prezerwatywy i jajeczko nie zostało zapłodnione i ten wspaniały materiał genetyczny uległ zmarnowaniu. Czy każda owulacja ma zakończyć się ciążą, bo może narodzić się kolejny np. Kopernik? Z pewnością wielu takich geniuszy tracimy, bo kobieta będąc płodna przez wiele lat x 12 owulacji urodzi 1-5, czasem więcej dzieci.

  Sprawę tę wielokrotnie przemyślałem, bo osobiście w rodzinie miałem podobny przypadek. On mocno religijny namówił swą żonę, by urodziła mocno zdeformowany płód. Badanie USG nie pozostawiało wątpliwości. Dziecko żyło kilka godzin a trauma po tym omal nie rozbiła tego małżeństwa. I to on mocniej to przeżył, rzucił się w wir dobroczynności porzucając dotychczasowe życie, rodzinę, pracę zawodową, a ona nie tylko musiała dbać o pozostałe dzieci, , zapewnić utrzymanie, ale również ratować męża i rodzinę. Dzięki Bogu trafiła do mądrego księdza, który męża postawił na właściwym miejscu. Powiedział niewiele. Komu przysięgałeś opiekę, czyżby nie swej żonie i waszym dzieciom? Dziś znów jest to normalna kochająca się rodzina.
 • @Zawisza Niebieski 10:35:08
  //Aborcja, aborcję płodow wadliwych, uszkodzonych wprowadził sam Bóg
  nosi ona nazwę poronienie. Niczym się to nie różni od aborcji przeprowadzonej sztucznie, dlatego taką formę akceptuję.//

  W istocie, to się nie różni ale wiemy też, że to przeciwieństwa, sztuczny - naturalny.
  https://sjp.pwn.pl/sjp/sztuczny;2527224.html
  Można by rzec także, że różni się wszystkim.

  http://antonimy.net/antonim/sztuczny
  http://antonimy.net/antonim/naturalny

  https://sjp.pwn.pl/sjp/prawdziwy;2507934.html

  Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 11:29:42
  Bardzo ważne pytania zadajesz.

  Pozdrawiam.
 • @Franek Ganek 15:20:15
  Warto by się zastanowić nad innymi sposobami na zdrowie (dzieci).
 • @Franek Ganek 15:34:39
  nie truć najpierw matek (rodziców) przyszłego dziecka zatrutym jedzeniem i farmacją a potem dzieci tym samym i szczepionkami

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031