Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
126 postów 10617 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Autentyczny głos Nerona z przesłaniem dla nas.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzymski cesarz Neron przemówił do nas i nie jest to żadna podróbka a autentyczny jego głos.

 

Na szczęście, dla ważności jego "przesłania", jego głos został nagrany.

Niestety, nie było to dobrowolne jego przemówienie do nas wszystkich tu na Ziemi (co sam wyznał, że każdy musi tego wysłuchać) a wymuszone na nim przez księdza egzorcystę.

 

Otóż w czasie egzorcyzmów na młodej, bardzo ładnej dziewczynie, Niemce Annelise Michel okazało się, że siedzi w niej pięć demonów i jednym z nich jest właśnie Neron (innym był Hitler).

Z egzorcyzmów tych powstało 13 taśm magnetofonowych, które zostały przez tego księdza przekazane dwom polskim reżyserom Panom Dokowiczowi i Bodasińskiemu.

 

W czasie pracy nad tymi taśmami, zepsuło się kolejno 5 bardzo drogich, praktycznie nieawaryjnych urządzeń do obróbki dźwięku. Podobno były to „mercedesy” w swojej kategorii.

 

To właśnie dzięki ich pracy, możemy w dzisiejszych czasach usłyszeć to wymuszone na Neronie "przesłanie" dla nas.

A dotyczy to "przesłanie" mocy, której boją się wszystkie demony i diabły.

Przymuszony Neron opowiada że : „to musi zostać uświadomione ludowi”, że tą bronią której boją się wszystkie demony i diabły jest... Różaniec.

Zachęcam więc do wysłuchania autentycznego głosu Nerona (co szatan mówi o Różańcu)

www.youtube.com/watch

Czy to „przesłanie” Nerona nie jest zgodne z tym co od setek już lat mówi do nas w Swoich objawieniach Matka Boska : „módlcie się codziennie na Różańcu”?

 

Tutaj można obejrzeć ten przerażający film Panów Dokowicza i Bodasińskiego :

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • Kto głupi to to kupi!
    Duch kobiety który wygląda na ducha matki Pana Jezusa, albo synuuje że jest duchem matki Pana Jezusa jest złym duchem, jakimś demonem. A złe duchy nie mówią prawdy, tylko kłamią. I żeby uniknąć zagrożenia kłamią o tym, czego się niby obawiają, aby ogłupieni ludzie stosowali nieskuteczne, nie grożące demonom działania. I skoro ten zły duch niby matki Pana Jezusa wspomina o różańcu, to jako kłamiący duch demaskuje się że jest demonem, a nie matką Pana Jezusa. A terkotanie różańca jest grzechem. To obrzydliwy dla Boga spirytyzm wzywania zmarłych. Demony się grzechów nie boją, tylko je wykorzystują przeciwko ludziom.
  • @von Finov 00:42:10
    Złe duchy robią to co im każe Pan Bóg, albo to na co im wobec nas pozwoli

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930