Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
100 postów 9859 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

„Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takie słowa powiedział Bóg Ojciec do Matki Bożej, gdy zwróciła się Ona do Niego w sprawie Heroda... Był to chyba jeden z nielicznych przypadków, gdy Bóg Ojciec odmówił czegoś Matce Boskiej.

 

      Orędzie o tym Fakcie jest dla nas cenną wskazówką. Ale nie tylko to było (i jest) treścią dawanych nam przez Pana Boga Orędzi. Niektóre z tych treści są w dzisiejszych czasach, niemal sensacyjne.

Np pewnie każdy z nas zastanawiał się, skąd wzięła się ta cała widzialna forma obrzędów w naszym Kościele, czyli np. sutanny księży, ich ornaty i cała ta - nazwijmy to – bielizna liturgiczna itd.

Dla wielu czytelników, będzie to z całą pewnością zaskoczenie, ale sutanny, ornaty i wiele innych elementów tej „bielizny” uszyła dla apostołów- pierwszych kapłanów Pana Jezusa, Sama... Matka Boska.

Rola Matki Boskiej w formowaniu się Kościoła Jej Syna, sprowadzała się nie tylko do tego, bo np także wiele obchodzonych i tych niestety przez niektóre reżimy zniesionych świąt kościelnych, pochodzi od Matki Boskiej.

Także nasze Wyznanie wiary, tzw Skład apostolski powstał w tamtych czasach a dokładniej po Zesłaniu na apostołów Ducha Św, gdy Matka Boska zebrała w jedną modlitwę przekazane im poszczególne wersety modlitwy. Stąd pochodzi nazwa tej modlitwy – Skład apostolski.

Modlitwa ta, zapisana i rozdawana przez Matkę Boską pomiędzy ludzi, skutkowała masowymi nawróceniami, uzdrowieniami i uwolnieniami od złych duchów.

Zachęcam do wysłuchania bardzo ciekawych wykładów na ten temat, bo jest w nich wiele przemilczanej w naszych czasach prawdy o naszym życiu tu na tej Ziemi, jak się okazuje... naszym wygnaniu z Raju.

Ta przemilczana a nawet ukrywana przed nami Prawda, objawia nam, że to właśnie tutaj, na tym wygnaniu, musimy zasłużyć na powrót do tego prawdziwego Raju.

Jak pokazuje praktyka, niestety nie wszyscy z nas zasłużą na ten powrót do Raju.

Wiemy z Pisma Świętego, ale i właśnie z tych Orędzi, które są niejako Jego uzupełnieniem, którzy z nas na pewno nie zasłużą na ten powrót do Raju. Będą to ci z nas....

KTÓRZY WZGARDZĄ BOŻYM MIŁOSIERDZIEM...

Wysłuchajmy tych wykładów. Tutaj jest jeden z nich:

www.youtube.com/watch


 

KOMENTARZE

 • U..a mocne,same nowe informacje, nawet dla katolika
  A może tak jakieś źródła tych informacji, bo na ile znam Nowy Testament tam tych informacji nie zamieszczono. Ani o tym, że Matka Boska szyła ubrania dla apostołów, ani o tym, że Matka Boska rozdawała zapisaną modlitwę.
 • witam
  Mógłby Pan podać źródło tytułowego cytatu?
 • @Zawisza Niebieski 23:04:21
  Zachęcam do wysłuchania wykładu, do którego link zamieściłem. Zachęcam także do wysłuchania innych wykładów z tej konferencji a wszytko się wyjaśni.
  Pozdrawiam.
  P.S a odpowiadając od razu na ten atak na tzw objawienia prywatne (czy rzeczywiście tylko prywatne?), podpowiadam:
  Czy Pan Bóg wysyłając nam tu na Ziemię Swojego Syna, Który narodził się, objawił Ewangelię, umęczony, zmarł za nas i zmartwychwstał, zostawiłby nas od tego czasu na pastwę losu? tzn szatana?
  Wiemy z tych Orędzi, ale i Cudów (np Eucharystycznych), że tak nie jest Pan Bóg nie zostawił nas samych, jak zapewne chciałby szatan, który rękami swoich wyznawców kpi sobie m.in z tych tzw objawień prywatnych
 • @roux 23:10:47
  Wszystko jest w wykładzie do którego link zamieściłem
 • @Jan Paweł 23:14:11
  oczywiści chodzi tylko o te objawienia prywatne, które są uznane przez Kościół.
  Uznane a więc bardzo starannie z wielką ostrożnością zbadane.
 • Czyli mamy do czynienia z rewelacjami XVII w mistyczki Marii z Agredy
  Takich nawiedzonych zakonnic w historii Kościoła było kilka, m.in. nasza Faustyna Kowalska. Opowiadania te nigdy nie zostały przez Kościół zatwierdzone. Dzięki mądrości Kościoła jako katolik w opowiadania te nie muszę wierzyć. O kulcie Maryjnym pewnie wypadałoby coś napisać, bo niestety coraz częściej wykazuje on cechy niezależnej religii, niezależnego kultu, choćby biorąc pod uwagę liczbę świąt maryjnych w porównaniu do liczby świąt poświęconych Jezusowi. Jeśli chodzoi o wydarzenia pierwszej połowy I wieku wolę opierać się o źródła datowane na I/II w. Kult Maryjny jest znacznie późniejszy.
 • @Jan Paweł 23:18:38
  Mądre słowa napisałeś "oczywiści chodzi tylko o te objawienia prywatne, które są uznane przez Kościół. " książka "Mistyczne Miasto Boże," w roku 1681 została wpisana na Indeks ksiąg zakazanych. Podobnie jak miało to miejsce z Dzienniczkami Faustyny Kowalskiej. Dlatego do objawień prywatnych należy podchodzić z bardzo daleko posuniętą ostrożnością. Jakoś nie wierzę w plamy na oknach, święte drzewka (św. Lipka), konie, co się zatrzymały i nie chciały dalej iść (Częstochowa). Trzeba oddzielać klechdy ludowe, opowieści mistyczek od wiary Kościoła, bo klechdy ludowe może piękne w swym obrazowaniu, pouczające w treści ale powagi Kościołowi nie przynoszą. Bo później pewni mędrcy wygłaszają poglądy "papieże okłamują was...".
 • @Zawisza Niebieski 10:19:42
  Odpowiem św Pawłem "Bóg wybrał właśnie to co głupie w oczach świata aby zawstydzić mędrców, wybrał to co niemocne by mocnych zawstydzić...."
  Oczywiście inaczej z uznaniem objawień sprawa by wyglada gdyby Pan Bóg przyszedł do profesora, biskupa, rektora uczelni itd. Ile to wtedy było by wymądrzania się, pychy itd...
  Panie Zawiszo czy Pan też ma jakiś z tego powodu żal do Pana Boga? Bo widzę że Panu też coś nie brdzo się widzi że Pan Jezus przyszedł do niewykształconej Haliny Kowalskiej ze wsi....
 • @Jan Paweł 13:14:43
  Szanowny Panie, nie mam żadnego powodu do żalu do Pana Boga, ale mam żal do ludzi co się pod Pana Boga podszywają. Mamy tu na Neonie takich, co im się "Chrystus objawia" gdy tylko Biblię zaczynają czytać i tenże ichni chrystus nie mylić z Chrystusem brednie im opowiada, a oni te brednie dalej przekazują.
  Zapytam, czy powaga Kościoła jest dla Pana czymś ważnym? Bo jeśli tak, to podałem kiedy Kościół swą powagą pisma na które się Pan powołał oraz pisma Faustyny Kowalskiej na indeksie ksiąg zakazanych umieścił.

  W internecie spotykam różnych nawiedzonych, co swe interpretacje nauki Jezusa tworzą. Ja szukam po pismach kanonicznych, po pismach apokryfocznych z okresu zbliżonego pismom kanonicznym. Szukam w innych pismach chrześcijańskich i pozachrześcijańskich a także w badaniach przedchrześcijańskiej wiary Ojców naszych. Stąd np. wynika, że wiele z naszych Polskich zwyczajów związanych z kultem Maryjnym to przedchrześcijańskie wierzenia Ojców związanych z boginią Mokosz.
  Jestem odporny na słowa takie jak "diabeł cię opętał", czy "czy Pan też ma jakiś z tego powodu żal do Pana Boga" Pytanie proste, Kościół uznał? Kościół swą powagą potwierdził? Nie, to jest to scince fiction autorstwa tej pani. Inaczej będę musiał się modlić do tłustej plamy na szybie sąsiada, bo kilku osobom się wydaje, że prezentuje ona widok Maryi.
  Mało to mamy takich przypadków oszustwa? W jednej parafii podczas odsłonięcia wizerunku Piety odpadły wykonane z tombaku szaty więc wierni mają przynieść kilka kg złota, srebra, kameni szlachetnych na nową szatę a nie kopnąć w miejsce, w którym plecy tracą szacowną nazwę oszustów, co z Boga kpią dla swego materialnego zysku. Matka Boska była kobietą skromną, bogobojną, Jej inne wartości przyświecały niż drogie świecidełka cenne dla oszustów w sutannach.
  Zadedykuję Panu pieśń barda, którego myśl cenię.
  https://www.youtube.com/watch?v=UQNfiNPGvdI
 • @Zawisza Niebieski 00:19:01
  Przypominam że Jan Paweł II kanonizował tą "nawiedzoną wariatkę" Siostrę Faustynę a sprawdzał ją teologicznie i wydał nihil obstat, profesor który wcześniej mówił że prędzej mu kaktus wyrośnie gdy ona będzie śwìętą.
  Obawiam się że ma Pan jednak jakieś problemy ze swoją Wiarą.
  P.S zaś co do Pana negowania złych duchów, piekła, opętań itd to zchęcam do porozmawiania z jakimś ksìędzem katolickim egzorcystą - praktykiem który na codzień ma z tym do czynienia. Bo Pan tylko teoretyzuje na szczęście dla Pana, na ten temat.
  Zaś co do grzechów cięźkich , to niestety zdarzają się one także wśród księży
 • @Jan Paweł 06:06:40
  Tak wiem, że siostra Faustyna została kanonizowana w okresie masowych kanonizacji za JPII. Bardzo tego człowieka szanuję, ale akurat to mam mu za złe. Fakt faktem, że Dzienniczki tak jak i książka na którą się pan powołuje nigdy nie zostały przez Kościół uznane i że znajdowały się a indeksie ksiąg zakazanych. Tak więc opowiadanie, że jakieś fakty tam opisane to prawda historyczna tylko ośmiesza ludzi wierzących.

  A księża są ludźmi tak jak każdy z nas, nic więc dziwnego, że również pośród nich zdarzają się grzechy ciężkie. Nie jest to żaden powód by oskarżać Kościół do momentu gdy ten Kościół nie zacznie tych grzechów ukrywać, krzyczeć, że to "walka z Kościołem", bo wtedy grzech księdza staje się grzechem Kościoła.
 • @Zawisza Niebieski 11:23:15
  Skoro jakiś dokument otzymal imprimatur to tym samym został przez Kościół uznany. Dziennik jak wiemy ma imprimatur tak samo zapisy Marii z Agredy. Niestety to prawda że niektóre cenne dokumenty spoczywają w archiwach Watykanu. Tak jest np dziełami Luizy Pikaretty która przez ok 60 lat nie jadła ani nie piła, "żywiła się " tylko i wyłącznie Komunią świętą ale w tym czasie napisała 36 tomów Orędzi. Niestety znamy powszechnie tylko jeden tom bo reszta właśnie jest w "areszcie ". Ale już tylko to co znamy ma bardzo wielką wartość dla naszego uświęcenia. Co do tego że żyjemy tu po to by zasłużyć na świetość to chyba nie ma Pan wątpliwości?
 • @Jan Paweł 13:06:58
  Pozwolenie na drukowanie nie oznacza jeszcze uznanie przez Kościół objawień. Jak wiesz, indeks ksiąg zakazanych dziś ma znaczenie moralne, nikt nie będzie odpowiadał za czytanie umieszczonych tam dzieł. Książki te mogą zawierać mądre słowa, mądre idde ale nie można głosić iż to, że jakaś zakonnica napisała, że Miriam szyła apostołom szaty podobne do szat księży jest prawdą historyczną. Jak wiemy, mózg często płata nam figle, można wprowadzić się w trans, w którym różne rzeczy, obrazy pojawiają się w głowie, przykładem mogą być sny w transie Indian Ameryki Północnej, które nie uznajemy za objawienia Boże, choć oni w to święcie wierzyli. Dla mnie takie objawienia mają podobne źródło i dzięki Bogu Kościół tę niewiarę, sceptycyzm nie uznaje za grzech.
 • @Zawisza Niebieski 14:10:10
  Imprimatur oznacza tzw nihil obstat, czyli czystość i zgodność z Nauką Kościoła. Porównywanie np Dziennika sw Siostry Faustyny do halucynogennych zwidów Indian jest tutaj wielkim nadużyciem. Jak wiemy Pan Bóg nie tylko jest obecny w tych uznanych Orędziach ale także i różnych na przestrzeni wieków Cudach, także eucharystycznych gdzie grupa krwi i geny zgodne są z tymi pozostawionymi nam na Calunie Turyńskim. Wiele a nawet bardzo wiele by tu można na ten temat napisać.
 • @Jan Paweł 14:26:21
  Imprimatur oznacza zgodę Kościoła na drukowanie danej publikacji a nie jej zgodność w całości z nauką Kościoła. Trudno oceniać rewelacje dotyczące życia Maryi jak to, że szyła ubrania dla apostołów i jakie ubrania szyła pod względem zgodności z nauką Kościoła. Tu nie chodzi o zgodność z nauką ale czy objawienia zostały uznane przez Kościoł czy też nie.
  Weźmy przykładowo Licheń, Bazylika stoi w miejscu nigdy przez Kościół nie uznanych objawień które miał pasterz i ranny żołnierz, czy to oznacza uznanie tych objawień przez Kościół?

  Jeśli chodzi o Indian, to te zwidy nie były halucynobenne, a wynikały z wprowadzenia się w trans. Idealną metodą wprowadzenia się w trans bez żadnych środków jest powtarzanie wielokrotnie przez dłuższy okres czasu jakiegoś słowa, jakiegoś zwrotu. Taki efekt można uzyskać np odmawiając długo różaniec, powtarzając mantrę. Tak działa nasz mózg.
 • @Zawisza Niebieski 16:05:34
  Kościół nie firmuje niczego co nie jest zgodne z Jego Nauką więc imprimtur potwierdza tą zgodność. Zaś co do Kanonu Tradycji Kościoła to Sam Pan Jezus powiedział apostołom w czasie Ostatniej Wieczerzy że jest jeszcze wiele tego co chciał im powiedzieć ale na tym etapie nie są oni zdolni to przyjąć. Kościół dowiedział się tego właśnie przez mistyków. Ostrzegam więc przed występowaniem przeciw Kościołowi, Jego Naukom i Tradycji.
 • @Jan Paweł 20:58:48
  Nie raz słyszałem o takich co "występującymi przeciw Kościołowi" nazywali ofiary grzechów kapłanów, ja tych ludzi, co stosują takie określenia nazywam "największymi wrogami Kościoła", co grzech człowieka - kapłana jest grzechem człowieka. Ale gdy Kosciół stanie za tym człowiekiem to ewentualne grzech człowieka stają się grzechami Kościoła. Więc proszę mnie nie straszyć występowaniem przeciw Kościołowi gdy stawiam twarde pytania o prawdę.

  Jak najbardziej jestem za nauką Kościoła, ale opowieści tych pań nie są nauką Kościoła. Miriam matka Jezusa była skromną osobą, matką kochającą, matką troszczącą się o swego syna. Nie rozumiała Jego nauki ale bała się, że za tę naukę poniesie karę śmierci. Nie w główie były jej że będą jej obrazowi drogocenne suknie przypinali.

  Jezus dał ludziom Ducha Świętego, a nie mistyków. Do Ducha świętego nie do mistyków modlą się biskupi, gdy zaczynają obrady.

  Imprimtur oznacza iż tekst nie zawiera tez niezgodnych z nauką Kościoła a nie to, że jest to prawda w takich szczegółach, jak to, że Matka Boska szyła ubrania i że te ubrania były podobne do ubrań dzisiejszych księży.
  Ale by był pokój między chrześcijanami przesyłam pieśń, którą lubił Jan Paweł II, człowiek, którego miałem szczęście spotkać i człowiek którego cenię, choć moim zdaniem popełniał błędy, jak to człowiek. Nawet papież ma spowiednika, czyli nawet papież grzeszy. Tu zamilknę o historii, bo wiele można by o tym powiedzieć. A pieśń jest piękna i dająca spokój.
  https://www.youtube.com/watch?v=X1sp2g4f8Ts
 • @Zawisza Niebieski 22:14:48
  Dodam tylko do tych moich komentarzy, że wielkim błędem jest myślenie że Matka Boska była zwykłą kobietą, że nie była do tej Misji specjalnie przez Pana Boga przygotowana. Dodam także że Kościół nie każe wiernym okazywania materilnej drogocennej wdzięczności za otrzymane Łaski. Duch Święty jak wiemy także ze Składu Apostolskiego który powstał po zesłaniu Ducha Świętego "mówił przez proroków ", no bo w jaki ludzki sposób Jego Nauki mają trafić do ludzi? Obawiam się że jest Pan pod silnym wpływem herezji protestanckich
 • @Jan Paweł 06:30:23
  Nie mają na mnie wpływu żadne odchylenia czy to protestanckie, czy też katolickie. Z protestantami nie mam kontaktu. Dlatego właśnie zaprotestowałem przeciw uznawaniu fantazji/wizji tej pani jako prawdy. Mirmiam była zwykłą kobietą, matką taką jaką wielu z nas chciałoby mieć, wzorem dla kobiet, matek synów i córek, ukochanych żon mężów. Ale również kobietą tamtych czasów, wychowywanych na posłuszną Bogu i mężczyźnie, kochającą swego syna i pozostałe swoje dzieci i martwiącą się o Jego przyszłość, nie rozumiejącą Jego nauki i misji, ale chcącą uchronić go przed przeznaczeniem. Na to wszystko można znaleźć potwierdzenie w Biblii. Tu celowo umieściłem "pozostałe jej dzieci" bo o to jest spór między tymi, co twierdzą "zawsze dziewica" a tymi co mówią, "...lecz nie zbliżał się do Niej, aż porodziła Syna..." Miriam była żoną Józefa i nawet jeśli Jakub brat Pański był synem z innego małżeństwa był synem Miriam. Kobieta decydująca się poślubiać dzieciatego mężczyznę, jak na dość wątłych przesłankach głosi Kościół, będąc uczciwą musi stać się matką dla jego dzieci. Inaczej nie jest uczciwą kobietą. Sądząc ze słów "Przyszła Jego matka i Jego bracia i zatrzymawszy się na zewnątrz, posłali do Niego, aby Go przywołać. 32 A przy Nim siedziała wielka gromada. Powiedzieli Mu: "Oto Twoja matka, Twoi bracia i Twoje siostry czekają na Ciebie na zewnątrz"." [Mk 3, 31-32]

  Z pewnością nie były dla niej wartością świecidełka, którymi dziś ludzie chcą ikony ozdabiać a kapłani nawołują do zbierania. Czy to szaty na ikonie częstochowskiej, czy też inne.

  Kult Maryjny jest późnym kultem w chrześcijaństwie, niestety dziś KRK coraz bardziej zdąża do kultu Maryjnego odrzucając podstawy Chrześcijaństwa, warę w Boga Ojca i Jego Syna. Dziś poprzez zakony maryjne, przez sanktuaria Kościół znacznie więcej czasu poświęca człowiekowi, kobiecie, matce niż Bogu. Nigdzie nie zapisano, że Jezus swą Matkę na orędownika Nauki wyznaczył. Orędownikiem, tym do którego modlą się biskupi, zanim podejmą ważkie decyzje względem wiary jest Duch Święty zesłany nam w Wieczerniku, którego przyjmujemy w sakramencie Bierzmowania. Ja o ten sakrament dbam bo w momencie jego przyjmowania odczułem uczucie wyraźne, choć może niewytłumaczalne, było to drżenie ciała, było to odczucie, że coś na mne spływa, był to moment który zapamiętam do końca życia nie potrafiąc sobie jego wyjaśnić. Ale wiem, że poczułem jak Duch Święty stąpił na mnie.
 • @Zawisza Niebieski 21:32:58
  Chciałbym Panu zwrócić uwagę że pomniejszając wagę Osoby Matki Boskiej walczy Pan z kultem Matki Boga. Przypominam że jest to czysty satanizm. To szatan nie może znieść aź tak wielkiego wywyższenia Matki Boskiej i na rożne sposoby przy pomocy ludzi różnych sekt protestanckich z Nią walczy.
  Świadomie lub nie, stoi Pan po stronie szatana
 • @Jan Paweł
  MARIA, SZCZĘŚLIWĄ MIĘDZY NIEWIASTAMI!

  Janie Pawle, modlitwy do Marii są niezgodne z Ewangelią Pana i Boga Jezusa Chrystusa.

  Jest tylko Jedna Osoba dana ludziom, Która jednocześnie Jest Ojcowskim Pośrednikiem. To Pan Jezus który umarł i zmartwychwstał.

  Apostoł Piotr o Zbawicielu powiedział:

  "12 I nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni".

  Dzieje Apostolskie 4/12

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Dz/4.php

  http://m.neon24.pl/49ed570d70161b419beb7ee948f430ab,0,0.jpg

  Nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia!

  http://m.neon24.pl/50ac82944b5cb3303bc37ef98f0cd443,0,0.jpg

  Nie ma w Biblii najmniejszej nawet wzmianki mówiącej o tym, że do Marii można się modlić. Nie ma choćby z przyczyny opisanej powyżej jak i z tej, że tej kobiety zgodnie z Bożym Prawem nie ma w Niebie.

  Pan Jezus ustanowił swój dzień zmartwychwstania dla rodzaju ludzkiego. On zmartwychwstał blisko 2000 lat temu a wszyscy ludzie przez Niego wybrani odziedziczą żywot wieczny w dniu powtórnego Jego przyjścia.

  Ewangelia według Jana 14:2, 3

  "2 W domu Ojca mego jest mieszkań wiele. Gdyby tak nie było, to bym wam powiedział. Idę przecież przygotować wam miejsce. 3 A gdy odejdę i przygotuję wam miejsce, PRZYJDĘ POWTÓRNIE I ZABIORĘ WAS do siebie, abyście i wy byli tam, gdzie Ja jestem".

  http://www.nonpossumus.pl/ps/J/14.php

  Zwróć uwagę na słowa: "Przyjdę powtórnie i zabiorę was do siebie!".

  http://m.neon24.pl/e0fb1428766bcc94cb248cbabfcafe7b,0,0.jpg

  Oraz 2 List Apostoła Pawła do Tymoteusza 4:8

  "7 W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem. 8 Na ostatek ODŁOŻONO DLA MNIE WIENIEC sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia, a nie tylko mnie, ale i wszystkim, którzy umiłowali pojawienie się Jego".

  http://www.nonpossumus.pl/ps/2_Tm/4.php

  A tutaj zauważ co mówi Paweł "Odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan!".

  http://m.neon24.pl/0ab356c3d2795d2a7ff9a4db8f561bf4,0,0.jpg

  Maria nigdy nie życzyłaby sobie takich hołdów jakie oddają jej Polacy.
  Mówiąc dobitniej, Polacy i inni rozsiani po świecie katolicy nie zgadzają się z wyżej wymienioną.

  "Szczęśliwą zwać mnie będą wszystkie pokolenia ziemi" - oto jej prorockie słowa wypowiedziane blisko 2000 lat temu zapisane "u Łukasza" 1/47!

  Katolik jednak kompletnie ignoruje jej proroctwo. Dla niego Maria jest:
  Królową Niebios, Pośredniczką, Orędowniczką, Pocieszycielką, Królową Aniołów, Królową Apostołów, Królową Polski...

  http://m.neon24.pl/3e978e3468248af31b02b4cb2d37c592,0,0.png

  I pomyśleć, że Bóg Ojciec tylko i wyłącznie Syna Swego dał rodzajowi ludzkiemu przed którym ludy narody i języki zgiąć powinny swoje kolana...

  Katolickie kolana są jednak ze spiżu!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 10:26:51
  Oczywiście że nie ma w kim innym zbawienia jak tylko i wyłącznie w Jezusie Chrystusie. Ale to nie kto inny a właśnie nasz Pan Jezus Chrystus dał nam tu na Ziemi Swoją Matkę słowami "Oto Matka twoja" i jednocześnie powierzył Jej nas tu na Ziemi slowami "Oto syn Twój ". W kaźdym innym wypadku Pan Jezus powiedzialby do sw Jana np : zaopiekuj się MOJĄ Matką....
  Kiedy wy to w końcu pojmiecie , także dla swojego dobra.
  Czy Matka Boga może być zwykłą grzeszną kobietą?
 • @Jan Paweł
  PRZESTAŃCIE KPIĆ Z BOGA OJCA!!!

  Janie Pawle, nie gniewam się na Ciebie za to, że zakpiłeś sobie z mojego wpisu w zasadzie nie odnosząc się do niego.
  Jednak widzisz Kolego, muszę nazwać Cię oszustem. No po prostu muszę i koniec. Po pierwsze dlatego, że Maria dawno temu wyraźnie prorokowała, iż narody zwać ją będą "szczęśliwą między niewiastami" a nie Królową Apostołów, Królową jakiegoś kraju czy Królową Aniołów!

  Ty, kompletnie nie jesteś posłuszny jej słowom zatem mówiąc Twoim językiem "nie kochasz jej", ponieważ uczysz inaczej niż ona uczyła!

  Po drugie! Piszesz:

  "Ale to nie kto inny a właśnie nasz Pan Jezus Chrystus dał nam tu na Ziemi Swoją Matkę słowami "Oto Matka twoja" i jednocześnie powierzył Jej nas tu na Ziemi slowami "Oto syn Twój ".

  I w tym miejscu występuje Twoje największe kłamstwo. I tutaj mam do Ciebie pretensję! No bo jeżeli ktoś oskarża Mojego Pana i Boga Jezusa Chrystusa o to, że chociaż Zbawiciel swoje słowa skierował tylko do Jana to należy uważać, że skierował je do wszystkich, to ja wyraźnie mówię, że taki ktoś jest oszustem!

  Ta sama sprawa dotyczy słów skierowanych TYLKO do Marii, która miała być wzięta przez Jana pod opiekę. W ten sposób możesz pisać do katolików ale nie do mnie Janie Pawle!

  Parę słów o Marii!

  Maria była wspaniałą, wybraną kobietą. Spośród wielu niewiast to ją spotkało to wielkie błogosławieństwo. To ona miała urodzić Pana Boga według ciała! Maria bez dwóch zdań będzie wzbudzona z martwych zgodnie z obietnicą Syna Bożego.
  Stanie się to z chwilą powtórnego przyjścia Pana Jezusa.

  Jednak i Maria popełniała błędy. Pierwszym błędem było wymuszenie na Panu Jezusie cudu w Kanie Galilejskiej!
  Drugim zaś błędem było przeszkodzenie Synowi Bożemu w głoszeniu Ewangelii.

  No i na koniec. Maria nie jest matką Boga. Pan Jezus jest Synem Boga Ojca. Przestańcie sobie wreszcie z Boga Ojca robić kpiny!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 15:05:41
  Obawiam się że piszesz nową ewangelię.
  Powiem krótko: Prawda jest inna niż to co piszesz
 • @Jan Paweł
  O TWOIM BRAKU WIEDZY BIBLIJNEJ!

  Janie Pawle, to jest po prostu bardzo smutne... Nie potrafisz wziąć do ręki Biblii i odpowiedzieć? Nie potrafisz obronić swoich poglądów? Rozumiem! Potrafisz dywagować z katolikami, może ze Świadkami...
  Jednak nie wiesz, co powiedzieć człowiekowi, który w czyn chce wprowadzić Nauki Pana Jezusa i Boga Ojca!

  Prawda jest inna...? Nie Janie Pawle, to właśnie Wy, katolicy, wprowadzacie swoje Nauki, nieoparte na Ewangelii Syna Bożego.

  Sama Maria Ci zaprzeczyła. Ona była służebnicą Pańską ale TY sługą Bożym nie jesteś. Sługa Boży powinien znać Nauki Swojego Nauczyciela. Sługa Boży powinien Pana Jezusa wychwalać a nie propagować modlitwy do Marii. Czy mówiłem już, że powinieneś porzucić katolickie farmazony? Skoro nie, to mówię teraz: Porzuć fałszywą katolicką TRADYCJĘ i zwróć się o pomoc do Pana Jezusa. Taka jest Wola Boga Ojca!

  Na koniec: Po ostatnim wpisie Twoi koledzy katolicy chyba się zastanowią nad Twoją niemocą Biblijną!

  Janie Pawle, to jest po prostu bardzo smutne.


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 19:22:10
  Skoro nie jesteś katolikiem to kim jesteś? bo wygląda mi to na Świadka Jehowy (pewnie nie wiesz że tą sektę finansuje Coca Cola) lub protestanta - piewcę Lutra- zbrodniarza który schronił się w klasztorze gdzie "zbawił" zakonnicę i jeszcze parę innych kobiet.
  Obejrzyj sobie film o objawieniach w Siekierkach i oceń sam czy to wszystko o Matce Boskiej jest prawdą czy nie
 • @Jan Paweł 19:57:10
  KerenOr w objawienia to raczej powinien wierzyć, bo sam twierdzi, że jemu Jezus Biblię objaśnia. :) To taka dziwna sekta, co opowiadają o Biblii różne "ciekawe" rzeczy, ostatnio wynalazł, że anioły spółkowały z kobietami a te rodziły im dzieci. Występuje w trójcy jednej myśli On, Grzegorz i Jassy i szukają takiego, co nie ma wiedzy religijnej. Jak znajdzie kogoś, kto wykaże mu błędy, zagoni w kozi róg zaraz go u siebie banuje i nadal szuka kolejnego naiwnego. Ogólnie jego celem jest udowodnić, że Kościół tylko kłamie a on mówi prawdę. Tak więc nie jest to żadne z uznanych odłamów chrześcijaństwa.
 • @Jan Paweł
  NORMALNIE OPADAJĄ RĘCE!

  Janie Pawle czekam za Twoim ustosunkowaniem się do moich komentarzy.
  Napisałem wyraźnie że sama Maria Ci zaprzeczyła więc może wreszcie zdobędziesz się na odwagę i napiszesz kilka słów?

  A jeśli o kłamstwa Świadków... chodzi, to nie mam z nimi nic wspólnego! Oni poniżają Boga Ojca i Jego Syna!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:28:19
  Ja myślę że Karen należy do tej grupy przeszkolonych "badaczy" Biblii których zadaniem jest osiągnięcie jak największej ilości ludzi wierzących od Wiary.
  Niestety (dla nich) dopiero po śmierci dowiedzą się jak ciężko przyjdzie im za to zapłacić
 • @57KerenOr 10:25:08
  Zachęcam Cię do zapoznania się z Orędziami Pana Boga danymi nam przez mistyków. Ale staraj się znaleźć te wydane przed wojnami bo te współczesne są - mówiąc nieładnie- wykastrowane z Wiary
 • @Jan Paweł
  JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM... BARDZO ZŁYM!

  Cześć!

  https://i.pinimg.com/originals/87/18/8f/87188fe1cfe96e99fe188f524906859b.gif


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @57KerenOr 15:54:31
  A ja Ci życzę przejrzenia, bo takie zabawy z Pismem Świętym pod kątem deprecjacji Matki Boskiej nie sluża naszemu uświęceniu. A chyba to jest tu na tej naszej Ziemi najważniejsze. Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031