Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
74 posty 8927 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Seks-edukacja ukrytą pedofilią?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„ludzie liżą się po narządach” … tak brzmiała odpowiedź dziecka na pytanie o to, co było na zajęciach w szkole.

 

      Z wielkim niepokojem przeczytałem artykuł Stowarzyszenia „Ordo Iuris” które alarmuje, że lewackie środowiska LGBT i pewnie takiej samej orientacji, skupione wokół Gazety Wyborczej zbierają pieniądze na pozew przeciw organizacji rodzin wielodzietnych, która skutecznie sprzeciwiła się barbarzyńskiej seksualizacji dzieci w szkołach:

//www.ordoiuris.pl/rodzina-i-malzenstwo/podsumowanie-akcji-chronmy-dzieci

 

Jakiś już czas temu, przeczytałem wywiad z Panem Mariuszem Dzierżawskim, pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”:

https://marucha.wordpress.com/2014/06/09/pedofilska-szajka-chce-opanowac-panstwo-wstrzasajacy-wywiad-z-pelnomocnikiem-akcji-stop-pedofilii/

gdzie z przerażeniem przeczytałem, że w warszawskiej siedzibie... PAN!, odbyła się konferencja na której zachwalano dokument pt „Standardy Edukacji Seksualnej w Europie”.

Uczestnicy domagali się wprowadzenia w Polsce tego dokumentu, który upoważnia zboczonych chyba seks-edukatorów, do nauki m.in masturbacji praktycznie od niemowlęctwa, wpajania dzieciom orientacji homoseksualnej, zaś 6-cio latki mają poznawać antykoncepcję oraz pojęcie „akceptowalnego współżycia seksualnego za obopólną zgodą”....

12-latki mają być zachęcane do homoseksualnych „coming out-ów”, czyli ujawniania przed innymi ludźmi skłonności homoseksualnych...

Jak się okazuje w 80-ciu polskich miastach (dane z 2014r) działają już tzw „Równościowe przedszkola”, których program jest już spójny z tym „europejskim” dokumentem.

Nie ulega wątpliwości, że tak pojęta seks-edukacja ma różnoraki związek z pedofilią. Może zacytuję tutaj Pana Dzierżawskiego:

„... instruktaż seksualny wobec kilkuletnich dzieci niszczy w nich barierę wstydu, który spełnia funkcję ochronną. Jeśli dziecko dowiaduje się w szkole, że głaskanie narządów intymnych to nic złego, ma mniejszą szansę przeciwstawić się pedofilowi, który robi to samo. Warto zauważyć, że zwolennicy seks edukacji przyznają się czasami do aktów pedofilskich, tak jak miało to miejsce w przypadku Daniela Cohn-Bendita, który opisywał jak molestował 5-letnie dzieci w przedszkolu. W 2012 roku, Ruch Palikota zaprosił Cohn-Bendita do Polski, a niedługo potem złożył projekt przymusowej edukacji seksualnej. Związek pedofilów z seks edukacją jest wyraźny.”

Zachęcam do przeczytania obu powyższych artykułów i do głębokich refleksji nad chyba już „Czasami Ostatecznymi” w których żyjemy, bo nasza bezczynność w tej materii, jest cichym przyzwoleniem na ten proceder

Na co może liczyć naród, który pozwala na takie barbarzyństwo w stosunku do swoich dzieci?...

KOMENTARZE

 • .....................
  ,, bo nasza bezczynność w tej materii, jest cichym przyzwoleniem na ten proceder ,,
  Wielkanoc minęła a ty dalej się biczujesz...
  Generalnie daję 5* , ale , edukacje powinna być . Pamiętam swoje młode lata i wstyd pożyczenia lub kupna odpowiedniej książki .
  Potem wypłynęła książka Wisłockiej..Sztuka kochania.
  To były jednak inne czasy ,co również sam wspominasz .
  Tak że , edukacja tak .. skrzywienia nie .
 • @fabi 21:35:18
  Wydaje się, że czasy Wisłockiej, to początek w Polsce tzw "rewolucji seksualnej", czyli uwolnienia współżycia pozamałżeńskiego z jarzma grzechu, co skutkuje bardzo boleśnie, bo jest to otwarcie bramy Złu.
  Tutaj można to zobaczyć:
  https://www.youtube.com/watch?v=ON3fMLk6ZaU&t=1134s
 • @Jan Paweł 21:45:09
  Paweł , przesadzasz ,, bo jest to otwarcie bramy Złu.,,

  Jeśli Bóg tak zaplanował to ja to muszę uszanować . Nic w tym nie jest złego . Ojciec naszej Religi Abraham , miał nałożnice i Bóg nie miał mu tego za złe . Mało tego coś po majstrował i Sara jego żona w wieku 64 lat zaszło w ciąże . Dawid, harem 200 pań .
 • @fabi 22:52:11
  Jeżeli ktoś przez Ciebie straci Wiarę, czyli przestanie pełnić Jego Wolę ("nie cudzołóż"), to bierzesz za to odpowiedzialność i będziesz Tam "o to zapytany".
  To nie jest mój wymysł.
 • @fabi 22:52:11
  Obejrzyj film, to dowiesz się czy to Pan Bóg tak zaplanował, byśmy ulegali Złu i grzeszyli
 • @Jan Paweł 07:37:07
  ,, Jeżeli ktoś przez Ciebie straci Wiarę ,, .... oj marnej wiary byłby ktoś co straciłby wiarę prze zemnie . Pisanie prawdy nie jest grzechem .

  ,, bierzesz za to odpowiedzialność i będziesz Tam "o to zapytany".

  Nie boję się tego .. już trzy lata temu Ktoś robił mi rachunek sumienia .
  Mogę Ci tylko powiedzieć że nasz świat jest czymś dziwnym i nie zrozumiałym . Nie przesadzaj z tym strachem przed Bogiem .. i nie czuj winy kogoś innego . Bo każdy z nas ma swój koszyczek i zbiera do niego dobro i zło .
 • 5*
  Panie Janie Pawle,
  to temat rzeka, jest w nim wiele wątków, a degeneracja prowadzona jest na szeroką skalę. Oczywiście awangardą w tej działalności jest jak zwykle Żyd.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/07/21/gender-geszeft-i-iii-zydo-rp/

  tu proszę zwrócić uwagę na drugą część tekstu (katoliczka T.Kapela i jej synalek) - wbrew pozorom ta degeneracja odbywa się pod okiem i za wiedzą (może i za aprobatą -?) Kościoła

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/12/przestrzen-polityczno-medialna-dla-polakow-nie-istnieje/
 • @Rzeczpospolita 20:12:37
  Niestety z tego co mówi Pan Paweł Bednarz w tzw adopcji zagranicznej (przeważnie na sprzedaż dla pedofilów) biorą udział dwa ośrodki kościelne.
  Ciekaw jestem gdzie trafiają dzieci z tzw Okien życia.
  Wiemy że Kościół RK przesiąknięty jest NKWD-wcami. Nie wierzę że kapłan z powołania (a nie z NKWD-owskiej ustawki) bierze w tym świadomy udział.
 • @fabi 17:06:21
  potwierdzasz więc moje obawy o koszyczku, który ja nazywam plecakiem, którego TAM nie uniesiemy, jeżeli tutaj go nie opróżnimy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31