Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 8785 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

W PRL-u dochodziło do masowych morderstw dzieci...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ciała zabitych i porzuconych dzieci, były przekazywane do zakładów utylizacji, tak samo jak odpady poubojowe z rzeźni...

 

     Całkiem niedawno, zastanawiałem się w moim poście:

//gibson.neon24.pl/post/142186,szanowny-panie-ryszardzie-opara-epitafium

czym zawiniliśmy, że utraciliśmy te wyjątkowej wartości owoce tzw Ślubów Jasnogórskich, których wyrazem niech będą chociażby tylko, te miliony awansów społecznych wielu pokoleń młodych ludzi ze środowisk wiejskich i robotniczych.

Nie ulega wątpliwości, że owoce te były także dziejowym zadośćuczynieniem za całe wieki pogardliwego wykorzystywania tych środowisk (z całym pasmem tragicznych i dramatycznych przypadłości), przez – nazwijmy to – klasy uprzywilejowane, które sprzeniewierzyły się danemu im przez Pana Boga, powołaniu do opieki nad powierzonym im ludem.

Jedynym grzechem, jaki mi się w czasie tych rozważań nasunął, to ta wielka pycha Solidarności, jako konsekwencja niedoceniania tego Błogosławieństwa Pana Boga, danego nam jako owoce, tego wtedy wielkiego zrywu modlitewnego Polaków.

Jednak, po przeczytaniu e-maila którego dostałem od Fundacji „Prawo do życia”

https://stopaborcji.pl/

zaniemówiłem...

Jako komentarz wstawię może dwa cytaty z tego e-maila:

„...W czasach PRL ciała dzieci, które były masowo mordowane w polskich szpitalach, traktowano jak odpad medyczny. Do dzisiaj w wielu placówkach nic się w tym względzie nie zmieniło…

Ciała zabitych i porzuconych dzieci były przekazywane do zakładów utylizacji odpadów i spalane razem ze śmieciami. Wie Pan co robiono z popiołem? Służył do produkcji… kostki brukowej...”
 

„...Pani Maria (wolontariusz Fundacji- JP) wielokrotnie opowiadała świadectwa położnych, które były zastraszane i przymuszane do milczenia. Dlaczego? Bo na własne oczy musiały oglądać mordy, do których dochodziło w ich szpitalach. Jedna z nich opowiadała, że zmuszano ją do wpychania abortowanych dzieci do słoików z formaliną. Niektóre z nich jeszcze się ruszały…”
 

Nie ulega wątpliwości, że jest to podstawowa przyczyna tego, że utraciliśmy naszą Ojczyznę – ten Dar Pana Boga, dany nam po Ślubach Jasnogórskich.

Jak długo Pan Bóg mógł przyglądać się narodow,i który masowo morduje swoje dzieci, a który przecież został wybrany przez Matkę Boską na Jej Królestwo...

 

,Zastanawiałam się co nas jeszcze czeka ze strony Sprawiedliwości, skoro... może znowu cytat z tego e-maila w którym zamieszczone są cytaty z jednego z wielu forum feministek.

„...Na feministycznym forum internetowym, o którym już Panu opowiadałam, znalazłam kolejne wstrząsające dyskusje. Między innymi rozterki kobiety, która połknęła pigułkę aborcyjną i czekała na wywołanie porodu. Nie widziała co zrobić z dzieckiem, gdy już je zabije:

"Kobieta 1: Boję się, że w toalecie już nie zmieści się. Choć to głupie to cały czas mnie męczy ta kwestia i wciąż jestem zagubiona pod tym jednym względem.
Kobieta 2: No niestety może tak być ze płód do toalety się nie zmieści :/ musisz znaleźć na to jakieś rozwiązanie."

Dziecko po aborcji w szpitalu trafia do śmieci lub zamrażarki. Dziecko po aborcji w domu – do ubikacji… Tak okrutne i niegodne człowieka rzeczy robią maluszkom własne matki…

Niektóre z przyszłych morderczyń mają jednak wątpliwości i wahają się przed połknięciem pigułki śmierci. Gdy podzielą się swoimi emocjami z aborcjonistkami, te skutecznie niszczą ich sumienia. Znalazłam np. takie pytania pewnej kobiety:

"Jak to jest z tym płodem? Mam założoną kartę ciąży. Ginekolog nagrał mi na płytę ostatnie badania. Widać głowę, rączki, nóżki... to coś się rusza. Boje się tego widoku jak już dojdzie do akcji[akcja = aborcja]. Jakie są wasze opinie? Czy zdecydowałybyście się na aborcję w tak zaawansowanej ciąży? Mogę podesłać zdjęcia usg. Doradźcie."

Morderczynie oczywiście zadbały o to, aby „właściwie” jej doradzić. To nie wszystko. Czy wie Pan, że dzieciobójczynie... gratuluję sobie nawzajem po dokonanych morderstwach? „Gratuluję! Byłaś bardzo dzielna, wspaniała babka z Ciebie!” - takie komentarze widać po każdej domowej aborcji…”


 

NA CO MY POLACY LICZYMY...

JAK DŁUGO PAN BÓG BĘDZIE SIĘ JESZCZE TEMU NASZEMU DRAŃSTWU PRZYGLĄDAŁ?...

KOMENTARZE

 • Człowieku(?) który wstawiłeś 1*...
  przeczytaj sobie mojego posta:
  http://gibson.neon24.pl/post/142727,matka-boska-znowu-jak-przed-wojnami-przychodzi-do-polski

  Nasze życie to nie są jakieś żarty. Jesteśmy tu po to, by (podam dwa skrajne przypadki) tak jak Św Siostra Faustyna zostać świętym i przejść do swojego wiecznego życia w świętości,
  albo tak jak Hitler, zostać potępionym i przejść do wiecznej piekielnej męki (jak jesteś taki gieroj, to obejrzyj sobie ten film:'
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw&t=292s do końca)
  Zapytaj sam siebie (o ile stać Cię na taką refleksję) gdzie Ty się kwalifikujesz, bo gdzieś pójdziesz na pewno. Z tym się chyba zgodzisz?
 • @Jan Paweł 21:29:15
  https://demotywatory.pl/uploads/201401/1390334053_by_mrBlacki_600.jpg
 • @Husky 21:35:14
  Obawiam się, że ciężko za to zapłacimy, jeżeli tego bestialstwa nie uda się zatrzymać.
  Nie chciałbym być na miejscu tych posłów (za żadne pieniądze), którzy głosowali za aborcją.
  Wiemy, jak działa modlitwa. Na stronie www.stopaborcji.pl także o tym wiedzą.
  Wiedzą o tym Panowie Bodasiński i Dokowicz, (i cała grupa innych dobrych ludzi), którzy doprowadzili do "Narodowej pokuty" (na Jasnej Górze) i "Różańca do granic".
  Bardzo cennymi w tej materii działaniami są modlitwy różańcowe Krucjaty Młodych...
  Bierzmy do ręki Różaniec, tak jak przez całą drogę, jadące na Wiedeń wojska Jana III Sobieskiego...
  Matka Boska w swoich Orędziach zapewnia nas o Mocy modlitwy, co wiec nam pozostało? korzystajmy z tego oręża, innego lepszego nie mamy.
 • @Jan Paweł 21:49:07
  I po raz kolejny - najbardziej w temacie aborcji szczekały wczoraj kobiety 65+

  https://pbs.twimg.com/media/DX0y7aiU0AA4Xge.jpg
 • @Husky 21:53:38
  ... zamiast już w tym wieku zacząć myśleć (skoro tego wcześniej nie zrobiły) o... swojej przyszłości w NIEŚMIERTELNOŚCI o czym już raczej prędzej niż później, się przekonają.
  Dziwne jest to, jak Ci ludzie potrafią żyć tylko dniem dzisiejszym i w ogóle nie myśleć o swojej przecież niedalekiej przyszłości.
  Skoro juz żadnych wyższych uczuć nie mają, to powinni mieć ten instynkt samozachowawczy...
  Czego też chyba nie mają.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 22:08:44
  Weź się chłopie opanuj .. bo skończysz jak maż mojej kuzynki ..rycerz wiesz od kogo . Każdy odpowiada za swoje życie . Już ci pisałem jesteś człowiekiem małej wiary i dlatego strach odbiera ci logiczne myślenie .

  Wiesz co ...nie ma większej obrazy Boga jak przypisywanie Jemu małostkowości . Myślisz że On stworzył człowieka by ten cały czas leżał przed nim plackiem i swym lizusostwem starał się wkraść w jego łaski .

  będziesz pracował w pocie czoła ................... nic nie było o różańcu do granic. Już jednych wybrał ..tyle że oni mają granice gdzie indziej .
  Pamiętaj ... nie wszyscy co mówią ..Panie ..Panie ....
 • Podam dwa przykłady,
  1) W czasie ciąży okazało się, że płód posiada wady nie pozwalające na samodzielne życie, rodzice jednak decydują się n donoszenie i urodzenie dziecka. Jednak w ostatniej fazie ciąży dochodzi do obumarcia płodu. Jak w tej sprawie postąpi Kościół?
  2) Analogicznie w czasie ciąży stwierdzone są wady,dziecko się rodzi i w ciągu kilku godzin umiera. Jak w tym przypadku postąpi Kościół?

  W pierwszym przypadku dziecko nie ma prawa do pogrzebu, ma prawo tylko do "pokropku".
  W drugim przypadku dziecko ma prawo do chrześcijańskiego pogrzebu. Czym różnią się te dzieci, podobnież zygota jest również dzieckiem, czyż nie?
 • @
  Św. Michale Archaniele

  oczyść ze zła tych moralnych pastuchów

  https://pbs.twimg.com/media/DX9EGFsWsAEdv8a.jpg
 • @fabi 23:54:58
  Chłopie, to nie kryteriami świata, będziemy TAM sądzeni, więc nie wiadomo jeszcze, kto lepiej na tym wyjdzie: Ty czy ten mąż Twojej kuzynki.
  Radzę Ci dmuchać na zimne.
  Widziałeś film (link masz powyżej), który był emitowany w TVP (czyli ktoś to tam na jakiejś podstawie go zatwierdził), chcesz skończyć jak ks. Fleschman? który "niesumiennie pełnił swój urząd"?
  Nie wiesz o tym, że "idźcie i głoście Ewangelię" odnosi się także do każdego ochrzczonego?
  Czy więc Ty sumiennie głosisz Ewangelię?
  I to jeszcze w takiej sprawie, jak mordowanie dzieci?
  Jeżeli my ochrzczeni, nie będziemy głosić? to na kogo Pan Bóg będzie mógł liczyć? na nie ochrzczonych żydów, islamistów, buddystów itd...?
 • @Zawisza Niebieski 05:41:56
  Kościół (ten współczesny akurat) głosi także zgodnie z protestanckimi herezjami Neokatechumenatu że Msza Św jest ucztą - biesiadą a nie Ofiarą. Chyba wszyscy (ci którzy chodzą do kościoła) to słyszymy co jakiś czas na Mszy św, jak ksiądz mówi o uczcie).
  A zobaczymy co utrwaliło się na kliszy fotografa, który zrobił zdjęcie swojemu bratu- księdzu, który odprawiał akurat swoją Mszę Św prymicyjną
  https://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2015/03/zdjc499cie-ks-franz-keiser.jpg

  Zdjęcie pochodzi z tego portalu:
  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/03/15/najwiekszy-skarb-czyli-codzienna-ofiara-mszy-swietej-niesamowite-zdjecie-z-1932-r/
  Na tym ołtarzu nie było tak wielkiego Krzyża i nikt nie widział tego ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa w czasie fotografowania ani w innym czasie

  Prawda jest taka, że w Swoim Orędziu, Pan Bóg nakazuje nam chodzić na taka Mszę Św, ale podyktował nam modlitwę przebłagalną za tą zniewagę w czasie Mszy św - Ofiary...
  Można ją znaleźć w książeczce : "Modlitwy z Orędzi na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły"

  Pan Bóg stwarza człowieka w momencie poczęcia i nie zmienia tego FAKTU, nazwanie tego małego człowieka X czy Y czy zegotą, czy nie wiadomo jak jeszcze.
  Są księża, którzy dokonują Chrztu Św dzieci które umarły w łonie matki, bądź zostały poddane aborcji i nie zmienia tego FAKTU Chrztu św to, czy inny ksiądz dokonał pogrzebu czy "pokopku"
 • @Husky 07:31:58
  Piękny wizerunek Św Michała Archanioła znalazłeś. Dzięki
 • @Zawisza Niebieski 05:41:56
  https://pbs.twimg.com/media/DJxhGaiX0AALzIg.jpg
 • @Husky 21:35:14
  I tu się z Reaganem nie zgadzam.
  Wyskrobać można każdego.
  Dzieciom robi to lekarz "odpowiednimi" "narzędziami" , a dorosłym... np "seryjny" przy pomocy ciężarówki ze żwirem czy jakoś tak.

  Pozdro!
 • @Jan Paweł 21:49:07
  "Obawiam się, że ciężko za to zapłacimy, jeżeli tego bestialstwa nie uda się zatrzymać."

  Sankcjami będzie ciężko. Wtedy aborcja zejdzie do podziemia lub odbędzie się poza terytorium Polski.

  Trzeba stworzyć ludziom warunki, żeby mogli mieć dzieci.

  Na pewno patologicznie wysokie podatki, które powodują, że także matki muszą harować są teraz jedną z ważniejszych przyczyn aborcji.

  Inną jest szalejący feminizm będący odnogą... no właśnie... komunizmu.

  5*
 • @Jasiek 10:47:34
  ciężarna ciężarówka
 • @Husky 21:53:38
  Stosownie do tego co napisałem powyżej w odpowiedzi na Twoją ilustrację z Reaganem uważam, że tę panią chętnie bym zapytał czy w akcie miłosierdzia nie chciałaby być wyskrobana przy pomocy trochę większych narzędzi....
  Ciekawe czy by się zgodziła...
 • @Jan Paweł 22:08:44
  "Skoro juz żadnych wyższych uczuć nie mają, to powinni mieć ten instynkt samozachowawczy..."

  Fluor, chemtrailsy, szczepionki, konserwanty i instynkt przytępiony jak trzeba... :-(
 • @Jasiek 10:54:55
  8-))))))
  motyką ?
 • @fabi 23:54:58
  "będziesz pracował w pocie czoła"

  Część dla czosnkowych ;-)))
  Nie przejmuj się nią za nadto :-)

  Nas obowiązuje inne "będziesz" :

  "Będziesz miłował..."

  A zatem pozdro! Alleluja i do przodu!
 • @Jan Paweł 08:11:53
  "Zdjęcie pochodzi z tego portalu:"

  Zdjęcie "trochę" naciągane.
  Przebite były Nadgarstki.

  Sorry, musiałem Ci to napisać.
 • @Husky 10:59:20
  "motyką ?"

  Dobry pomysł. Jakby się dowiedziała, że tym można ją abortować, to by się zastanowiła co za horror promuje...
 • Ludobójstwo matek Polek?
  W latach od 1956 do 1993, w Polsce dokonano więcej morderstw dzieci nienarodzonych (w oficjalnych statystykach), niż zginęło wszystkich Polaków podczas II W.Ś.
  To prawdziwe ludobójstwo!

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @Jasiek 10:52:11
  To wszystko prawda, z tym jednak, że gdyby aborcja była zakazana, to wtedy takie fora feministyczne byłyby ścigane prawem a to już uratowałoby wiele istnień ludzkich.
  Poza tym, gdy aborcja była prawnie zakazana, to wtedy prawo świeckie w dużym stopniu, byłoby już spójne z Prawem Bożym a to już byłoby poważnym przyczynkiem do tego, by Polska w pełni mogła intronizować Jezusa Chrystusa Króla Polski, co jak wiemy (przez Rozalię Celakówną) jest gwarantem naszego przetrwania.
  Więc walka z aborcją jest walką o nasze przetrwanie. Jeżeli ktoś nie chce walczyć z aborcją z miłości do tych biednych istnień ludzkich, to niech walczy z miłości do siebie, albo z czystego tylko instynktu samozachowawczego.
 • @Jasiek 10:54:55
  Bardzo dobra i słuszna uwaga.
 • @Jasiek 10:56:53
  Dodałbym do tego podprogowe demoralizujące przekazy, gdzie tylko się da. Nawet w bajkach Disneya.
  Nie wiem na ile jest to prawdą, ale podobno w składzie Pepsi są embriony.
  Czy ktoś ma może lepsze informacje na ten temat. Bo to rzucałoby nowe światło na sprawę biznesu aborcyjnego.
 • @Jasiek 11:02:46
  Też tak myślałem, ale zwróć uwagę, że to zdjęcie jest spójne ze stygmatami, jakie otrzymali niektórzy święci, np Ojciec Pio
 • @wiedzajestwksiążkach 12:10:56
  Dzięki za przerażające, ale potwierdzające moją tezę info...

  Po 1956r. my Polacy otrzymaliśmy wiele Łask od Pana Boga.
  Czy to takie trudne, dla przeciętnej głowy, pojąć ten prosty związek przyczyny i skutku? Bo jak czytam niektóre komentarze, to widzę, że niektórzy mają z tym bardzo poważne problemy...

  Jak więc Pan Bóg mógł w dalszym ciągu obdarzać Swoimi Łaskami... takich zbrodniarzy...
 • @Jasiek 11:07:58
  No to policzmy ile kobieta ma płci
  żeńsko- męska
  żeńsko - chłopieńca
  żeńsko - dziewczęcca
  żeńsko - dziecięcca
  żeńsko - żeńska jakieś pomysły inne

  https://pbs.twimg.com/media/DYCUoR1XUAAsyKI.jpg
 • @Husky 22:25:36
  Kiedy Polacy w końcu zrozumieją, że za te wszystkie swoje grzechy, Pan Bóg chyba daje nam nauczkę... jesteśmy narodem przeznaczonym do wymarcia:
  https://www.youtube.com/watch?v=6zs4JqlteVU
  i to w tempie ekspresowym. Inne narody już czekają na zwolniony, niechciany przez Polaków piękny kraj...
  https://www.youtube.com/watch?v=GVqjkJqis9I&t=205s

  Polacy, bawcie się, bawcie z Panem Bogiem i Jego Naukami...
 • A Doktor Kościoła Augustyn jest dalej
  za takiego uznawany? Onże dokładnie ustalił swą świętością, bo przysługuje mu to przed imieniem decyzją głowy KK. Kiedy to twór cielesny w macicy kobiety otrzymuje duszę i staje się Człowiekiem. Za PRL ściśle raczej przestrzegali tych zaleceń.
  A negacja Decyzji Boga o obdarzeniu Adama i jego potomstwa wolną wolą , przez upieranie się przy zakazie jest bluźnierstwem.
  Sugerowałbym marchewkę niz groźby kija
 • @Jan Paweł 08:11:53
  Zauważnie Msza rytu Rzymskiego, odwrócony od wiernych
 • @gnago 21:05:46
  Tak, to prawda, bo to była Msza Św przed Soborem II Watykańskim
 • @Jan Paweł 16:51:41
  Może trochę za późno...

  https://wolnemedia.net/zatrzymaj-aborcje-trafi-do-dalszych-prac/

  "Wujek Polonii 20.03.2018 17:37

  Zgadza się, to jakiś koszmar…
  W latach od 1956 do 1993, w Polsce dokonano więcej morderstw dzieci nienarodzonych (w oficjalnych statystykach), niż zginęło wszystkich Polaków podczas II W.Ś.
  To prawdziwe ludobójstwo!
  Matki Polki! A wśród nich, od 4 do 5 mln (milionów), morderczyń nienarodzonych. I jak ma być lepiej?

  Dziś w XXI wieku, w czasach wiedzy i nauki, w dobie systemów socjalnych, domów dziecka, okien życia i kilkunastu metod antykoncepcyjnych, wciąż jest u nas ciemnogród i Średniowiecze.
  Wciąż jeszcze prymitywy wolą zabijać!
  Tak trudno zapanować nad seksualnością? Czy to po prostu z lenistwa i wygody? Czy rozwiniętego społeczeństwa nie stać na dojrzałość, empatię i próbę powstrzymania aborcyjnego szaleństwa?!

  Moim zdaniem, żadna sytuacja nie daje komuś prawa do zabijania nienarodzonych. Nawet zagrożenie życia matki.

  Człowiek, po to dostał od natury świadomość, aby mieć poczucie dobra i zła.
  Zabijanie jest złe, a zabijanie niewinnych i bezbronnych, to zło absolutne.

  Legalna aborcja to nie wolność, a sankcjonowanie nieodpowiedzialności, głupoty i ludobójstwa.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @autor
  Kwestia aborcji jest NIEROZWIĄZYWALNA na płaszczyźnie prawa i to trzeba sobie powiedzieć jasno.

  Może banalne to, co powiem, ale najgorszym rozwiązaniem jest działanie instrumentem prawa (zakaz). To nic nie kosztuje i zmywa obowiązek troszczenia się o dzieci z ramion rządzących.

  O wiele lepszym (ale i trudniejszym) rozwiązaniem jest formalna dopuszczalność aborcji (matka decyduje np. do 16 tygodnia ciąży, a potem dopuszczalność w przypadku ciężkich wad rozwojowych), przy całym nacisku na stworzenie warunków umożliwiających kobiecie (jeśli samotna) lub rodzinie (jeśli żyją w związku) godne wychowanie dziecka.

  To apel do wszystkich: ustawodawców, pracodawców, ojców, mężów, narzeczonych, teściów, matek, teściowych itd.

  I wiara w to, że kobieta brzemienna podejmie decyzję właściwą.
  A jeśli nie podejmie tej właściwej, to jest to rzecz TYLKO między nią a Stwórcą do omówienia.

  Tak powinna działać cywilizacja.

  Obecny taliban (KATOLIBAN) działa inaczej: zakaz i tyle. A Wy się martwcie, jak i za co wychować. Co prawda 500+ zmieniło ten stan rzeczy (pierwsza poważna władza), ale tylko połowicznie. Drugą (jakościową) zmianą powinna być dopuszczalność aborcji.

  Ronald Reagan się pomylił.
  Wielu nienarodzonym dzieciom lepiej byłoby od razu iść na łono Abrahama, niż żyć jako niechciane dzieci, jako piąte koło u wozu.

  U podstaw naszej cywilizacji leży DECYZJA. I przy tym nie powinno się majstrować.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930