Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 9170 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Musimy wybrać : Bilet czy Faktura

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jaki DAR mamy w swoich rękach, dowiemy się wszyscy, gdy dostaniemy za niego, tą swoistą fakturę lub bilet. Czy tego chcemy czy nie, kiedyś prędzej czy później, WSZYSCY coś dostaniemy.

 

     Na przestrzeni wieków dostawaliśmy orędzia, swoistego rodzaju przekazy, dawane nam przez mistyków, ostrzegające np. przed I wojna św., przed II wojną św, przed Powstaniem Warszawskim (nawet z takimi szczegółami jak np. spalenie Siekierek, które... spłonęły), przed bombami atomowymi w Hiroszimie (na parę miesięcy przed wybuchem, Japończycy, którzy uwierzyli w te orędzia, chodzili z Różańcem po ulicach i błagali rodaków o nawrócenie). Wcześniej takie orędzia dostawaliśmy np w XVI wieku, ale i przed starożytnym Potopem, ówcześni dostawali ostrzeżenia.

Niestety (a może właśnie chwała Panu Bogu), takie orędzia dostajemy także i współcześnie, bo całkiem niedawno.

Orędzia te, zbadane naukowo, teologicznie, przekazuje nam ks. Dr hab. Piotr Natanek

Warto zaznajomić się z ich treścią, bo wbrew temu co mówi się o ks. Natanku, że tylko straszy i straszy, jest w tych orędziach ogromny ładunek OPTYMIZMU, który chyba komuś kto straszy Natankiem, wyraźnie przeszkadza.

 

Jakoś wyjątkowo dziwne jest to, jak łatwo przyswajamy sobie satanizm a jak odpychamy ze swojego otoczenia Pana Boga. Dziesiątki tysięcy już (w skali światowej) świątyń szatana, nawet katedr, obrazów, jego insygni, znaków, które praktycznie są już na każdym produkcie, także tych dla dzieci, lokowanych tam w sposób ukryty bądź jawnie. Firmy produkcyjne stosują już całe procedury oddawania szatanowi swoich produktów, by z każdą zakupioną sztuką poszedł do naszych domów szatan.

Człowiek myślący zapyta, po co to robią? Ano dlatego, bo podpisali pakt z diabłem (nie jest to śmieszne, bo jest to powszechnie już stosowane) w zamian za pomyślność i ogromne zyski ze sprzedaży.

Przynosimy beztrosko to wszystko do naszych domów a potem dziwimy się, skąd w naszych domach rodzinnych tyle kłótni, dramatów czy nawet tragedii.

Szczytem działania mrocznych sił, była ostatnia legalizacja satanizmu w Ameryce, dokonana przez samego... prezydenta Obamę.

 

CZY MY LUDZIE, RZECZYWIŚCIE CHCEMY PRZEMOCY, WOJEN, ZBRODNI, GWAŁTÓW ITD, ITP, KTÓRE MA DLA NAS SZATAN?...

 

Jak trzeba być naiwnym, głupim, bezmyślnym, leniwym umysłowo z zamkniętym umysłem, by nie widzieć logicznego związku w tym wszystkim, co już na tym świecie wyprawia się...

 

Wszystkiego dopełniają a raczej dobijają, jakby współdziałając z tymi mrocznymi siłami, protestantyzacja naszego Kościoła i fałszywy Ekumenizm, powodując totalne uśpienie kapłanów a za nimi całych narodów w przekonaniu „dobroci” Boga, który do niczego się nie wtrąca a gwarantuje niebo.

 

Wracając do tego naszego wyboru, którego dokonujemy w tym naszym tutaj życiu: FAKTURA czy BILET, Pan Bóg zapewnia nas wątpiących (gdybym wiedział, że przyjdziesz) w tych danych nam orędziach - JA PRZYJDĘ. Przyjdę jako Bóg SPRAWIEDLIWY, który za złe uczynki każe a za dobre wynagradza.

Teraz jednak, jeszcze teraz, Pan Bóg jest Bogiem MIŁOSIERNYM... KTÓRY PRZEBACZY NAM WSZYSTKIE NASZE GRZECHY, obyśmy się tylko z nimi do Niego (w Sakramencie Pokuty) zwrócili. I tutaj jest ten OPTYZMIZM, nie trzeba go daleko szukać.

Widać więc, że tym tytułowym darem jest to nasze tutaj życie, bo możemy nim zasłużyć na ten „bilet” do Nieba.

Obyśmy tylko z tym naszym zwróceniem się do Pana Boga, zdążyli.

 

Zachęcam więc do wysłuchania całego ciekawego kazania Ks. Piotra na ten temat i głębokiej refleksji nad tym systemem Faktura/Bilet, przed którym nie uciekniemy.

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • Wyjaśniam o co chodzi z tą fakturą.
    Otóż fakturę dostaje się zazwyczaj do zapłaty. Tutaj, do zapłaty za nasze grzechy. Ja nie lubię faktur:-) kto je lubi?
    Ja wolę bilet...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031