Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
74 posty 8927 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Wojna w ciemnym kącie za rogiem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyżby właśnie tak miała rozpocząć się wojna w Europie? Bo, obce armie sami zaprosiliśmy do siebie...

 

ISIS w ramach nowej taktyki krwawego terroru rekrutuje „seryjnych morderców” w państwach europejskich. Wzywa ekstremistów mieszkających w Europie i USA, aby przeprowadzali częste i losowe ataki nożem w miastach, miasteczkach i wsiach na przypadkowo spotkane osoby. Zrekrutowani zwolennicy mają kupić nóż, zabić niewinnych ludzi, a potem wyrzucić nóż i zacząć od nowa. W artykule opublikowanym w czasopiśmie Rumiyah grupy terroru nawet udzielają porad jakie typy noży użyć i sugerujące uderzenia w odludnych miejscach po zmroku, aby uniknąć wykrycia, donosi Daily Express. Apelują do potencjalnych dżihadystów o walkę za pomocą noży zamiast pistoletów i bomb – ponieważ jest łatwiejsza do przeprowadzenia, można dokonać dużej ilości morderstw bez bycia złapanym. Szefowie ISIS wierzą, że losowe wybranie ofiary zabójstwa spowoduje, ,ze prawie niemożliwe stanie się wykrycie sprawcy zbrodni przez służby bezpieczeństwa w porównaniu do strzelanin i zamachów bombowych, które wymagają specjalistycznego sprzętu i koordynacji.
https://www.thesun.co.uk/news/1929676/isis-to-send-wannabe-serial-killers-to-the-west-in-bloody-new-terror-tactic/

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "ISIS w ramach nowej taktyki krwawego terroru rekrutuje „seryjnych morderców” w państwach europejskich. "

  Zapewne jest tak, że taka rekrutacja i apele mają rzeczywiście miejsce. Ale moim zdaniem sprawa ma drugie dno.

  - otóż "uchodźcy" pochodzą z krajów gdzie USA zaprowadza demokrację.
  - owi uchodźcy są już w większości wyselekcjonowani (płeć wiek) i wyposażeni (telefony i poradniki drukowane przez firmę związaną z... Sorosem)

  - ostatnio grupa ogrodników we Francji w jakiejś jaskini odkryła flagę PI, materiały propagandowe, sprzęt AV. Do własności przyznała się... armia francuska, "gdyż, że, ponieważ" sprzęt był im potrzebny do... ćwiczeń.

  - o powiązaniach z wywiadem izraelskim dziennikarza, który relacjonował wydarzenia jako pierwszy w Niemczech i Nicei też warto pamiętać.

  - Mam w pamięci obrazek, jak "islamista" strzela do leżącego policjanta. Nie ma odrzutu, broni, głowy ofiary, strzał pada obok...

  I tak to wygląda. Muzułumanie rzeczywiście tworzą getta, robią głupie rzeczy, ale sprawa wygląda na napędzaną z zewnątrz i że uczestniczą w niej czynniki oficjalne ale w sposób utajniony.

  Ja natomiast boję się jeszcze innej rzeczy. Ale chciałbym, aby to brzmiało dobitniej więc zawrę to w oddzielnym komentarzu.

  Pozdrawiam.
 • @ Autor
  "Czyżby właśnie tak miała rozpocząć się wojna w Europie?"

  Moim zdaniem możliwa jest także operacja fałszywej flagi w Polsce. Amerykanie mogą przeprowadzić z wykorzystaniem bazy w Redzikowie atak atomowy na Warszawę, a następnie zrzucić winę na Rosjan: "no bo są agresywni, agresują na Krymie i Donbasie, są nieobliczalni, a poza tym już ćwiczyli przecież atak atomowy na Warszawę" - i takie info mogą podać polskie i światowe ścierwomedia. I prawie wszyscy uwierzą.
  A jeśli ktoś powie, że coś takiego jest niemożliwe, to niech sobie przypomni sprawę WTC, zwłaszcza 7.

  Ale obym się mylił.
 • @Jasiek 09:39:18
  obserwując zachowanie w tym wszystkim np kanclerz Merkel, nie ulega chyba wątpliwości, że oni wszyscy uczestniczą w tej zmowie, której muzułmańscy terroryści są tylko narzędziami w tej wojnie. O co więc w tym wszystkim chodzi? Czyżby to było powodem:?
  https://marucha.wordpress.com/2016/10/07/swiat-tonie-w-dlugach-globalne-zadluzenie-przebilo-poziom-152-bilionow-i-nadal-rosnie-kiedy-to-wszystko-sie-zawali/
  Czyżby chodziło znowu o jakiś reset?
 • @Jasiek 09:44:43
  Chęć dobrania się do bogactw naturalnych Rosji, także może być powodem jakieś prowokacji na naszym terenie. No bo przecież o tym się już dawno mówiło.
  Ja wierzę, że Polska - Królestwo Matki Boskiej Królowej Polski, ma swoją Misję do zrobienia a przez to i swoją Ochronę, ale niech się w końcu ta Polska, ci Polacy do swojej Królowej zwrócą.
  Król Polski aktem prawnym wprowadził Matkę Boską na tron Polski, jednocześnie - wtedy nieświadomie- naszego Pana Jezusa Chrystusa na tron Króla Polski. Ale co z tego, skoro obecne "katolickie" wszystkie stany, nie chcą tego aktu Intronizacji Chrystusa Króla potwierdzić oficjalnie. Mieliśmy ostatnio próbkę katolickości PIS-u.
  Jak wiele już Matka Boska Królowa Polski dla nas Polaków zrobiła, karty naszej Historii (tej niezakłamanej) pokazują aż nadto dobitnie.
  Widać, że mamy to wszystko gdzieś, skoro Polacy nie upominają się o Intronizację, pozwalają na niszczenie swojego Kościoła aż w końcu będziemy mieli tu w Polsce już taką pustkę duchową taką jaka już jest na Zachodzie a która właśnie jest wypełniana przez Islam.
 • @Jan Paweł 09:52:25
  "Czyżby chodziło znowu o jakiś reset?"

  Całkiem możliwe. Ale i tu są inne opcje - także ta piekielna.

  - może chodzić o obronę dolara jako waluty światowej. Jego inflacja to przecież podatek nakładany na cały świat przez rząd USA. Likwidacja układu BRICS, którego Rosja jest główną częścią byłaby USA na rękę.

  - może jednocześnie chodzić o wojnę ekonomiczną z UE, która dla USA stanowi konkurencję gospodarczą, a tak inwadować UE militarnie jeszcze się trochę wstydzą, więc posyłają "uchodźców" robiąc kolorowe rewolucje za pomocą fejsbuka (tak, fejsbuk to nowa broń) w otoczeniu UE, rozładowując tym samym napięcie wokół czosnkowych wzgórz. Są dwie pieczenie na jednym ogniu.

  - jest też wyjście diabła z otchłani. Wczoraj widziałem film na "Królewska TV" Prowadzący, były Świadek Jehowy mówił, że według Biblii diabeł był na tysiąc lat strącony w otchłań poprzez działalność Chrystusa. Po tysiącu lat wyszedł. Kiedy to nastąpiło? Zdaniem prowadzącego był to koniec XVIII stulecia, kiedy to nagle wszystko się skumulowało - była rewolucja (anty)francuska, rewolucja przemysłowa, pierwsza wojna, Rosja padła pod rewolucją, komunizm, wojna 1920 (I tu KTO zadziałał?), druga wojna, zimna wojna itd. Prowadzący twierdził, że jeśliby te wydarzenia uznać za wyjście diabła po tysiącu lat, oznaczałoby to, że Chrystus żył pomiędzy rokiem 700-800 n.e. Ale to nie do końca chyba tak, bo są przecież dość dokładne badania kiedy On żył. No chyba, że za wyjście diabła z otchłani uzna się atak na WTC z roku 2001.... ogromne kłamstwo - wtedy nawet 11 września nabiera swojego znaczenia.

  Uffff... może być nieciekawie :-( Jedynym graczem, który może się temu przeciwstawić jest... Rosja. I na jej czele były kagiebowiec. A jednak jak Pan Bóg dopuści to i....
 • @ Autor
  Tu jest mowa o wyjściu diabła z otchłani - zaczyna się chwilę po 7minucie i 30 sekundzie:

  https://www.youtube.com/watch?v=IMaZnaerv84
 • @Jasiek 10:13:29
  To prawda, Rosja w Syrii już pokazała, ze może się temu szatanowi przeciwstawić. Niektórzy w niej całą nadzieję pokładają. Ja też obserwując to wszystko, skłonny jestem przyjąć takie stanowisko.
  Zaś co do diabła, to wiele ostatnio na ten temat odkrywa w swoich badaniach naukowych Ks Natanek. Wielu ludzi wyśmiewa te jego teorie, ale oni poza wyśmiewaniem nie mają żadnych argumentów. Natomiast Ks.Natanek ma spójne ze sobą przekazy, zebrane na przestrzeni wielu wieków w czasach gdy nie było internetu, ani nawet odpustowego telefonu (sznurkowego:-) a wiedza te jest współcześnie przed nami ukrywana. W jakim celu?
 • @Jan Paweł 10:46:29
  "Natomiast Ks.Natanek ma spójne ze sobą przekazy, zebrane na przestrzeni wielu wieków w czasach gdy nie było internetu, ani nawet odpustowego telefonu (sznurkowego:-) a wiedza te jest współcześnie przed nami ukrywana. W jakim celu?"

  Panowanie zła nad światem? Jest to możliwe gdy ludzie zostaną pozbawieni wolnej woli - to umożliwi szerzenie się czerwonej zarazy. Proszę zwrócić uwagę, że obecnie kierujący USA są uznawani za przefarbowanych na neokonów... trockistów. Przy pomocy mediów, edukacji i rozrywki realizowana jest obecnie strategia Gramsciego - czyli nowa metoda rozprzestrzeniania się zarazy komunizmu. A zaraza ta ma co najmniej trzech śmiertelnych wrogów: Chrześcijaństwo, Liberalizm i... Islam. Z tym ostatnim przykładem to proszę sobie wyobrazić komunistę -ateistę w Arabii Saudyjskiej ;-)
  Jaka jest zatem taktyka? Napuścić śmiertelnych wrogów na siebie.

  Pozostaje jednak mieć nadzieję, że "wszystko co zakryte, będzie odkryte".
 • @@@!
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/jemen-amerykanski-okret-uss-mason-ostrzelany-na-wodach-miedzynarodowych/wgjnmq Pytam co robi amerykański niszczyciel na wodach "międzynarodowych" Jemenu, krzewi zbrodniczą demokrację? A co ten okręt tam robił? Prowokacja? Żeby zacząć nową wojenkę bo plan w Syrii nie wypala? Misja pokojowa, na pewno miał rakietową gałązkę pokoju do wymiany z Arabami za ich źródła ropy, historia lubi się powtarzać, od indiańców za butelkę wódy wyłudzali hektary ziemi. Jankesi ze swoimi żydkami to niesamowicie spokojny naród tylko jak im czegoś odmówisz z czego mają zyski to jesteś już wrogiem. W ub. tyg spłonął w Zat. Perskiej supernowoczesny helikopterowiec, wynajęty przez ZEA od USA. Przed rakietą nie było ratunku. Została z niego wypalona i dziurawa skorupa. Zginęło 22, głównie ukrów. AS podejmuje w Jemenie działania, kompromitujące jej armię. Wszystko- żeby sprowokować wojnę na całego. Ostatnio samolot pasażerski banderlandu z Kijowa do Ammanu poleciał dziwaczną trasą, nad rejonami walk w Syrii. Kilkudziesięciu swoich obywateli banderland wystawił na przynętę. Następnym razem coś takiego zestrzeli usmański Hornet, przemalowany w barwy Su-34- już czeka na okazję. Dawno temu w zatoce Tonkińskiej kutry wietnamskie "napadły na niewinny okręt USA", i ta napaść była powodem do początku ludobójstwa w Wietnamie. Po 50 latach okazało się że nie było kutrów wietnamskich, nikt nie zaatakował okrętu USA bo ten rzekomo zaatakowany okręt był od roku na morzu śródziemnym! Ponoć 2 sierpnia 1964 roku amerykański niszczyciel USS Maddox został u wybrzeży Wietnamu ostrzelany z łódki rybackiej. W odpowiedzi na ten jawny atak ze strony Wietnamu Stany Zjednoczone rozpoczęły 13 letnią wojnę mordując w niej półtora miliona Wietnamczyków. Pomimo wielkich strat, Wietnamczycy zdołali obronić swoją ojczyznę. Dzisiaj zabraniają prezentacji fotografii z tamtych czasów twierdząc jakoby miały pedofilski charakter. Zachęcam jednak Czytelników do zadania w wyszukiwarkę przykładowego tagu: "my lai massacre photos". Teraz znowu ktoś ostrzelał mityczny okręt z USA. Poziom pisanych prawd historycznych, poziom przekazywanych wiadomości jest dostosowany do inteligencji naćpanych jankesów i małp człekokształtnych, To ten sam poziom który od ponad 20 lat jest u nas. Oni w ogóle zaczynali demokratyzację świata od zatopienia własnego okrętu 15 lutego 1898 r. zatonął pancernik "USS "Maine" i się zaczęła wojna z Hiszpanią. Amerykańcom wierzyć, że ktoś ich ostrzelał, jeszcze na wodach międzynarodowych, to musi najpierw potwierdzić trzech niezależnych obserwatorów, najlepiej z kosmosu, z powietrza i z pod wody przez peryskop, inaczej wiara w to co mówi Amerykanin jest jak wiara w to co mówi Klaun na przyjęciu dla dzieci :)
 • @kula Lis 66 11:50:21
  "Amerykańcom wierzyć, że ktoś ich ostrzelał, jeszcze na wodach międzynarodowych, to musi najpierw potwierdzić trzech niezależnych obserwatorów, najlepiej z kosmosu, z powietrza i z pod wody przez peryskop, inaczej wiara w to co mówi Amerykanin jest jak wiara w to co mówi Klaun na przyjęciu dla dzieci :)"

  Zgadza się.

  Jak Pan myśli, czy operacja fałszywej flagi w postaci amerykańskiego ataku atomowego na Warszawę i zrzucenie winy na Rosję jest możliwa?

  Ukłony
 • @Jasiek 11:56:53
  Oni a raczej ich Une są do wszystkich podłości zdolni.
 • @Jasiek 11:56:53
  Rosja utworzy stałą bazę Marynarki Wojennej w Tartusie...Rosja utworzy stałą bazę Rosyjskiej Marynarki Wojennej w syryjskim Tartusie - powiadomił dzisiaj wiceminister obrony Rosji Nikolaj Pankow. Będziemy dysponowali stałą bazą Marynarki Wojennej Federacji Rosyjskiej w syryjskim Tartusie. Odpowiednie dokumenty są już gotowe. Przechodzą właśnie procedurę międzyresortowej kontroli… i mamy nadzieję, że już niedługo zwrócimy się do was o ratyfikację (porozumienia) — powiedział Pankow w Radzie Federacji. W ubiegłą niedzielę Ministerstwo Obrony Rosji poinformowało, że do Syrii został dostarczony akumulator systemu rakietowego S-300, przeznaczony do zapewnienia bezpieczeństwa bazie morskiej w Tartusie i znajdującym się w strefie przybrzeżnej okrętom grupy zadaniowej Marynarki Wojennej Rosji z powietrza.

  Ps..To Teraz Jankesi muszą jeszcze szybciej wycofywać swoich terrorystów z ISIS, Al Nusry, Al kaidy, Al Shabab i innych terrorystów bo inaczej Rosja będzie mogła jeszcze szybciej zbombardować ich pozycje (i zniszczyć jeszcze więcej broni USA, Wielkiej Brytanii i Izraela) na końcu wszyscy wiedzą że Rosja wygra,a USA i ich sojusznicy będą skamleli że to niby ci brodaci muzułmanie obcinający ludziom głowy to 'cywile bombardowani przez Syryjską armię i Rosjan'' ale na szczęście nawet Amerykanie nie wierzą w tą żałosną anty-Rosyjską i antysyryjską propagandę (a wręcz można powiedzieć, że Rosja dzięki tej histerii anty-rosyjskiej ma więcej poparcia niż kiedykolwiek) brawa dla Rosji która wygania Amerykanów i ich terrorystów z Syrii!!!
 • @kula Lis 66 11:50:21
  "Pytam co robi amerykański niszczyciel na wodach "międzynarodowych" Jemenu, krzewi zbrodniczą demokrację? "

  Wywiady zachodnie mówią, że Rosja dostarcza uzbrojenie poprzez Iran do Jemenu. Oczywiście jest to bzdurą, bo Rosja nigdy nie finansowała rebeliantów nawet wtedy, gdy pisały o tym imperialistyczne media, że Polska brała udział w szkoleniu terrorystów działających w Europie zachodniej. Jakoby zamieszani w to byli Kiszczak i Jaruzelski.
  Rosja miłuje Pokój, więc na pewno teraz nie angażuje się w dostarczanie broni stronom konfliktu.
 • Rosja wchodzi do nowej wojny? Jemen udostępni swoje lotniska i porty
  Obalony w 2011 roku były prezydent Jemenu Ali Salah powiedział w wywiadzie dla kanału Rossija 24, że powstała z inicjatywy rebeliantów Huti i zwolenników Salaha tzw. rada jest gotowa udostępnić Rosji jemeńską przestrzeń powietrzną i porty dla walki z terroryzmem.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/529241,rosja-wchodzi-do-nowej-wojny-jemen-udostepni-swoje-lotniska-i-porty.html

  USA i Rosja walczą z terroryzmem - w ramach przyszłego, nowego porządku światowego...
 • @Talbot 13:48:32
  Ukraina się sypie. Zakarpacie wprowadza autonomię https://marucha.wordpress.com/2016/10/10/zakarpacie-wprowadza-autonomie-wegrzy-i-rusini-chca-wyjsc-z-ukrainy-czy-grozi-nowa-wojna/#more-60704
 • @kula Lis 66 16:14:00
  Mi tam Ukraina lata...
  Dziennik Polityczny cytuje takie info z z Reporters.pl?
  Gdy z tego serwisu opublikowałem artykuł, to dostałem pały, bo to niby banderowska propaganda.
  Dziennik Polityczny, to komuniści.
 • @kula Lis 66 16:14:00
  Na Neonie nie dba się o fakty, tylko tak się manipuluje nimi, aby Putin był z nich zadowolony. Dlatego Neon ma opinię rosyjskiego, portalu propagandowego - stąd taki niski ranking strony.
  Większość twoich komentarzy jest też ze Sputnika.

  http://natemat.pl/136787,wszyscy-architekci-rosyjskiej-propagandy-to-oni-tworza-alternatywna-rzeczywistosc-ktora-zachod-podbic-latwiej-niz-czolgami
 • @Talbot 16:49:09
  Panie Talbocie a po cóż by ta Rosja miała podbijać ten zgniły Zachód? żeby sobie zababrać swój Chrześcijański kraj tą zachodnią zgnilizną? Przecież Rosja ma tyle swojego terenu, że podobno daje za darmo ziemię, żeby tylko ktoś tam się osiedlił. Taką ofertę skierowała właśnie niedawno do krajów tego Zachodu, który niby miałaby podbić. Swojej ziemi bogatej w zasoby mineralne i naturalne Rosja ma tyle, że podobno nawet juz Chińczycy pchają się do Rosji...
  Strasząc nas Rosją, wpisuje sie Pan w tą retorykę Gazety Wyborczo-Polskiej, szczucia nas na Rosję poprzez sianie strachu przed nią.
 • @Jan Paweł 18:43:02
  Żydzi zadowoleni, że z ich pomocą w Rosji jest coraz więcej zażartych nienawistników Chrystusa

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-zadowoleni-ze-pomoca-rosji-coraz-wiecej-zazartych-nienawistnikow-chrystusa-2016-09
 • @Talbot 19:07:26
  ,,Na Neonie nie dba się o fakty, tylko tak się manipuluje nimi,,.... tylko Ty jeden sprawiedliwy.... manipulatorze .

  Piszesz głupoty i głupotami się podpierasz.....masz obsesje na temat Żydów ...a właściwie tych mieszkających w Rosji .

  Nie bądź taki zatroskany o los chrześcijan w Rosji , zacznij od siebie..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31