Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
74 posty 8927 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Czy PIS wyszykuje nagonkę na np Szkołę Przyjazną Rodzinie?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bardzo zaniepokoiła mnie zapowiedź pełnomocnika PISu o przystąpieniu Polski do unijnego programu...

 

….przyśpieszonego programu na rzecz praw osób LGBTI. Tutaj mozna o tym przeczytać:

marucha.wordpress.com/2016/07/13/pelnomocnik-pis-ochrona-przed-dyskryminacja-osob-lgbti-jest-waznym-zadaniem-polskiego-rzadu/

Zaniepokoiło mnie to, bo po pierwsze:

1. zadaję sobie pytanie, czy osobom LGBTI potrzebne są jakieś prawa ponad te obowiązujące wszystkich?.

Ja, jakoś nie widzę takiej potrzeby, bo obecne prawo gwarantuje (jak przypuszczam) wszystkim tym osobom wszelkie wolności (i ograniczenia, tych wolności) takie jakie przysługują wszystkim.

Po drugie:

2. jak długo żyję (a żyję już, powiedzmy długo) nie spotkałem się z jakąś dyskryminacją osób LGBTI a znam parę osób o skłonnościach homoseksualnych i jakoś nie widziałem by działa im się jakaś krzywda.

 

Obawiam się, że te całe znowu unijne restrykcje, mają tym razem uderzyć w takie inicjatywy jak np. Szkoła Przyjazna Rodzinie, do której przystąpiło w Polsce, już ponad 800 szkół.

Tutaj jest link do tej akcji:

szkola-przyjaznarodzinie.pl/

Z całą pewnością, unijni deprawatorzy mogą w takich inicjatywach widzieć poważne zagrożenia, dla ich idei deprawacji i demoralizacji dzieci i młodzieży, poprzez m.in organizacje pozarządowe szerzące w szkołach i przedszkolach demoralizację porzez np. naukę... masturbacji i różnorodności pozycji w czasie stosunków seksualnych, czy propagowania tej wielce kontrowersyjnej ideologii gender.

Jeżeli kogoś nie razi tak wczesna inicjacja seksualna (podobno te deprawatorskie organizacje są już nawet w przedszkolach), to może tylko zwrócę uwagę na to, że wczesna inicjacja seksulana powoduje wczesny przyrost aktywności hormonów płciowych a te, powodują... zamykanie się rozwijających się, rosnących kości piszczelowych kończyn, stanowiących o wzroście dziecka. Po prostu kości te przestają się wydłużać i dziecko nie rośnie.

….Ale być może właśnie w tym wszystkim m.in. także o to chodzi?

 

Potrafimy więc sobie wyobrazić, co by się mogło stać (dla tych unijnych środowisk deprawatorskich o z całą pewnoscią, nieczystych intencjach), gdyby ta inicjatywa Szkoły Przyjaznej Rodzinie rozlała się na całą Polskę a potem na Europę?

Myślę, że środowiska katolickie popierające PIS powinny stanowczo przyjrzeć się tym działaniom na łonie ich(?) partii.

KOMENTARZE

 • Auto r myślal ,że PIS
  to nie jest ukryty cwelocaust ?
  Złożone ręce i pobyt w kościołach na kolanach i śpiąc w ławkach zapewnił chazarom z PIS "elektorat wierzących" ,coś jak Sierakowska wierząca ,wierzącemu inaczej ?
 • @kfakfa 12:34:28
  Panie/Pani Kfakfa, autor doskonale zdaje sobie sprawę z tego co PIS reprezentuje. Natomiast, autor cieszy się w tym całym już kolejnym rozbiorze Polski z każdej, nawet najmniejszej inicjatywy budującej Polskość. Nie ulega wątpliwości, że polski Święty Apostolski Kościół Powszechny, nawet ten bardzo teraz schorowany, jest ostoją Polskości. W czasie Zaborów, jak wiemy Polskość przechowała się w Kościele RK, więc teraz już zaborcy (ci sami) nie popełniają tamtych błędów i zabierają się za nasz Kościół od środka. Jak widać nie jest to łatwe, bo za być może błądzącymi, ale modlącymi się codziennie na Różańcu, Polakami, stoi Sama nasza Królowa, Matka Boska Królowa Polski.
  Więc niechaj wżdy zaborcy znają, że Polacy nie gęsi, swoją Wiarę mają.
  Pozdrawiam
 • Podobno wstaliśmy z kolan.
  Podobno wstaliśmy z kolan. Ale chyba po to by robić laskę za kasę.
 • @Jan Paweł 13:24:02
  ---- lubię Ciebie Janie Pawle -- ale NIE ISTNIEJE ŻADEN !! święty apostolski kościół !!.

  UWOLNIJ SIĘ !! - popatrz na świat SERCEM -
 • @Daro 22:05:47
  problem w tym, że ta laska to za darmo, za marne grosze... jak na najbogatszy kraj w Europie
 • @ninanonimowa 23:19:03
  Nina, też Cię lubię:-)... ja nie lubię brać udziału w żadnych wyścigach (tym bardziej, uchowaj Panie Boże w jakichś wyścigach szczurów)...
  Ale do Pana Boga, to chyba wszyscy powinniśmy się ścigać.
  Więc, Nina... ścigajmy się:-)
  Pozdrawiam:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31