Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
100 postów 9859 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Prywatyzacja szpitali psychiatrycznych...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy szpitale psychiatryczne mogą być w prywatnych rękach?

      Powiało grozą w czasie oglądania filmu Clinta Eastwooda pt. „Oszukana” (wczoraj w TVP1), gdy kobieta walcząca o swoje dziecko z policją w Los Angeles, trafiła do psychuszki. Jak się okazuje (dla przeciętnych naiwnych), specjalności nie tylko sowieckiej.

Link do filmu: www.youtube.com/watch

 

      W kontekście tej, niestety domykającej się już u nas prywatyzacji, wszystkiego i za wszelką cenę, pozostaje pytanie (dla myślących),... czy rzeczywiście można prywatyzować wszystko?

Pewnie czciciele liberalnego guru JKM podniosą od razu larum, bo przecież wg nich wszystko powinno być w prywatnych rękach nawet np. armia.

Ale niech może w końcu, ci bez wyobraźni JKM-owcy, zdobędą się na refleksję, co może czekać każdego z nas (także ich) gdy szpitale psychiatryczne będą prywatne, gdy np. przez podstawionego słupa z papierami, będą w tych samych rękach w których jest właśnie np jakaś prywatna armia, przemysł farmaceutyczno-naftowy itd., itp.,

Można przypuszczać, że nawet jakieś lokalne komuny, mając „u siebie” taki szpital prywatny, prędzej czy później wchłoną go do swoich struktur jako psychuszkę.

KTO BĘDZIE MIAŁ PRAWO WEJŚĆ NA PRYWATNĄ POSESJĘ, BY SPRAWDZIĆ CO TAM SIĘ DZIEJE?...

Pewnie JKM-mocy nazwą to kolejną teorią spiskową, ale Clint Eastwood pokazał nam wszystkim, że wcale nie musi to być teoria spiskowa.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031