Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
74 posty 8927 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

13 października, początek schizmy w Kościele RK?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczerze mówiąc, założyłem bloga z czystego egoizmu. Dziwny jest to jednak egoizm, bo nie dotyczy doczesności... Polecam pierwszy, niestety niepokojący artykuł. Niepokojący, bo zapowiada coś o czym wtajemniczeni podobno wiedzieli już od dawna.

13 października 2014 roku to data która może zostać zapamiętana w historii jako pierwszy dzień początku schizmy w Kościele Katolickim. Jest to całkiem prawdopodobne. Wielu ludzi budzi się, gdy zauważyło, że jest dokonywany zamach na rodzinę po opublikowaniu raportu w połowie Synodu.

 Raport ten został nazwany „trzęsienie ziemi” przez jednego katolickiego dziennikarza i „jednym z najgorszych dokumentów urzędowych sporządzonych w historii Kościoła”. John Smeaton, współzałożyciel ruchu pod nazwą Głos Rodziny powiedział: „Wzywamy katolików, aby nie spoczęli na laurach i nie trwali w fałszywym poczuciu posłuszeństwa w obliczu ataków na podstawowe zasady prawa naturalnego (i doktryny Kościoła). Katolicy są moralnie zobowiązani do sprzeciwu wobec kierunku, w jakim zmierza Synod”. Tak czy inaczej jak na to patrzysz, dokument podsumowujący pierwszy tydzień Synodu jest nie do przyjęcia dla wielu biskupów powiedział abp Stanisław Gądecki. Raport jako całość jest heretycki, a pochodzi z oficjalnego przywództwa Kościoła, który kontroluje synod. Wszyscy dobrzy katolicy muszą krytykować ten dokument i jego zawartość. 13 października, prawdopodobnie zostanie zapamiętany jako znaczący z powodu tego, co właśnie się stało w Rzymie. Być może będzie to pierwszy dzień rozwijającej się Schizmy o której prorokowało wielu obdarzonych łaską rozmowy z Bogiem osób. 13 października, jest również bardzo ważnym dniem w najnowszej historii Kościoła.

13 października miały miejsce cztery wielkie zdarzenia – Znaki czasu

Zainteresowanych, jakie to zdarzenia miały w historii miejsce 13 października, odsyłam do oryginału, bo powyższy tekst jest przedrukiem fragmentu posta:

 dzieckonmp.wordpress.com/2014/10/14/13-pazdziernika-2014-dzien-ktory-zostanie-zapamietany-jako-poczatek-schizmy-w-kosciele-katolickim/

 Dla nas katolików, jest to o tyle ważne, że właśnie teraz w czasie nadchodzącego kolejnego, chyba poważnego rozłamu w Apostolskim Kościele Powszechnym, musimy się opowiedziec, po jakiej stronie stoimy. Bo nasza cisza w tej sprawie, chyba stawia nas po stronie tego rozłamu.

 

 

 

 

 

//dzieckonmp.wordpress.com/2014/10/14/13-pazdziernika-2014-dzien-ktory-zostanie-zapamietany-jako-poczatek-schizmy-w-kosciele-katolickim/

KOMENTARZE

 • ---------rozdarty ! Janie Pawle
  ---- krótko !! KOŚCIÓŁ POLSKI dla Ciebie ! - ja i mnie podobni poradzimy sobie !.
 • @ninanonimowa 22:05:13
  Nina, dziękuję za pierwszy wpis:-) Ale mam nadzieję, że oboje martwimy się o Apostolski Kościół Powszechny, czyli ten założony przez samego naszego Pana Jezusa Chrystusa, bez późniejszych poprawek, reformacji, deformacji itd.
  Wprawdzie możemy byc o ten Kościół spokojni, bo "na skale jest zbudowany", ale czy my się tam zmieścimy, to już inna sprawa...
  Pozdrawiam:-)
 • @Jan Paweł 22:21:53
  Witam nowego blogera :)

  Wiele sygnałów niepokojących nadchodzi ze Stolicy Apostolskiej za tego pontyfikatu. Zobaczymy, jak to się rozwinie. Bardzo się martwię...
 • @KOSSOBOR 23:35:22
  Także witam:-) (tym razem na blogu)
  Myślę, że - jak wyżej napisałem - musimy się opowiedziec. Jak to zrobic, by podobało się naszemu Panu? Bo to przecież to nam powinno przede wszystkim zależec na Zbawieniu w Chrystusie. Wydaje mi się że najbezpieczniej będzie, jeżeli podejmiemy modlitwę różańcową za nasz Kościół. za naszą Ojczyznę. Jest akurat ku temu okazja, październik - miesiąc Różańca, na dobry początek. Pozdrawiam:-)
 • @Prof. Nathanel 23:55:49
  Tak, chyba jest to prawda. Wydaje mi się, że ta "zabawa" jest niebezpieczną okultystyczną grą.
  Inną, wydaje się także okultystyczną liczbą jest 27. Proszę zwrócic uwagę na to, że w wieku 27. lat zmarło wielu znanych ludzi, przewaznie ikon muzyki rockowej, jak np: Jimi Hendrix, Jenis Joplin, Jim Morison, Brian Jones, Kurt Cobain... to tylko niewielu z nich (ci którzy mi się akurat przypomnieli), bo zmarło ich (przeważnie tragicznie) w tym akurat wieku naprawdę wielu
 • @ninanonimowa 22:05:13
  Sprawy katolików są dla katolików.
  Sądzę że Jan Pawel dal post po to by zatroskać się z katolikami.

  Glosy niewierzących czy innowierców nie są nam potrzebne
 • Jan Pawel
  Witam i pozdrawiam w nowej roli.

  Powinieniem zacząć od Pana, ale zacząlem po kolei od komentarzy.


  Jeśli chodzi o Franciszka to do poczatku od pierwszych dni od zaraz wlaściwie gdy rozpoczęly się szumy niektórych katolików


  rozpoznalem, że jest on chazarem,

  w każdym razie zydowskiego pochodzenia najprawdopodobniej chazarskiego.

  Mialem o tym pisać ,ale o wielu rzeczach nie pisalem z braku możiwości, nawet krótkich wpisów.

  Potem robili to bardzo dobrze inni, byly profesjonalne artykuly gownie na Zachodzie.

  Wczoraj przechodząc kolo wlączonej tv Trwam, ja teraz nie oglądam ,ale u mnie jest często wlączona , przypatrzylem się jego siostrze w wywiadzie.
  żydowskie oczy jak cholera. Nie jest to wloskie, ani argentynskie.

  No i to, że jest masonem czulem niemal od początku.

  Czulem zlo.

  Przy jego wyborze oglądal to ze mną ktoś starszy konserwatywnym, ktos dla kogo każdy papież jest niemal świętością. I sam mówil oglądając początek i to dobry wieczór, że coś jest nie tak.
 • @Jan Paweł 08:57:43
  Przypomnę -okultyzm jest bardzo istotny w tzw Smolensku.

  Liczba 96 -odwrócone Tao śmierć.

  Ale i inne rzeczy.

  Jane Burgemaister, austriacka dziennikarka, która zniknęla a opisywala swiatowe satanistyczne praktyki.
  Byla na glownej uroczystości po 10.04 i mówila, że tu są elementy okultystyczne.

  wszyscy kojarzymy upiorny Torwar.

  A teraz morduje się obronców krzyża vide Komorowski.

  W zdjeciach niektorych ofiar są elementy okultystyczne.

  Już samfakt iż podaje się Ewę Blasik na sfalszowanym zdjęciu nad grobem jest okultystyczny
 • Jan Pawel, Kossobor
  Czy naprawdę nie widzicie, nie czujecie w tym zdjeciu niczego niedobrego, okultystycznego.


  I tak się śmiejemy z was goje


  http://cyprianpolak.ne.3lab.info/post/113884,i-tak-sie-smiejemy-z-was-goje


  wszystko trzeba ludziom podawać na talerzu?:

  Ja nie bardzo mogę zawsze o tym pisać. Zaraz jestem atakowany wewnętrznie a nie caly czas mogę być w lasce uświęcającej.
 • Witam nowego Blogera :)
  I starego komentatora :)))))))))
 • z artykulu ;Matka Boża ostrzega:
  "Będzie to kara większa niż potop, taka jakiej nikt nigdy przedtem nie widział. Ogień spadnie z nieba i zmiecie z powierzchni ziemi wielką część ludzkości, zarówno dobrych jak i złych, nie oszczędzając ani kapłanów, ani świeckich. Ci, którzy przeżyją, poczują się tak opuszczeni, że będą zazdrościć umarłym. "

  "Dzieło szatana przeniknie nawet do Kościoła w takim stopniu, że kardynałowie wystąpią przecie kardynałom, a biskupi przeciwko biskupom"


  Uff.. a nie wiedzialem dlaczego kilka dni temu daję, znana mi przecież dawnoprzepowiednię, objawienie dane ojcu Pio, tez uznane przez Kościól.

  http://cyprianpolak.ne.3lab.info/post/113509,trzy-dni-ciemnosci
 • @CyprianPolak 08:49:40
  "
  Ja nie bardzo mogę zawsze o tym pisać. Zaraz jestem atakowany wewnętrznie a nie caly czas mogę być w lasce uświęcającej."

  A jak się objawia ten atak? Trzustka rypie?
  pozdrawiam
 • Dziękuję za miłe słowa powitania (jako blogera:-) i także pozdrawiam...
  Natomiast Panie Ratus, ja nie lekceważyłbym okultyzmu, bo nie ulega wątpliwości, że jest to satanizm. Niektórzy mówią miękki satanizm. Niestety takie "zabawy" nie zawsze kończą się szczęśliwie. Sam znam dwa przypadki, akurat muzyków grających satanistyczną muzykę i niestety jeden z nich (młody chłopak) już nie żyje. Mimo potem już troskliwej opieki rodziny udało mu się w końcu (po wielu próbach) popełnic samobójstwo.
  Drugi przypadek na szczęście skończył się szczęśliwe a pomógł tutaj... Kościół RK. W obu przypadkach chłopcy mieli groźne trwające miesiącami nocne dręczenia. Przestrzegam więc kogo tylko mogę, ale zazwyczaj spotykam się z lekceważeniem tego zjawiska i posądzaniem o szerzenie średniowiecza. A cóż dookoła się dzieje jak nie praktykowanie średniowiecza, koncerty satanistyczne, wróżenie z kart, pobieranie i leczenie jakaś energią (nie wiadomo skąd), wahadełka itd, itp. To już komuna była pod tym względem lepsza, bo nie za bardzo tolerowała Religię (chociaż różnie to było) ale także praktyki okultystyczne, pisma, książki, przedmioty były zabronione.
  Zaś co do Łaski Uświęcającej to jej Moc jest już po prostu sprawdzona. Bez niej egzorcyści byliby w niezłych tarapatach. Polecam np wywiad z ks Amorthem egzorcystą:
  https://www.youtube.com/watch?v=tnCNkgeulS4
 • Zaś co do papieża Franciszka, to ja na razie jestem jeszcze ostrożny w osądach, ale...
  jedno bardzo mnie zdziwiło. Dlaczego Benedykt XVI "poszedł na emeryturę" akurat gdy jakby powoli wracał do Tradycji Apostolskiego Kościoła Powszechnego?...
 • @Jan Paweł 14:38:34
  Co do księdza Amortha pozwolę sobie zacytować komentarz, który popełniłem kilka lat temu:

  "W chwili pisania artykułu o. Amorth miał niecałe 82 lata. Zakładając, że ganianie diabłów zaczął w wieku 18 lat, to mijało właśnie 64 lata owego ganiania. Nie uwzględniając dla ułatwienia lat przestępnych O. Amorth ścigał diabły przez 23 360 dni. Zestawiając to z podaną liczbą 50 000 egzorcyzmów daje nie mniej nie więcej niż 2,14 diabła dziennie. 7/tydz.; 365/rok, bez świąt i urlopów. Oczywiście w wielkim uproszczeniu, bo nie każdy egzorcyzm kończy się sukcesem, a spora ich część to walka z kilkoma diabłami na raz.
  Trzeba mieć dużo wolnych zasobów, żeby w to z marszu uwierzyć."
  linka: http://prawica.net/node/6289#comment-335014
  pozdrawiam
 • @ratus 14:52:57
  Księża egzorcyści odprawiają także Msze św egzorcyzmowane, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Sam uczestniczyłem w takiej Mszy św. Kościół był wypełniony po brzegi. Zachęcam do udziału w takiej Mszy św, można byc wtedy świadkiem wypędzeń złych duchów.
  Takie Msze św odbywają się np w pierwszy wtorek każdego miesiąca w klasztorze Franciszkanów w Kętach. Przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski.
 • @ratus 14:52:57
  Dzięki za bardzo ciekawy wywiad z ks. Amorthem. Zachęcam wszystkich przeczytanie go.
  Zwrócmy uwagę na to przekonanie takich ludzi jak ks. Amorth, na ich Wiarę, wynikającą także z ich doświadczenia. Oni po prostu wiele, wiele razy widzieli działanie Pana Boga na własne oczy.
 • @Jan Paweł 14:38:34
  Chciałbym porawic zdanie:
  "To już komuna była pod tym względem lepsza, bo nie za bardzo tolerowała Religię (chociaż różnie to było) ale także praktyki okultystyczne, pisma, książki, przedmioty były zabronione"
  Oczywiście nie chwalę komuny za tępienie Religii ale z całą pewnością należy niejako oddac jej sprawiedliwośc bo tępiła różne satanizmy i okultyzmy. W kioskach nie było gazet, książek okultystycznych a w tv takich programów.
 • @CyprianPolak 08:46:23
  Nie dość dokladnie napisalem. Albo można powiedzieć nie chcąc przesadzić nie wiem czemu zlagodzilem.

  Otóż wedle tego co wiem Jane Burgemaister mówila, ze to zaplanowana rytualna symbolika, kompletna symbolika, swoimi slowami oddaje sens tego co miala powiedzieć. Oczywiście symbolika okultystyczna ,ma lepiej powiedzieć satanistyczna.

  Ja już pisalem dlaczego czasami piszę okultystyczna, choć mam na myśli satanistyczna, ale ja i tak dość o tym pisze i nie wiem czemu tego nie robią inni.

  W ogóle ja jestem od sztuki i można powiedzieć co ja tutaj robię.

  Gdybym urodzil się w takim kraju jak Francja nie wiedzialbym prawdopodobnie kto jest aktualnie premierem i bardzo możliwe, że bylbym lekko lewicujący.


  Zresztą gdy idzie o sztukę zawsze mialem więcej do porozmawiania z osobami o poglądach lewicowych, choć ścinaliśmy się gdy schodzilo na polityke i religię.

  Ci którzy mnie nie znali byli zdziwieni, że mam poglady patriotyczno narodowe.

  Oto niedawno recenzja obrazu Kossobor. Admin. utrzymywal 3 dni na stronie. Przyciągający obraz. 350 wejść.

  I o czym ja mam rozmawiać z patriotami?
 • Gest demona Pazuzu
  Jakiś czas temu Kula Lis przedstawil zdjecie demona Pazuzu (zapewne poludniowoamerykanskiego) i zestawil ze zdjęciem Franciszka wykonujacego niby to taki sam gest.

  Pomyślalem wtedy, że chyba trochę przesadza.

  Teraz nie jestem tego wcale taki pewien.


  ////////

  Zresztą o czym my mówimy.

  O koronacji Lucyfera na króla świata przez hierarchów w Rzymie, sabacie i zamordowaniu 6-cioletniej Agnieszki mówi Natanek.
  Jakoś nikomu nie udaje się tego obalić.

  Jeśli to bzdury , niech to powiedzą ,ale jakoś się do tego nie odnoszą.

  Przecież tak się Natanek wyklada glosząc takie hece..

  jak tu nie skorzystać?

  A tu cisiu, cisiu.
 • @CyprianPolak 21:18:04
  Obawiam się, że niestety tak jest. Polecam ten wywiad z k. Amorthem:
  https://www.youtube.com/watch?v=tnCNkgeulS4
  On tam mówi, że są ludzie którzy mogą miec moc Szatana. Inni o tym nie piszą, bo oni w ogóle nie dopuszczaja do siebie myśli, że coś takiego jak Szatan jest czymś tak realnym jak słońce. A niestety tak jest.
  Takie myślenie, niestety powoduje że ci ludzie odkrywają się na jego działanie, oni nawet nie wiedzą, że trzeba się przed Szatanem bronic. Z tego wywiadu wiemy że Szatan boi się imienia Jezus i Maryja, pewnie dlatego Różaniec ma moc egzorcyzmu.
  Ja nie przejmowałbym się tymi którzy tego nie rozumieją, prędzej czy później zrozumią:-)
  A tak a propos, ciekawe co stało się Jane Burgermaister?
 • @Jan Paweł 21:55:39
  "A tak a propos, ciekawe co stało się Jane Burgermaister?'


  jeśli zniknęla, zaginęla, to niestety, sądzę, zostala zamordowana.
 • @CyprianPolak 00:40:03
  a świat, ma to gdzieś....
 • @Jan Paweł 08:11:17
  Jak sobie świat posciele, tak się wyśpi.
 • @CyprianPolak 11:41:18
  Za dużo chętnych katolików do dyskusji o schizmie w Kościele nie ma.

  Wolę dyskutować u wroga Kościola niejakiego Niebieskiego?

  Za glupi są może, przestrasza ich to , boja się czy co? Niewiem.

  Takie postawienie sprawy deprymuje ich?


  Jak dalem wpis o Św Michale Archaniele żeby Jego chwalę podnosić i kult szerzyć dalem to dla katolików. Być może większość nawet nie znala tych spraw tych dzialan Św. Michala Archaniola w historii.

  I co się stalo? zlecieli się innowiercy, zeszli jak do stajni i swoje durne dyskursy rozpoczęli. jest tam ponad 40 komentarzy a żadnego konkretnego, katolika.
  Przykro mi bylo.
  Ale zrobilem co do mnie należy.

  Nie chcą czcić Św Michala Archaniola będą czcić Lucyfera, albo ich zabiją.
 • @CyprianPolak 11:47:50/ poprawka
  Jest;

  "Wolę dyskutować u wroga Kościola niejakiego Niebieskiego?"

  Oczywiście mialo być "wolą" "oni wolą".
 • @CyprianPolak 11:47:50
  Nie ma się co tym przejmowac, że nie ma katolików. Oni to znają, więc w sumie to nie dla nich. A jeżeli chodzi o antychrystów, to z całą pewnością, te artykuły zostawiają u nich ślad w podświadomości. Skoro ktoś już chociażby tylko "przeleciał" po artykule, to jego podświadomośc i tak zarejestrowała ten artykuł, więc warto to robic. Oni dzisiaj bluźnią, ale św Michał Archanioł w swoim czasie swoje zrobi... Więc piszmy te artykuły, oby tylko wchodzili na nie, może któryś z nich się nawróci a my będziemy mieli "punkty" w Niebie:-) Podrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31