Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
152 posty 11632 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Moje komentarze

 • @Pedant 10:23:09
  Te "sekciarskie" Orędzia "oszołomów, jakoś dziwnie się sprawdzają.
  Na świecie miliony już (w Polsce ok 200tyś) tzw nadmiarowych zgonów tych zapowiadanych nowych chorób i dziesiątki, jak nie setki tysięcy ofiar tych zapowiadanych kataklizmów.
  (obejrzyj, jeżeli jeszcze nie oglądałeś : https://gibson.neon24.pl/post/162225,bog-zdaje-sie-opuszczac-swiat )

  Bawcie się tak dalej w te lekceważenia, wyśmiewania a nawet niszczenia tych Orędzi
  Stado wczoraj i dziś; rozważania statystyczno-filozoficzne
 • @Nibiru 18:01:02
  "Nie wywołuj wilka z lasu". Ciesz się, że na razie "tylko" Etna" w tamtym rejonie :
  https://www.youtube.com/watch?v=JW5wUxKj964

  i przyłącz się do sporej już grupy ludzi świadomych tego co się na świecie dzieje i wiedzących, że nikt inny, a tylko Pan Bóg może nam tym przetrwaniu na tej ziemi pomóc.
  Im więcej nas będzie, tym ten głos będzie bardziej słyszalny TAM u Pana Boga.

  A chyba widzisz, że na razie Pan Bóg bardzo łaskawie Polskę traktuje i z całą pewnością ma na to wpływ nawrócenie coraz większej ilości Polaków, podjętej przez nich pokuty i zadośćuczynienia.
  Tutaj masz przykład jednej z tych masowych naszych akcji :
  https://www.youtube.com/watch?v=7faX3vU1yjU
  a tutaj od minuty 47:30 z samego źródła możesz dowiedzieć się jakie były owoce tamtej Pokuty narodowej :
  https://www.youtube.com/watch?v=rmgn1nvUAOU&t=3s
  Czy potrafisz sobie wyobrazić jakie są działania Pana Boga?
  Zachęcam do wysłuchania całego tego wywiadu, bo jest bardzo ciekawy.

  Teraz na szczęście podejmowane są indywidualne oddolne Intronizacje Jezusa Chrystusa Króla Polski. Przyłącz się do tej akcji i ratuj siebie, Polskę i świat :
  https://gibson.neon24.pl/post/163284,stoimy-wszyscy-przed-bardzo-waznym-dla-nas-wyborem
  Stado wczoraj i dziś; rozważania statystyczno-filozoficzne
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:37:04
  Czy posiada pan coś takiego, jak instynkt samozachowawczy?
  Bo wydaje się, że jest pan go pozbawiony.

  W ostatnią niedzielę wulkan zaczął niszczyć wyspę La Palma w archipelagu wysp kanaryjskich, wczoraj Etna, która niedawno się obudziła zaczyna rozlewać się już na osiedla zamieszkałe, Islandia już od wielu miesięcy jest zalewana przez wulkany, w ogóle wszystkie wulkany uaktywniają się, łącznie z tymi superwulkanami.
  Trzęsienia ziemi niszczą Chiny, Meksyk, Hiszpanię i wiele innych miejsc na świecie.
  Wymieniam tylko parę z tych setek kataklizmów, które dzieją się w ostatnich tygodniach z grupy tych które nie dają się zakwalifikować jako anomalie pogody, jak tłumaczą ten Gniew Pana Boga ateiści.

  zachęcam do przeczytania mojego posta,
  https://gibson.neon24.pl/post/162225,bog-zdaje-sie-opuszczac-swiat
  który codziennie uzupełniam o linki do NOWYCH kataklizmów, a możemy już teraz mówić o MASOWEJ skali kataklizmów na całym świecie, na wszystkich kontynentach...

  Ta zapowiadana 3 lata temu w Orędziach o 10-ciu Przykazaniach fala nowych chorób i kataklizmów pochłonęła już grube miliony istnień ludzkich....

  Bawcie się tak dalej w te wasze ateizmy i inne posoborowe "radosne" zabawy.
  Stado wczoraj i dziś; rozważania statystyczno-filozoficzne
 • Bardzo podziwim Pani zaangażowanie w sprawy naszej Ojczyzny, ale...
  czy nie widzi Pani tego, że nasz Kraj jest obecnie pod okupacją, wydaje się o wiele bardziej doskonałą niż to było wcześniej w naszej historii?
  Przecież gołym okiem widać, że My Polacy jesteśmy bezkarnie okradani, eksterminowani na wszelkie możliwe sposoby, niszczeni moralnie, itd, itp...
  Okupant sięga do naszego Kraju, jak po rybę do akwarium, którą właśnie chce skonsumować.

  Jak Pani sobie wyobraża rozwój tego równoległego Państwa Polskiego?, z równoległym prezydentem, rządem, kontrwywiadem itd?
  Jak Pani myśli, czy "właściciele świata" pozwolą na to by ktoś wchodził im "w szkodę", skoro oni Polskę już podzielili między sobą, wystawili na giełdzie i rabują ją na wszelkie możliwe sposoby?

  Pani Tereso, zachęcam Panią i wszystkich współpracujących z Panią Polaków, do budowania szerokiego frontu, ale nie zbrojnego, a wsłuchującego się Głos, który właśnie w tych ciężkich teraz dla Polski czasach, przychodzi do nas z Nieba, a przychodzi ten Głos do Grzechyni na ręce ks. Natanka...

  Proszę mi wierzyć... MY POLACY NIE MAMY JUŻ INNEGO WYJŚCIA, JAK TYLKO I WYŁĄCZNIE WSŁUCHANIE SIĘ W TEN WŁAŚNIE SKIEROWANY DO NAS GŁOS.

  Tam wyraźnie jest powiedziane, że Polska i Polacy są narodem który został wybrany i jest pod specjalną opieką, ale my Polacy MUSIMY jak najszerszym frontem zwrócić się do naszej Królowej- Matki Boskiej Królowej Polski.

  Jako Kraj, ale i jako każdy z nas z osobna, stoimy przed bardzo ważnym dla nas wyborem, a czasu nie mamy już za dużo. Nie wolno nam juz eksperymentować. Zachęcam do przeczytania mojego posta :
  https://gibson.neon24.pl/post/163284,stoimy-wszyscy-przed-bardzo-waznym-dla-nas-wyborem

  Zachęcam Panią do oddania się Panu Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski, wg podyktowanej nam procedury (z przyjęciem Prawa Bożego. Wszystko jest opisane w powyższym poście i innych do których podane tam są linki), właśnie jako osoba, która chciałaby Mu służyć i pozostawić Jemu decyzję co do ewentualnego przyjęcia Panią na służbę Jemu.

  Nie ulega wątpliwości, że taka kolejność z całą pewnością będzie miała BŁOGOSŁAWIEŃSTWO naszego Jezusa Chrystusa Króla, zaś codzienne Pani modlitwy do Ducha Świętego, będą skutkowały Jego asystencją w podejmowanych przez Panią decyzjach, dla dobra naszej Ojczyzny.
  Dekret Prez. o powołaniu Specjalnej Jednostki Kontrwywiadu
 • @Pedant 15:32:12
  1. Synod o rodzinie
  2. Synod amazoński
  3. Nowy Humanizm
  4. Tradiciones custodes
  5. zbliżający się synod synodalny
  Stado wczoraj i dziś; rozważania statystyczno-filozoficzne
 • Dałem 5* i...
  w pełni się zgadzam z tym co powyżej jest napisane.
  Owce zostały puszczone na samopas i na pastwę wilków.
  Jak można zobaczyć na podstawie tego co dzieje się na świecie, to Panu Bogu się to nie podoba. Można powiedzieć, że obecnie my "wystrzyżone" owce, mamy sytuację ratuj się kto może, a wiemy to z przekazów dawanych nam przez samego Pana Boga:
  "dom w którym Ja nie będę panował jako Król, niech nie liczy na ocalenie"

  Jako potwierdzenie, zachęcam do przeczytania mojego posta, gdzie "kawa na ławę" pokazana jest nasza obecna sytuacja na świecie :
  https://gibson.neon24.pl/post/162225,bog-zdaje-sie-opuszczac-swiat

  Dodałbym tylko, że gołym okiem widać, jak ciężko przychodzi światu płacić, za tą posoborową radosną beztroskę.

  A jak widać, po owocach Motu proprio "Summorum Pontificum", gdzie widoczny był, można powiedzieć, na jakąś tam stosunkowo masową skalę powrót młodych ludzi do Kościoła, jest to WYRAŹNA droga jaką ludzkość powinna pójść by się uratować.

  Ujmując to eufemistycznie, bardzo niezrozumiałym w tym kontekście jest niszczenie Mszy św Wszech-czasów przez Franciszka.
  Wydaje się, że w żywotnym interesie przetrwania ludzkości na tej planecie, NALEŻY BARDZO GORLIWIE BRONIĆ tej właśnie Mszy św Wszech-czasów (Trydenckiej) i w ogóle nauczania Kościoła opartego na Tradycji, czyli sprzed II Soboru watykańskiego
  Stado wczoraj i dziś; rozważania statystyczno-filozoficzne
 • Trzymamy u siebie obce wojsko, m.in na Powidzu k/Poznania, gdzie...
  są złoża bardzo cennego ciekłego metalu; jedno z dwóch tego typu miejsc na świecie.
  Te złożą otoczone są ogrodzeniem eksterytorialnej bazy wojskowej i nikt z Polaków nie ma tam dostępu, więc nikt z Polski nie wie co tam się dzieje.
  Jak wiemy, za stacjonowanie tych obcych wojsk na terenie Polski, Polacy płacą kilka miliardów...
  Kiedy zacznie się operacja desantowa US Army w Gdańsku?
 • @JimA 10:20:11
  "Nasza Królowa nas z nieba nie uratuje. Musimy to zrobić sami. Jasne?"

  Sami, to możemy sobie najwyżej... przeczesać nasze [umysłowe] łysiny.
  Nadmiarowe zgony
 • @JimA 10:20:11
  Ta komuna o której piszesz (w domyśle PRL po 1956 roku) to był Dar Pana Boga, który wymodlony na Ślubach Jasnogórskich, więc pisząc w taki sposób o tym Darze, kpisz sobie z niego, co jest bluźnierstwem.
  Widać, że wtedy na taki dar zasługiwaliśmy, zresztą nie było to mało, skoro sam Prymas Tysiąclecia był z tego zadowolony.

  Czy Polacy powinni zmieniać władzę ulicznymi starciami z władzą?, czy gorliwą modlitwą w kościołach? Czy powinni strajkować po kościołach, jak pysznie nawoływała nas do tego "Solidarność", czy powinni tam na nieustającej adoracji prosić Pana Jezusa w swojej sprawie?

  Więc proszę o stonowanie wypowiedzi, bo dopiero na naszym Sądzie Bożym (każdego z nas) dowiemy się jak Pan Bóg odpowie nam na postawione przeze mnie powyżej pytania.
  Jest tylko taki problem, że wtedy na wszelką naprawę naszych grzechów (także tych narodowych) będzie już za późno.
  Zachęcam więc do nawoływania o nawrócenie, pokutę i modlitwę, a nie o konfrontację z władzą, bo widać, że jak na razie, to na inną nie zasługujemy.
  Nadmiarowe zgony
 • @JimA 13:38:50
  Reklamy podprogowe i żadne inne działania, NICZEGO nam nie zrobią, jeżeli będziemy wypełniali Wolę Pana Boga, a jest nią 10 Przykazań Bożych, dane nam ponownie trzy lata temu. Pisałem o tym tutaj :
  https://gibson.neon24.pl/post/154380,zimowa-wyprawa-polakow-na-gore-synaj
  Nadmiarowe zgony
 • Czyżby Edward Gierek był prorokiem?
  gdy powiedział :" Polska klasa robotnicza ciężko zapłaci za to, że zaufała tym wichrzycielom z Solidarności"

  Ja zmieniłbym tylko końcówkę : "...zbrodniarzom z Solidarności".

  Tej tzw bezkrwawej(?) solidarnościowej rewolucji nie przeżyły miliony Polaków. Są to grube miliony.
  Nigdy przedtem nie było tyle samobójstw z powodów ekonomicznych liczonych już w milionach, nigdy przedtem nie było przypadku celowego niszczenia istniejącej służby zdrowia, nigdy przed tym nie było likwidacji istniejących w PRL-u a wyśmiewanych teraz przez idiotów, tzw zdobyczy socjalnych, takich jak np 8-mio godzinny dzień pracy, podmiotowość i ochrona pracownika, praktycznie nieograniczony dostęp do służby zdrowia, edukacji, gwarantowana przez Państwo emerytura, kwalifikowany i gwarantowany wypoczynek także dzieci, itd, itp...

  Przy czym skuteczność okupacyjnej indoktrynacji, była tak wielka, że większość Polaków do dzisiaj wierzy w to, że Polska odzyskała wolność:-)...

  Jednym słowem, Polacy z uśmiechem idą na rzeź.

  A to wszystko dlatego, że nie szanowaliśmy tych wyjątkowo cennych owoców Ślubów Jasnogórskich o których Prymas Wyszyński w jakiś czas po Ślubach mówił :"Dostaliśmy więcej niż chcieliśmy".

  Jeżeli nie padniemy na kolana przed naszą Królową, to nie liczmy na ocalenie :
  https://gibson.neon24.pl/post/163284,stoimy-wszyscy-przed-bardzo-waznym-dla-nas-wyborem
  Nadmiarowe zgony
 • @Romuald Kałwa 10:35:53
  Krucjaty miały na celu obronę Chrześcijan przed różnorakimi eksterminacjami, które jak pokazuje historia i współczesność, trwają do dzisiaj.
  Były te krucjaty podejmowane na prośbę papieży.
  Kto jest właścicielem świata, YT i producenta szczepionek
 • Analizując to zjawisko samozniszczenia świata, należałoby...
  zastanowić się, kiedy, w jakim okresie życia człowieka na Ziemi, miał miejsce początek tworzenia się tego teraz globalnego, zbrodniczego kapitału.
  Który z władców, albo którzy władcy, dopuścili do tego, że zaczęły powstawać tzw "zacne", bogate rodziny które jak wiemy z historii, zaczęły spiskować przeciw ludzkości w tajnych stowarzyszeniach, związkach krwi itd.
  Kto jest właścicielem świata, YT i producenta szczepionek
 • @Kmieć 11:48:15
  Chodzi o zaszczepienie tzw masy krytycznej, która poprze szczepienia obowiązkowe (na razie jest jeszcze duży sprzeciw społeczny). Resztę "niedobitków" wyłapywać będą patrole wojskowe, jako groźnych przestępców z możliwością w skrajnych przypadkach odstrzału.

  Było to już ćwiczone w czasie grypy(?) H1N9 (czy jakoś tak), gdzie na YT można było zobaczyć filmiki z autentycznych polowań jeepami na tych niedobitków, którzy wyłapywani byli w miejscach gdzie się ukrywali.

  Jeżeli więc zostaną ogłoszone szczepienia obowiązkowe, to będzie oznaczało, że "wyszczepiła" się już ta masa krytyczna, do której teraz dąży wszelkimi sposobami, na razie jeszcze nie przymusem a "marchewką".
  Kowidianizm przybiera postać religijnej nienawiści
 • @zadziwiony 16:46:30
  Wychodzi więc na to, że na pewno nie jest to socjalizm, jak nam chcą wmówić różni idioci, którzy chcą odebrać matkom 500+ i te ochłapy dane emerytom po całym życiu ich pracy zawodowej
  ZSRE. Polexit - po co tkwić w tym socjalistycznym bagnie?
 • @Rzeczpospolita 16:37:36
  Proszę przeczytać tego mojego posta, to przekona się pan, jak wiele, my zwykli ludzie możemy zrobić, ale skłóceni z Kościołem zostaliśmy pozbawieni tej Siły, którą moglibyśmy pokonać to zło.

  Podam jeden przykład (a jest ich bardzo wiele) :
  Prymas Wyszyński przeprowadził Śluby Jasnogórskie w sierpniu 1956 roku, a już w październiku zmieniła się władza w Polsce, objęli ją Polacy.
  Po latach Prymas Wyszyński powiedział : "dostaliśmy więcej niż chcieliśmy".
  Jak wiemy rozmawiał on z Gomułką, co było solą w oku ludziom odsuniętym w '56 od władzy, więc "podpuścili" Prymasa do wystosowania tego zbrodniczego wtedy dla Polski "Listu pojednania", co, jak wiemy bardzo zdenerwowało Gomułkę (i nie tylko).

  Komuś wtedy i teraz bardzo zależało i nadal zależy na skłóceniu ludzi z Kościołem.
  Okupant wie, że Polaków nie da się pokonać bez zniszczenia Kościoła w Polsce.
  Na szczęście, jak widać, nie jest tak łatwo zniszczyć Kościół w Polsce.
  Dlatego Polska jest jeszcze przez Pana Boga oszczędzana i jest jeszcze szansa na uratowanie Polski i Polaków, a może i w ślad za tym świata, przynajmniej jakiejś jego części.

  Dlatego zachęcam pana do głębokich refleksji, tym bardziej, że jest pan katolikiem. Pan Jezus ciągle, cierpliwie jeszcze czeka na pana w... konfesjonale.
  Jak osiągnąć światowy pokój?
 • @Jan Paweł 16:32:51
  Globaliści poprzez swoje globalne media wmawiają nam że nic się nie dzieje, że to tylko anomalie pogodowe i... trzeba podnieść podatek od CO2:-) (potrafią zarobić na wszystkim, także na tragediach! zbrodniarze!).
  Należałoby ich tutaj zapytać, czy wybuchy wulkanów (na całym świecie), niemal masowe trzęsienia ziemi, a nawet spadające z nieba kule ognia meteorytów, jakie miało miejsce parę dni temu we Francji, także są anomaliami pogody?

  Panie Dariuszu, zachęcam do porzucenia tych wszystkich wojowniczych teorii, ponieważ przeciwnik, silny jest siłą szatana... tak, tak panie Dariuszu, oni autentycznie spotykają się ze zmaterializowanym szatanem, który przekazuje im procedury działania i... środki.

  Bez Pana Boga jesteśmy w tej walce... BEZBRONNI.
  Jak osiągnąć światowy pokój?
 • Panie Dariuszu... (nie ja dałem tą jedynkę:-)
  Zachęcam do przeczytania mojego posta :
  https://gibson.neon24.pl/post/162225,bog-zdaje-sie-opuszczac-swiat

  Jest tam opisana, JEDYNA i OSTATNIA już szansa na uratowanie tego świata.
  Praktycznie codziennie na świecie dzieją się nowe bardzo tragiczne kataklizmy, codziennie uzupełniam tego posta o nowe linki do filmów zrobionych przez przerażonych naocznych świadków.

  Panie Dariuszu, to wszystko co się teraz dzieje było zapowiadane już 3 lata temu (w poście znajdzie pan link do opisu tych zapowiedzi), gdy Pan Bóg ponownie dał światu Jego Prawo. Słyszał pan o tym?
  Świat, pisząc nieładnie, ale dosadnie OLAŁ to.

  Miliony ludzi na całym świecie, przepłaciło już swoim życiem to lekceważenie Prawa Bożego. Polska jest tutaj bardzo łagodnie traktowana (tylko Warszawa i Kraków- miasta największej rozpusty, ostrzegawczo ucierpiały), ponieważ... jest ostatnim krajem w którym ludzie jeszcze chodzą do kościołów, modlą się i pokutują.
  CAŁY ŚWIAT SIĘ BAWI... jak zapowiedziała to Matka Boska w La Salette, co miało być wg zapowiedzi znamiennym w Czasach Ostatecznych... Mamy obecnie czasy Sodomy i Gomory bis.

  Zachęcam do przeczytania tego posta, głębokich refleksji i przyłączenia się swoim autorytetem i wszelkimi możliwościami do tego oddolnego ruchu ratowania Polski a przez to i świata.

  Pozdrawiam serdecznie.
  Jak osiągnąć światowy pokój?
 • Jaki socjalizm Wy tu widzicie?
  przecież obecnie mamy do czynienia z najpodlejszą odmianą kapitalizmu jaką jest globalizm.
  Czy te 500+ i jakieś tam ochłapy dla emerytów, to ma być socjalizm?!

  Czy wyście wszyscy poszaleli?! nie widzicie tego, że żyjemy obecnie w zniewoleniu kapitalistycznym a nawet feudalnym gdzie właściciel jakiegoś majątku mógł bez konsekwencji zabić chłopa?!

  Dawnych lokalnych obszarników czy fabrykantów zastąpili teraz właściciele świata, którzy mają regionalnych i lokalnych pastuchów, poganiaczy niewolników i gdzie Wy tu widzicie socjalizm?!

  Wszystkich ogłupionych JKM-owskimi naukami odsyłam do mojego posta, w którym jest obrazowo i prosto wyjaśnione co to jest socjalizm a co to jest kapitalizm :
  https://gibson.neon24.pl/post/147108,przestancie-likwidowac-ten-socjalizm-bo-go-juz-dawno-nie-ma

  Pozdrawiam
  ZSRE. Polexit - po co tkwić w tym socjalistycznym bagnie?
 • @Rzeczpospolita 13:53:19
  Szanowny panie Dariuszu, to nie Religia katolicka jest winna, a niedopilnowanie przez władców państw, w czasach gdy rodziły się te wielkie fortuny, rozrastania się tych fortun.
  Państwa ku uciesze tego wtedy rozwijającego się kapitału, gryzły się miedzy sobą, zamiast wspólnie rozbijać te wielkie lichwiarskie fortuny, które w dalszej kolejności zawładnęły a nawet zawłaszczyły sobie poszczególne państwa.
  Watykan jest pod okupacją, taką samą jak poszczególne państwa. Watykan nie jest okupantem, a ofiarą okupacji, co było widać chociażby tylko w czasie "abdykacji" Benedykta XVI-tego, ale także niedawnej próby zamachu na Abp Jana Pawła Lengę i ogólnie zamachu na Tradycję Kościoła, łącznie z Mszą św. - Ofiarą.

  P.S. Panie Dariuszu, jakie znaczenia ma dla nas Msza św. - Ofiara, skoro zamach Posoborowia "przerobił" ją na ucztę, a nawet w niektórych wynaturzeniach, na balangę?
  Czy zastanawiał się pan nad tym, dlaczego komuś bardzo zależy na tym by osłabić działanie Mszy św. - Ofiary, do tego stopnia, że Franciszek wydał mottu proprio zakazujące odprawiania Mszy św wszech-czasów.
  Jaka siła jest we Mszy św, że okupant Kościoła, tan sam który okupuje narody, tak zaciekle walczy z nią?
  Dynastie żydowskich finansistów

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930