Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 8304 komentarze

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Moje komentarze

 • @Talbot 09:14:20
  Szczerze mówiąc mnie także podpadla ta niechęć Jablonowskiego do Kościoła Katolickiego. Także ta surowizna intelektualna Sendeckigo jest bardzo rażąca, niepasująca do intelektu polskiej myśli narodowej. Rażący jest u Olszańskiego ten dualizm polegający z jednej strony na chwalebnym nawoływaniu do ochrony polskiej młodej krwi a z drugiej strony na odgrywaniu teatru nawołujacego do działań agresywnych.
  Obawiam się że Aleksander Jablonowski został wyreżyserowany na kolejnego przywódcę Ruchu Narodowego mającego przyjąć Ruch po niuchronnej dyskwalifikacji odkrytych kolejnych agentów na czele tego Ruchu.
  Tylko szczere zwrócenie się aktami modlitewnymi i innymi (nawrócenie moralne) do naszej Królowej może nas Polaków uratować.
  Szczerze popieram tych założycieli NFP których możemy wysłuchać w tym filmie
  PILNE!
 • @Zawisza Niebieski 22:14:48
  Dodam tylko do tych moich komentarzy, że wielkim błędem jest myślenie że Matka Boska była zwykłą kobietą, że nie była do tej Misji specjalnie przez Pana Boga przygotowana. Dodam także że Kościół nie każe wiernym okazywania materilnej drogocennej wdzięczności za otrzymane Łaski. Duch Święty jak wiemy także ze Składu Apostolskiego który powstał po zesłaniu Ducha Świętego "mówił przez proroków ", no bo w jaki ludzki sposób Jego Nauki mają trafić do ludzi? Obawiam się że jest Pan pod silnym wpływem herezji protestanckich
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Zawisza Niebieski 16:05:34
  Kościół nie firmuje niczego co nie jest zgodne z Jego Nauką więc imprimtur potwierdza tą zgodność. Zaś co do Kanonu Tradycji Kościoła to Sam Pan Jezus powiedział apostołom w czasie Ostatniej Wieczerzy że jest jeszcze wiele tego co chciał im powiedzieć ale na tym etapie nie są oni zdolni to przyjąć. Kościół dowiedział się tego właśnie przez mistyków. Ostrzegam więc przed występowaniem przeciw Kościołowi, Jego Naukom i Tradycji.
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Zawisza Niebieski 14:10:10
  Imprimatur oznacza tzw nihil obstat, czyli czystość i zgodność z Nauką Kościoła. Porównywanie np Dziennika sw Siostry Faustyny do halucynogennych zwidów Indian jest tutaj wielkim nadużyciem. Jak wiemy Pan Bóg nie tylko jest obecny w tych uznanych Orędziach ale także i różnych na przestrzeni wieków Cudach, także eucharystycznych gdzie grupa krwi i geny zgodne są z tymi pozostawionymi nam na Calunie Turyńskim. Wiele a nawet bardzo wiele by tu można na ten temat napisać.
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Zawisza Niebieski 11:23:15
  Skoro jakiś dokument otzymal imprimatur to tym samym został przez Kościół uznany. Dziennik jak wiemy ma imprimatur tak samo zapisy Marii z Agredy. Niestety to prawda że niektóre cenne dokumenty spoczywają w archiwach Watykanu. Tak jest np dziełami Luizy Pikaretty która przez ok 60 lat nie jadła ani nie piła, "żywiła się " tylko i wyłącznie Komunią świętą ale w tym czasie napisała 36 tomów Orędzi. Niestety znamy powszechnie tylko jeden tom bo reszta właśnie jest w "areszcie ". Ale już tylko to co znamy ma bardzo wielką wartość dla naszego uświęcenia. Co do tego że żyjemy tu po to by zasłużyć na świetość to chyba nie ma Pan wątpliwości?
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • Jak widać...
  kapelusz nie każdemu pasuje.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • @Zawisza Niebieski 00:19:01
  Przypominam że Jan Paweł II kanonizował tą "nawiedzoną wariatkę" Siostrę Faustynę a sprawdzał ją teologicznie i wydał nihil obstat, profesor który wcześniej mówił że prędzej mu kaktus wyrośnie gdy ona będzie śwìętą.
  Obawiam się że ma Pan jednak jakieś problemy ze swoją Wiarą.
  P.S zaś co do Pana negowania złych duchów, piekła, opętań itd to zchęcam do porozmawiania z jakimś ksìędzem katolickim egzorcystą - praktykiem który na codzień ma z tym do czynienia. Bo Pan tylko teoretyzuje na szczęście dla Pana, na ten temat.
  Zaś co do grzechów cięźkich , to niestety zdarzają się one także wśród księży
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Zawisza Niebieski 10:19:42
  Odpowiem św Pawłem "Bóg wybrał właśnie to co głupie w oczach świata aby zawstydzić mędrców, wybrał to co niemocne by mocnych zawstydzić...."
  Oczywiście inaczej z uznaniem objawień sprawa by wyglada gdyby Pan Bóg przyszedł do profesora, biskupa, rektora uczelni itd. Ile to wtedy było by wymądrzania się, pychy itd...
  Panie Zawiszo czy Pan też ma jakiś z tego powodu żal do Pana Boga? Bo widzę że Panu też coś nie brdzo się widzi że Pan Jezus przyszedł do niewykształconej Haliny Kowalskiej ze wsi....
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Jan Paweł 23:14:11
  oczywiści chodzi tylko o te objawienia prywatne, które są uznane przez Kościół.
  Uznane a więc bardzo starannie z wielką ostrożnością zbadane.
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @roux 23:10:47
  Wszystko jest w wykładzie do którego link zamieściłem
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Zawisza Niebieski 23:04:21
  Zachęcam do wysłuchania wykładu, do którego link zamieściłem. Zachęcam także do wysłuchania innych wykładów z tej konferencji a wszytko się wyjaśni.
  Pozdrawiam.
  P.S a odpowiadając od razu na ten atak na tzw objawienia prywatne (czy rzeczywiście tylko prywatne?), podpowiadam:
  Czy Pan Bóg wysyłając nam tu na Ziemię Swojego Syna, Który narodził się, objawił Ewangelię, umęczony, zmarł za nas i zmartwychwstał, zostawiłby nas od tego czasu na pastwę losu? tzn szatana?
  Wiemy z tych Orędzi, ale i Cudów (np Eucharystycznych), że tak nie jest Pan Bóg nie zostawił nas samych, jak zapewne chciałby szatan, który rękami swoich wyznawców kpi sobie m.in z tych tzw objawień prywatnych
  „Miłosierdzie nie jest dla tych, którzy Nim gardzą”...
 • @Oświat 21:21:47
  "Można było być rzemieślnikiem, pracować jako prywaciaż zrzeszony w tz. spółdzielni pracy."
  sam przyznajesz, że można były być rzemieślnikiem (niekoniecznie zrzeszonym w spółdzielni)....
  Ale Ty pewnie naoglądałeś się w tv Dynastii i zamarzyło Ci się być Caringtonem? Może nawet Rokefelerem?:-)
  i teraz pewnie byłbyś jednym z filarów NWO i świat należałby do Ciebie?
  Nie chciało się być rzemieślnikiem, tylko grubym kapitalistą?
  Ma-te-usz! Pol-skę wzrusz!
 • @Oświat 21:21:47
  To chyba żyliśmy w innych komunach. Bo ja widziałem wyjeżdżających s Kraju przedsiębiorców (prywaciarzy. jak zwał tak zwał) którzy mieli poważne biznesy (jeden codziennie objeżdżał swoje lodziarnie po pieniądze z... wiadrem), wille, zachodnie samochody, zagraniczne (w krajach KLD) wczasy, ale im się chciało jeździć po świecie, bo w Polsce (i RWPG np nad Balatonem) się dusili. Tu się nie dało żyć, jak mówili. Pewnie dlatego że nie mogli jeździć na wyspy kanaryjskie...
  We łbach im się poprzewracało
  Ma-te-usz! Pol-skę wzrusz!
 • @Talbot 08:25:53
  Módlmy się za Rogera Watersa, żeby sie nie okazało że tak jak już wielu znanych (Michael Jackson, John Lennon, Tupac i wielu innych) dostał zawału, przedawkował tabletki, czy zderzył się "po pijanemu" z ciężarówką z piaskiem
  Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?
 • Nie ulega watpliwości, że jest to bardzo niepokojące, bo...
  wydaje się że chodzi tutaj o przejęcie Polski na nowy Izrael. Od czasu do czasu ktoś tam się wygada:
  https://www.youtube.com/watch?v=bL25_K5uToI
  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
  Żydowskie żądania i oczernianie Polski
 • @Rzeczpospolita 15:02:23
  Panie Dariuszu. Czy Pan Jezus był żydem?
  Zachęcam do wysłuchania:
  https://www.youtube.com/watch?v=eelC6Vw1OiY
  Putin potwór czy zbawca?
 • @fabi 17:06:21
  potwierdzasz więc moje obawy o koszyczku, który ja nazywam plecakiem, którego TAM nie uniesiemy, jeżeli tutaj go nie opróżnimy.
  Seks-edukacja ukrytą pedofilią?
 • @Rzeczpospolita 20:12:37
  Niestety z tego co mówi Pan Paweł Bednarz w tzw adopcji zagranicznej (przeważnie na sprzedaż dla pedofilów) biorą udział dwa ośrodki kościelne.
  Ciekaw jestem gdzie trafiają dzieci z tzw Okien życia.
  Wiemy że Kościół RK przesiąknięty jest NKWD-wcami. Nie wierzę że kapłan z powołania (a nie z NKWD-owskiej ustawki) bierze w tym świadomy udział.
  Seks-edukacja ukrytą pedofilią?
 • @Casey 15:56:16
  Słyszałem, ale to było (o ile się nie mylę) za Bieruta.
  Za Gierka polskie rzemiosło się rozwijało. To za Gierka powstawali pierwsi tzw prywaciarze, badylarze i sklepikarze. to wtedy Gierek położył podstawy pod rozwój tzw Społecznej Gospodarki Rynkowej, czyli tego tzw małego kapitalizmu (ograniczonego do rozmiarów niegroźnych dla państwa). potrafimy sobie wyobrazić jak dzisiaj wyglądałaby Polska gdyby nie ówcześni sabotażyści którzy mieli za zadanie (od swoich mocodawców z Zachodu) sabotowanie polskiej gospodarki by wygłodzeni polscy robotnicy obalili Gierka i znieśli państwową ochronę naszego majątki narodowego?
  Ci mocodawcy właśnie są już w posiadaniu Polski.
  Ma-te-usz! Pol-skę wzrusz!
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:38:09
  hahaha.. dobre
  Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30