Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
113 postów 10150 komentarzy

Żyjemy, jakby Boga nie było.

Jan Paweł - ... a co potem?

Moje komentarze

 • @Andrzej Tokarski 21:30:09
  Proszę mi wierzyć, jestem naprawdę bardzo panu życzliwy, ale widząc pewne sprawy inaczej postanowiłem się z panem podzielić moimi opiniami. Jestem wdzięczny każdemu, kto wyprowadzi mnie z błędu, jeżeli taki popełniam i u siebie banuje tylko tych, którzy obrażają Pana Boga i Matkę Boską.
  Znoszę nawet każdą obelgę, pozostawiając ją jako świadectwo dla tej osoby, gdy już jej opadną emocje.

  Ale jeżeli pan sobie tego nie życzy, to uszanuję to.
  Pozdrawiam serdecznie
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @Andrzej Tokarski 21:20:19
  Z całą pewnością kiedyś pan to doceni, ale oby nie było to za późno, bo piekło pełne jest różnych mędrków.
  Wziąłem udział dyskusji, ponieważ gloryfikuje pan osądzonego przestępcę a sędziego, który wykazał się sumieniem napiętnuje pan.
  Ciekawe gdyby ten gwałt spotkał pan córkę, tez by pan sprawcę rozgrzeszył?

  P.S. podpowiadam, bo z całą pewnością pan tego nie wie : usprawiedliwiając publicznie grzesznika, bierze pan siebie jego grzech
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @wercia 19:36:57
  Nie tracę cennego czasu na śledzenie w mediach rozgrywek partyjnych, ponieważ każdy z nas ma tylko jeden czas i jedno miejsce na... poznawanie Pana Boga...

  TAM nie będą nas pytać co widzieliśmy w TV, tylko nasze poznanie Pana Boga będzie skutkowało tym gdzie po śmierci pójdziemy.
  Chyba nie jest Pani aż tak naiwna i nnie wierzy Pani że po naszej śmierci zapadamy się w nicość, więc wszystkie nasze występki się kasują...

  Wiemy z dokumentów historycznych, że się nie kasują. Proszę sobie przeczytać to :
  http://gibson.neon24.pl/post/151851,dowody-historyczne-na-istnienie-zbawienia-i-potepienia

  Więc zachęcam do niezajmowania się telewizyjnymi pierdołami. Po prostu : SZKODA CZASU, który powinniśmy poświęcić na poznawanie Pana Boga i przy okazji nie pozwolić się szatanowi zwieźć na np zbrodniczy dla naszych dusz, Neokatechumenat, bo to bardzo, bardzo drogo kosztuje.
  Koniecznie trzeba także wysłuchać tego :
  https://www.youtube.com/watch?v=KvPoaB23ylk
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @wercia 17:57:33
  Tak, tak, dziecko było zepsute, samo sie pchało do łóżka i naiwne samo jest sobie winne.
  Nawet gdyby, było to dziecko naćpane, nawet gdyby przyszło samo z propozycją "sceny łóżkowej" itd, to co powinna zrobić dorosła osoba?
  Wykorzystać naiwność czy inne jakieś "sprzyjające" okoliczności!?

  Nie ma usprawiedliwienia dla takich zboczeńców.
  Znam taką sytuację w Polsce. Ojciec gdzieś w Polsce i mama z ambicjami. Młoda piękna (także niepełnoletnia) kilkunastolatka została "po znajomości" wkręcona to zboczone środowisko "artystyczne", gdzie dziewczynka zastała brutalnie odarta z niewinności za jakąś rolę epizodyczną (rozbieraną oczywiście. Chyba żeby się pochwalić zdobyczą), wsiąkła w Warszawkę i słuch po niej zaginął.

  Czy głupota rodziców i naiwna wiara dziecka, jest powodem do brutalnego wykorzystania w tym zboczonym świecie dorosłych?

  Nawet sędzia, który wykazał się sumieniem i ściga zboczeńca jest atakowany!
  Jaką ci ludzie mają moralność?!!
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • WIększego bełkotu nie czytałem
  Trzynastoletnia dziewczyna jest winna temu, że ją Polański zgwałcił w ramach pedofilskiej "tradycji", tego całego chyba najbardziej zgniłego moralnie miejsca jakim jest ten cały hollywood.

  Czy pan wie w ogóle co pan pisze!? do tego satanistycznego miejsca dostarczane są dzieci z całego świata za grubą kasę, także z Polski.
  Trąbi o tym pan Paweł Bednarz, ale tacy usprawiedliwiacze tego całego procederu jak pan, będą wszystkim wmawiać, że zgwałcone dzieci są sobie same winne.

  Nie są winni ci zboczeńcy w tej całej jaskini szatana, nie są winni rodzice, którzy pchają do tego satanizmu swoje dzieci, nie są winne całe mafie w poszczególnych krajach, które dostarczają tym zboczeńcom te dzieci, tylko winne są sobie same te właśnie... dzieci!!!

  Może ich wina leży w tym, że w ogóle się urodziły?!

  W Afryce są całe "hodowle" dzieci na potrzeby tych bogatych zboczeńców...

  Dawno już nie czytałem większego bełkotu!
  She's too!, czyli - oooodp...cie się od Polańskiego
 • @Wrzodak Z. 09:50:48
  Szanowny panie Zygmuncie Wrzodak, żeby prowadzić suwerenną politykę zagraniczną, trzeba być państwem suwerennym, którym Polska przestała być po tzw "odzyskaniu" wolności w czasie tzw Transformacji ustrojowej z socjalizmu do kapitalizmu.

  Ale patrząc na to tak jak się powinno patrzeć, dopóty Polska nie będzie krajem suwerennym (i w ogóle nie przeżyje, tak jak inne kraje), dopóki nie intronizuje w pełni (czyli wszystkie stany) Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  Pozdrawiam serdecznie
  NATO do Rosji: jak atakować, to Polskę i kraje nadbałtyckie.
 • Żle nam było w...
  Układzie Warszawskim?
  NATO do Rosji: jak atakować, to Polskę i kraje nadbałtyckie.
 • @Wican 14:24:23
  Czy Matka Boska nie mogła objawić się w innym miejscu?
  Dlaczego wybrała akurat relikwie tego Świętego?
  Cud nie do końca historyczny, czyli o pożytkach z historii
 • @Wican 10:01:56
  Jak to było naprawdę z tymi królami, to wie tylko Pan Bóg. Ja znam inną opinie o Bolesławie Śmiałym. Widać że co historyk to opinia. FAKTEM jest że Matka Boska objawiła się przy relikwiach Św Stanisława, czym uwiarygodniła go.
  Cud nie do końca historyczny, czyli o pożytkach z historii
 • "Legendę" Św Stanisława potwierdziała...
  Matka Boska objawiając się w 1610 roku w Katedrze na Wawelu na Mszy św odprawianej przez O. Mancinellego, w obecności króla Zygmunta III Wazy, właśnie przy relikwiach Św Stanisława Patrona Polski.
  Oznajmiła wtedy po raz drugi (pierwszy raz we włoskim klasztorze Jezuitów), że wybiera sobie Polskę na Jej Królestwo.
  Cud nie do końca historyczny, czyli o pożytkach z historii
 • Szanowni państwo....
  Polska została już niestety, nam Polakom odebrana. Po prostu my Polacy nie mamy już w naszej kiedyś Ojczyźnie wpływu na najmniejszy nawet ruch.
  Wiemy że w centralnej Polsce buduje się wielki strategiczny kompleks komunikacyjny, pewnie z jakimiś centrami dowodzenia, może podziemnymi (nie znamy szczegółów) a niedaleko, nowy rząd nowego właściciela Polski (pewnie kombinowanego od dawna Międzymorza) buduje sobie nowy, o wiele bardziej okazały, nowoczesny "Wawel".
  tutaj można go zobaczyć w budowie (bo później pewnie będzie to ju z niemożliwe) :
  https://www.youtube.com/watch?v=mK8D_8RrxxA&t=33s
  Ściema dla nas Polaków polega na tym, że puszcza się w obieg plotkę, że to niby Kulczyk buduje sobie zamek:-)
  Nie podejrzewam Kulczyka o taką rozrzutność, bo ten prawdziwy kombinat po jego wybudowaniu trzeba będzie utrzymać a chyba aż tak bogaty i rozrzutny to on nie był/nie jest.

  Jest to ewidentnie siedziba rządu nowego Państwa które na terenie Polski od jakiegoś już czasu się rozlokowywuje.

  Wszelkie więc medialne przepychanki polityczne, obyczajowe, celebryckie, czy nawet kryminalne itd, ale także ta wszechobecna już deprawacja, demoralizacja już obecnie najmłodszych pokoleń, mają za zadanie zająć tzw opinię publiczną tematami pobocznymi, mało ważnymi, by czasami przyparci do muru Polacy nie zwrócili się do swojej Królowej, która jak nasza historia pokazuje, bardzo wiele razy już nam Polakom pomagała.

  MY POLACY NIE MAMY JUŻ INNEGO WYJŚCIA, JAK TYLKO I WYŁĄCZNIE ZWRÓCIĆ SIĘ DO NASZEJ KRÓLOWEJ - Matki Boskiej Króla Polski.
  A są już bardzo wyraziste przykłady Jej nam pomocy w czasach współczesnych. Oto świadectwo o jednym takim przypadku :
  https://www.youtube.com/watch?v=lN_pbLVImtg
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • @Oracz 10:49:26
  Poczytaj raz jeszcze mój komentarz z linkiem.
  Poczytaj i pomyśl, gdzie Ty tam widzisz Rzym.
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • @Wican 10:23:09
  Zapomniałem wstawić linka :

  Zachęcam do przeczytania posta o prawdziwych trucicielach tego świata.
  http://ram.neon24.pl/post/144410,kontenerowce-jeszcze-jeden-zaklamany-horror-globalizacji
  To jest chore, to co kiedyś za PRL-u wytwarzało się lokalnie bądź regionalnie, teraz wozi się po całym świecie niszcząc naszą planetę, bo jakimś kapitalistom zachciało sie zarabiać biliony i tryliony.
  Juz nie wystarczą miliony, trzeba okradać cały świat by zarabiać biliony i tryliony.
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • Ale dobrze, że nagłaśniacie tego JKM-a, który...
  od dawna nie kryje swojej niechęci do Państwa Polskiego.
  A jego kompromitujące go wystąpienie z aż nadto jaskrawą, ponadczasową mondrością o konieczności sprzedaży Polskich Lasów Państwowych dużym strategicznym inwestorom (to taka nowa nazwa światowego gangsterstwa gospodarczego i politycznego), bo sprzedaż naszych polskich lasów w małych kawałkach, drobnym kupcom spowoduje, że ci ostatni wyłapią i zjedzą całą bytującą w tych lasach zwierzynę, jak widać nie dało niczego do myślenia zarówno twórcom Konfederacji, jak i jej wyborcom.
  Jedynie, jak widać, Pani Kaja Godek opuściła to towarzystwo JKM-a i postanowiła nie firmować swoim cennym nazwiskiem tego kuriozum.

  Czego więc można oczekiwać po takich "politykach" jak i wyborcach?
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • @Drab61 10:02:37
  Ten "rejtan" polskiej edukacji rzuca się na podłogę przede wszystkim w sprawie porządnej edukacji za nasze pieniądze Ukraińców, by mogli oni zając kierownicze stanowiska nad Polakami.

  A źle nam było, gdy Gomułka i Gierek wykształcili miliony młodych ludzi z polskich środowisk wiejskich i robotniczych, żeby to oni - POLACY - przejęli w Polsce władzę.
  Ale ta wykształcona polska inteligencja pracująca przyłączyła się do puczu na Gierku i teraz ma za swoje, musi oglądać wyrzucanie swoich dzieci i wnuków za granicę i zastępowanie Polaków u władzy innymi narodowościami...

  Od tego trzeba zacząć ten bilans otwarcia, który należy zrobić przed rozpoczęciem jakiejkolwiek próby naprawy naszej Ojczyzny.

  Nie wierzę jednak, by w tej obecnej wyjątkowo cwanej, pod pozorem wolności zaciśniętej nam na gardle okupacji, można było wykonać jakikolwiek ruch, poza rozpaczliwym zwróceniem się (w końcu) do naszej Królowej Matki Boskiej Króla Polski.
  Przecież Sama nas o to zwrócenie się do Niej prosi :
  http://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • A jeszcze nie tak dawno, za tej całej komuny (to kiedy w końcu była ta komuna, wtedy za PRL-u, czy teraz?...)
  gdy polskie kopalnie i nie tylko kopalnie, bo cały polski przemysł, handel, bankowość i ogólnie cały narodowy majątek, chronione były nienaruszalną państwową własnością, my Polacy krzyczeliśmy (teraz jak sobie przypominam, to najbardziej w takt tych pseudointelektualnych szumowin, krzyczały "precz z komuną", te całe szumowiny bumelantów, nierobów, do których niestety dołączyła ta wyniesiona wtedy na piedestał, klasa robotniczo-chłopska i tzw wtedy inteligencja pracująca), "niech już w końcu przyjdzie ten kapitalista i weźmie te polskie zakłady, będę wtedy j...ał za dwóch, ale będę wiedział za co"...
  A przecież chociażby tylko "Sól ziemi czarnej" pokazała nam Polakom wtedy jak wygląda kapitalizm, na co więc my Polacy liczyliśmy?

  Teraz, to jest to juz płacz nad rozlanym mlekiem....
  Szanowni Państwo, nasze polskie "mleko i miód" zostały nam, za naszą pomocą nam ukradzione i prkatycznie jest już wszystko posprzątane.

  A ta cała Solidarność, powinna teraz czołganiem z całej Polski pełzać na Jasną Górę (ter teraz młode okradzione z przyszłości pokolenia Polaków, powinny tych zdrajców Królowej popędzać batami), do naszej Królowej przepraszać Ją za tą wtedy (ale i dzisiaj) solidarnościową pychę i błagać Ją o lepszy los dla Polaków w ich(?) Ojczyźnie.
  Łapy precz od polskiego węgla!
 • A przy okazji...
  koniecznie należy wysłuchać tego wystąpienia o muzyce "religijnej" :
  https://www.youtube.com/watch?v=CRjOZ5IQH6Y
  by unikać takich i podobnych pułapek szatana który zakradł się poprzez swoich ludzi, jak widać, także do Kościoła.

  No bo czy ten zespół :
  https://www.youtube.com/watch?v=Eu-8bJsFhQw
  nie jest takim zaproszeniem do tego wcielenia tego samego wykonawcy (też muzyki jeszcze bardziej "religijnej"):
  https://www.youtube.com/watch?v=MpByIFqchYs
  Bo stąd to już chyba bardzo blisko do takich produkcji jak Kat czy nawet... (nie ośmielę się nawet napisać tutaj nazwy tego polskiego zespołu satanistycznego)
  Nachalna promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce
 • Dałem 5*, ale...
  z zastrzeżeniem zawartym w moim powyższym komentarzu.
  Kto ma lepsze "zabawki"? szatan czy Pana Bóg?
  Nachalna promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce
 • Wstep do czipowania ludzi?
  a niech sobie tam kombinują co chcą, my przecież mamy Pana Boga!
  Kto więc by się tam tymi ich zabawkami przejmował:-)
  Nachalna promocja obrotu bezgotówkowego w Polsce
 • @Wican 12:48:30
  Jak widać, Pan Bóg daje nam znaki m.in takie jak opisane powyżej, pewnie po to, byśmy sie nie musieli przekonywać o tym, że piekło jednak istnieje.
  Pozdrawiam
  Dowody historyczne na istnienie Zbawienia i potępienia

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031